Opinie o Euroklimat w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Euroklimat. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Euroklimat o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroklimat w Poznań

baner wywiady
Euroklimat

Nie polecam, toksyczne środowisko

never
@Euroklimat

Potwierdzam, niebotycznie TOKSYCZNE

Pracownik
Pracownik

Z okazji Nowego Roku, wszystkim pracownikom Euroklimatu życzę powodzenia w szukaniu nowej pracy. Po wystąpieniu prezesa który mówił ze wie ze mamy dużo pracy, ale w przyszłym roku nam jeszcze dołoży. Że drożeją podwykonawcy i materiały wiec jesteśmy zajebiści ze pracujemy (usunięte przez administratora) i dzięki temu firma ma wynik. I po informacji, że z "z przyjemnością informujemy” o obniżeniu o połowę przyszłorocznej premii, nie pozostaje nic innego...

myślący...
Pracownik
@Pracownik

... Ja akurat cieszę się z tego rozwiązania bo wolę mieć tą "brakującą" połowę premii wliczoną do comiesięcznej stałej pensji.. Brakującą celowo w cudzysłowie no bo ta połowa premii nie przepada tylko jest właśnie doliczona z góry do pensji... Więc albo nie rozumiesz tematu o którym piszesz ( jeśli tak jest to aż dziwne że ktoś, chyba przypadkiem przyjął Cię do pracy ) lub celowo piszesz nieprawdę ( wtedy tym bardziej nie powinno Cię z tu być ) O tą pozostała cześć premii też się z resztą nie martwię bo na przestrzeni kilku lat spędzonych w EK, nie było kwartału kiedy nie było by premii.. A znam wielu pracujących w firmach gdzie faktycznie o premii się tylko mówi.. Można wiele mówić o pracy w EK, z pewnością nie jest to praca łatwa ( ale pokażcie mi inne podobne firmy gdzie jest lekko i na bogato - taka branża ) ale braku uczciwości na pewno nikomu bym nie zarzucił.. No chyba że Tobie to to co napisałeś prawda z pewnościa nie jest..

Filip
Kandydat

Tragedia umawiają się na rozmowę konkretny termin, a jak już się zbliża piszą 1h przed, że rozmowa się nie odbędzie. Nie docenianie pracownika już na samej rozmowie. Człowiek załatwia wolne sobie a oni godzinę przed zmienią zdanie.

Monika
@Filip

Może mieli jakiś powód? Różne sytuacje niespodziewane się zdarzają. Nie pojedziesz drugi raz?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Euroklimat?

Euroklimat

Nie polecam, toksyczne środowisko

never
@Euroklimat

Potwierdzam, niebotycznie TOKSYCZNE

EURObańka
@Euroklimat

@Euroklimat ... oczyszczenie w kontrolingu nastąpiło. Czekamy na dalszę uzdrowienie Finansów :) Brawo K !!

Pytanie
Pracownik
 Pytanie
@EURObańka

Czy tez macie wrażenie ze „dalsze uzdrowienie” ostatnio połknął piłkę plażowa?

nowy
Kandydat
 Pytanie
@Euroklimat

Możesz rozwinąć?

kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Euroklimat

Jaka "realna i bez owijaczy" jest podstawa na stanowisku inżynier budowy?

Bratřice
Kandydat
@Pytanie

Wielki "Ka" z zarządu zrobił ostatnio porządki w kontrolingu. Kolejny wartościowy człowiek usunięty z firmy. Tak _ _ _ _ _ to naprawdę dobry sposób na ukrywanie własnej nieudolności. Gratulacje !

Jolanta
@Bratřice

Kolejny? A co takie działania mają na celu, bo z tego co piszesz wygląda jakby chyba źle postępował?

Ona
Pracownik
@Euroklimat

Idealne miejsce żeby nabawić się depresji

Jolanta
@Ona

Tylko z powodu złych relacji pomiędzy współpracownikami? Można na to jakoś tutaj wpłynąć?

U. Nowy wpis
Pracownik
@never

Lata minęły a w kwestii toksyn nic się nie zmieniło.

Jolanta Nowy wpis
@U.

Lata? Czyli na dzień dzisiejszy nic kompletnie miałoby się nie zmienić skoro podobno stale to się utrzymuje? Ile osób teraz się tu mimo wszystko zatrudnia i co z rotacją?

