Opinie o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. w Toruń

Wkurzona Pasażerka

W dniu dzisiejszym autobus relacji Toruń - Ciechocinek SANATORIA nie zatrzymał się wcale na przystanku Toruń - STAWKI przy ulicy Łódzkiej rozkładowy odjazd z tego przystanku o godzinie 14:39. Czekaliśmy na ten autobus, bo potrzebowaliśmy pilnie dostać się do Ciechocinka. NIESTETY JECHAŁ O TEJ GODZINIE MAŁY BUSIK W DZIEŃ ROBOCZY BĘDĄCY ZARAZEM DNIEM NAUKI SZKOLNEJ ORAZ W GODZINACH SZCZYTU KOMUNIKACYJNEGO I NIE ZATRZYMAŁ SIĘ NA NASZYM PRZYSTANKU, POMIMO, ŻE DAWALIŚMY ZNAĆ KIEROWCY, ŻE CHCEMY JECHAĆ I STALIŚMY W WIDOCZNYM MIEJSCU NA PRZYSTANKU. UWAŻAM, ŻE TO SKANDAL ŻEBY TAK TRAKTOWAĆ PASAŻERÓW. Ponadto ten autobus był opóźniony ponad 20 minut. Autobusy na trasie Toruń - Ciechocinek jeżdżą coraz rzadziej, a ceny biletów w ostatnim czasie zostały bardzo mocno podwyższone. Ponadto jeszcze teraz w czasach epidemii w trasę w dni robocze będące dniami nauki szkolnej na tę trasę wysyłacie malutkie busiki. Zwłaszcza na trasie Toruń - Ciechocinek Sanatoria. Skoro obecnie autobusy na tej trasie jeżdżą tak rzadko to powinny być chociaż być odpowiedniej wielkości i liczbie miejsc.

Always

Panie i Panowie przypominam iż za 5 dni wielkie głosowanie w wyborach Prezydenta Truskawia pomóżmy zatem naszemu wspanialemu przywódcy spełnić jego dziecięce marzenie.

Anastazy

Czemu w mza dostają 4 tys. a tu niecałe 3 za nominal? Jak to w ogóle jest możliwe?

kiero
@Anastazy

normalnie? Każda firma ma swoją stawkę? MZA to państwówka,a Arriva to korpo? Myślenie nie boli...

Anton
@Anastazy

Choć by temu bo są niewolnicy do pracy za taką stawkę

@Anastazy

Pytasz dlaczego mają wyższe pensje - może dlatego, że mają wyższe stawki godzinowe. :))

Ktosiek

Kto należy do tej grupy wzajemnej adoracji? Od jakiegoś czasu o tym słyszałem i dalej nie wiem.

Ktosiek

Dzięki za odpowiedź ????

Kierowca Autobusu

No co by tu napisać. Rozmowa była, myślę że nawet nieźle przeprowadzona. Kobieta nie miała parcia na szkła, pytania raczej standardowe. Brakowało mi konkretnego określenia zarobków tylko od do. Dostałem nawet czas na zastanowienie po rozmowie. Nie było jak tu piszą że zaraz głupiemu podsuwają umowę. Zostałem poinformowany o wszystkich warunkach umowy i mogłem w sumie zastanawiać się do woli, ale że byłem zdecydowany to na drugi dzień podpisywałem ją razem z innymi osobami.

Raczej standardowe pytania. Dlaczego? Czy jest pan gotowy na system dwuzmianowy i wczesne wstawanie w razie czego (oddział Tczew nie ma nocnych) Czy jest pan dyspozycyjny? Ile lat pan ma prawo jazdy? Chyba wszystko.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
logo firmy Doradca klienta
Toruń
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
Kierowca

Hejka! I jak tam, dalej za niecałe 3k? Boże....

@Kierowca

Dowiemy się 10.09. przy wypłacie co nam zostało zwrócone i czy dostaniemy dodatek za pracę w warunkach zagrażających.??

