Opinie o Meblex w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meblex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblex w Kalisz

Zaniepokojeni

No cóż, widać że prawda boli i trzeba kogoś oczerniać, aby forum przybrało formę plotek, pomówień i chamstwa. Szkoda tylko, że jest to osoba niemająca z tym nic wspólnego. Proponujemy, żeby pani prezes porozmawiała z pracownikami, wtedy będzie jasne, czy jest prawdą to co pisaliśmy i czy potwierdzą to pracownicy. Cdn.

donek kondonek i bronek kotylionek

waldek wszystko wi najlepii.stary platformiany pucer.oj sie wezmie duda za takich oj sie duda wezmie

Zdzisiu

Brawo wreszcie ktoś pisze prawde o naszej robocie. Jest tak jak napisane a nieraz nawet gorzej. Jeśli tak myślicie to też piszcie. Może pani prezes zainsteresuje się niektórymi sprawami i widze, że znowu zaczyna się nieczysta gra z niektórymi ludźmi.

Alicja

@gencjana, staram się na forum dopytywać o merytoryczne sprawy dotyczące Meblexu jak widać to powyżej w moich pytaniach. Na żadne z nich nie uzyskałam od Ciebie poważnej odpowiedzi, tylko takie jak ta powyżej. Czy można oczekiwać postu, który wyjaśni wszystkie kwestie, które poruszałam?

Zaniepokojeni
@Alicja

Alicja, piszesz o merytoryce, postach, kwestiach. Język fajny, ale w polityce, nie w fabryce mebli. Postanowiliśmy w kilku z różnych działów utworzyć grupę dyskusyjną. Będziemy pisać tylko fakty, więc bez sensu odbijać piłeczkę, pisząc, że to niemerytoryczne i kłamliwe. Nie rozumiemy jak w zakładzie, w którym jest tyle pracy, że oddajemy, co najlepsze do innych zakładów, dzieją się rzeczy opisywane powyżej. Tapicerzy przychodzą do pracy i nie mogą pracować ciągiem, bo brak pianki, choć są stelaże, a jak jest pianka, nie zlecono szwalni uszycia obiciówki, jest pianka i materiały to kierujący nie wie, czy Hariet to fotel, kanapa czy narożnik i zmontowanie stelaża zajmuje 2 czy 18 godzin. Montaż zaczyna zbijać stelaże, brak sprężyn, więc przestawienie na inny mebel, wtedy okazuje się, że te stelaże właśnie wjechały z innej stolarni. Pytanie - czy kierujący ogarnia temat? Myślę Alicja, że jesteś chociaż po części usatysfakcjonowana. Cdn...

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Meblex rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Dam pracę wiele wakatów?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
gencjana

zem tam kiedys robil to co tam sie wyprawia no to sie w pale nie miesci.miejsce tak obskorne i dolujace,ze az pekaja oczy niczym na dworcu w pierdziszewie.

Alicja

@gencjana, możesz wytłumaczyć dokładniej o co chodzi? Wcześniej na forum nikt nie podawał takich rewelacji odnośnie Meblexu. Co w tak krótkim czasie się w takim razie zmieniło i jakie są dowody opisywanego stanu rzeczy?

gencjana

podupada meblexina

Alicja

@Serb Co w takim razie robią Ci, którzy powinni zająć się planowaniem i zarządzaniem? Bardzo ważnym aspektem w każdej firmie, jest jasny podział obowiązków. Gdy jest on jasno określony, wszystko działa w firmie dużo sprawniej i minimalizuje się konflikty.

Serb

Moim zdaniem problemem jest zarzadzanie ludzmi oraz planowanie produkcjii a raczej jego brak. Ludzie którzy powinni zarzadzac ludzmi nie maja pojecia jak to robic albo zajmuja sie zupelnie czyms innym. (usunięte przez administratora)

Alicja

@Mogil zarobki tak jak przedstawiłeś może nie są rzeczywiście wysokie ale ważne jest tutaj czy jest możliwość podwyżki, awansu? Na początku zawsze zaczyna się od małych kwot, a w przyszłości jak ktoś się stara zarobki mogą ulec zmianie.

Mogil

Zarobki w Meblexie nie sa wysokie: pakowanie ok. 1800, montaz/ stolarnia ok 2000, klejenie ok.1700,magazyn 2000, tapicernia od 2500 do 4000, szwaczki ok. 3500 - stawki netto i zależy czy duzo pracy. Spowodowane to jest brakiem konkurencji, jest kilka zakładów w okolicy np. MatimMeble z Ostrowa, Wozniak Meble z Ostrowa, Kaczmarek z Wtorku, Com40, MeblePara z Brzezin no i Kepno, Ostrzeszow, Wieruszow gdzie tapicer zarabia od 5000 netto, więc ludzie nie narzekajcie tylko trzeba troche poszukac i miec jaja na zmiane pracy

stary

Panie Piotrze! Ile warte jest pańskie słowo? Jak się coś obiecuje to należy słowa dotrzymać.

Don kichot

My lubimy zapieprzac a jak masz robote jaka masz to sie ciesz a nie ciagle narzekasz w czym problem ?

nomad

Czy pomyślałeś człowieku jak byś się czuł jeżeli ktoś obrażał by tak twoją matkę, żonę, córkę czy kogokolwiek z najbliższych Ci osób na takim forum. To się zastanów jak się czuje Grażyna i jej najbliżsi czytając te brednie. Możesz ją lubić lub nie , dogadywać się z nią lepiej lub gorzej. Jeżeli masz coś jej do zarzucenia to miej tą odwagę i powiedz jej to prosto w twarz zamiast wypisywać bzdury na forum które jest przeznaczone kompletnie innym celom. Teraz musisz mieć jeszcze świadomość że każdy następny tego typu wpis skończy się w sądzie więc pomyśl czy warto.

Onnnn

Nikt w internecie nie jest anonimowy nie wiem czy Ona to czyta to powinna zrobić z tym porządek. Oczernianie i pisanie bzdur oraz obrażanie jest karane. Wystarczy założyć sprawę podobna sytuacja była w Ostrowie wlkp Pani wygrała w sądzie i przyjemnie się to nie skończyło. Lepiej zastanów się zanim będziesz pisał kolejny raz.

Gj
@Onnnn

Karane jest oczernianie a nie wyrazanie swojej opinii .

Onnnn
@Gj

Jak dla mnie jest to oczernianie a nie wyrażanie opinii. Zresztą czy ty masz pojęcie o czym piszesz.

ludzie pracują na akord gdzie to od nich zależy ile zarobią za te śmieszne stawki a traktują nas jakbyśmy mieli godzinówkę i byli w więzieniu. Na chwile zatrzymać się nie wolno żeby odpocząć w tym piekarniku bo terrorysta patrzy w ekranik , choć zamień się na jeden dzień za naszą dniówkę a my za Twoją zobaczysz jak fajnie

eugeniusz kupsztajn

przedwczoraj na stołówce byl taki smród ze az nie szlo wyrobic w ten upał,apeluje aby pracownicy sie myli.przed wejsciem do zakladu powinien stac pawel z psem,pawel wpusci pies sprawdzi powonienie i nie wpusci

W

Ręka rękę myje.

Zgw

Taka karma

Kedzia

Mówi to co widzi

Zostaw merytoryczną opinię o Meblex - Kalisz

• Jak się pracuje w Meblex?

Zobacz opinie na temat firmy Meblex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meblex
2.3/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Zachodnia 6-10
    62-800 Kalisz