Opinie o Meblex w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meblex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblex w Kalisz

mlody

Moje sugestie dla Meblex: witam mam pytanie mialem podjąc prace w firmie ale jak to zobaczyłem co tam sie dzieje to masakra???? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: organizacje pracy

Olek
@mlody

To prawda brak jakiejkolwiek organizacjii , ludzie ktorzy są za to odpowiedzalni nie potrafia pojac specyfiki tego zakladu. A jest to specyficzna firma.

nazatrudnialI kilku matołów z COM40 i innych firm bez pojecia o meblach, nic soba nie reprezentuja oprocz ladnego gadania, totalne dno

zainteresowany

czy firma daje szycie chalupniczo

W rzyciu bym tego nie roszyl

Ops

Oj lubi lubi!!!

Kewin

Jakie zarobki?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Meblex rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Dam pracę wiele wakatów?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Alicja

@Zibi @Zk @anonymous Istotą forum gowork.pl jest wymiana wartościowych informacji o pracodawcach. Dzięki takim wpisom, osoby zaglądające tu każdego dnia mogą wyrobić sobie zdanie o firmach i zdecydować czy chcą brać udział w rekrutacji. Proszę zatem, abyście podzielili się Waszymi wrażeniami odnośnie Meblex jako miejsca zatrudnienia, zamiast pisać o osobach z firmy. Ponadto przypominam, że według regulaminu niedozwolone jest wspominanie o pracowniku w sposób, który pozwala go zidentyfikować. Administrator ma praco usuwać takie komentarze. Zachęcam do zapoznania się z zasadami forum: https://www.gowork.pl/regulamin

STARY

Atmosfera w tym zakładzie staje się napięta I coś wisi w powietrzu A to za sprawą dziwnej polityki zarządzania firmą Zakład który posiada własną tapicernie stolarnie i dział montażowy zamawia szkielety u podwykonawcy twierdząc ze tak jest taniej Może i tak jest ale szanujcie i dajcie zarobić własnym ludziom bo z tego co nam szanowne kierownictwo daje do pracy w żaden sposób zarobić się nie da Jak tak dalej będziecie głusi i ślepi szanowni właściciele to zostaniecie bez pracowników(coraz częściej myślimy ze właśnie o to wam chodzi abyśmy sami się pozwalniali)bo 2100 netto to nie jest zarobek

Kewin

Czy pani prezes nie widzi co sie w tej firmie wyprawia? Nie widzi tej niekompetencjii pana Bezrucza. Czlowiek ktory polozyl Bystrzyce i slynol tam z mobbingu mianowany dyrektorem . Osoba ta nie ma pojecia o tym co robii do tego otacza sie nieudacznikami ktorzy nie bez powodu wylecieli z com40. Mysli ze jak po 10 latach bez podwyzki da 150 zl ludzia to beda go po rekach calowac? Obudzcie sie ludzie.

ben
@Kewin

moze trzeba to w jakis sposob zasygnalizowac pani prezes

Alicja

@Kewin, Mobbing to poważny zarzut wobec pracodawcy. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika, lub jego ośmieszanie przed innymi. Czy byłeś świadkiem lub uczestnikiem takiej sytuacji w firmie Meblex? Takimi sprawami zajmują się odpowiednie organy państwowe. Wcześniej należy to zgłosić pracodawcy. Rozumiem, że jesteś niezadowolony z podwyżki, czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z przełożonym?

@Alicja

Teraz kazdy na prawo i lewo rzuca tym pojeciem

Alicja

@Olo Napisałeś, że warunki pracy się poprawiają, a wynagrodzenie jest konkurencyjne. Czy mógłbyś napisać, co ostatni w firmie Meblex poprawiło się na lepsze? @Śmiechu @Roman @Olaf Przypominam, że forum nie jest miejscem, które służy do obrażania innych osób. Takie wpisy nie będą tolerowane. Forum służy wymianie rzetelnych opinii. Może lepszym rozwiązaniem byłoby porozmawianie z konkretną osobą? W pracy powinno się łagodzić spory.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracownik ów? Jaką macie atmosferę w pracy?

Ponczek

Na tapicerni panuje jedna wielka awantura o fogga 2 i bowie 3.. dzień w dzień ptasior i edek knuja jak zarobić ale się nie narobić

@Ponczek

a gruby jaco?leserek mundrus?

Szukacz pracy

Witam czy na dziale klejenie zarobie 4 tysionce netto? Doświadczenie mam w dzieciństwie kleilem samolociki klejem super glue

Olaf
@Szukacz pracy

Tak nawet 5 doświadczenia tam nie potrzebujesz przecież pracują tam same (usunięte przez administratora) Wystarczy żebyś nie umiał czytać i pisać.

Cohen
@Szukacz pracy

No wiesz na tym polega akord ile wyrobisz tyle zarobisz. Lecz skad Ty mozesz o tym wiedziec jezeli caly dzien siedzisz i zajmujesz sie wertowaniem alegro i innych tego typu stron. I moze tez dlayego lepiej umiesz czytac i pisac.

Zara

Czyżby nasza gwiazda z magazynu miała nowego faceta z którym była widziana na spacerku w parku?

Olaf

jej

Baron

Witam, Może ktoś napisać jak ogólnie przedstawia się sytuacja firmy ?? Stabilność zatrudnienia ? Czy częste są rotacje na stanowiskach biurowych ? Czy wynagrodzenia przelewane są regularnie ? Jak wygląda sytuacja ogólna firmy, socjal i inne ? Czy produkcja utrzymuje się na równym poziomie ?

Odnośnie oferty na asystenta kierownika produkcji wie ktoś może na jakim poziomie zarobki oraz jaka atmosfer w pracy ????

Kierownik
@Zainteresowany

Asystent kierownika to nikt inny jak tapicer. Pot po jajach 8 h wypłata na start 1850 netto zaprasZamy

Feliks

Dobry pracownik zawsze sobie radzi i nie narzeka!!!

Olo

Zarobki przyzwoite, warunki pracy też się poprawiają. Może rewelacji nie ma ale nie jest też tragicznie.

Alicja

@soraya expert o jakiej umowie mówisz? To jest zasadniczo wynagrodzenie za najniższą krajową netto, więc chyba tutaj raczej o niższych zarobkach mówić nie można? Nikt w Meblexie nie ma większego wynagrodzenia? Jak to wygląda?

poszukujący pracy

To są tam jeszcze chętni do pracy?

soraya expewex
@poszukujący pracy

kiedys tam robilem przez chwile.z tego co wiem to ludzie pouciekali tylko paru zostało co sa na stałce i kerownycy.najlepszy jest stary dziadek-SZYBKO ICTA BO ROBTA CEKO.BEZ RUCZ PATRZY BEZ RUCZ PATRZY.BIERZTA CHLEBA W RYNKE I DO ROBOTY.

poszukujący pracy

a jak zarobki w zakładzie?

soraya expert
@poszukujący pracy

Na początku bedziesz musiał przez kilka miechów o 1500 zawalczyc w pocie czoła i wszechobecnym smrodzie szczególnie przy korycie.

@soraya expert

Serio? Na wszystkich działach? A po okresie próbnym?

soraya expertyza
@poszukujący pracy

100-200 wiecej,oczywiście pod warunkiem,że będziesz szalał jak dziki osioł.

Zostaw merytoryczną opinię o Meblex - Kalisz

• Jak się pracuje w Meblex?

Zobacz opinie na temat firmy Meblex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meblex
2.3/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Zachodnia 6-10
    62-800 Kalisz