Pracownik
Pracownik

Budowy ciekawe i dosyć zróżnicowane. I na tym koniec plusów... ;/ Duży przemiał ludzi w zespołach na budowie. Dużo nowych i niedoświadczonych inżynierów. Z kolei ci z doświadczeniem zwalniają się. Brakuje szczebla pośredniego od którego ci nowi mogliby się uczyć i nabywać dobrych praktyk. Ogólnie brak szacunku dla własnych pracowników. Ogromny wyzysk. Bardziej doceniają nowych pracowników, niż starych. Sukces - zawsze wspólny, ale porażka... tylko i wyłącznie personalna. Mało budów na miejscu - większość w delegacji. Pieniądze ... skromne jak na pracę po kilkanaście godzin dziennie... a w podziękowaniu dostaje się... pizze... Soboty / niedziele pracujące (czasami) - ale niepłatne - odbierasz dzień wolny. Skandal ! Podwykonawcy - poniżej krytyki. Wolą tańszego podwykonawcę, a dobrych bierze "na godziny".

Jolanta Nowy wpis
@Pracownik

Jeśli faktycznie nierówno kogoś by traktowali to słabo... Czyli jak to w praktyce wygląda? Faktycznie korzystniejsze mają te warunki?

Filip
Kandydat

Tragedia umawiają się na rozmowę konkretny termin, a jak już się zbliża piszą 1h przed, że rozmowa się nie odbędzie. Nie docenianie pracownika już na samej rozmowie. Człowiek załatwia wolne sobie a oni godzinę przed zmienią zdanie.

Monika
@Filip

Może mieli jakiś powód? Różne sytuacje niespodziewane się zdarzają. Nie pojedziesz drugi raz?

Filip
Kandydat
@Monika

Nie ponieważ z takim podejściem potwierdzili negatywne opinie niżej. W innych firmach rozmowa kwalifikacyjna jest święta i czekają do przodu. A zawsze jak kandydat się spóźni to źle, a jak firma już na starcie ma Cię gdzieś to co dalej.

Pomocny
Kandydat
@Filip

Skontaktuj się z PolonezPlus Z tego co wiem szukają tęgich głów

Zuzanna
@Filip

Czyli koniec końców nie odbyłeś tej rozmowy w innym terminie?

logo firmy Spedytor / Spedytorka
Poznań
Galaxy Logis Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Praca sezonowa w Wielkiej Brytanii bądź Irlandii
Poznań
Ametros Facilities Management
(257 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Lektor języka obcego
Poznań
LINGUA MAGISTER Sp. z o.o
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Poznań
Stal Warsztat Sp. z o.o.
(27 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy w Euroklimat poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Euroklimat?

.
Pracownik
@Pytanie

Obecnie chyba żadne. Na pewno nie pozytywne.

Karolina
@.

Dlaczego tak uważasz?

zawiedziony wykonawca
Były pracownik

Ja chciałbym podzielić się opinią z punktu widzenia podwykonawcy dla firmy euroklimat. Nawiązałem współpracę z materiałem powierzonym, nie było problemów z dostarczaniem produktów według zamówienia tylko kadra nie radziła sobie z zamówieniami bo brakowało jej wiedzy merytorycznej a dwa, że zaczęła pracę miesiąc przed kontraktem udając ,,starych" pracowników. Temat zamówień był do przełknięcia bo zakres budowy był ogromny więc nie byliśmy blokowani. Najgorszy był jednak morderczy termin, o którym nie było mowy przy podpisywaniu umowy i terminy cząstkowe ustalane z dnia na dzień. Jeszcze raz, brak wiedze merytorycznej i pracy na budowie sprawiało,że kierownicy prowadzili ją w sposób chaotyczny. W dodatku euroklimat wprowadza sobie bez wiedzy podwykonastwo zastępcze, które ma tak wysokie ceny wykonania, że kontrakt przestaje być opłacalny. Jeszcze parę słów do kierownika kontraktu: Zbyszek!!Nie obiecuj ludziom rzeczy na które jesteś za krótki żeby ich dotrzymać, firmę zmienisz ale cholewa z gęby zostanie. pozdrawiam

Prezes
Były pracownik
@zawiedziony wykonawca

Czyli wyszła praca do 15 i ciagłe obiecywanie ,ze wszystko ma sie pod kontrolą. Jakosc pracowników tez pozostawia wiele do życzenia. No tak w gebie mocny ,ale juz pracą tego nie udawania. Ale jak sie udaje prezesa firmy i nie pilnuje swoich pracowników to tak sie wychodzi. Polecam mniejsze budowy bo taka budowa dla Pana to za wysoki level.

