Opinie o Marpol S.A. w Ignatki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marpol S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Marpol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marpol S.A. w Ignatki

Nikos

To wszystko to jest h,,, j tylko sałatki szkoda

Żenua

Przestańcie nie ma pieniędzy na 4 maszynach drukarskich obłożenie wytłaczarki laminarki krajarki ledwo sie wyrabiają a wy co chcecie?Nie ma z czego dać kryzys w firmie.

Biurowy

Nie bronie kierowników ale takie dostawali polecenia. jaka rybka takie akwarium. psuje sie to i śmierdzi.

Zorro

Psychomanipulacja trwa czesto w takich korporacjach niszczac samoocene ludzi.Im dluzej tam siedzisz tym bardziej wierzysz w to ze wszedzie najnizsza krajowa itp itd.Mlodzi pracownicy dostajac czesto lepsze pieniadze niz starzy albo niewiele mniejsze uciekaja stad ku zdziwieniu dyrekcji.Dlatego ze pracujemy 3 wekendy 3 zmiany i ludzie za takie pieniadze majac troche godnosci znajduja prace na 1 zmiane i moga w miedzyczasie poszukac dodatkowego zajecia lub spedzic czas ze znajomymi czy rodzina.Wekendy nie sa lepiej platne i system to bolaczka tego zakladu!Kadra zarzadzajaca produkcja niewiele ma do zaoferowania poza wyksztalceniem tzw inzynierskim i ponadprzecietnymi zarobkami na ktore to zdecydowanie nie zasluguja wrecz szkodza pracownikom fizycznym zamiast usprawniac produkcje.Jak to mowia Ryba psuje sie od glowy.

Firma Marpol S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Witam Pewien tatarak chciał się dowiedzieć o sytuacji i atmosferze w firmie..1 post ,,tatarak 15.04.2015 23:47,,i pewnie sie dowiedział bo poszło jak strzała,tylko te strzały nazwiskami to wszyscy powinni sobie darować bo to przegięcie jest ,a firma jak firma jedni mają lepiej drudzy gorzej,jedni sie ustawili drudzy nie,jednii stracili trochę zdrowia inni sie sobie z tego śmieją ....taka kolej rzeczy....już nie będę rozpisywał się np. o mojej sytuacji 17 letniego pracownika ,albo innych starszych stażem pracowników /nielicznych//, ja sobie się tu podpiszę żeby nie było jako pierwszy pewnie, najlepszy dział w firmie/ operator krajarki 17 lat stażu./no a jak powstały teraz związki zawodowe to zachęcam do wpisywania się ,legalne związki w legalnym kraju....tak powinno być ANDRZEJ NIEZGODA /superkrajacz/

Agnieszks

Tobie tanczylam to i im zatancze.

maklak

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten co nic z tej firmy nie wyniósł...

Zinedin Zidan

Wjezdzanie nazwiskami na pracowikow to szczyt (usunięte przez administratora) i glupoty twojej „byly pseudo pracowniku”. I co dumny jestes z sienie ze rzuciles nazwiskami na kogos ? I tak kazdy eie ze to ten ala ZINEDIN ZIDAN(zakola). Forum ma przedstawiac obraz ludzi ktorzy nami rzadza a nie pracownikow. A jak cie boli ze cos ginie to idz na policje z tym. A nie tu wypisujesz koczkodanie historie z cyklu „Trudne Sprawy”

@Zinedin Zidan

Uuuuu zablolała prawda....... Na policję nie pójdę bo to nie program Gliny. Fakty są takie ze jest jak jest i większość potwierdza ten fakt. Koczkodan.... No zaszalałes wyobraźnią Zidanie. Uważaj włosy mu wypadły..... Z nerwów

@Zinedin Zidan

Gdzie tu nazwiska widzisz baranie.......

@Zinedin Zidan

I firma to nie tylko pracodawca także pracownicy. Więc niech wiedzą jak jest Ci którzy się będą chcieli zatrudnić.

cichociemny

Idiota idiotę idiotą pogania ot i taka amtmosfera....

