Multeafil Sp. z o.o.

Dobrzyca

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o Multeafil Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multeafil Sp. z o.o.

Iza

Jak wygląda praca na produkcji?

haron

dokładnie, nie ma możliwości na takie przedłużanie zmiany

MIKI

Praca ok. tylko ta czterobrygadówka :( Kiedyś było lepiej, bo były nadgodziny a teraz tyle samo kasy, a robimy w weekendy... Co do umów to też nie wiemy do kiedy będzie praca... Lepiej żeby była przez cały rok i 3 zmiany...

dzededaja

praca dobra warunki dobre jedynym minusem jest częsta zmiana umowy które zmniejsza wypłaty

Robotnik

Praca na 3 zmizny 4 brygady miało nie być nadgodzin a kierownictwo wciąż mówi ze potrzeba i zostać dłużej.Wynagrodzenie też nie robi szału.

były pracownik
@Robotnik 04.10.2015 19:32
Praca na 3 zmizny 4 brygady miało nie być nadgodzin a kierownictwo wciąż mówi ze potrzeba i zostać dłużej.Wynagrodzenie też nie...

Zastanawia mnie to,że "potrzeba i trzeba zostać dłużej" :)Nie pisz głupot, bo niby jak możesz zostać dłużej skoro jedna zmiana kończy i wchodzi następna?Chyba,że nie pracujesz na produkcji.Każde nadgodziny były płatne a nie za free,więc w czym problem? Nikogo siłą do nadgodzin nie zmuszano ,a osób chętnych nigdy nie brakowało.Nigdy wszystkich się nie zadowoli.

Seals

Pracuję tam sezonowo. Bardzo dobry zakład, szanują pracowników, praca po 8h.wynagrodzenia dobre. Kierownictwo wykształcone, ma kulturę osobistą. Trochę szkoda, że wprowadzili zmianę 4 brygadową, najbardziej szkoda weekendów :( Ale ogólnie mam pozytywne zdanie... Polecam :)

Zostaw opinię o Multeafil Sp. z o.o. - Dobrzyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multeafil Sp. z o.o.