@Mario6202

Wielu chetnych na wspaniałe 123 chyba drewniaki z 516 się pozapisują na tą cudną linie....

@Berett

Taaak. Jeszcze kolejka zapisów jest na 102 i 727 ;) Nie ma 181 w DP, o jaka szkoda! ;)

Raczej że 181 bo 516 zostaje

Kogucik malutki

123 jedna z lepszych lini jak nie najlepsza

Lal pal
@Kogucik malutki

Najlepsza

Gostek

Czy ktoś z Was dostał już premię za jazdę podczas pandemii? Chodzi mi tutaj o marzec, kwiecień, maj. W mailu dostałem, że najdalej wypłata będzie do końca sierpnia.

@Gostek

Za jazdę w czasie pandemi zabrano 10%, więc o jakiej premii raczysz wogule wspominać. Piłeś nie pisz.

Hiszpanorej
@Gostek

Ma być na początku września - ( na 100 %)

@Hiszpanorej

A Ty skąd masz takie wiadomości.? I kto miałby te pieniądze " wysupłać" Dziś rozmawiałem z Urzędem Miasta i zastrzeliłem ich wiadomością, że zabrano nam 10% stawki godzinowej. A miasto płaciło za realizację przewozów. Pewnie wiesz, że jedynie Arriva posunęła się do takiej grabierzy. Jakoś u innych przewoźników komunikacji miejskiej, nikomu niczego nie zabrano. Nam również " zabrano" socjal. W innych miastach na południu Polski kierowcy już dostali kasę jako podziękowanie za pracę w warunkach bezpośredniego zagrożenia - a w Warszawie cisza.

Ciekawe Słychać dużo było o Firmie Arriva . 1. Małe zarobki !!! 2. Przekraczanie czasów pracy 3. Odpoczynku 4. i.t.d Ale ludzie w dalszym ciągu idą , pytają o Akademie ??? Czy naprawdę społeczeństwo mamy aż tak ciemne ? Podam przykład . Starzyzną ( Praktykant )w hotelarstwie ( technikum - Praktyka ) płacą 20 zł /h Co do reszty kierowców Arriva Nie wrzucam wszystkich do 1 wora ale większość z was zawodowych kierowców nie poradziła by sobie w innym mieście w Polsce Nie mówiąc o wyjeździe za granice . Kłócicie się , piszecie różne bzdury - Wiecie jaki naród najlepiej się prowadzi ? Zbity , stłamszonym i skłócony . Taka taktykę stosuje wasze kierownictwo.

Abi
@256

A kto się kłuci to raczej w mza są tacy co cię sprzedadzą przy pierwszej lepszej okazji... Ze krzywo autobus stoi, że gdzieś dorabiasz na boku, że masz buty nie takie Tutaj nigdy nic takiego nie miało nigdy mnie przynajmniej nie spotkało

Fgua
@Abi

Nie prawda. Tutaj każdy patrzy jakie masz ubranie, jaki samochód. A lepszy od dzidy to nie może tego znieść.

John
@256

Tak mamy.

Kzysiek

Czy ktoś z kierowców dostał karę, wezwanie od ITD za przekroczenie czasu pracy, prace w drugiej firmie??

@Kzysiek

Dołączam się do pytania...

Kapitan

wyczytałem ogłoszenie 22 brutto w Elblągu dla kierowcy, po czym jak kierownictwo się dowiedziało ogorzenie zniknęło i jest teraz 17, a ciekawe jakim cudem jak kierowcy mają 11.10 + 3,5 za jezdne to nie daje 17. Manager ds kierowców obiecuje gruszki na niebie a w rezultacie jak kierowca dostaje wypłatę 2200 za 180 godzin w tym 500 brutto jakaś premia za oszczędność paliwa i 200 brutto za frekwencję gdyby tego nie było to firma musi dopłacić do najniższej krajowej to żenada ludzie pracują bu nie ma pracy obietnic milion że będzie lepiej alby tylko dojeżdżać do końca roku.... PS, w rossmanie jest promocja na deo spray niektórzy pracownicy powinni sobie zakupić

Kolezanka
@Kapitan

Na estrady też problem z higieną. (usunięte przez administratora)Panowie myjcie się i używajcie kulek, sztyftów, dezodorantów itp.

Laszlo

Brawo Ty. Czy higiena osobistą jest twoim wrogiem? 250h nie przeszkadza w skorzystaniu z prysznica dwa razy dziennie.

Pseudo Kapitan
@Kapitan

" Kapitan" - skoro tak się podpisujesz to chyba powinieneś mieć coś w głowie, a nie improwizować. Po pierwsze jeżeli byłeś pracownikiem, to chyba wszyscy wiedzą za co cię wylali, więc po co sprawdzasz ogłoszenia, jak i tak ciebie nigdzie w Elblągu jako kierowcy nie przyjmą. . Po drugie, nie menager obiecuje, tylko przekazuje to co ma przykazane od góry. Chyba, że ma taką władzę, że sam rozdziela pieniądze. Co do premii to jeżeli byś pracował uczciwie to uwierz, ale wyciągniesz na wypłatę o wiele więcej niż tu wypisujesz. Do sedna tematu - jak byś był inteligentny, to byś zadzwonił na numer z ogłoszenia do babeczki z Warszawy i tam byś uzyskał dokładne informacje dotyczące zatrudnienia i składowych wynagrodzenia, a nie obrabiał (usunięte przez administratora) incognito ludziom w oddziale. PS. W księgarni jest w promocji słownik poprawnej polszczyzny. Jak będziesz zainteresowany jak wygląda stopień kapitana, to tak dla przypomnienia cztery gwiazdki, bo Cię " chopie" trochę poniosło.

@Pseudo Kapitan

Przez takich jak Ty Smierdzielu doslownie to zarabiamy najnizsza krajowa. Kapitan to z belka czy w otoczce (usunięte przez administratora) A pozatym ca ma piernik do wiatraka. Najważniejsze ze Arrivka poleciala.

Moja opinia nieprzychylną arrivie a konkretnie akademii zniknęła w 0,5h

Lukasz
@Bartolini

A mozesz powtorzyc wpis o akademi? Albo cos wogole nt akademii napisac? Jest szansa dostania sie na kurs, czy narazie ze wzgledu na nadmiar kierowcow jest to zawieszone? I czy jest jakis limit wiekowy do 30-stki, 50-tki ?

@Lukasz

Przyjmują wszystkich chętnych aby tylko łyknął co oni tam mówią i tak na 20 17 odchodzi po 2 miesiącach albo i miesiącu jak zobaczy wypłatę

Krapowziatorek
@Bartolini

I bardzo dobrze że znikneła - jedna z lepszych jak nie najlepsza firma komunikacyjna na stołecznym rynku

@Bartolini

Zrezygnowali z Akademików? To kto bedzie 10 i maratony po 0:40 jeździł?

Do 0.40 157 to spoko brygada wolę mieć ta do 0.40 niż ta od 12.08 do 22.06

Krasnolowaty 7

Szykuje się podwyżka - będziemy zarabiali naj naj naj naj więcej na rynku komunikacji w stolicy .Tylko Arriva

@Krasnolowaty 7

26zl ???

Krownaczorek

Lepiej ale netto

Bartolini

Ja tam jestem ciekaw ile brygad nie wyjechało dziś i ile nie wyjedzie w weekend

laszlo
@Bartolini

No to kontroluj sytuację i informuj, sam jestem ciekaw. Dziś lub wczoraj zabrakło ludzi, weekend może być też ciekawy. Czy zaciągną kierowców , którzy mogą przekroczyć czas pracy, czy nie zaryzykuja?

@Bartolini

Kierowy Wzieli L4 i siedzą na plaży to jak Brygady mają wyjeżdzać ??

