Opinie o GAL-TECH SP. Z.O.O w Sosnowiec Sucha 7A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GAL-TECH SP. Z.O.O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GAL-TECH SP. Z.O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAL-TECH SP. Z.O.O w Sosnowiec Sucha 7A

Ckm

prezes skapiradło

Galucha na wszetko
@Ckm

Skompiradlo i ladnie klepie po ramieniu (usunięte przez administratora) dobrze bo zarabiasz dla nas duzo kasy a ty ciesz sie ze masz prace o pieniadze nie pytaj 1700zl jak fachowiec powinienes byc zadowolony

??Galll

kolejne rekrutacje praca z polskiej firmy w niemczech przeczytajcie wcześniejsze opinie i się dowiecie wszystkiego o tej firmie którzy pracownicy pracujacy w polsce nie chcą wyjechać do niemiec z uwagi na warunki jakie tam panują brak diet itp

janek55

za granicą tylko polak polaka wydyma taka szara prawda a zgadzam się z tym jak pracujesz za granicą to tam podatek i składki ubezpieczeniowe od samego początku powinny być odprowadzane omijajcie takie firmy polskie które obiecują gruszki na wierzbie no chyba że wystarczy wam poklepanie po ramieniu i mówienie zasuwaj będzie dobrze a w kieszeni jak była kicha tak dalej jest

lukasz ...nie oszukasz

jeżeli chodzi o atmosferę w pracy to podzielam wcześniejszych kolegów zero zgrania zespołu każdy każdemu jest wilkiem dobra atmosfera w pracy to podstawa choć by były nawet gorsze zarobki cieszy iść do pracy jak jest miło jak wszystko kuleje jest jak jest wtedy i pracownicy i prezesi niezadowoleni z efektu pracy i robi się nerwowo

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie GAL-TECH SP. Z.O.O? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
PRACA W POLSKIEJ FIRMIE UDUŚ SP ZO.O.

UWAGA ZASTANÓW SIE ZA NIM WYJEDZIESZ DO PRACY PRZEZ POLSKĄ FIRMĘ DO PRACY POWINNAŚ WIEDZIEĆ: 1. Nie należy się dieta (jedynie sucha godzina pracy) 2. Możesz maksymalnie pracować 2 lata jako pracownik oddelegowany z polskiej firmy 3. Nie należy ci się zasiłek rodzinny (gdyż pracujesz w polskiej firmie) 4. Nie należy się dodatek za nadgodziny powyżej 8 godzin (częsta praktyka polskich firm) 5. Składki ZUS odprowadzone są od średniej krajowej w Polsce a nie od realnych zarobków zagranicą 6. Mieszkanie po 4 lub więcej osób w jednym pokoju ( czyli 24h na dobę z tymi samymi ludźmi w mało komfortowych warunkach) 7. Po przepracowaniu 183 dni za granicą płacisz podatki w dwóch krajach za okres z przed 183dni od polskiego fiskusa musisz się starać przy rozliczeniu rocznym o zwrot nadpłaconych podatków 8. z reguły praca od 07:00 do 18:00 od poniedziałku do soboty 9. zjazdy do polski max raz w miesiącu na weekend 10. Nie wiesz na jakich współpracowników trafisz czy nie alkoholicy? 11. Pensje w tego typu polskich firmach wąchają się od 7,5 euro na rękę do 9euro netto wystarczy pomnożyć ilość godzin i wychodzi 12. Plusem jest transport z pracy na mieszkanie za który nie płacisz 13. kolejny plus jak nie znasz języka obcego to polska firma cię przyjmie i możesz zarabiać więcej niż w kraju za tą samą pracę PAMIĘTAJ ABY WSZYSTKIEGO SIĘ DOPYTAĆ PRZED PODPISANIEM UMOWY I WYJAZDEM DO PRACY ŻE BYŚ NA MIEJSCU SIĘ NIE ROZCZAROWAŁ

Oldsaoo

Powiem tak, Ci którzy tak narzekają to albo urodzeni malkontenci, albo nigdy wcześniej źle nie trafili. To zrozumiałe, że każdy chce zarabiać dobre pieniądze, ale ludzie którzy założyli firmę i włożyli w to swoje pieniądze oraz podjęli ryzyko też oprócz satysfakcji chcą zarabiać, dlatego zaskakujące jest to, że niektórych to dziwi. Każdy, komu wydaje się, że jest wykorzystywany może przecież założyć własną firmę, nikt nikomu nie broni. Jeżeli decydujecie się pracować i podpisujecie umowę, w której określona jest kwota za jaką pracujecie i wynagrodzenie jest wypłacane zgodnie z umową i zawsze na czas, a do tego wszystkiego obowiązuje kodeks pracy, a nie kodeks szefa jak w wielu firmach, to nie rozumiem skąd te negatywne opinie?

Olds-aoo

Waldemar

Wiesz co, chyba troszeczkę Cię poniosło, ludzie i atmosfera ok

Józek

Józek, Ja też robiłem, ludzie dziwni , z problemem alkoholowym, brygadier raczej niemota, Warunki Zatrudnienia do Bani po pierwszej wypłacie nie mogłem uwierzyć, Warunki mieszkaniowe FARSA-i Tragedia. Ogólnie słabo nie polecam, chyba że kto ma nóż na gardle choć wiadomo życie pisze, różne scenariusze, w niemieckiej agencji mam 12Euro brutto i 45Euro diety i do tego samochód służbowy. Prezes robi kasę na Białych Murzynach.

Jarek

pracowałem Pracowałem w tej firmie , żerują na ZUS w jednym miesiacu masz odprowadzone składki od 8 tys w drugim od 2,4 a w trzecim jeszcze mniej .Na kwitkach wypisane po 176 h a przepracowane 250 h . Prezesi to cwaniaki patrza jak wyruchać , za darmo jeżdzenie autami do pracy. dzień na dojazd z polski do pracy do niemiec nie płatny . Zjazdy co 6 tygodni a najlepiej co 8 jakby sie dało albo wogóle . kierowcy jezdza po dwa razy wczesniej rano zeby ludzi do pracy zawiezc za darmo a macie wstydźie się !! urlopy bezplatne bo trzeba na zjazdy do poslki wypisywac - sluzbowy zjazd powienien byc platny chociaz polska dniowke . chorobowe otrzymasz 1500 zł , jakby Ci reke urwało w pracy to zapomnij o jakiej niemieckiej rencie polskie warunki pracy . JEDYNIE WYPLATA NA CZAS ZAWSZE. W dodatku brygadier buraczek i to w dodatku cukrowy.. , słabo i z pracą i wypłatą i ludzie jacyś fałszywi w tej firmie. Prezes co Ty na to?

Piotr Elektryk (nie pije), nie chodze w klapkach

Lipa, traktują ludzi jak " (usunięte przez administratora) quot; lub obchodzi to ich jak zeszłorocznych snieg. Nie polecam. Wywalili parę osób , ale to raczej jak się ktoś stawiał. Ogólnie firma płaci bardzo słabo i skąpi na wszystkim. Praca na kolanach w zimnie . Jedyną osobą która się cieszy to chyba tylko prezesik... Negatyw / żenada.

Andrzej J.

SPROSTOWANIE DO POPRZEDNIEJ OPINI jezeli chodzi o wypłaty to muszę przyznać były terminowe zwracam honor prezesowi, myślałem że będzie gorzeje po przeczytaniu opinii na tym forum czasem człowiek podejmuje pochopne decyzje wymagania jezykowe duże co prawda w tej firmie ale zarobki nie najgorsze polecam pracę w tej firmie ale jako normalnego elektromontera ostatnio nawet na stronie sepa widziałem ogłoszenie że płacą 25 euro na godzine z komunikatywnym jezykiem firma potrafi sobie radzić w różnych sprawach a rotacja wszędzie musi być nie każdy wytrzyma psychicznie niektórych obowiązków tym bardziej językowych jeżeli coś w poprzednim pości firma czuje się urażona przepraszam za nieprzemyślane opinie wkońcu lecze się psychicznie to czasem rożne głupoty gadam

grabus

jak chcesz mieć problemy a ich nie masz zatrudnij sie do tej firmy a przekonasz się na własnej skórze jak pieknie jest dać się oczarować przez prezesów w gadce to oni są dobrzy że byś tylko podpisał cyrograf na siebie wymagania duże a zarobki nikłe i problemów wiele Jak tylko możesz omijaj szerokim łukiem firmę z wiadomym numerem gdyż nawet adres numer budynku mają taki sam jak numer akademika w sosnowcu a ten budynek mieści sie przecznice dalej

Andrzej J.