I'm ROBOL

Witam. Spor tworzy sie miedzy pracownikami a powiedzcie sobie jasno czy jest sens ? Ten kto zachwala ten zaklad nie chcial by miec np: jak w normalnych zakladach jest platne soboty i niedziele lepiej. Niech choc nie klamie ze ma dobrze i mu na tym nie zalezy. Bo kazdy by tego chcial a "TY" nie bedac w zwiazkach dzieki nim moze bedzie lepiej chcoc platne soboty i niedziele. Druga wazna sprawa klocicie sie o Joanne Zawadzka ktora jest winna w kolo 50% bo nie mozna jej zrozumiec jak wielu tu pisze dlaczego ona zaluje dac ludziom pare zl wiecej zarobic. Toz to nie jej firma nie z jej kieszeni ubedzie a jak Kwiecien dostanie troszke mniej napewno jemu nic sie nie stanie. Nawiazujac do winy mysle ze najwiekszym buntownikiem Joanny jest jej pomocnik pan Robert ktory bardzo negatywnie ocenia kazdego z pracownikow. Ale dodatkowo dolaczaja sie do niego ludzie ktorzy nazywaja sie "inzynierami". Jak mozna nazwac kogos inzynierem jak czlowiek ma zawodowke skonczona. Jak mozna trzymac tylu pracownikow naprawde przez 8h nie robiacych kompletnie nic. Sporadycznie cos tam pomoga na drukarkach bo tylko na tym dziale cos umia na innych tylko udaja ze umia. Ale za takie pieniadze co oni maja a na nie kompletnie nie zasluguja bo na ich stanowisku powinno sie zarabiac nie duzo a jesli chcieli by wiecej stawac jako operatorzy i tyle ale nie za siedzenie za biurkiem lub szwedanie po hali i kontrolowanie czy tylko to aby na jakims dziale nie stoja nie gadaja lub maszyna nie stoi. Podsumowujac jezeli Joanna nie zacznie sluchac siebie i patrzec na pracownika ktory pracuje dlugo i nie dac mu kilku zl wiecej do wyplaty bo przeciez ona nic na tym nie straci a tylko zyska szacunek do samej siebie i zdobedzie tym sympatie pracownikow. Juz skonczyly sie czasy ze "niepodoba sie to na twoje miejsce jest 10". Tak ci ludzie co przyszli tak na przelomie pol roku to kazdy z nich dostaje na start wiecej niz ma stary pracownik oczywiscie nie kazdy ale wiekszosc ma w zakladzie od 12 do 15zl. To granice 2200-3000. A gosc po miesiacu nie umiac aktywacji sprawdzic bo przez miesiac sie tego nie nauczyl (bo nie chcial badz wiedzy mala przyswaja) dostaje 13zl. Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie czy pani Joanna jest wporzadku ze stara ekipa. Nikt tu niechce robic szopek i naslac PIP tylko ludzie tam psychicznie sa juz zmeczeni mysle najbardzie panem Robertem i 5ciu wspaniachy. Uwazam ze kazdy pracujacy tam pracownik chcialby zeby ten zaklad zacza go szanowac tak jak jest w innych tak wielkich firmach jaka jest Marpol. I nie wyzysk a dac ludziom godne warunki pracy i godne wynagrodzenia i placic za to ze my wszyscy pracujemy na tych co tylko siedza i sie patrza lub zbieraja podpisy karty pracownikow no i wzorce podpisuja.

Zdegustowany sytuacją

Związek napiera, dyrekcja nie odpuszcza, dokręca śrubę i zapewne dokręcać będzie bardziej. Chory klimat... To co się wyprawia w chwili obecnej to jakaś paranoja. PS. Zapomniał wół gdy cielęciem był...