@Berett

A co będą za te pieniądze się poświęcać mają gdzieś może któremuś do głowy przyjdzie dlaczego

Kolega z pks

Koledzy. Czy już wam trochę odpuścili po tych dwóch wypadkach? Czy nadal dla pracodawcy każdy z was to potencjalny pijak, ćpun? I wreszcie czy ITD już odpuściło wam? Czy już jakieś kary nałożyli na kierowców? Coś znaleźli?

Staszek
@Kolega z pks

Dołączam się do pytania kolegi. Coś wiadomo bo dziwnie cicho w eterze

Smyku
@Staszek

A co niby mieli znaleźć. Przekroczenie czasu pracy o 2 minuty? Skrócenie odpoczynku dobowego o 4 minuty?

Stach pozamiatane

Wszyscy czyści - dalej tak trzymać .Kontrole za kontrolą

Ziomuś

Arriva znów szaleje tym razem dwie kolizje Marywilska róg Kupiecka. Chłopaki wracają do formy!

@Ziomuś

Chcesz błysnąc czy zaimponować? Żadna z tych kolizji nie była z winy prowadzącego autobus.

Zyga
@Laszlo

No co z tego że bez winy? Przejeździłem w turystyce 10 lat i prawdziwy zawodowiec przewiduję takie sytuacje. A to skrzyżowanie jest na każdym egzaminie na odlewniczej. Na 10 kolizji autobusu w Wawie 9 jest z udziałem Arrivy. To o czyms chyba świadczy...

@Ziomuś

Biorąc pod uwagę wszystkich przewoźników, i ilość autobusow jakie posiadają, to faktycznie można się pokusić że arriva jest na czele kolizji,czy wypadków, niezaleznie od winy kierujących hmmm

@Zyga

Bardzo ciekawe masz statystyki, pewnie z tej turystyki dziesiecio letniej?

@Zyga

Miesięcznie jest 140-180 kolizji autobusów wszystkich operatorów. Ilosć kolizji w przeliczeniu na kilometr dla wszystkich operatorów jest taka sama.

@Miga

Oczywiście mówię o obecnej koronawirusowej sytuacji. Przed Covidem było po 200-350 kolizji miesięcznie.

Smyk
@Miga

Co ty pieprzysz! W życiu nie słyszałem o kolizji Mobilisu czy Grodziska. A o Arrivie co drugi dzień nadają.

@Smyk

To sobie poczytaj na Wawkomie temat Wypadki i awarie. Z dużych wtop to Mobilis w pierwszy dzień kursowania przegubami wjechał pod tramwaj, a Grodzio kilka miesięcy temu na przejeździe dostał w bok od pociągu bo kierowca zignorował STOP. Statystyki ZTM też są publiczne. Wchodzisz w zakładkę Informator Statystyczny.

@Smyk

Marywilska taka nie do przeskoczenia, taka trudna? Serio? Ile to razy zjeżdżałem tamtędy z linii 176 (Marywilską, potem "małą Marywilską, a potem skręt w lewo w Płocho), z czym tam są problemy/ Ja żadnych nie miałem. Dodam że analogicznie odwrotnie (i bez żadnych problemów) dojeżdżałem na dodatki 176 w kierunku Choszczówki (czyli Płochocińska- "mała Marywilska- Marywilska)

@Laszlo

Ta turystyka Ziomusia to pewnie na trasie Wileński - Wołomin. Ciekawe jakim kozakiem okazał by się w górach. Jechałem z takim "doświadczonym" nie potrafił używać retardera i nie znał podstawowych umownych zasad jazdy po górach. ( jako przykład wjeżdżający pod górę ma pierwszeństwo.)

Przy jakiej ulicy to mieszkanie ? Do spania

Motorniczy

Kto jest w Elblągu na wymianie teraz ???

Kartoflaninek

Tajemnica spółki

@Kartoflaninek

Czy za mieszkanie na wyjeździe też odciągają z pensji?

Krowager 6
@Motorniczy

Z tego co się dowiedziałem to jeszcze dopłacają

Staszek

Na zasiłku więcej kasy się dostaje niż pracując w tej firmie. Masakra jakaś, czy Ci kierowcy wstydu nie mają, pracować za takie grosze?

