Opinie o Techmar Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Techmar Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Techmar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techmar Sp. z o.o. w Gdańsk

Stary pracownik

Wszedłem tu zobaczyć co tu się wypisuje. Pracuje w tej firmie od 15 lat i nie narzekam, jakby było źle, to bym nie pracował. Firma zatrudnia 70 osób, więc zawsze się ktoś znajdzie, co mu coś nie pasuje. Kierownictwo w porządku, wypłaty się zgadzają, nawet premie dostajemy, a teraz w pandemii firma daje służbowe auta na przejazdy do polski. Kwatery z intetnetem, jeżdżę do domu co 4 tygodnie. Polecam jak ktoś się zna na wentylacji.

Jestem Monterem
@Stary pracownik

Robisz 15 lat bo żona ci każe robisz za 9 euro. Bo gdzie indziej się nie nadajesz wszędzie są poprawki po was.

Fachowiec

Solidna firma, ludzie tu latami pracują, bo dobrze jest, dobre kwatery, wypłaty na czas, stawki rynkowe, zgadzają się ze stawkami na umowie, jak ktoś myśli, że gdzie indziej nie wiadomo ile zarobi, to niech próbuje szczęścia. Kierownictwo fachowe, tu się ludzie znają na wentylacji. szukają teraz majstrów, polecam jak ktoś szuka pracy na kontakcie.

Tralala

Zatrudnilem się w maju i wszystko mam według ustaleń, wyplata na czas, za dojazd na budowę kasę oddali, busem jeździmy, kwatery normalne z internetem. Stawkę mam jak na umowie. Po co to bzdury inni wypisują, to chyba tacy co wylecieli

Rob

jestem zadowolony kasa się zgadza wiec jest ok

Firma Techmar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Mechanik maszyn ogrodowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Krzysiek

Pracowałem w tej firmie to co obiecali z tego się wywiązali więc uważam że firma ok..

xxx

Szanowny Panie! Dział HR kontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy niezwłocznie o usunięcie danych osobowych z wpisu. Sprawa została już zgłoszona do portalu gowork.pl wraz z prośbą o udostępnienie adresu IP komputera.

Monter

Ceniony się prawdziwy monter nigdy nie będzie pracował za 10 euro.Pracowałem tydzień w tej firmie (usunięte przez administratora) pracy.Przynosicie wstyd zawodowi monter wentylacji.

monter
@Monter

Jeden pojdzie za tyle drugi nie. Co to cie obchodzi "prawdziwy monterze' kto za ilepracuje w DE. Już ja takich znam co to tylko w gebie mocni.

Piotrek

Mam pytanie pracuje w podobnym fachu t.j. przy odpylaniu pokrewieństwo wentylacji mam 9 letnie doświadczenie jako monter prowadzący dodatkowo posiadam uprawnienia 135 na maga jaka była by prawdopodobna stawka na start

Iza
@Piotrek

Szkoda, że akurat ja nie potrafię udzielić Ci precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie. Słyszałam jedynie, iż płaca w Techmar (na tym stanowisku) jest uzależniona od posiadanego doświadczenia - będziesz mógł też oczywiście liczyć na premie. Wszystkiego dowiesz się na rozmowie. Spróbujesz zatem tam swoich sił?

Zespół Techmar
@Iza

Pani Izo, dlaczego myśli Pani, że akurat Pani powinna znać odpowiedz na to pytanie? I dlaczego interesują Panią stanowiska monterskie? Poza tym nie rekrutujemy w ten sposób (który błędnie sugeruje Pani w swojej wypowiedzi). Jeżeli, któryś z Panów jest zainteresowany pracą lub warunkami jakie oferujemy proszę śmiało dzwonić pod numer: 784-431-954 lub bezpośrednio do biura. U nas nie ma tajemnic. Pozdrawiamy zespół Techmar Sp. z o.o.

Zenuś
@Piotrek

Zgłoś się do kadr i ustal wynagrodzenie z kadrami. Jest możliwość negocjacji po 3 miesiącach pracy, gdy dają nową umowę.

Obserwator
@Iza

Liczyć na premie zawsze można,bez niczyjej zgody. Liczysz,liczysz aż się przeliczysz.

&&&&szczery&&&

Byłem...pracowałem ..ujmę to krótko Jedno Wielkie Oszustwo...dno... Dziękuję...tyle na temat tej firmy

Jak wyglæda praca w Monachium.jak jest z kwaterami i wogule atmosfera

JARO

Hejt to nie opinia. Ja w tej firmie pracuje juz kilka lat i są uczciwym pracodawcom. Jak szukacie stabilnej firmy, to można tu pracować latami. Zawsze można sie dogadac. Zjazdy ustalone, kasa sie zgadza, kwatery normalne, kierownik w porzadku. https://www.gowork.pl/hejttonieopinia

Kazimierz
@JARO

Zakwaterowanie i transport do miejsca pracy zapewnia firma, czy załatwiasz to we własnym zakresie?

maro

Czy ktoś z nowych którzy niedawno wyjechali z Techmaru może napisać jak jest na kwaterach w Monachium, bo planuje wyjazd

@maro

Kwatery są przyzwoite, po 2 osoby w pokoju, mamy mieszkanie wynajęte. Jast nas razem 5 os. mamy normalna kuchnie, łazienke. Jest ok. Firma daje dobre warunki.

Monter

Jak jest z umową zlecenie czy o pracę i godziny się zgadzają ,kierownik normalny?

Inny
@Monter

Kierownicy normalni, pracują wiele lat, dobra atmosfera.