@Zdegustowany sytuacją

A co Ci związki przeszkadzaja?rozmawiają.o przyslowiowych srubach mówi jedna osoba na drukarni to jest Maciek

Zdegustowany sytuacją
@Aligator

Cześć. Źle mnie zrozumiałeś i proponuję abyś jeszcze raz przeczytał to co napisałem. Jeżeli to nie pomoże to jeszcze raz i tak aż do skutku. Jeżeli osoba o której piszesz tu zagląda to ją serdecznie pozdrawiam :)))))))

@Zdegustowany sytuacją

Witam.Za dużo filozofii za mało treściw tym opisie bo akurat z czytaniem nie mam problemów .Moim zdaniem dyrekcja nigdy nie odpuszczala nigdy poganianie przyspieszanie pospieszanie stało się norma.Chyba że jesteś świeżym pracownikiem na którego glaszcze się i (usunięte przez administratora) dmucha a starego sie nie traktuje powaznie a słynny tekst niżej na forum ,,nie podoba się to sie zwolnij" to jest szacunek do pracownika wg Ciebie? Jeszcze jest jedna grupa nazywam ja ,,cukiernicza" ludzi głęboko w tyłku - może do niej należysz?Dla mnie tam nic nie przeszkadza do zwiazkow podchodzę ok bo przynajmniej może coś będzie legalnie w tej fabryce.Dziwie się tylko jednemu czemu Pani Dyrektor nie widzi Panem Dyrektorem problemu we własnej osobie?Dziwią się pani żoanie ze patrzyla na czubek własnego nosa a powinna mieć zdaje się podejście bo ponoć zaczynała jako Pani Technolog jeżeli o to chodzi to myślę że sprostowanie jest ok.Paranoja wg Ciebie to Co?Sytuacja i dojrzałość czasami rodzi się w ludziach latami.Najwidoczniej te przysłowiowe barany czy bałwany bo tak nas nazywano obudzily się niczym najstarsze niedźwiedzie na Alasce.

@Aligator

A co do śruby bo bym zapomniał wkręć sobie ja w plecy najlepiej w odcinku ledzwiowym i naginaj nasz cukiereczku na kolejną podwyżke bo ja akurat jej nie dostałem przez kilka lat najwidoczniej nie prowadzę księgi donosów.chore to były te 3 ostatnie lata duzo zdrowia i nerwów ludzie stracili.Nie rozumiem jak może sytuacja tobie przeszkadzać konflikt interesów?A może już nie ma na kogo donieść ☺.Dla mnie akurat nic nie przeszkadza dla mnie nic się nie zmieniło pracuje jak zawsze.Dyrekcja może pomyśli że ludzie jednak mają rodziny i zwiazane z nia obowiązki.A związek to taki (usunięte przez administratora) dla dyrekcji i to moim zdaniem wszystkim wyjdzie na dobre nawet cukiereczkom.

Zdegustowany

Cztając te opinie można wyobrazić sobie jakie morale panuje w tej firmie jak nisko dyrekcja ceni doś fiatczonych pracowników, aż dziwne że nikt nie doniósł do PIP żeby choć troche utęperować zapędy tychkrwiopijców.

wypalony
@Zdegustowany

hejo w Tychach byli ostanio po dwa razy w miesiacu , ekipa nie odpuszcza

propozycja
@wypalony

Dawajcie dp Ignatek zapisac sie do zwiazkow.Razem mozemy wiecej!

tatarak na dniach zobaczysz odcinek pracownika super firmy ile zarobił w ostatnich 2 miesiącach...ja to wrzuce

Ooo Ciekawe i same prawdziwe opinie.... Pozdrawiam byly pracownik po 14 latach. Odpowiedz pani Dyrektor Joanny Zawadzkiej. Jak sie nie podoba to sie zwalniaj hehe. Co tez uczynilem z wielka przyjemnoscia.Pozdrawiam starych podpierdzielaczy i (usunięte przez administratora). Co do niektorych nie bede anonimowy, wiekszosc sie domysli hehe. Pozdrawiam

propozycja

Panie Dyrektorze wypowiedz sie pan zamiast chodzic i ludzi podpytywac o zwiazki zawodowe.

Nie podoba się to się zwolnij

sprawiwdliwy
@anonymous

Sluchaj mistrzu !Pewnie ze tak bedzie ze ludzie sie zwilniał.Najpierw jednak niech oddadza pieniadze z kturych oszukiwali ludzi od lat!!!

@anonymous

Prymityw

To jest określenie tego kto napisał "jak się nie podoba to się zwolnij

Lolek

Ale to nie o zarobki tu chodzi a traktowanie pracownikow czyli jak niewolnikow.... Ile bys nie robil zawsze malo i slabo...