Stasiu
@Staszek

Wstydu to nie mają te ciołki z RAF-SRANS co to po 15000zl zarabiają miesięcznie????poprzylazil tu ten plebs i normalnym chłopakom robotę zabierają , podkulić ogony i wypad do siebie buraki

@Staszek

Kto za grosze robi ten robi a zapytaj pierwszą 100 kierowców z towarzystwa wzajemnej adoracjii ile tam z nominału i ile na pasku ? Byś się zdziwił !!

@Stasiu

Stasiwnku - Skoro masz problem do chłopaków z Raf Transu ( co majà rodziny , pracują by jakoś żyć to masz problem do mnie ) Tez pracowałem w Rafie i tez pracowałem w Arrivie . Chodź na solo . Pokaże ci jak prawdziwy Warszawiak Pragi walczy o swój wizerunek

Bartolini

Co najmniej dziwne jest ze ludzie z raf transu co po 10 koła zarabiali tam nagle przestali mieć robotę i nie mają nic odłożone na czarna godzinę

Kierman

Fajne te towarzystwo wzajemnej adoracji, takie nie za bystre

Łukasz

Kiermasz . Czy ty wiesz co to za gnida pod Nickiem Stasiu ??? Chyba chłopek dawno w mordeczkę dostał

Strasznie kozaczy , ma wielką mordę . Chętnie bym się dowiedział kto to

Kierowca Elblag

Arriva zlomuje wyzlomowuje 10 letnie hybrydy do Polski. Tego też nikt nie widzi. Przecież to złom który pozostanie w Polsce.

Cher

A czy ta firma jest dobra?

Łukasz

Kontroluj bajere hmmm nie strasz . Wielu próbowało nie każdemu się udało . Nie jestem człowiekiem który boi się każdego i chowa ogon pod siebie tak ze . Tak ze podejmuje rękawice . Ja nie straszę .... Praga jest duża , są kamienice i różne inne rejony głąbie . Nie pracuje glabie w Raf transie i nie pracuje w Arriva . Stać mnie na wiele więcej niż ci się wydaje plepsie . Tak ze uważaj na słowa .

Łukasz

Jaką prawdę . O czym ty wodne mówisz ... Czy nazywasz prawdą wyzywanie , Nękanie osób ze względu skąd i jakiej firmy przyszli ?? To nazywasz prawdą ? Przyznaje niektórzy nie grzeszą rozumkiem ale bez przesady . Co do mnie . Żadne określenie „Staszka” o mojej osobie nie jest trafione he he powiem więcej to on nie ma jaj wsiąść odpowiedzialności za swoje słowa i spotkać się twarzą w twarzą w twarz ze mną . p.s Jak znajdziesz Jaja wiesz gdzie mnie szukać

@Kierowca Elblag

Teraz to już na przeczekanie ten zarzniety tabor w Elblągu. Nowego przetargu nie wygrali i teraz tylko na przeczekanie. Oddział Grudziądz też już kończy funkcjonowanie. Łódź też nie udało się zdobyć, coś ostatnio Arrive pod górkę i do tego wpadki na Warszawskim podwórku.

@Laszlo

Jak będzie się na delegacji w ariivue z Torunia do Elbląga wysyłają czy można liczyć na dodatkową kasę ?

@Motorniczy

Jak to wygląda na linii Toruń-Elbląg to nie mam pojęcia? Wiem że jak z Warszawy kierowcy jechali na delegację do Elbląga, Grudziądza to dostawali warszawskie stawki + dieta w wysokości 1500 netto miesięcznie i oczywiście zakwaterowanie. No i klauzula do podpisania o tajemnicy zarobków ze względu na to że stawki w innych miastach są różne. Z tego co wiem to już kierowcy z zamkniętego już oddziału w Grudziądzu już kilka miesięcy temu dostali propozycję pracy w Wawie za 21 brutto.