Prezes Z miasta Łodzi się poch
@zawiedziony wykonawca

Szanowny Panie M. zapis co do terminu zakonczenia robót miał Pan na umowie. Wielokrotnie był Pan informowany ,ze się nie wyrobi z zakresem prac. Przyczyną takiego stanu były tylko 3 osoby na budowie pracujace do godz. 15 w tym godzina przerwa. Pracownicy nie umiejacy czytac rysunku techniczego. Porwał Pan się z motyką na śłońce i obwiniajacy za swoja beztroskę i brak doswiadczenia na duzych budowach kadrę Euroklimatu. Jak taki zakres mial wykonać 3 ludzmi, osmiesza się Pan pisząc takie brdury na forum. Proszę sobie przypomnieć jaki wystraszony i skulony Pan przyszedł proszac o polubowne załatwienie sprawy. Tak tez podeszlismy do Pana. Jesteśmy powazna firmą nie pozwoliny zawieśc GW z terminami, a niestety z Pańską organizacją pracy to było pewnę i zareagowalismy własciwie, dlatego tylko powazne firmy z nami pracują. Proszę dalej działać w swojej branzy i czytać ze zrozumieniem umowy i nabrać doswiadczenia. Narazie proponuje zostać przy małych instalacjach np. W domkach. Jako pracownik ..

Kontraktacja
 Pytanie
@Prezes Z miasta Łodzi się poch

Jak to się stało, że taka profesjonalna firma zatrudniła tak kiepskiego podwykonawcę?

Krzysztof
@Kontraktacja

Celne pytanie, które do dziś nie doczekało się odpowiedzi. A szkoda. Mam nadzieję, że dowiem się, jakie są obecnie warunki pracy. Wspominano o dużej rozbieżności między zapewnieniami wygłaszanymi podczas rozmowy, a rzeczywistością pracy w Euroklimacie? O licznych, niewypłaconych nadgodzinach i pensjach niższych niż konkurencja? Cokolwiek z tego uległo poprawie? Jak wyglądają pozostałe aspekty pracy?

Kazioo
Kandydat
 Pytanie

Czy w firmie na stanowisko kierownika robót przysługuje samochód służbowy na własny użytek? Jeśli tak to jaka flota tak z ciekawości?

Kazik
Pracownik
@Kazioo

Prezes ma do dyspozycji dwa porsche, mercedesa i duże bmw - cos sobie wybierzesz :-)

Jolanta
@Kazik

Haha, dobre. A tak poważnie to jak tu z firmową flotą?

Pracownik
Pracownik

Z okazji Nowego Roku, wszystkim pracownikom Euroklimatu życzę powodzenia w szukaniu nowej pracy. Po wystąpieniu prezesa który mówił ze wie ze mamy dużo pracy, ale w przyszłym roku nam jeszcze dołoży. Że drożeją podwykonawcy i materiały wiec jesteśmy zajebiści ze pracujemy (usunięte przez administratora) i dzięki temu firma ma wynik. I po informacji, że z "z przyjemnością informujemy” o obniżeniu o połowę przyszłorocznej premii, nie pozostaje nic innego...

myślący...
Pracownik
@Pracownik

... Ja akurat cieszę się z tego rozwiązania bo wolę mieć tą "brakującą" połowę premii wliczoną do comiesięcznej stałej pensji.. Brakującą celowo w cudzysłowie no bo ta połowa premii nie przepada tylko jest właśnie doliczona z góry do pensji... Więc albo nie rozumiesz tematu o którym piszesz ( jeśli tak jest to aż dziwne że ktoś, chyba przypadkiem przyjął Cię do pracy ) lub celowo piszesz nieprawdę ( wtedy tym bardziej nie powinno Cię z tu być ) O tą pozostała cześć premii też się z resztą nie martwię bo na przestrzeni kilku lat spędzonych w EK, nie było kwartału kiedy nie było by premii.. A znam wielu pracujących w firmach gdzie faktycznie o premii się tylko mówi.. Można wiele mówić o pracy w EK, z pewnością nie jest to praca łatwa ( ale pokażcie mi inne podobne firmy gdzie jest lekko i na bogato - taka branża ) ale braku uczciwości na pewno nikomu bym nie zarzucił.. No chyba że Tobie to to co napisałeś prawda z pewnościa nie jest..

Tomasz
Pracownik
@myślący...

Podaj chociaż jeden przykład korzyści z tego rozwiązania. Dla pracownika oczywiście. Podstawa nadal będzie niższa niż w branży. A możliwości nadrobienia wyższą oceną i wyższą premią będą mniejsze. No chyba, że jest się w zarządzie jak ty.

Alonso
Pracownik
 Pytanie
@Tomasz

To co Ty tu jeszcze robisz ????jak wszędzie w koło jest tak dobrze…. ? Nic tylko iść zarabiać te miliony u konkurencji???? Nikt tu chyba nikogo nie trzyma na siłe ????

:(
Pracownik
 Pytanie
@Alonso

Może się utożsamia z firmą, w której lubi pracować, ale jednak liczy na wyrównanie pensji do tych rynkowych? Na podwyżkę inflacyjną? Cokolwiek? Jak pewnie większość. Dlaczego masz pracować więcej za tyle samo?

.
Pracownik
@Alonso

Podczas rekrutacji sprzedają bajeczki o super premiach, wyjazdach, szkoleniach, atmosferze, a w rzeczywistości nic z tego nie jest prawdą. Zasuwasz do nocy, bez płatnych nadgodzin a o obiecanych bonusach szybko zapominasz bo usłyszysz "co ty tu jeszcze robisz". To jest prawdziwa atmosfera Euroklimatu. A za te nadgodziny to ktoś się kiedyś wkurzy i za doniesie gdzie trzeba!

kandydat
Kandydat
 Pytanie
@.

Jaka podstawa dla inż bud, mówmy o kwotach realnych a nie widełkach ?

pipol
Pracownik
@kandydat

myślę że około 11000 brutto

Jolanta
@pipol

A na bazie czego to wyliczasz?

Kandydat
Inne
 Pytanie

Jaka jest realna ,nie widełki kwota na kierownika robót z upr? 11 lat doświadczeni na budowie.

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Euroklimat?

Nowy rozdział
Pracownik
 Pytanie

3, 2, 1... Zwolnienia czas start ! Ciekawe kto będzie dla Was pracować za pół roku jak już ludzie sami odejdą. Może nowe samochody...? Marnujcie potencjał tak dobrej firmy (ludzi, którzy w niej pracują gdybyście nie wiedzieli). Moze w koncu i Was wymienia.

Njus
Kandydat
 Pytanie
@Nowy rozdział

No się ostatnio posypało tych odejsc , ale każdy jest do zastąpienia. Pytanie tylko kto się nabierze?

Ludź
Kandydat
@Nowy rozdział

To teraz wiem o co chodzi. Napusicili całą rzesze łowców głów i ci teraz szukają ludzi do euroklimatu. Do mnie już 3 się odzywalo. Nie dałem się nabrać. Na budowach różne rzeczy o nich się słyszy

Pracownik
Pracownik
@Nowy rozdział

Wieści niosą, że czas dobrych premii kwartalnych się skończył. Kolejne mają być mocno ograniczone. Przykre, że oszczędności szuka się na pracownikach....

Jan
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Witam, kiedy przypada najbliższą premia?

Papusz
 Pytanie
@Ludź

Różne rzeczy czyli co takiego?

ciekawy
Pracownik

Szukają nowej ekipy do elektryki. Słyszałem, że firma ma się dobrze, idą jak burza. chyba warto się przyjrzeć ich ofertom

nowy
Kandydat
 Pytanie
@ciekawy

Ile płacą jako inż budowy osobą z doświadczeniem? Tu wynagrodzenie to albo tajemnica(bo nikt nie chce odpowiedziec) alba kasa jest tragiczna. Krótko na temat ile netto na ręke bez delegacji?

Waldemar
Były pracownik
@nowy

Zarobki w tej firmie to porażka. No i nie płacą za nadgodziny, co wg nich jest normą w tej branży.

nowy
Kandydat
 Pytanie
@Waldemar

Rozumiem że jak ktoś powie 3000netto bez delegacji to traktowany jest jak kosmita?

Waldemar
Były pracownik
@nowy

Rozmówca będzie starał się stworzyć wrażenie, że to wymogi z kosmosu.

stary
Były pracownik
@Waldemar

no weź powiedz, że w tej branży to płacą wszystko tak jak prawo mówi. taka specyfika tej branzy ze po 8 się nie wychodzi, a mało kto płaci nadgodziny.

ktoś
Kandydat
@nowy

z 4000 brutto może startować

doinformowany
Pracownik
@nowy

inżynier zarabia pomiędzy 4000 a 6000 tyś brutto (podstawa wynagrodzenia)

jedi
Pracownik
@doinformowany

a do tego jeszcze delegacje i dodatki za rozłąke. Całkiem nieźle

Pracownik
Pracownik
@doinformowany

inżynier w innych firmach zarabia od 8500 - 1100

Pracownik
Pracownik

Jeden wielki wyzysk pracownika. Praca po godzinach, ale oczywiście bez płatnych nadgodzin. Premie żenujące. No i ostatnio, pensje po terminie. Tak się dba w Euroklimacie o pracowników.

Rozbawiony
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Pracownik co rozumiesz poprzez "premie żenujące"? Pracuje tutaj 4 lata i z 16 premii kwartalnych 2 były poniżej "docelowej" wysokości 50% i 3 ponad 50% wynagrodzenia podstawowego, reszta równe 50%. Może zbierasz żenujące kwartalne oceny pracownika? To by wyjaśniało niskie premie ale to juz jest Twoja wina, a nie pracodawcy ???? Pensje po terminie? Mówisz o bieżącym miesiącu (styczeń 2021) gdzie "dziesiąty" wypadł w niedzielę i faktycznie wypłata była w poniedziałek z samego rana? Przez 4 lata zanotowałem jedną taką sytuację. Płatne nadgodziny w firmie instalacyjnej? Daj znać jak już znajdziesz taką firmę ???? Wg mnie (usunięte przez administratora) a nie pracownik z Ciebie i wylewasz tutaj żale anonimowo. Weź się do roboty i będzie lepiej.

2
Dziubasku
Pracownik
 Pytanie
@Rozbawiony

Zdajesz sobie sprawę, ze 10-ty w niedziele powinien oznaczać wynagrodzenie w piątek 8-go na koncie?

Bogdan
@Dziubasku

Rozumiem Wasze rozżalenie, że pensja nie zawsze jest na czas ale mam pytanie, czy często w ogóle takie sytuacje mają miejsce? Pytam bo wiadomo, że takie teoretycznie małe niuanse potrafią trochę denerwować, więc chcę ustalić, czy często dochodzi do takich właśnie sytuacji. Twoja odpowiedź będzie pomocna.

Jeszcze bardziej rozbawiony
 Pytanie
@Rozbawiony

"(...)Daj znać jak już znajdziesz taką firmę ????(...)" Jest wiele takich firm, gdzie standardem są płatne nadgodziny. Brak płatnych nadchodzin jest rozwiązaniem które już dawno odchodziło do lamusa w firmach wielkości euroklimatu. Jeżeli uważasz że to jest normalne to śmiem twierdzić że pracowałeś w ledwie paru miejscach i nie masz obycia na rynku pracy.

Pracownik
Pracownik
@Bogdan

Taka sytuacja przez ostatnie kilka lat kiedy tu pracuję miała miejsce 1 raz - ten opisywany powyżej. Tak to co miesiąc pensja wpływa 8 albo 9tego.

Rozbawiony
Pracownik
@Jeszcze bardziej rozbawiony

Jasne. Podaj mi proszę nazwy tych firm, bardzo jestem ciekaw Twojego bogatego doświadczenia zawodowego...

...
@Rozbawiony

Kompletnie nie rozumiem twojego wpisu .... Płatne nadgodziny powinny być normalnoscia i codziennością w każdej firmie! Inaczej to po prostu wyzysk. Nie wiem jak można wypowiadać się przeciwko pracownikom. Łatwo wywnioskować po twojej wypowiedzi, że nie jesteś pracownikiem na normalnym - "beznadgodzinowym" stanowisku. Praca to nie wolontariat ....

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@...

Brak płatnych nadgodzin to łamanie praw pracowniczych. Co będzie kolejnym krokiem? Likwidacja urlopów? Ja rozumiem, że na audi dla zarządu trzeba zarobić, ale nie kosztem wyzysku pracowników.

Rozbawiony
Pracownik
 Pytanie
@...