Lolek

Zarobki mily byc 2,3-3,5 (szybko pisane). To tylko moje domysly bo niektorzy zarabiaja 1,5 jeszcze inni 2,5 a jeszcze inni 3 i tez 3,5. Wszystko zalezy od starzu pracownika a to chyba normalne jak wszedzie.

Lolek

Czytajac te komentarze wsystkie sa w miare na jakims poziomie opisujac realnie zaklad Marpol. Jede komentarz mnie bardzo zirytowal napisany 23-09-2017. wiec postanowilem cos dodac. A wiec: Jesli komus to priorytytet dostwac buty co dwa lata ktore po pol roku nadaja sie do wymiany to gratuluje. Jesli komus to priorytet dostac ciuchy a najczesciej nowych nie dostaja nowo zatrudnieni tylko po pracownikach ktorzy sie zwolnili to gratulacje. Jesli ktos wymienia argumenty sanitarne stolowki jako plusy to pracujac jak wspomnial 15 lat nie ma pojecia o wymogach ISO & HACCP. Dodam ze to sa wymogi a nie dodatki dla prcownikow. Ale ktos tego nie rozumie pracujac tyle lat. Kolega napisal pracujac jak maszyna zostaniesz doceniony wcale nieprawda nie zostaniesz nigy doceniony jak nie bedziesz lizal (usunięte przez administratora) badz nie bedziesz znajomym lub z okolic pani JZ. Tam za prace ludzi nie doceniaj bo ile bys nie robil zawsze jest "czemu tak wolno albo czemu tak malo". Po podwyzke trzeba latac blagac zeby dostac smieszne 2-3zl do godziny pracy. A jak idziesz prosi o powyzke gdzie ostatnia byla 4-5lat temu pani JZ mowi ze niedawno dostales. Poprostu kpina. Firma kiedys dochod miala duzo mniejszy i bylo lepiej bardziej dbali pracownika typu paczki bilety do kina czy tez jakies imprezy firmowe luba jakis spotkania wielkanocne lub bozonarodzeniowe o tlustym czwartku nie wspomne. To sa moze i groszowe sprawy ale chociaz widac bylo ze sie starali o pracownikow i bylo tego sporo. Teraz naprawde roboty jest tyle ze pani JZ nie domysli sie zeby bez proszenia kazdemu procownikowi dac co np 2 lata po te 1 czy 2 zl WSZYSTKIM i regularnie dawac. Bo przeciez kazdy z nas pracuje na nia ni ona na nas. Ale pani JZ woli zeby pracownik ze stazem 10-15 lat sie zwolnil bo pani JZ zaluje mu podwyzki ktora dostal 5 lat temu, a zatrudni 50kg czlowieka co palety niedarady przyciagnac albo buma z pod sklepu. Taka jest polityka pani JZ nie podoba sie DOWIDZENIA. Ogolnie wiekszosc ludzi ze starzem siedzi w tym marpolu z przyzwyczjenia bo +/- kazdy te 3-3,5 tys zarabia lub wiecej. Ale czy te same pieniadze dac ludziom i zeby zmienili zaklad mysle 70-80% zwolnilo by sie. Bo pani JZ bardzo mocno slucha pana dyrektora ktory proboje zrobic ROSTI z Marpolu i kontroluje wszystko wszystkich na kazdym kroku i czuje sie jak by to on byl GLOWNYM DYREKTOREM A PANI JZ JEGO TYLKO POMOCA. Zaklad dla nowo zatrudnionego pracownika moze by i sie spodobal bo od niego nic sie nie wymaga doslownie NIC ma posprzatac przyniesc pomoc i wykonywac polecenia operatora. Za bledy jego odpowida i tak operator ktoremu jest zabierana premia. Podsumowujac ZA CZASOW RODEGO (tamtego szefa) BYLO O NIEBO LEPIEJ. Czego nie dodalem moze ktos jezcze doda.