Karabinierek

100 płacą plus micha

@Laszlo

Dieta 30 zl za dzien jaka klauzula jak wszyscy wiedza i wiedzieli za ile pracuja ale gorszej potwarzy dla kierowcow z Elblag to nie mozna bylo dostac ta sama robota a stawka 90 procent wyzsza dla warszawiakow. Kierowca z Elblaga ma 11.10 brutto i pracuje z opuszczona glowa ponizony bo nie ma pracy w Elblag wogole i jeszcze wrakami .... Mozna pisac powieść

@Laszlo

Jak mam jechać do Elbląga z Torunia jaki hotel oni proponują ? Jak to wygląda ?

@Karabinierek

A jaki hotel proponują ?

Ksania

Minimum 3 gwiazdki ale jak będziesz kręcił nosem to dostaniesz 4 gwiazdki

@Motorniczy

Jaki hotel??? na wynajętym mieszkaniu się siedzi ...

@Kapitan

To pewnie w kilka osób na takim mieszkanie a jaka kasa ? To mieszkanie gdzieś blisko czy trzeba dojeżdżać??

Kratkowsniec
@Kapitan

Jedni mają hotel a inni mieszkanie. Wszystko blisko zajezdni .

Grunwald

Biejat w rozmowie z PAP zwróciła uwagę, że spółka obcięła pensje kierowców i wydłużyła im czas pracy pod pretekstem kryzysu, a tymczasem z odpowiedzi Soszyńskiego wynika, że nie było ku temu podstaw, bo miasto wypłaca Arrivie należności zgodnie z umową.

autsajder
@Grunwald

Firma teraz powinna zwrócić to co zabrała plus dodatek za pracę w pandemii

@autsajder

Tak się właśnie ofijalnie od strony firmy nie Miasta okrada Kierowce! A czy Panowie Kierowcy napiszą do czyjej kieszonki trafią te piniędze?!

@autsajder

Powinna zwrócić wszystko co napisać) eś *odsetki

Berret

3.5 do rączki hahaha nie te progii.. Chyba że zapiszesz się do Towarzystwa Wzajemnej Adoracji ;)

ze strny Arriva:
@Grunwald

"W związku z wypadkiem autobusu linii 186 na trasie S8 w Warszawie w dniu 25.06.2020, uruchomiona została specjalna skrzynka mailowa do kontaktu dla wszystkich poszkodowanych w wypadku. Arriva razem z UNIQA Towarzystwem Ubezpieczeniowym dołoży wszelkich starań, aby wszyscy poszkodowani otrzymali odpowiednią opiekę. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o kontakt pod dedykowanym adresem mailowym pomoc.warszawa@arriva.pl " Jak załoga też czuje się poszkodowana - niech pisze. Przyczyny zapaści firmy są wszystkim znane, to dlaczego nie sformuować oficjalnie roszczeń?....

Kakotareczek
@Berret

Będzie 4 z przodu to chętnie popracuje

Krowniskawet
@Kakotareczek

To ile będzie tej kasy po podwyżce - da się odłożyć że 1,5 koła

Kierman

Uuuu a co to wszech najlepsza firma z Towarzystwem Wzajemnej Adoracji na czele, nie jest w stanie wypełnić całego plany, i mza musi wyjeżdżać? Panowie i Panie szybciutko halo do dyspozytora, i składać deklaracje pracy za darmo w celu ratowania budżetu firmy

@Kierman

Tak jest, dokładnie. Dzisiaj nie wyjechało parę brygad z Płochocińskiej: 157 oraz 178 (na 178 nie wyjechały dodatki, bodajże: 010,012 i 013, na 157 calak) Co przyniosą kolejne dni?! ;)))

Rysiek z Bródna

Żeby było ciekawiej, dostali Volvo Hybrydowe do testowania. Tak, tak- na Płocho ;) Zdziwniej i zdziwniej ;)

