counter
5 2 7 5 1
Pytanie Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia Cpu Service Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Krzysiek Nowy wpis
@Pytanie

@pytanie W zależności od wykonywanych zadań i pełnoiej w firmie funkji. Serwisanci i Handlowcy oczywiście są wyposażeni w firmowe samochody.

Pytanie Nowy wpis

Jaka umowa obowiązuje w Cpu Service Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Krzysiek Nowy wpis
@Pytanie

Cześć, w firmie bardzo przykładamy się do onboardingu nowego pracownika. Jeżeli chodzi o formę zatrudnienia to zawsze jest to umowa o pracę na okres próbny na czas 3 miesięcy a następnie umowa o pracę na czas określony lub nawet odrazu na czas nieokreślony jeżeli przebieg okresu próbnego nie pozostawia żadnych wątpliwości. Ja akurat jestem z działu handlowego ale takie same zasady obowiązują w całej firmie.

Rafał

Bardzo pozytywna atmosfera i dobre warunki pracy. Przyszedłem do firmy z innej branży i obawiałem się czy podołam. Na szczęście pracownicy są bardzo pomocni i szybko nabyłem niezbędną, podstawową wiedzę. Polecam, jeżeli szuka ktoś stabilnej pracy bez korpo wyścigów.

Krzysiek

Bardzo fajna atmosfera. Nowi pracownicy otrzymują duże wsparcie i pomoc zarówno od kolegów jak i od firmy. Firma ma dobry produkt i serwis więc jak się sprzeda to nie świeci się oczami. Dbają o obsługiwanych klientów - można liczyć na referencje i rekomendacje co ułatwia pozyskiwanie nowych klientów. Dają dobre warunki pracy - służbowe auto, kompa itd.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czekamy na informacje od obecnych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie Cpu Service Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Dajcie znać!

Zostaw merytoryczną opinię o Cpu Service Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad