ZPCH P.W. Nowex

Stalowa Wola

Opinie o ZPCH P.W. Nowex

Karolina

Czy sprawa z płatnościami dla pracowników firmy ZPCH P.W. Nowex została jakoś rozwiązana? Nie ma już tego problemu? Pytam, bo firma poszukuje Kierownika budowy http://www.nowex.com.pl/praca.html i potencjalna osoba na to stanowisko na pewno chciałaby to wiedzieć.

Karolina

@JW czyli TY też miałeś taką sytuację z firmą ZPCH P.W. Nowex? Próbowałeś coś z tym zrobić? Jak wygląda aktualna sytuacja z Twoimi pieniędzmi?

Karolina

@xx a zgłaszałeś gdzieś to, że firma ZPCH P.W. Nowex zalega z płatnościami? Może warto to zgłosić i wyjaśnić? Czy ktoś miał podobną sytuację, czy może to była jednorazowa pomyłka?

JW
@Karolina 07.08.2017 13:36

To nie jest pomyłka i w dodatku jednorazowa to są zaległości grubo nawarstwione.

krajan

Witam wszystkich zaineresowanych opiniami o firmie NOWEX jeżeli macie ochotę na pracę w formie wolontariatu to polecam.Regularne zaległości w wypłacaniu wynagrodzeń to standard w tej firmie.

fizyczny

ciekawe kto z pracujących fizycznie w tej firmie daje takie pozytywne komentarze ? pracuje tu już troche i wiem jak to wszystko wygląda

JW
@fizyczny 18.02.2017 11:49

No jak to kto, klan prezesa broni dobrego imienia firmy.Ci którzy tak bronią powinni pojechać do Francji z zerowym kontem bo wypłat niema i wtedy niech chwalą jak to dobrze jest w NOWEXIE.

xx
@JW 19.06.2017 09:10

Prezes firmy zapewne zna to powiedzenie "ty mi zagraj a ja ci zapłacę"byłoby całkiem nieżle gdyby się tego trzymał.Napewno firma wiele by zyskała w oczach opiniodawców.Pracować trzeba wszędzie i w każdej firmie są jakieś plusy i minusy no ale te zaległości z wynagrodzeniem to już przesada.

sebas

Na stronię internetowej napisali, że poszukują kierownika budowy z pełnymi uprawnieniami na instalacje sanitarne i sieci zewnętrzne. Obiecująca oferta :)

krajan

Witam. Pracuje w tej firmie juz jakies 5 lat i jeszcze sie nie spotkalem z firma ktora daje dojazd i zakwaterowanie. 6,5 euro to dostaja ludzie na poczatek no chyba ze ktos nie wie co ma robic i sie plata po robocie jak idiota to sory ale nawet najwiekszy laik takiego zwolni. Co do syna (laika) to nie byl bym taki pewny czy jest laikiem bo dzoswiadczenie ma spore co wiele razy udowodnil w polsce i za granica. Jakbys jeden z drugim go poznal to bys nie oczernial kogos kto wykonal swoja role bardzo dobrze. Odrzucil wlasnie laikow co nie potrafili zrobic nic z projektu tylko po swojemu a to juz jest zalosne. takze patrzcie sie na siebie a nie na kogos. Polecam bo nie jest zle.

gmail

Lata świetności tej firmy to koniec lat 90-tych i początek 2 tysiąclecia. Firma była prężna, ludzie super, zarobki niezłe, a i można się było dużo nauczyć. Poźniej wszystko się zmieniło...

Marc

Miałem nieprzyjemność poznać poznać właściciela tej firmy. Jest to osoba, która pisemnie umawia się /dokładnie :drogą @/, a później podczas spotkania, wypiera się poczynionych ustaleń. Nie polecam, omijać z daleka! Zauważyłem też, iż pracownicy jak mają coś szefowi powiedzieć, to się trzęsą ze strachu w obawie przez reakcją szefa. WP

Dominik

Zgadza sie Szef burak kawal (usunięte przez administratora) tyle w temacie nie polecam tej firmy wiesniaczyna jak stachu z lasu:))))

ZENADA

Zgadza się, prezes wysyla syna LAIKA żeby mu wytypował osoby do zwolnienia. Pół brygady to POCIOTKI od niego lub bez pojęcia np mąż sekretarki.

polaczek

NIE POLECAM, godziny pracy, zjazdy do polski,wypłata to Jedna Wielka Lipa.. Co chwila straszą zwolnienie.Firma żeruje na Naiwności ludzi

okulus

Przeglądając zaistniałe komentarze dochodzę do wniosku, że firma ZPCH P.W faktycznie ma problem z lojalnościówką, ale czy Wy kiedykolwiek byliście po stronie pracodawcy a nie pracownika???? Sprawa jest oczywista, nie chciałbym nikogo usprawiedliwiać, ale każdy pracodawca musi dbać o wiele spraw, no ale niestety arek nie wszyscy mają we krwi kulturę osobistą.

xxxx

Szkoda gadać !

piotrek

niepolecam tej firmy, na poczatku prezes obiecuje ladnie pieknie zjazd co 2,5-3miesiace, wyplata do 10-kazdego miesiaca a rzeczywistosc jest inna. wyplata jest z opoznieniem placa do konca miesiaca i mowia ze ciesz sie ze masz wyplate i jaka firma placi w terminie. jak przychodzi do planowanego zjazdu po np. 3 miesiacach to niemozna zjechac na urlop do polski bo mowia ze dopiero za miesiac a jak musisz zjechac to daja dyscyplinarke. niepolecam tej firmy, nalezy ja omijac z daleka

arek

Dzwonilem do szefa... niemila osoba.. z ryjem do mnie co ja potrafie. Jakie mam wyksztalcenie..itp. mowie ze pracowalem tu o tu i mam pojecie..a on do mnie to przyjedz pan to pokazesz. Co umiesz.. rozlaczyl sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

gosc

jak dla ciebie 6,5 euro na godz to malo to zarób w polsce wiecej chyba ze nie umiesz liczyc o tym ze masz dojazd za darmo i mieszkanie to zadne beztalencie zwolnione nie wspomni do oczerniania pijaki to jestecie w 1 kolejnosci bylo nie cwaniakowac i nie pic to byscie robili buraki jedne

gosc

ta firma to jedne wielkie oszustwo zarobki fatalne zeby we francji zarabiac 6.5 euro za godzine to jest kpina! nie polecam chyba ze ktos lubi robic za darmo

cezary

dodatkowe ubezpieczenie mozna wykupic, po normalnych cenach tak jak jest wszedzie ok 40,zl. Jednak jesli chodzi o nadgodziny to oczywiscie jest ich pełno, jednak pracując kilka lat w tej firmie nigdy nie otrzymałem wynagrodzenia za te nadgodziny.

esesmanss

Nie polecam tej firmy nie byłem we francji nie wiem jak tam jest ale wiem jak jest tu w polsce obiecuja okres probny umowa zleceni potem jakzes oszołom to tyraj na umowa zlecenie lub na czarno NIC TYLKO BANDA (usunięte przez administratora) BYLE TYLKO BYŁO IM DOBRZE esesmanss

prawdomówny2

Pracowałem w tej firmie parę lat , było dobrze przez pewien czas dopóki był kierownik a teraz się popsuło trzeba pracować ponad 200 godz aby zarobić ponad 1400 euro , po prostu nie płaci za nad godziny tylko za pracę. Pracuje tam pewna osoba która zarabia lepsze pieniądze i goni ludzi do pracy. Raczej unikajcie tej firmy bo prezes ładnie mówi i obiecuje a w rzeczywistości jest całkiem inaczej.

prawdomowny

Przyjedz najlepiej do siedziby wszystkiego sie dowiesz. Ja tam pracuje ładnych kilka lat i jakos mi sie nie zdarzyło zebym nie dostal kasy taki jak moj przedmowca jest wielu nagada sie nic nie robi na budowie a pozniej cos nie pasuje a jest tam pewien czlowiek ktory czuwa nad wszystkim i pozniej zdaje relacje kto co robi na budowie z imienia i nazwiska wiec pretensje mozna miec do siebie nie do pracodawcy wszedzie mozna walic w jana tylko poco albo chcesz pracowac albo siedziec i liczyc ze ktos cie doceni za nic.

zk

Możecie coś więcej napisać o pracy w tej firmie. Jakie warunki pracy i płacy we Francji.Czy są wypłacalni.

Prawdomowny

Jak oszukujesz sam właściciela to co sie dziwisz sami podajecie nieprawdziwe godziny a poźniej wielkie ale. Zastanów sie co piszesz kłamać na necie i oczerniać każdy potrafi ale siebie nikt nie wini.

zyczliwy

Pracowalem w tej firmie, to firma (usunięte przez administratora), obiecanki-cacanki. Prezes obiecuje na rozmowach dobre zarobki a jak przychodzi termin wyplaty to jestes zalamany, dostajesz ja nawet z dwumiesiecznym opoznieniem a za twoje przepracowane 220godzin 1350euro, ale ludziom tak pasuje. Wielkim kierownikiem we Francji jest z zawodu nauczyciel, ktory nie ma pojecja na temat roboty. Ludzie musza tyrac na daremniaka naprawde nie polecam tej firmy na umowie daja najnizsza krajowa w zlotowkach a warunki mieszkaniowe sa fatalne.

irek

FIRMA KTÓRA NIE PŁACI DELEGAJI ZAGRANICĄ, NIE DOTRZYMUJE UMOWY Z PRACOWNIKIEM .

OSZUKANY
@irek 09.11.2010 13:55
FIRMA KTÓRA NIE PŁACI DELEGAJI ZAGRANICĄ, NIE DOTRZYMUJE UMOWY Z PRACOWNIKIEM .

Opinie o firmie są prawdziwe firma zalega z uregulowaniem wynagrodzeń.Jest koniec maja a wynagrodzenie za styczeń nie wpłynęło.Bagatela pół roku poślizgu.

Zostaw opinię o ZPCH P.W. Nowex - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPCH P.W. Nowex