Opinie o Zakład Gazowy Maciej Trembecki w Oława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Gazowy Maciej Trembecki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Gazowy Maciej Trembecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Gazowy Maciej Trembecki w Oława

Wacek Nowy wpis
Inne

Zastanawiające są negatywne opinie klientów, ciekawe z czego to wynika. Czy pracownicy są tego świadomi i wpływa to na atmosferę w firmie? Może są jakieś problemy z wynagrodzeniem i to wpływa na jakość pracy?

Małgorzata
Inne

Uwaga na pracowników tej firmy. (usunięte przez administratora) Ja mam Rachunek z Zakładu Gazowego z Lublina, (usunięte przez administratora) moją 87 matkę , wpadli zastraszyli wyciekiem gazu i zdemontowali dobry piecyk gazowy i zainstalowali przepływowy ogrzewacz gazowy wart 1000 zł a im musiała zapłacić 2000 zł.

Dorota Orłowska Nowy wpis
@Małgorzata

W piątek pracownik z zakładu gazowego zapukał do drzwi i naciągnął moją 70-letnią mamę i 93-letnią babcię na wymianę piecyka. Mówił, że wie, że mamy rurę do wymiany i myślałyśmy, że jest ze spółdzielni. NIE WPUSZCZAJCIE GO DO DOMU . Nie dość , że wygiął rurę gazową na drugi dzień poczułyśmy gaz!!!! i wezwałyśmy pogotowie gazowe i licznik został zdjęty !! . Wezwałyśmy fachowców. Poniosłyśmy dodatkowe koszty, licznik zamontowali we wtorek, dziś mamy wtorek, a piecyk już nie działa, zepsuł się podczas mycia. Pracownik poprosił o mydło i teraz wiemy, że tak sprawdzał szczelność instalacji. Nie miał odpowiednich urządzeń . Oczywiście nie odbiera telefonu.. PEZEZ TAKICH FACHOWCÓW UMIERAJĄ LUDZIE!!!!!. Koszty to jedno, ale mogłyśmy stracić życie!!!!!

Ok Nowy wpis
@Dorota Orłowska

Czy ma Pani może numer telefonu do któregoś z monterów, ponieważ mam teraz skomplikowaa sytuację z piecykiem a niestety nikt od nich nie odbiera.(usunięte przez administratora)!!!

Pytanie Nowy wpis

Czy Zakład Gazowy Maciej Trembecki zapewnia kartę multisportu?

Naciągnięta
Inne

UWAGA!!!. Nie podpisuj niczego dopóki nie sprawdzisz u drugiego fachowca. (usunięte przez administratora) starsze osoby na wymianę pieca gazowego pomimo, że stary jest w pełni sprawny. Nie wystawiają ani faktury ani paragonu!!! Nie wierzysz poczytaj w Google (usunięte przez administratora) Trembecki i Natalia Trembecka - są siebie warci.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakład Gazowy Maciej Trembecki? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Krzysztof Liberadzki Axel
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Naciągniety

Firma (usunięte przez administratora) starsze osoby zmuszając je do montażu nowego piecyka, strasząc, że były przypadki podtrucia gazem. A oni są z "zakładu gazowniczego" i własnie przyjechali na interwencje. Montują piecyk niezgodny z umową, na umowie jest wyższy model , oni montują najtańszy naklejając naklejkę by nazwa się zgadzała. Co najgorsze i to już podchodzi pod przestępstwo Firma nie wystawiła rachunku ani faktury za usługę. Proszę uważać bo w przypadku reklamacji , awarii , nie będzie na kogo liczyć.

Andrzej
@Naciągniety

U moich rodziców zamontowali piecyk,dostałem wszystkie dokumenty,umowę ,gwarancję i po kilku dniach przysłali nam fakturę .u mnie został zamontowany piecyk eurostar sc 250 ,zapłacilismy 1590 zł i jak na razie działa ok.6 miesięcy temu był montaż i także dostałem wszystkie dokumenty,Pozdrawiam Andrzej

Mariusz T
@Naciągniety

Dzisiaj, 17.02.2021, próbowali naciągać starsze osoby w Zgorzelcu. Jak zwykle ten sam tekst "Dzień dobry, zakład gazowy. W związku z dużą ilością awarii urządzeń gazowych i niebezpieczeństwa dla ludzi przeprowadzamy kontrolę piecyków i instalacji". I rozdawali "zawiadomienia", które miały wyglądać jak z zakładu gazowniczego, z którym ludzie mają umowy. Na szczęście moja matka ich pogoniła z naszej klatki. Tak wygląda ich "zawiadomienie". (usunięte przez administratora)

Dzg
Inne

Nie polecam (usunięte przez administratora) , zeby was tak ktos w ch. zrobil . Roczny piecyk do wymiany, ta jasne, jak już kłamać to chociaż z głową a to juz totalny debilizm ...

14.12.2020 Wrocław
Inne

Dzisiaj firma grasowała po Wrocławiu w postaci 2 osobników podając się za pracowników gazowni. Sposób działania już został wielokrotnie w komentarzach opisany : krzyki do starszych ludzi o strasznym stanie piecyków gazowych, które oczywiście natychmiast trzeba wymienić. Nawet jakieś bajki o wybuchu gazu w klatce obok ! Na szczęście nikogo nie naciągnęli zobaczymy czy ten drugi wpis zostanie

14.12.2020 Wrocław
Inne

Dzisiaj firma grasowała po Wrocławiu w postaci 2 osobników podając się za pracowników gazowni . Sposób działania już został wielokrotnie w komentarzach opisany : krzyki do starszych ludzi o strasznym stanie piecyków gazowych, które oczywiście natychmiast trzeba wymienić. Nawet jakieś bajki o wybuchu gazu w klatce obok !!! Na szczęście nikogo nie naciągnęli .

Ola
Inne

Powie ktoś w jaki sposób są rozliczane tu nadgodziny?

klient
Inne

Zostałem (usunięte przez administratora) przez tych Panów. Piecyk miał być nowy, a tak naprawdę był używany i to około 10 lat, miał spełniać normy bezpieczeństwa, a nie spełnia. Zepsuł się po paru miesiącach i musiałem drogo zapłacić za naprawa. Piec nie jest na gwarancji bo ma już sporo lat na karku. Panowie (usunięte przez administratora) także w Lublinie.

Marcin

Dlaczego mój wpis został usunięty,? Pisze prawde!! Ze Maciej Trembecki (usunięte przez administratora) starszych ludzi schorowanych, (usunięte przez administratora) Poowinni siedzieć w Więzieniu, za To ze Zawyzazaja Ceny a w Dodatku zostawiają ludzi w bloku z ulatniajacym się Gazem!! (usunięte przez administratora) Grasują na Śląsku!!!

Naciągnięty KIient

Nie polecam firmy tego Pana. (usunięte przez administratora)ludzi wmawiając ze piec gazowy jest zagrożeniem życia i sugerują szybka wymiana za 1700 gdzie koszt to 1100.Pracownicy nie odpowiedzialni , (usunięte przez administratora) montują uszczelki na opak, po nie całym miesiącu musieliśmy wzywać pogotowie gazowe bo doszło do wycieku gazu.NIE BIERZCIE TEJ FIRMY!!! BANDA (usunięte przez administratora)I (usunięte przez administratora)

Maciej Trembecki Twoi pracownicy mnie okradli mnie 700 zl. Mam nadzieję ze szybko zajmie sie Wami policja, Uważajcie Ludzie na Śląsku,to Oszuści!! i partacze!!!

Maciej Trembecki i jego pracownicy oszukają ludzi,!!! mamy po 3 tygodniach użytkownika ulatniajacy Się Gaz!!! w Bloku!!! Mam nadzieję ze Kara dosięgnie Ich!! 1700 zl. Dają gwarancji 5 lat po czym blokuja numery telefonów, Wykorzystali!!! mnie i Moją matkę schorowana!! Ludzi!!!

Dlaczego komentarze znikają?

@1234

Znikają opinie o Oszustach!!

Wiktoria
Inne

Dlaczego piszecie ze to są (usunięte przez administratora)

Włodek

Oszusci NIE POLECAM

Ilona
@Włodek

Nie polecasz pracy u nich, czy ich usług/produktów? Jeśli to pierwsze, to rzeczywiście trzeba ludziom wciskać kity pracując dla zakładu Pana Macieja Trembeckiego? Uzyskam odpowiedź od kogoś, kto siedzi "wewnątrz"?

remik

Łażą po domach. Naciągają starszych ludzi na wymianę piecyka po bardzo zawyżonych cenach wmawiając im że ich piecyk jest niebezpieczny.

Włodek
@remik

Bardzo zawyzona cena to ile??? Sprawdzałem i najtańszy piec typu junkers kosztuje 950zl.. Części usługa montaż zusy paliwa... Podatki... Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Mi wymienili za 1550zl a ten piec kosztuje u producenta 1400zl. Działają na zasadzie marży tak jak wszystkie inne firmy.. Kupują taniej i sprzedają drożej jak każdy w tym kraju.

Piotrek
 Rekomendacja

A u moich rodziców założyli piec w wrześniu i działa jak narazie.. Sprawdzałem i taki kosztuje 1190 sam piecyk.. Ja zapłaciłem 1490zl z montażem i częściami.. Sam prowadzę działalność gospodarczą i myślę że wcale nie jest to zawyzona cena bo jest z usługą montażu. Ludzie zobaczcie jakie trzeba ponosić koszty jak się ma mała kiluosoobowa firmę... Co do metod działania się. Nie wypowiadam bo ja sam zadzwoniłem i u moich rodziców wykonali dobrze i działa wszystko.zobaczymy jak się popsuje narazie jest ok

Darek
Inne

Komentarze klientów są strasznie niepokojące, a jak z pracownikami? Czy jest wszystko zgodne z umowa podpisana ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Gazowy Maciej Trembecki - Oława

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie