Tau Internet Łukasz Chajkaluk

Biała Podlaska

Tau Internet Łukasz Chajkaluk

Opinie o Tau Internet Łukasz Chajkaluk

Pechowy użytkownik

Telewizja zarówno jak i internet niestety codziennie często bez powodu się zacinają ,występuje brak sygnału i koniec ani internetu ,ani telewizji po 5 minutach sygnał wraca ,ale wyobraźcie sobie jak denerwujące jest oglądanie czegokolwiek z 5 minutowymi lukami. Jak chcecie tego uniknąć to unikajcie. Moje sugestie dla Tau Internet Łukasz Chajkaluk: Internet / TV brak ciągłości usługi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak ciągłości usługi - to należy poprawić.

Milosz

Robiłem w tej firmie trochę łopata, przy zakładaniu kabli internetowych w Grabanowie. Zbyt dużych kokosów nie było, ale umówione wynagrodzenie było zawsze i w terminie wypłacone. Praca "ekologicznej" koparki nigdzie nie jest nadzwyczajnie płatna. Mnie w Firmie TAU INTERNET pracowało się dobrze, ale może dlatego, że nie przepadam za "mocnymi" napojami i nie uważam, że musz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

wieszkto

Praca w tej firmie? Ma swoje plusy i minusy. Wypłacalność, okej. Tyle co umówione to wypłaci. Ale terminowość - nigdy. Sam się umawia np. na piętnastego, to dwa tygodnie później wypłaca. Umowa? Też nie masz szans na to. Wykorzystuje polityczną sytuację w kraju - ludzie żyją na skraju nędzy i zapieprzają bo muszą coś robić.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Tau Internet Łukasz Chajkaluk - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tau Internet Łukasz Chajkaluk