ViperPrint Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o ViperPrint Sp. z o.o.

Ferbi

Firma super. Atmosfera świetna, kierownictwo ekstra. Wiadomo, jak to w robocie, bywa gorąco ale ludzie życiowi więc jest OK.

SUCHY-69

Co można powiedzieć o tej firmie ?. Viper Print chce zatrudnić pracownika, potencjalna osoba sprawdza opinie i pomyłkowo czyta wpisy ludzi z innej drukarni postanawia zadzwonić i powiadomić że rezygnuje dlatego iż mają w jej mniemaniu ta praca to pomyłka . po rozmowie pani rekruterka sprawdza opinie oczywiście są ok.ale ponoszą ją nerwy i oddzwania próbując w sposób zdecydowanie rozgoryczony dowiedzieć się więcej ale tu następuje nie domówienie lub obojętna rezygnacja osoby która czytała opinie. po telefonie następuje zaduma i dokładne sprawdzanie aktualnych wpisów i oczywiście jest ok. Strona zainteresowana pracą postanawia sprostować wydarzenie ,ale cóż pani nie odbiera telefonu bo ma takie prawo lub krytyka wyprowadza ją z równowagi i kolokwialnie ma to w ............ Mąż pani który przyczynił się do tego zdarzenia poprzez sprawdzanie opinii postanawia pojechać i osobiście przeprosić nie zastaje akurat tej pani więc wyjaśnia wszystko koleżance i oczywiście przepraszając pani grzecznie zapisuje nazwisko i mówi że przekaże. podsumowując nikt nie ucierpiał i wszystko startuje od zera. Niestety tego nie wiem czy ta pani jest urażona być może ,życie pokazuje samo brak empatii i zdystansowania do siebie samego i wyważenia sytuacji po ewentualnej przyszłej krytyce na tym kończę pozdrawiam i życzę wesołych świąt

Viperprint
@SUCHY-69 07.12.2017 21:24

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Z naszej strony nikt się nie gniewa i nie czuje urazy, szczególnie w tym przedświątecznym czasie. Również życzymy Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku Pozdrawiamy, Ekipa Viperprint

Piotr K.

Witam. W lutym 2017 roku podjąłem się pracy na stanowisku ekspedytora. Mogę śmiało wypowiedzieć się pozytywnie na temat firmy. Warunki pracy, jak najbardziej na plus! Podpisanie umowy o pracę z wynagrodzeniem już w pierwszy dzień przyjścia do firmy. Wypłaty na czas. Kierownik zawsze chętny do udzielenia jakiejkolwiek pomocy. Panie, które zlecały mi zadania - miłe, pozytywne i wyrozumiałe. Generalnie wszystkie warunki na tip top! Niestety po 4 miesiącach musiałem zrezygnować, gdyż wystąpiły u mnie problemy z kręgosłupem. Serdecznie polecam firmę :)

były kandydat

Byłem na rozmowie i mam prośbę do przedstawicieli firmy, jeżeli mówicie podczas rozmowy, że oddzwonicie bez względu na to czy odpowiedź będzie pozytywna czy nie to tak uczyńcie. Wiem, że boicie się trochę mądrzejszych, ale to już wasz problem. Pozdrawiam

Viperprint
@były kandydat 01.10.2017 13:19

Bardzo przepraszamy za brak odzewu z naszej strony. Jesteśmy w trakcie przeobrażeń w dziale HR, w związku z którymi mogło dojść do zaniedbania z naszej strony. Oczywiście robimy wszystko by takie sytuacje nie miały miejsca, tym bardziej dziękujemy za tę cenną opinię. Pozdrawiamy, Ekipa Viperprint

seba82

hmm myślę że jezeli chcą znależć pracowników sezonowych na zmiany za najniższą krajową, to powinni płacić tygodniówki to być może mieli by większe zainteresowanie pracą

habhblh

jeśli jest umowa o praacę to ja też bede aplikować, zwłąszcza że mam doświadczenie w tym Zawodzie co na pewno przeważy na moją korzyść, a już długo szukają tego analityka

bardzoja

Faktycznie była taka sytuacja chyba w listopadzie jakoś. Mi laska napisała wcześniej, że będzie opóźnione zlecenie o trzy dni ze względu właśnie na wybory. Do tego maila był rabacik. Także ja się nie pultam, bo w sumie wyszło bardziej na moje. Na pewno to nie będzie powód żeby zerwac czteroletnią współpracę.

Klient

U mnie termin zawsze był zgodny z terminem na stronie. Tylko jedno miałem zlecenie opóźnione ale to normalne drukarniach w sezonie wyborczym. Można im to wybaczyć bo mają dobrą jakość.

klient

jest tragedia! przeciągają terminy bez powiadomienia, czasem nawet o 4 dni! do tego kłamią w żywe oczy że wysłali paczkę, kiedy tak naprawdę jej nie wysłali.

klient

Biorą wszystkie zlecenia jak leci podają na stronie terminy realizacji a później jak już uda się do nich dodzwonić mówią że będzie może jutro ale nie wiadomo czy si wyrobią i nie ma nic na czas.

Agawa

Dobra firma, ludzie sympatyczni miła atmosfera. Praca z pasją.

Zostaw opinię o ViperPrint Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ViperPrint Sp. z o.o.