Ok. Oczywiście po części masz rację, ale rozliczanie nadgodzin ma chyba swoje plusy i minusy? Ja np. nie pracuje od 8 do 16 i nie wyobrażam sobie odbijać przysłowiową kartę codziennie w pracy, system zadaniowy, a nie godzinowy jak najbardziej mi odpowiada, daje pewna swobodę w zarządzaniu swoim dniem. Poza tym nikt nie zaczyna liczyć każdej przerwy, każdego papieroska itd bo to po prostu nie ma znaczenia bo liczy się efekt i cel, a nie liczba spędzonych przed komputerem godzin. Jeśli nawiązujesz do pracy typu 8-16 cos a la praca w fabryce gdzie jest jedna przerwa 30 minut lub 2x 15 minut i przełożenie patrzą Ci na ręce bo płacą za każdą Twoja godzinę w miejscu pracy to oczywiście masz racje - musi to być rozliczone, w przeciwnym razie to wyzysk.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Rozbawiony

No i co teraz powieś? (usunięte przez administratora)od rana do nocy, bez płatnych nadgodzin i słyszysz ze premie będą obniżone....

Życzliwy człowiek
@Pracownik

Również nie polecam pracy przy budowie hotelu na Bielanach wrocławskich ul szeedzka7 i powiedzieć że pani inżynier pani Natalia Górniak jest nieogarnięta i się nie nadaje

1
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka kariery w Euroklimat? Czy trudno jest zdobyć awans?

tomek
Pracownik
 Pytanie

Ludziska, powiedzcie jak jest z tymi zarobkami 3500 netto bez diety za delegacje jest osiągalna? Na rozmowie szef działu realizacji sprawia wrażenie jakby ktoś urwał się z choinki. Komentarze na formu "dostaniesz tyle ile prezentujesz" nie mówi nic.Raczej daje do myślenia że nie jest kolorowo. Bez pewnych standardów to raczej bedą tu chyba tylko studenci pracować zbierający do uprawnień.

Zuzanna
@tomek

Hej, widzę, że jesteś chyba na świeżo po rozmowie rekrutacyjnej w Euroklimat - możesz napisać jeszcze kilka słów na jej temat? W jaki sposób była prowadzona, jak atmosfera i czy miałeś do wykonania jakieś szczególne zadania? Będę mega wdzięczna!

tomek
Kandydat
@Zuzanna

Owszem jestem po rozmowie. Jeśli masz jakieś doświadczenia to padają pytania co się konkretnie robiło, jaki zakres robót, wartośc kontraktu itp. Nie przyjąłem warunków pracy zarobki tbo wielkie nieporozumienie. Opinie w rynku nie są pozytwyne. Łowcy głów biją telefonami jak opętani nie świadczy to dobrze firmie. Z rozmowy z jednym rekruterem dowiedziałem się ok 40 osób w roku migruje. Nie sądze by pracownicy zarabiali więcej ze wzrotem zatrudnienia , raczej jest odwrotnie. Śnieżna kulka się rozpędziła jestem ciekaw co bedzie jak sie zatrzyma. Motorem napedowym firmy sa i zawsze beda ludzie a nie pseudo Management.Ale kadra zarządzająca nadal udaje ze tego nie wie. W dzisiejszych czasach każdy che żyć a nie wegetować.

Korona
Pracownik
 Pytanie

A ten członek (zarządu) bez wyrazu twarzy, chodzący po firmie jak Jezus po wodzie oczekujący podziwu od reszty plebsu dlaczego chodzi bez maseczki? Po co piszecie jakieś regulaminy skoro sami ich nie przestrzegajcie. Korona Wam chyba z głowy nie spadnie? A może tak...

demond7

Nic mnie tak nie irytuje jak opinie "skoczków" i pracowników bez "zafokusowania" w danym zawodzie. Do komentarza na tym portalu zmotywowały mnie przeczytane poniżej opinie, w mojej ocenie osób, które albo nie pracowały w naszej firmie albo się do tego nie nadawały. Sam spędziłem tutaj ponad cztery lata ( i nadal jestem dumny, że mogę swoją pracą i doświadczeniem rozwijać Euroklimat.) Przedsiębiorstwo jest oczywiście wymagające, ale dla pracowników chcących się zaangażować, rozwijać, uczuć i przede wszystkim pracować, a nie udawać, że tak jest, jest swego rodzaju "domem" i "rodziną". Nie jedna osoba przyzna mi rację, że w każdym domu są mieszkańcy, ale nie wszyscy mieszkańcy tworzą rodzinę. Tak też jest z Euroklimatem. Mieszkańcy są, owszem się zmieniają, ale odpowiednie osoby tworzą rodzinę. Reszta wypisuje negatywne komentarze. Zapewniam, że każdy kto tylko chce być członkiem "naszej rodziny" zostanie przyjęty z otwartymi rękoma.

