Opinie o Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga w Nowy Tomyśl

Thomas

Nie dbanie o pracowników, brak odzieży BHP. W okresie prubnym płacenie pracownikom na rękę a nie na konto. Złe traktowanie pracowników przez pracodawcę. Nie płacenie za pracę w godzinach nadliczbowych.

@Thomas

Pracuję w firmie 10lat. i nie ma wcale takich sytuacji. więc nie wiem skąd takie dziwnie i nie prawidziwe informacje. Odzież jest zawsze wydawana i regularnie prana. nadgodziny zawsze są wypłacane. Jak ktoś nie nadaje się do pracy i po 2 tyg rezygnuje lub mu szef musi podziękować, to tak to później wygląda. i wypisuję takie głupoty.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga?

Thomas Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis
@Thomas

Ala Nowy wpis

Czy można w drukarni pracować na sezon?

Blu

Czy poszukują pracowników obecnie? Jakie zarobki?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Wiktor

@gutek jakieś profity oprócz wypłaty macie ?

Gutek

Bardzo dobra firma, dobrze się pracuje w fajnej atmosferze więc polecam pracę.

Podwyżka

Doskonałe zarobki powyżej 2 tyś netto zadowolony z pracy zarobków a pracuje dość długo.

Zzzzzz

Obserwuję tą firmę.Niesamowity dynamiczny rozwój.Napewno w niedługim czasie zaczną rekrutacje .Będą potrzebowali z tego co wiem wszystkich pracowników co mają pojęcie w mechatroniceoraz programistów.Planują zatrudnić jakieś 350 osób.

Padalec
@Zzzzzz

Jak zatrudnią 20 osób to będzie 35, do 350 daleko tak małej firmie ;)

W drukarni
@Zzzzzz

350 osób ha ha

Krzysztof

Czy jest możliwość rozwoju w tej firmie? Da się awansować ?

Bardzo dobre opinie zbierają w internecie, dobrze pracuje sie więc polecam.

Zbąszyń

Cześć Gdybyście byli chętni na kredyt, zapraszam do mnie monikakr.hls@gmail.com duża oferta kredyty trudne konsolidacje chwilowki bankowe i pozabankowe z poręczycielem

Monika wróć kiedy wracasz na stanowisko kierownika.

Chomik
@Monika

Wróciła

Lidia

@Monika, myślę, że forum GoWork.pl nie jest miejscem do zadawania tego typu pytań. Rozumiem, że pracujesz w Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga - co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @Padalec, a Ty masz jakąś styczność z Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga? Pracowałeś tu lub pracujesz obecnie? Podziel się proszę swoją opinią.

Aleksandreja

Szef bazo milyy jes i dobze placi nam my tyko za mieszkanie mupłacimy pol pensyji to tyko 1 tyss zl a zarabiam ponad 7 zl na godz.Dziekuju ci szefuniu.Walto rabotacz po 400 godziin na miessiacc.A mily ukrainski personne ll tu rabotu.

Zdrowych spokojnych świąt życzę,pomylono wpisy za co przepraszam ,już usunięto nie dotyczyło waszej firmy

Mira

Nawet najlepszą firmą można oczernić jak się samemu coś zawaliło i potrzeba wyładowania nastąpiła?

Drukarnia Beyga

Witam Panie Mat ? proszę o informację kto Pana zwolnił jak Pan to nazywa rymsztokowym słownictwem jak Szmatę ? Jeśli można tu mówić o jakimś "dnie" Dno totalne to pana sposób wypowiedzi. Przed jakim człowiekiem Pan ostrzega ?

Lidia

Jakie narzędzia pracy dostaje przedstawiciel handlowy? Czy dostanie służbowy telefon i samochód? Pracuje ktoś obecnie w Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga i mógłby podzielić się takimi informacjami? Będą to ważne informacje dla tych co chcą aplikować do firmy.

@Lidia

Totalny wyzysk pracowników pracowałam w drukarni

th

Ja to widziałem ogłoszenie, że jest poszukiwany specjalista ds. serwisu w dziale systemów helpdesk, więc chyba warto.

andrej

Szef nam płaci dobrze i jeszcze mieszkamy u niego i mamy za co busa tankować możemy cały czas pracować a na ukrainie straszna bieda a tak możeby tu pracować po 16 godz na dobe i żyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga?

Zobacz opinie na temat firmy Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Beyga Drukarnia Kazimierz Beyga