Witam Przypadkowo dowiedziałem się o forum na temat firmy Marpol i bardzo zaciekawiły mnie opinie pracowników lub byłych pracowników.Jako nieliczny pracuję w tym zakładzie ponad 15 lat, jestem zwykłym pracownikiem na produkcji i znam od podszewki wszystkie kulisy ,zawirowania i rozwój tej firmy.Na własne oczy widziałem jak pnie się w górę ,jak się rozwija i jak zmieniali się ludzie pracujący w tej firmie.Sprzedaż wzrost dochodów wdrazanie nowych technologii ,rotacja pracowników,wymagania stawiane w kazdym roku wzgledem pracowników wszystko to dane mi było obserwować w ciągu tych lat ...i dlatego moge wypowiedzieć się na temat tej firmy.../Pracownicy jak w kazdej zapewne firmie mają różne odczucia i opinie....Podstawowa rzecz NIGDY nie było opóżnienia czy zaległości z wypłatami ,czy za rządów byłego prezesa czy za rządów obecnej pani prezes,nastepna pozytywna sprawa to ubrania robocze ,obuwie/chociaż ja przez 10 lat nie otrzymałem nowego obuwia i nikokogo to nie interesowało w szczególności pana dyrektora// ale ogólnie te sprawy są zawsze w tej firmie na tak,warunki sanitarne itd są na bardzo przyzwoitym poziomie /stołowka .szafki śniadaniowe ,lodówka.itd/ nie ma ściemy...sciema zaczyna się oczywiscie względem zarobków ,wydajności,zaangazowania,układów,dotacji,premii,podwyżek rozliczeń systemu 4-brygadowego i podejscia do pracownika.Ja osobiście dorobiłem się pracując w tej firmie ....niezłego auta,mieszkania pow,130m2, i co rok wyjezdżam na Cypr ew.do Maroka/o/ do Japonii na gRENLANDIĘ OGÓLNIE GDZIE MI SIE PODOBA....nawet na księzyc..raz na jakis czas zabiorą pracownikowi premię,ale to szczegół bo człowiek nie moze być nieomylny -oczywiscie są tacy co nigdy im nie zabierają premii/-TO TYLKO szczegół / jestem szeregowym pracownikiem tej firmy który uuuuu od ponad wielu lat nie dostał podwyżki,/chyba za to że przez 15 lat byłem aż.....4 razy na zwolnieniu lekarskim/ no ale firma non stop się rozwija i przynosi dochody /w opini niektórych nie wiadomo skąd bo pracownicy robią żle i nieudolnie/...ogólnie nowym pracownikom którzy decydują się na pracę w Marpolu polecam jak najbardziej! stawka o wiele wyższa na dzień dobry niz starych pracowników .którzy pracowali po 15 ,14 ,13 lat dla firmy . p.s. jezeli robisz ..pracujesz bardzo dobrze./czyli ponad stan/ mozesz dobrze zarobić /bez sciemy/ p.s. jezeli jestes z układu mozesz dobrze zarobić /bez sciemy/ p.s jezeli zostajesz poza układem i chcesz pracować jak człowiek a nie maszyna/niestety to nie miejsce dla ciebie/ pracownik Marpolu /obecnie pracujący jeszcze /

Dobra rada

Ten zakład to patologia.Pani J.Z. zatrudnia ludzi z okolic miejsca z ktorego pochodzi i ich faworyzuje.Kariera zawodowa polega na ilosci donosów na kolegow z ktorymi sie pracuje.Liczne błedy Pana zastepcy.Srednia pensja to ok 2700plnow zakladajac ze dostanie sie cała premie.Mozna sie starac o ryczałt na paliwo na dojazd do pracy ale to jest luksus dla ludzi z poza Białegostoku.Morale zakładu zerowe.Z tego co widze długo tu nie popracuje.Konczac moja opinie ODRADZAM UCIEKAC i NIE PATRZEC W KIERUNKU PŁOTU GDZIE ZNAJDUJE SIE OGŁOSZENIE FIRMOWE

hej

Radzę omijać szerokim łukiem. Praca 7 dni z rzędu, zarobki bardzo słabe. Spora rotacja pracowników. Za pomyłki które niestety się zdarzają (jesteśmy tylko ludźmi) tracimy premię. Jest wiele innych ciekawszych miejsc pracy. Deficyt na pracownika jest praktycznie wszędzie, na szczęście mamy w czym wybierać :)))

Zostaw merytoryczną opinię o Marpol S.A. - Ignatki

• Jak się pracuje w Marpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marpol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marpol S.A.