Opinie o Multeafil Sp. z o.o. w Dobrzyca

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Multeafil Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multeafil Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multeafil Sp. z o.o. w Dobrzyca

@multeafil Nowy wpis

Czy zatrudniacie aktualnie na produkcję/pakowanie?

Mają wystawioną ofertę pracy dla specjalisty ds utrzymania ruchu. W ogłoszeniu nie podali informacji o proponowanych zarobkach. Ktoś może zna widełki płacowe? Na tym stanowisku poza podstawą na jakieś dodatki można liczyc?

Były pracownik Nowy wpis

Mała firma słabo zorganizowana , przeważnie przyjmują pracowników na sezon od października do stycznia później wyrzucają z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia także jeśli ktoś szuka pracy na dluzszy okres szkoda czasu i energi.

Czy w Multeafil Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

@Pracownik Nowy wpis

Tak oczywiście! Szkoda że od ponad 10 lat bez waloryzacji.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Multeafil Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
lola

W jakich godzinach jest praca w jakie dni czy np sobota niedziela i jak wyglada praca na produkcji mam pewne doswiadczenie ale wiadomo w kazdej firmie wyglada inaczej do czego przydzielaja jak wyglada pakowanie

@lola

Na produkcji aktualnie są trzy zmiany, 6-14, 14-22 i 22-6. Praca od poniedziałku do piątku ale są i soboty. Firma chytrze sobie wymyśliła, że aby nie dawać ludziom zarobić na nadgodzinach płatnych 100%, w okresie zwiększonego zapotrzebowania na siłę roboczą (okres jesienno-zimowy) zmiany będą pracować od poniedziałku do soboty a w okresie gdy pracy jest mniej (okres letni) od poniedziałku do czwartku, tzn że za te przepracowane dodatkowo soboty ludzie dostaną wolne w piątki kilka miesięcy później lub wcześniej. ;) (usunięte przez administratora)

@odpowiedz

Odnosząc się do powyższego komentarza informujemy, że harmonogram pracy na stanowiskach produkcyjnych Multeafil jest ustalany w oparciu i w ramach obowiązującego prawa pracy. Taki system pracy odzwierciedla znaczącą sezonowość produkcji. Większa liczba dni roboczych w tzw. wysokim sezonie jest rekompensowana mniejszą liczbą dni roboczych w tzw. niskim sezonie, a to rozwiązanie zostało wprowadzone, aby zapobiegać redukcjom zatrudnienia w okresach mniejszej produkcji i zapewnić pracownikom możliwie stabilne zatrudnienie. Kalendarze są udostępniane pracownikom z wyprzedzeniem - w grudniu na następny rok.

@Multeafil Sp. z o.o.

Naprostuję nieścisłości w wypowiedzi przedstawiciela firmy. "Zapobieganie" redukcji zatrudnienia wygląda w ten sposób, że w kilku ostatnich miesiącach kilkanaście osób ZOSTAŁO ZWOLNIONYCH lub NIE DOSTAŁO PRZEDŁUŻONYCH UMÓW (o czym firma informuje praktycznie pod koniec obowiązywania ostatniej umowy). Ciekawe w jaki sposób osoba odpowiedzialna za implementację takiego systemu pracy oceniła faktyczny wpływ jego funkcjonowania na zapotrzebowanie siły roboczej, podejrzewam że wcale, biorąc pod uwagę ostatnie redukcje etatów. Ale chwalmy ten system pod niebiosa i oszczędności jakie za sobą niesie, bo z pewnością ktoś w firmie dostał premię za opracowanie tak cudownie prosperującego systemu pracy!! Jeszcze słowo komentarza do grafików udostępnianych w grudniu. Zazwyczaj w ostatnie dni grudnia, choć nie zawsze na cały rok, zdarzały się lata, że grafik był przekazywany w częściach. Jednak grafik grafikiem a kierownictwo z planowaniem robią co im się żywnie podoba. Napiszą maila, że produkcja ma nie iść, bo nie ma zleceń i zmuszają ludzi do urlopów. Często do ostatniego dnia nie wiadomo czy się idzie do pracy czy nie, i się czeka jak na gwiazdkę z nieba. Więc grafikiem można sobie... Tak to wygląda w praktyce.

