Opinie o Multeafil Sp. z o.o. w Dobrzyca

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Multeafil Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multeafil Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multeafil Sp. z o.o. w Dobrzyca

Zwg

Witam. Chciałbym wiedzieć jak wygląda praca magazyniera. Jaka stawka? Ile godzin się robi? Czy jest ciężko? Jaką kategorie wózków trzeba posiadać?

Kacper

Kacper

Pan G.

Moniko czy ty nie jestes przypadkiem panem G. Tak bardzo lubianym w tej firmie gdyz zwalnia wszystkicg ktorzy maja troche odwagi ab przeciwstawic sie tej bandzie. Tak jakos podejrzanie podobny ton i charakter wypowiedzi zacznij sluchac co mowia ludzie a w koncu uslyszysz cala prawde...

@13456789, dziękuję za Twoją rozbudowaną opinię dotyczącą pracy w Multeafil. Poruszyłaś w niej wiele istotnych kwestii, jednak chciałabym dopytać jeszcze, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tej firmie. Czy to, o czym piszesz, było w jakiś sposób poruszane na zebraniach z pracodawcą? Jeśli tak, to może warto drążyć temat do skutku? Czy ktoś z Was także chciałby podzielić się swoją opinią na temat pracy w Multeafil?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Multeafil Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Moja opinia o tym zakładzie jest taka że praca nie należy do jakiś najgorszych ani najlepszych ale jest jedno wielkie ALE zakład się bardzo rozwija pojawiają się nowe stanowiska pracy, przybywa specjalistów bo osoby sobie tam nie radzą wiec co jakiś czas kogoś od czegoś zatrudniają by nie mieć tyle obowiązków na głowie, a na produkcji to jest masakra pracy przybywa takich jak segregacja przedmiotów przyklejanie naklejek na worki śmieszne tablice które trzeba wypełniać nie wiadomo po co bo na drugi dzień i tak to jest zmazane na dodatek to samo pisane jest w kartach kontroli do tego dochodzą zeszyty które trzeba wypełniać i przestrzegać przepisów oczywiście nie zawsze obsługuje się jedną maszynę bo czasem dochodzi nawet do 4! a szefostwo wchodzi na hale i wiecznie tylko jedno dlaczego bałagan dlaczego to tu leży dlaczego jest tablica minute po czasie nie wypełniona dlaczego dlaczego i dlaczego a my musimy zapieprzać jak dziki pot po tyłku leci jeszcze te upały nawet nie możesz mieć wody przy sobie tylko musisz iść na wyznaczone miejsce a broń boże by ci maszyna stanęła to już krzywo patrzą i "dlaczego ona nie idzie?" przerwa to też nie wiadomo kiedy kto pójdzie. Jednym zdaniem czy Wy tego nie widzicie że my już nie fizycznie ale psychicznie nie wytrzymujemy tego nacisku na te Wasze dlaczego! Prywatna opieka medyczna dlaczego tam nie ma psychologa (bo co trzecia miała by depresje wyrządzoną naciskiem szefostwa) Nie wiadomo w co ręce włożyć czy zająć się pracą czy dokumentami może gdyby zarobki przekraczały 3tys to człowiek inaczej by na to spojrzał ale za te pieniądze które dostajemy to tylko się powiesić osoba samotna, mieszkająca sama nie jest w stanie się utrzymać. Wypłata oczywiście na czas, zawsze, ale nigdy nie wiesz ile dostaniesz Ja chodzę do psychologa bo nie ukrywam nie radzę sobie z tym naciskiem i nie jestem jedyna z tego co wiem. Rozmawialiście z nami co chcemy żeby było zrobione ulepszeniem dla nas miałyśmy tyle pomysłów żeby np. nie dźwigać, nie potykać się o palety itd i co? gdzie to jest? Proponuje nas sklonować ale takiego klona zrobić żeby się pojawiał obok mnie tylko jak wejdę na zakład i on będzie robił dokumentacje a my resztę, będzie moim zastępcą kiedy będę chciała skorzystać z WC i isc na przerwę. Jeszcze trochę to może wprowadzą nam projekt "aktywny pracownik" założą opaskę na nogę z gps i będą monitorować czy się ruszamy i czy za długo nie korzystamy w WC

@Praca na produkcji, a jak wygląda atmosfera między pracownikami w Twoim dziale? Czy jest sympatyczna i wpływa na pracę zespołu? Myślę, że osoby zainteresowane pracą w Multeafil docenią odpowiedzi na powyższe pytania.

Praca na produkcji

(usunięte przez administratora) w którym dyskryminuje się kobiety. Na produkcji mordercze tempo które ciągle jest zwiększane. Praca fizyczna a pracownik ma nie całe 15min na przerwę na którą nie wiadomo kiedy pójdzie,zdarza się że wogole nie idzie. Dla porównania inne działy swobodnie dysponują swoją przerwa mając nawet godzinę. Sztuczny szacunek do pracownika to tak samo jakby go nie było. Ta praca dosłownie wykancza fizycznie i psychicznie. Wypłaty na produkcji bardzo niskie. Kierownictwo tylko siedzi w kamerach i utrudnia innym prace wymyślając co tydzień kosmiczne pomysły . Człowiek czuje się zaszczuty najlepiej żeby się nie odzywał. Brak dyspozycji swoim urlopem ponieważ zakład decyduje o postoju dla wszystkich. Chory zakład nie polecam nikomu.

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w Multeafil? Czy uległy zmianie warunki zatrudnienia? Jak aktualnie wygląda atmosfera między pracownikami? Informacje na temat aktualnej sytuacji w firmie będą pomocne dla osób zastanawiających się nad aplikowaniem do firmy.

Zadowolony pracownik

Najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowal-am-em,niewiem dlaczego sa takie zle opinie,zarobki przewyzszaja moje potrzeby,kierownictwo jak i nowo przyjmowani specjalisci sa super. Czterobrygadowka jest wspaniala,soboty i niedziele w pracy,zawsze o tym marzył-am-em,dlatego przykro mi bardzo ze firma przechodzi na system 3-zmianowy. Jesli komus sie w tej firmie nie podoba to niech sie stara o prace jako specjalista. "Wrona usiadla na drzewie nie robiac nic... Gdy królik postanowil zrobic to samo usiadł na ziemi... Przyszedł lis i go zjadl..." Jaki z tego morał... By siedziec i Nic nie robic,musisz byc na górze.

Firma Multeafil poszukuje kandydata na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. obsługi klienta. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Jakie są warunki zatrudnienia? Jak wygląda atmosfera w pracy? Zachęcam pracowników firmy do wyrażania swojej opinii. Dla zainteresowanych ofertą wstawiam link: http://www.multeafil.com.pl/#oferty-pracy/.

ciekawa

Jak wygląda praca w biurze ? atmosfera ? zarobki ?

Mietek

Czy potrzebny jest kurs na wózek widłowy jeżeli chce iść na magazyniera?

Masakra! Coraz więcej specjalistów nie wiadomo od czego, który tylko chodzą, wymyślają i czepiają się pierdół.. co rusz jakieś nowe tablice, tabelki i wykresy! Cały czas tylko słyszymy "więcej, szybciej, dlaczego tak mało, dlaczego, dlaczego, dlaczego, dlaczego?!". Coraz więcej wymagają, coraz więcej nowych obowiązków, coraz szybsze tempo a wypłata cały czas ta sama. Na pierwszy rzut oka zakład wygląda na idealny ale to tylko pozory.. Pracownik w ogóle się nie liczy tylko słupki i wydajność, a z pracownika robią głupka. i te sztuczne uśmiechy i wyuczone gesty kierowników są najlepsze. Pozdrawiam były pracownik produkcji ;)

Były Mechanik

Szczerze odradzam tą firmę. Wypłaty coraz mniejsze. Dodatkowo stworzyła się sztuczna dziwna atmosfera , kierownictwo czepia się małych szczegółów i zamiast współdziałać by zwalczać problemy to wyżywają się na pracownikach. Mało tego natworzylo się wielu specjalistów i każdy z nich chciałby byc kierownikiem , uganiają pracowników z produkcji często robiąc z nich głupich... Pozdrawiam

@anonymous, Twoja wypowiedź jest bardzo lakoniczna. Napisz coś więcej. Co sprawia, że tak myślisz? Na stronie Multeafil jest kilka ofert pracy. Czy ktoś już był na rozmowie? Wypowiadajcie się na temat jak przebiegała, w ilu etapach oraz jak są sprawdzane umiejętności kandydatów. Wszelkie informacje będą przydatne dla kandydatów.

Ok!!!

Iza

Jak wygląda praca na produkcji?

haron

dokładnie, nie ma możliwości na takie przedłużanie zmiany

MIKI

Praca ok. tylko ta czterobrygadówka :( Kiedyś było lepiej, bo były nadgodziny a teraz tyle samo kasy, a robimy w weekendy... Co do umów to też nie wiemy do kiedy będzie praca... Lepiej żeby była przez cały rok i 3 zmiany...

dzededaja

praca dobra warunki dobre jedynym minusem jest częsta zmiana umowy które zmniejsza wypłaty

Zostaw merytoryczną opinię o Multeafil Sp. z o.o. - Dobrzyca

• Jak się pracuje w Multeafil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multeafil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multeafil Sp. z o.o.?

Multeafil Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Parkowa 5
    63-330 Dobrzyca