@Rysiek z Bródna

(usunięte przez administratora) Arriva dostała na testy nie Volvo tylko Mercedesa i nie hybryde tylko elektryka. Wczoraj nie wyjechalo 5 brygad z Plochocinskiej bo w trakcie przestoju sporo kierowców wzięlo urlopy i do tego spora część jest na L4 bo w takim bałaganie średnio chce im się pracować. Atmosfera i zarobki robią swoje. Może nadejdzie dzień że nie wyjadą wogule autobusy Arrivy z powodu braku zasobów ludzkich to wówczas Pan Prezes przejrzy wreszcie na oczy.

driver

Nie, tylko lepiej wychodzi siąść na Ubera

Leon
@Laszlo

Ta spora część na L4 to robi sobie naturalny detox, jak odparują im organizmy to chłopaki wrócą i wszystkie brygady wyjadą.

@Leon

Może być tak że wrócić się nie będzie chciało skoro na L4 dostaje się tyle co pracując mając obniżoną stawkę o 10%.

@Laszlo

Ja po tym wszystkim nie mogę się otrząsnąć i mam traumę - obniżyli pensje, zrobili testy jak królikowi. Nie otrząsnę się z tego szybko. Chyba kilka miesi będę na L4. Terapia będzie długa. Może mnie wyleczyć tylko szczepionka o nazwie pobory z kwotą czterocyfrową z 4 na przodzie. Inaczej nie ma dla mnie nadziei. Na sam widok logo firmy dostaję drgawek i się trzęsę. A jak zasilam u ******** to nie mam tego objawu.

@Laszlo

Racja, sorry. Oczywiście że chodzi o eCitaro, nie o Volvo Hybrid. Co do brygad wyjeżdżających (bądź nie wyjeżdżających) na miasto-czas pokaże co będzie dalej. Sądzę że to nie tylko L-4, ale i ludzie poszli po rozum do głowy i zaczynają się zwalniać z tej firemki ;)

@Rysiek z Bródna

Najzabawniejsze są wypowiedzi rzeczniczki arrivy, że dzięki rządowemu wsparciu firma będzie mogła od sierpnia wypłacać stawkę sprzed pandemii, bo ponieśli straty finansowe poprzez zakup środków dezynfekujących, i mniejsza ilością wzkm :-D no piękny strzał w kolano :-D firma właśnie się przyznała ze oszczędzają na wszystkim, a w czasie jakiegokolwiek kryzysu, nie są w stanie bez pomocy finansowej wykonać założonego planu. Tak się kończy wygrywanie ofert za śmieszne stawki...ZTM też powinien za to beknąć, najtaniej wcale nie najlepiej...ci śmieszniejsze ŻADEN przewoźnik w Warszawie nie obniżył wynagrodzenia by zakupić środki dezynfekujące :-D baa nie słyszalem nawet by inna firma oficjalnie skorzystała z tarczy. Arriva przejęła po EEC opinie (usunięte przez administratora)u, i to większego od Michalczewskiej :-D piękna reklama w obecnej sytuacji

@Kierman

Nic, tylko przyklasnac. Wielka korporacja a podejście małomiasteczkowe. Wygrają przetargi i przez chwilę emocje. Potem zaczyna się kalkulacja i kombinowanie na czym tu oszczędzić. Zajezdnia musi być spełniająca wymogi ZTM. No więc na ludziach można oszczędzić.

@Kierman

odczepcie sie w koncu od śp EEC, gosciu dorobil sie do konca zycia, nie tylko dzieci ustawil ale i wnuki, dzieki kasztanom co na niego orali(to samo jak tu to korpo)i tylko dzieki NIM/wam na koniec jeszcze zrobil numer wszechczasow(kto ma wiedziec ten wie)juz po lutym 2019..osobiscie to ja go podziwiam, bo to przyklad, podrecznikowy wrecz, dzikiego kapitalizmu w Pl i jak sie dzieki ukladom i ukladzikom oraz kasztanom dorabia w Pl.

Laszlo

Przecież tu nikt o EEC nie pisze. Poruszamy temat Arrivy. Fora Ci się pomyliły?

Zostaw merytoryczną opinię o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 23 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.