Opinia

Nie polecam pracy w firmie multeafil, nie szanuja ludzi, płacą im śmieszne pieniądze za ciężką pracę, tłumacząc to wszechobecnymi podwyżkami, min. prądu i to tylko dla firmy multeafil, na co wiecznie żalił się prezes podczas podsumowań kwartału, tak jakby zwykłych ludzi nie obejmowały żadne podwyżki a koszty życia wręcz malały. Natomiast kierownictwo potrafiło przyznawać sobie wysokie premie i dla nich pieniędzy nie brakowało. A dla pracowników? 200 zł w lipcu jeśli spełnicie 201 warunków nie do spełnienia!! A jeśli myślicie o jakimkolwiek rozwoju to zapomnijcie. ;) Nie warto tracić czasu na pracę w takiej organizacji, co najwyżej na moment i (usunięte przez administratora). W murach zakładu wszechobecna hipokryzja, zła organizacja, brak komunikacji. Przełożony wyciąga wszystkie informacje z pracownika, sam nie dając odpowiednich narzędzi do pracy. Po realizacji zadań najczęściej nie ma nawet żadnego dziękuję ani (usunięte przez administratora). A współpracownicy? Tak źle i tak niedobrze, najlepiej to nic nie zmieniać, bo i po co? Zdążają się oczywiście wartościowe osoby ale jest ich niewiele a będzie coraz mniej...

@Opinia

Dziękujemy za powyższą opinię. Przedstawia ona subiektywną ocenę, dlatego chcielibyśmy odnieść się i uściślić informacje podane w powyższym komentarzu. W odniesieniu do wynagrodzeń, ich poziom jest gruntownie analizowany co rok. W ciągu ostatnich kilku lat kondycja firmy pozwalała na podwyżki wynagrodzeń w każdym roku. Zmiana wynagrodzeń na rok 2023 wprowadzona została już w grudniu 2022 roku (poziom zmiany to 400 pln brutto), kolejna rozpatrywana jest już od lipca 2023 pod warunkiem osiągnięcia zakładanych celów (których jest o wiele mniej niż 201). W odniesieniu do możliwości rozwoju -w Multeafil rozwój pracowników jest wysokim priorytetem o czym świadczą podejmowane przez firmę działania: możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, dofinansowanie do nauki np. na studiach podyplomowych, udział w międzynarodowych projektach we współpracy z klientami lub innymi spółkami Grupy, udział w rekrutacjach i awans wewnętrzny, w tym możliwość przejścia do innych spółek Grupy. Pracownicy mają możliwość zgłaszania swoich pomysłów usprawnień w programie usprawnień, które również są nagradzane.

Mysza

Jaką umowę tu dają?

Bardzo fajna firma pracownice chętnie oddają się pracy i po pracy. Bardziej dobre stosunki mają między sobą G. B i R. M

Marcelina

Więcej osób z ukrainy niż polaków?

Rekrut

Ile zaramia lider grupy?

Chętna

Można zapytać o zarobki.? Na produkcji i na specjaliści czy brygadziści?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Multeafil Sp. z o.o.?

Pracownica

Umowa na okres próbny 3 miesiące, następnie umowa o pracę na czas określony

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Multeafil Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie, W zależności od stanowiska odbywają się 1-2 rozmowy z kandydatem. Termin informacji zwrotnej ustalamy pod koniec rozmowy. Zapraszam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na stronie internetowej firmy w zakładce PRACA.

Niewolnik

Praca w tym zakładzie to istne nieporozumienie. Bardziej upierdliwego kierownictwa w życiu nie spotkałam. Ludzi traktuje się jak roboty. Zarobki jak na firmę produkcyjna są śmieszne, (usunięte przez administratora) podstawy za pracę fizyczna to naprawdę rzenada jaką oferuje ta firma, więc ściąga osoby z Ukrainy. Człowiek przychodząc z tej pracy nie ma siły na nic,z kąd jeśli się miało kilka maszyn do obsługi?I niby jakość na 1 miejscu?w takich warunkach i w takim tempie maszyn nie ma szans. Dlaczego ciągle nam utrudniacie pracę? Ile może wypracować 1 osoba?Ona też by chciała normalnie zjeść i zkorzystac z toalety. To jest upokarzajace. Chcecie pracy zespołowej a tylko zmiejszacie obsady!Widzę w tym chora satysfakcję że panie ciągle biegają zgrzane po halach,ale za to w kamerce to pewnie jest co oglądać. Nie doceniacie osób które to wszystko tak naprawdę ciągną. Wstyd mi że pracuje w multeafilu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nowe kierownictwo

Niewolnik 2

W 100 % prawda (usunięte przez administratora) zero szacunku dla pracownika

Niewolnik 3
@Niewolnik

Kiedyś nas straszyli że na każde miejsce przed bramą stoi 10 chętnych do pracy- i co, gdzie są teraz ci chętni,, nawet Ukraina nie chce pracować, ale w ich mniemaniu nadal jak jest.

dumny pracownik Multeafila
@Niewolnik

Wypowiedzi "Niewolników" są bardzo niesprawiedliwe, firma uatrakcyjnia miejsca pracy oferując coraz szerszą ofertę benefitów. Oczywiście, praca na produkcji wymaga pracy w określonych godzinach, a nie chodzenia i podpierania ścian. Niemniej jednak szefostwo dba o warunki pracy i wychodzi naprzeciw pracownikom. Super firma, super warunki :)

Pracownik produkcji
@dumny pracownik Multeafila

Ciekawe kto napisał tą wypowiedź.. Za pewne ktoś z biura albo jakis 'specjalista' który próbuje się wybielić i postawić firmę w dobrym świetle bo mu za to zapłacili.. Prawda jest taka że w zakładzie jest więcej minusów niż plusów a wypowiedzi poprzedników są trafione w punkt! Nie pozdrawiam

Pracownik produkcji
@dumny pracownik Multeafila

H

Jak wyglada praca w biurze? Jaka atmosfera?

To
@H

Zależy gdzie ale szału nie ma brak poszanowania, robisz za dziesięciu a kasa słaba

Były Niewolnik

Potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi. Praca w tej firmie to istne szaleństwo. W każdym spożywczym zarabia się więcej w stosunku do wykonanej pracy i lepiej szanują człowieka. Całe kierownictwo, traktuje ludzi z produkcji jak przedmioty, maszyny, liczy się tylko "wolumen". Nie polecam pracy w Multeafil. Po roku pracy, było już dość, człowiek zmęczony fizycznie jak i psychicznie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca musi stać się człowiekiem, na tą chwilę jest KATEM. Niech całe kierownictwo spróbuję pracować na produkcji.

Gosc

Jest ok

Zwg

Witam. Chciałbym wiedzieć jak wygląda praca magazyniera. Jaka stawka? Ile godzin się robi? Czy jest ciężko? Jaką kategorie wózków trzeba posiadać?

Kacper

Kacper

Pan G.

Moniko czy ty nie jestes przypadkiem panem G. Tak bardzo lubianym w tej firmie gdyz zwalnia wszystkicg ktorzy maja troche odwagi ab przeciwstawic sie tej bandzie. Tak jakos podejrzanie podobny ton i charakter wypowiedzi zacznij sluchac co mowia ludzie a w koncu uslyszysz cala prawde...

Zostaw merytoryczną opinię o Multeafil Sp. z o.o. - Dobrzyca

• Jak się pracuje w Multeafil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multeafil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Multeafil Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Parkowa 5
    63-330 Dobrzyca