Opinie o Inkon Edyta Filipkowska w Warszawa

Naszym osiągnięciem jest wieloletnie doświadczenie w handlu, w bezpośredniej sprzedaży tuszy, tonerów i wszelkiego rodzaju artykułów biurowych. Wychodząc naprzeciw klientom postanowiliśmy wzbogacić naszą działalność o sklep internetowy, aby zapewnić klientom wygodę robienia zakupów.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inkon Edyta Filipkowska w Warszawa

Dagmara

Zgadzam się z poprzednimi komentarzami :) i również polecam Inkon :)

Wendi

Atmosfera w tej firmie iście domowa, zgrana fajna ekipa i jeszcze dobrze płacą :)

Momenti

Ja tam pracowałam dorywczo, jak mieli wyjątkowo dużo zamówień i potrzebowali rąk do pracy i wszystko super. Grafik miałam elastyczny, a dziewczyny, które tam pracują na stałe mega fajne. Miło wspominam ten czas.

Pogodna

Jestem zadowolona. Wszystko jest takie, jakie mi obiecywano. Polecam. Jestem naprawdę usatysfakcjonowana. Polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Inkon Edyta Filipkowska.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Miśka

Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą. Można było dojść do porozumienia co do godzin pracy, pieniądze wypłacane w terminie, miła atmosfera

Martyna Szopa

Ja jestem zadowolona, mam stałą umowę i satysfakcjonującego wynagrodzenie.

B.

Szefowa to racjonalna kobieta, prowadzi biznes i jest przy tym wyrozumiała. Sama praca ani trudna ani lekka, tak po środku, więc mogę polecić.

+++

Ogółem Inkon bez zarzutu. Praca stała, szybko czas leci, wypłata zawsze na czas.

Miczka

Ja pierwsze 3 tygodnie miałam takie wdrożeniowe, na spokojnie, bo jest naprawdę dużo rzeczy do ogarnięcia. Jest dużo zamówień i łatwo można się pomylić, ale ciągle ktoś nade mną czuwał żeby poprawić w razie popełnianych błędów. I odbywało się to na zasadzie tłumaczenia, a nie karcenia, więc jak najbardziej w porządku firma.

Kate

Trzeba być dobrze zorganizowanym żeby tu pracować, ale wszystkiego można się nauczyć. Wynagrodzenie adekwatne do obowiązków.

As

Bardzo dobra opcja na początku swojej drogi na rynku pracy żeby złapać jakieś doświadczenie. Każda praca czegoś uczy, nawet jeśli studiujesz inny kierunek. Ogólnie dbają tam o klienta, więc trzeba mieć podejście do ludzi, ale tego też można się nauczyć.

Candy

Praca fajna, nie ma co się rozpisywać. Atmosfera okej, wypłata się zgadza i można się po ludzku dogadać :)

Bajtek

Pani Edyta jest uczciwym, wyrozumiałym pracodawcą. Naprawdę nic kobiecie nie można zarzucić, bo stara się stworzyć ludziom dobre miejsce pracy, taki drugi dom. Pracy jest dużo, ale chyba na tym też praca polega żeby pracować :) Źle Wam tam nie będzie.

Paula

Normalny szef i atmosfera w pracy to podstawa, a w Inkonie to jest. Warunki zatrudnienia w porządku, ale atmosfera dużo lepsza niż w innych firmach.

Marzena Kardasiewicz

Pracowałam w sklepie Inkon w latach 2009-2014 i z uznaniem napiszę, że Pani Edyta jest b.dobrym pracodawcą. Pomijając szeroką możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji to bardzo ceniłam sobie podejście do pracownika i miłą, koleżeńską atmosferę w pracy- co rzadko się dzisiaj spotyka.

Monii

Ja jestem zadowolona z warunków - wynagrodzenie ok, godziny pracy również, więc mogę połączyć prace ze swoim życiem prywatnym.

koma

Polecam, byłam na stażu, dużo się nauczyłam. Ogólnie warto!

Ilona

Ja tam pracowałam kilka lat temu i wszystko było w porządku. Odeszłam tylko dlatego, że chciałam rozwijać się zgodnie z moim kierunkiem studiów, nie mniej jednak bardzo miło wspominam spędzony tam czas i do tej pory mam czasami kontakt z p. Edytą. Polecam.

OlgaD

Praca tutaj to jest sprawa indywidualna i zależy głównie od zaangażowania i chęci. Wiecie trzeba spełniać jakieś warunki na stanowisku. Dodam od siebie, że krzywda nikomu się nie dzieje, a wręcz p. Edyta zawsze stara się pomóc jak może.

Anka

Ja ze swojej strony polecam. Chcesz pracować to doceniają Twoje zaangażowanie. Nie ma problemu ani z tym ani z terminowością.

Zostaw merytoryczną opinię o Inkon Edyta Filipkowska - Warszawa

• Jak się pracuje w Inkon Edyta Filipkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Inkon Edyta Filipkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Inkon Edyta Filipkowska
2.3/5 Na podstawie 137 ocen.

Inkon Edyta Filipkowska