Beata
@Inny

Wiem już, że na początku na 3 miesiące przyjmują na zlecenie, prawda? Jaka jest w Techmar na zleceniówce stawka godzinowa? I później na umowie o pracę ulega ona zmianie?

byly

pracowałem w tej firmie , widziałem wiele A o RYSIU to pierwszy (usunięte przez administratora) w firmie . stary cap , na pierwszej wyplacie się już nie zgadzało ponad 200 euro ,niby pomylka w księgowości , kwatery są tragedią tylko kierownicy mają lepsze standardy , w narzędzia mało inwestują więc jak coś się zepsuje to wcale się nie zdziwię jak komuś potrącą z wyplaty . na konieC umowy nie zgadzało się też około 10 euro ale jak na polskie Zarobki zarobiłem więc powinni zapłacić , umowa zlecenie wystawiona bez pieczątki firmy więc taka to KUR,,,,,,WA firma dziad

@byly

Myślę o wyjeździe ale mnie trochę zniechęca umowa zlecenie na początek. rozmowa z kobietką w biurze niby w poźądku.czy źeczywißcie płacą wszystkie godziny bo w poprzedniej firmie czym więcej było godzin tym mniej na godzinę wychodziło

@Monter

Wiesz może, jak długo trzeba pracować na podstawie umowy zlecenie, aby móc otrzymać pełną umowę o pracę? Ciekawi mnie, czy można w jakiś sposób określić ten czas.

nowy2
@Michał

Ja po 3 miesiącach dostałem umowę o pracę. Firma jest ok. Wywiązała się z wszystkich ustaleń. Tu tylko buraki hejtują, co nie przeszli okresu próbnego.

Inny
@Monter

Na okres próbny na 3 miesiące dają zlecenie. To standardowa procedura. Potem otrzymasz normalną umowę o pracę. Mi też dali tak. Firma ok. Stawka z umowy się zgadza na wypłacie. Kasa na czas.

Jak długo czekaliście na odzew z Techmar Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Techmar

Firma Techmar kontaktuje się z kandydatami na bieżąco, w przeciągu kilku dni od daty wpływu CV. Jeśli nie było kontaktu, należało by zadzwonić do firmy i upewnić się czy wpłynęło Pana zgłoszenie do pracy / CV.

Monter

Jak wygląda praca czy da się zarobić i normalnie żyć pracując w tej firmie

swoj

powiem jedno kpiny!

Iza
@swoj

To bardzo lakoniczny komentarz, a szkoda, ponieważ pilnie szukam konkretnych informacji o pracy w Techmar. Czy to osiągane tam zarobki wpłynęły na Twoją negatywną opinię, czy może chodzi o coś innego? Wyjaśnij mi tę kwestię.

Zespół Techmar
@Iza

Dlaczego poszukuje Pani, Pani Izo konkretnych informacji na temat pracy w naszej firmie? Praca na budowie różni się od pracy w biurze. Jeżeli jest Pani zainteresowana pracą w naszym oddziale w Polsce prosimy wysłać CV na adres wskazany na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy zespół Techmar Sp. z o.o.

prawdziwy polak

Trche juz jezdze i jestem zadowolony chodz myslalem ze bedzie gorzej.

Brat

Jestem pod wrażeniem ilu zadowolonych pisze? To nic, że większość tych samych ambasadorów i z tym samym lansem o fajnej pracy i zacnej firmie. Pewnie zaraz znowu się odezwą... Zanim tu przyjedziesz zadbaj aby na miejscu, przed rozpoczęciem pracy podpisać umowę. Jeśli coś Ci się przydarzy to nie dość, że nie dostaniesz złotówki czy euro to jeszcze za wszystko zapłacisz. Tempo pracy jest takie, że o wypadek nie trudno. Standardem jest dążenie do realizacji harmonogramu prac na długo przed jego końcem. Wykonanie zadania kilka m-cy przed terminem. Super, kto by tak nie chciał. Tylko kto tak pracuje?? Za 9 EUR! Tak się robi zysk i wyzysk. O kwaterach i obniżaniu zarobków nie będę się rozpisywał bo już wiele tu opisano. Trzeba mieć grubą skórę, żeby tu pracować. Pozdrawiam

Szwagier
@Brat

To Ty jesteś facet leserem i przynosisz wstyd jako pseudomonter. Żałuję, że Cie do firmy wkręciłem. Zjechałeś po jednym dniu bo transport kanałów za trudny? Wstyd, nawet na pomocnika się nie nadajesz, a stawkę by się chciało. Firma musiała za ciebie za kwatery płacić. Nic nie powinieneś dostać, strat tylko narobiłeś. Dziwię się, że Ci w ogóle zapłacili! Ja bym Ci nawet grosza nie dał!

Brat
@Szwagier

Hej Szwagier. Nie przypominam sobie aby ktoś wkręcał mnie do tej firmy a już napewno nie Ty. Albo coś Ci się pomyliło albo przypisujesz sobie niestworzone, fałszywe zasługi. W przeciwieństwie do Ciebie nie obrażam pracowników na forum, a także tych co rzekomo mnie "wkręcili". Jeśli napisałem nieprawdę to powiedz gdzie? PS.: "pseudomonter" pisze się osobno. Pozdrawiam

german
@Szwagier

hahah, tak to na bank on! ten co po jednym dniu zjechal bo za ciezko. Pozdro dla kumatych!!!

Max

Mam propozycję wyjazdu.pierwsza umowa zlecenie potem ma być o pracę.jak to wygląda w rzeczywistości.jak z kwaterami i zarobkami

pomocnik
@Max

prcuje jako pomocnik. Miałem 3 miesiące zlecenie teraz mam umowe. Kwatery to róznie, lukusów nie ma ale jest znośnie. Oglnie jestem zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Techmar Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Techmar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techmar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techmar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techmar Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • M.gomółki 2
    80-279 Gdańsk