Xyz
@demond7

Zgadzam się w 100%. Opinie pewnie uzależnione są również od działu, w którym się pracuje. Różni szefowie i różne ekipy wewnątrz pokoju warunkują te indywidualne odczucia. Euroklimat jest najlepsza firma w jakiej dotychczas udało mi się pracować. Mój bezpośredni szef zawsze wykazuje zrozumienie zarówno na stopie zawodowej jak i prywatnej. A większość osób w firmie jest naprawdę super jako współpracownicy i ogólnie ludzie - koledzy.

Angel
@demond7

Człowieku czego ty się najarałeś? jesteś tam tylko maszynką do zarabiania pieniędzy.Ocknij się pòki nie będzie zapòźno.

focus
@demond7

Rodziny są różne, w tym patologiczne. Dane mi było pracować (nie, współpracować) w otoczeniu zakłamanym i obłudnym. Może w Dziale Realizacji panowała dobra atmosfera - pozazdroszczę. Dla mnie to był czas stracony i mega cofnięcie sie w rozwoju. Rozczarowanie i czas, o którym chce się zapomnieć. Wyjazdowa imprezka nad morzem, sushi od Prezesa z byle okazji nic nie zmieni - niesmak pozostał.

Hmm
@Angel

A wydawało mi się, że w każdej firmie pracownik ma być maszynką do zarabiania pieniędzy.

MONDIX
@demond7

zgadzam się z tobą, firmę tworzą ludzie, różni ludzie, którzy mają odmienne oczekiwania co do pracy. Większość gra do tej samej euroklimatowej bramki, wspołpracuje, wspiera się. Czasami jest trudno, ale po to jest zespół i szef, żeby razem przetrwać. Jeśli ktoś nie akceptuje takiego klimatu, to po co się męczyć, mozna zmienić pracę. po co wylewać frustracje i robić zły PR? nikt tu nie zmusza do katorżniczej roboty, płacą regularnie, bez ściemy. jest dobrze

gemo
@Angel

a ty się ocknąłeś? jak jest poza strukturami, lepiej?

www
Kandydat
 Pytanie
@demond7

Do jakiego stanowiska doszedłeś w tej znamienitej organizacji ? Skoro wg Ciebie wszyscy ludzie którzy odeszli to "skoczki" i spadochroniarze? Może ktoś miał po prostu "jaja" i odszedł do lepiej płatnej pracy ?

Jowisz

Poza tym, że fajna atmosfera i zarobki to można się sporo nauczyć więc polecam!!

ubawiony
Pracownik
 Rekomendacja
@Jowisz

fajna atmosfera ... ROTFL ... spróbuj mieć odmienne poglądy, własne zdanie ... to zostaniesz zniszczony - pomału, krok po kroku, aż sam się zwolnisz by zachować resztki godności i zdrowie psychiczne

pracownik

Ja jestem zadowolony z pracy, sytuacja na rynku pracy nie jest ciekawa a w Euroklimacie nikogo nie zwalniają. To chyba zrozumiałe, że premie nie będą takie same jak przed pandemią, ważne jest że mamy pracę. Jest stabilnie. I oby tak dalej.

Waldemar
@pracownik

Jak się jest w zarządzie, to nie zwalniają.

ubawiony
Pracownik
 Problem
@pracownik

w chwili wykupu Euroklimatu przez Cez mieliśmy rzekomo zagwarantowane premie kwartalne na ustalonym poziomie ... czar prysł :D

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Euroklimat - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Euroklimat?

  Zobacz opinie na temat firmy Euroklimat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Euroklimat?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Euroklimat?

  Kandydaci do pracy w Euroklimat napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euroklimat
2.3/5 Na podstawie 36 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Obornicka 68
  62-002 Poznań
 • NIP: 7811619180 KRS: 0000411327
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Euroklimat
Przejdź do nowych opinii