Odradzam pracę w tej firmie marne zarobki brak diety jak zachorujesz potrafią cie nawet zwolnić bezpodstawnie i wykreślić z ubezpieczenia do takich posunięć ta firma jest zdolna mieszkania jakie wynajmują totalny syf grzyb daleko od miejsca pracy, za dojazd do pracy prywatnym samochodem nie są nawet w stanie określić stawki za kilometr każą byś tylko podpisał umowę bez stawki czyli jeździj za darmo do pracy z innymi pracownikami. Pracownik w tej firmie jest tylko cyferka do zarabiania kasy umowy tak sformułowane że musisz pracować po 10 godzin dziennie za nadgodziny nie wypłacają dodatków kombinacje na całego po całej lini, z opini innych pracowników które uzyskałem nie wypłacanie diet i umowy sprytnie sformułowane że by pracownika wy.... to są słowa pracowników którzy długie lata pracowali w tej firmie dlatego też ciagle poszukują nowych

skuteczny

Zenada, brak porzadku , szef skąpi, nawet rekawiczek nie dadzą, ogólnie polska firma nastawiona na dymanie. Mieszkanie straszny szyf. zwoliło się bardzo dużo ludzi ale LIFE. NIE polecam

Frigo

tak czytam te wszystkie opinie i smiac mi sie chce z niektorych. Tacy rozgoryczeni wynagrodzeniami, urlopami, dojazdami. Czemu nie poszukacie sobie pracy na miejscu ? Bo co dostalibyscie 1500 i spadac ? Niedosc ze macie mozliwosc zarobienia wiecej jak wynika z wpisow, ktos wam przyszykuje wszystko na gotowe to jeszcze marudza :D A tak na marginesie to nikt nie wspomnial o zwrocie kasy z Niemiec za prace. Ciekawe czemu? Dobrze powiedzialo pare osob jak chcesz pracowac to bedzie ci dobrze jak szukasz roboty w ktorej mozesz popic i sie pobawic to znaczy ze jeszcze nie dorosles do jakiejkolwiek pracy i zatrudnij sie na "bramce" w knajpie. Ja akurat zajmuje sie zupelnie inna branza w ktorej jest problem z pracownikami. Cale szczescie jest mozliwosc zatrudnienia obcokrajowcow. Efekt ? W tej chwili 50% pracownikow jest z ukrainy i rynek idzie w ta strone. Na chwile obecna polski kierowca ma problem ze znalezieniem pracy na wschodzie (Przemysl, Rzeszow) a jak tak dalej pojdzie to i w Szczecinie tak bedzie. Ukraincy szanuja robote i pracodawce. Mowie wam to bo widze ze wasza branza tez przezywa kryzys. Dlatego szanujcie prace a jak wam sie nie podoba to ja zmiencie poprostu nikt was na sile nie trzyma w tej firmie. Po co pisac te puste, smutne komentarze jak to was wykorzystywano? Tylko dlaczego niektorzy co pisza sa tacy zadowoleni z pracy ??? Tez mam wrazenie ze pisze tu jakis "niespelniony pijaczek" co zapomnial sie uczyc w szkole a teraz ma pretensje do Św. Mikołaja ze malo zarabia.

cześć głąby !

Czytam te brednie i szlag mnie zaraz trafi. Robiłem w Gal-Techu i nic do firmy nie mam. Jestem elektrykiem ze znajomością niemieckiego na poziomie " średnim" a mimo to niemieckich egzaminów bhp nie zdałem. Swobodnie czytam dokumentację i nikt nie musi mi organizować roboty. Co do reszty to dojeżdżałem służbowym samochodem, za paliwo płacili, to samo przy zjazdach. Mieszkanie organizowała i koszty pokrywała firma. Fakt foteli i dywanów nie było. Wynagrodzenie na poziomie niższym od średniej niemieckiej ale to mnie nie dziwi - jak pracowałem u "Niemca" to od razu mi powiedział że nigdy nie dostanę tego co Niemiec (tak samo traktują tych z byłych dederonów). Jednym słowem tu nikt nie będzie stał nad tobą i mówił ci jak masz robić a uczyć trzeba się było w szkole, tu trzeba po prostu pracować.

Hugo

Pracowałem tam i dziwna firma wszystko jest prawdą co piszą na temat organizacji burdelu i podpisywania wypowiedzen bez daty a ludzie jak wszędzie lepsi i gorsi chodź kilku asów jest tam jeden plus kasa zawsze na czas niewiele ale się zgadza pomijając fakt ile z tego londuje z ZUS itp to drugie

ojojoj

To tylko moze pisać trzęsihuj....jak to coś moze istnieć...jak ktoś się nie zna na pracy to musi podpierdal....

GonicCwaniaka

firma bardzo dobra polecam, zwłaszcza tam jakieś łebka wywali i on podobno bzdury wypisuje. Wiec nie ma co przesadzać. Jakiś młody palancik. Ogólnie polecam nie narobicie sie.

Zostaw merytoryczną opinię o GAL-TECH SP. Z.O.O - Sosnowiec

• Jak się pracuje w GAL-TECH SP. Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy GAL-TECH SP. Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GAL-TECH SP. Z.O.O?

GAL-TECH SP. Z.O.O