Opinie o Moebius Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Moebius Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Moebius Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moebius Sp. z o.o. w Gdańsk

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Moebius Sp. z o.o.?

Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Moebius Sp. z o.o.?

F#ckLandowski
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Pozytywna? Jeśli trafisz do bonn to schudniesz od chodzenia po 3 piętrowej szkole we dwóch ???? w ciągu 3 tygodni miałem 6 przeprowadzek. Delikatny (usunięte przez administratora) ze strony koordynatora który nie zna się na robocie a gdy zjedziesz do Polski w pilnej sprawie, np. rodzinnej to zapomnij że dostaniesz pieniądze ????

1
Iza
@F#ckLandowski

No akurat z tym chudnięciem to serio plus ogromny jest! ;) Może zaczną pytać na rekrutacjach o wagę kandydatów? Chamsko, że nie są wyrozumiali jeśli chodzi o rodzinę. Czyli raczej na 100% odradzasz pracę tutaj????

Zonnn
Były pracownik
@Pytanie

Nie ma. Nadgodziny, nerwy i brak wynagrodzeń.

Dragon
Pracownik
@Pytanie

Mocna strona firmy jest taka , że nie płacą za faktury.

Kempas Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Mocne strony to niepłacenie

J.
Pracownik

Firma nie jest wypłacalna. Dawno powinna się nią zainteresować Państwowa Inspekcja Pracy. Nie polecam. Pan Prezes Zarządu (hahahaha) nie potrafi ogarnąć najprostszych spraw. (usunięte przez administratora)

2
Teresa
@J.

Mógłbyś bardziej przybliżyć temat? Rozumiem, że wypowiadasz się jako pracownik Moebiusa? Dlaczego uważasz, że firma nie jest wypłacalna?

Dragon Nowy wpis
@Teresa

Nie opłacają faktur za wykonane przewozy. Brak kontaktu i zlewka

Iza Nowy wpis
@Dragon

Serio? No i co dalej? Bo przecież nie można kogoś zlewać w nieskończoność

Zonnn
Były pracownik

Firmę za dlugi licytuje komornik. Prezes ma ogromne długi. Za nie zapłacone pensje pracownika jezdzi na szalone wakacje.

Iza
@Zonnn

Serio już do tego doszło? Bo widzę, że ludzie długo na brak w płaceniu się skarżyli. Do tych licytacji jest jakiś wgląd może?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Moebius Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
przewóz osób
Inne
 Pytanie

Przestrzegam przed tą firmą również firmy zajmujące się przewozem osób!!.Zamawiają przewóz z Polski do Niemiec i nie płacą za wykonaną usługę!!!

Dragon
Inne

Firma Moebius z Gdańska nie płaci faktur za wykonany przewóz.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

BBB
Pracownik

Informacja dawno nieaktualna.+q

Pytanie
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje w Moebius Sp. z o.o.?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Omijaj te firme szerokim lukiem musisz byc bardzo zdesperowany jak umieszczasz takie zapytania .

1
Brygadzista
Pracownik

Firma krzak.Nie wypłaca pieniedzy po kontrakcie nie odbieraja tel w biurze.Cały czas ogłaszaja sie potrzebuja elektryków https://www.olx.pl/oferta/praca/elektryk-instalacje-230-400-v-CID4-IDttan9.html#8f379a39be radze omijać firmę szerokim łukiem.Jest wiele firm z lepsza oferta pracy przedewszystkim wpłacalni nie (usunięte przez administratora)

Bożena

Czytałam, ze firma Moebius zajmuje się projektowaniem i realizowaniem kompletnych rozwiązań z zakresu systemów elektroinstalacyjnych dla obiektów mieszkalnych, komercyjnych, biurowych i przemysłowych. Bardzo mnie ciekawi, jakie konkretnie należy mieć kwalifikacje, by z powodzeniem otrzymać tam pracę. Czy wymagają może wykształcenia wyższego kierunkowego?

bodnar.sewer@wp.pl

Nie zapłacili mi za pracę i nie odbierają telefonów jak dopominasz się o pieniądze,występuje niezgodne działania z prawem pracy oraz nieprawidłowości-mam światków,podejmę kroki na drodze prawnej-począwszy od Państwowej Inspekcji Pracy,Zawiadomienie o zdłużeniu w krajowym rejestrze .Prokuratury-zawiadomienie o przestępstwach a skoczywszy na portalach wiem że to trwa nawet miesiące a może nawet lata i trochę kosztuje.będzie to uciążliwe nie tylko dla mnie,wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt(usunięte przez administratora)

2
bodnar.sewer@wp.pl
@bodnar.sewer@wp.pl

W związku z tym że otrzymałem potwierdzenie przelewu 11 Lipca chcę zamieścić sprostowanie-zapłacono mi okazało się że myliłem się co do rzetelności tej firmy za co bardzo przepraszam zachowałem się nerwowo wyrażając swą przedwczesną opinią mylnie sądziłem że jestem na stronie firmy której nie wymieniłem. Firma ta jest rzetelna i wywiązała się z zobowiązań,za moją postawę bardzo przepraszam ,Polecam wszystkim współpracę z nimi sory za pomyłkę zuszanowaniem Seweryn Bodnar

Niepewny
Były pracownik
@bodnar.sewer@wp.pl

Gościu parodia z Tobą...raz besztasz a zaraz mówisz że rzetelna. Chyba Cie czymś nastraszyły. W żadnym wypadku nie jest bo od półtorej roku dalej mi są winni 6500... I nie odbierają, zamarli wszyscy.

Anna Transport
Inne

Firma nie zapłaciła za wykonaną usługę. Przypomnienia pozostają bez odzewu, nawiązanie kontaktu telefonicznego graniczy z cudem. Ostrzegam przed jakąkolwiek współpracą.

2
A
Pracownik
@Anna Transport

Firme- udziały licytuje komornik.

Łysy
Były pracownik

Moebius to takie gimnazjum Dobrze ze wycofano gimnazja

2
Radoslaw
Były pracownik

Witam, chciałbym się wypowiedzieć na temat firmy Moebius. Pracowałem w tej firmie ok. 4 miesiące i uciekłem jak najszybciej. (usunięte przez administratora) Kolejnym problemem jest nieopłacony ZUS, gdy loguje się na swoje subkonto widzę kwoty takie jak Do zapłaty: 486 Zapłacono: 0 lub 15 zł. Na moje mailowo wysłane wypowiedzenie, nie dostałem od kilku dni informacji zwrotnej. Kontakt z kierownictwem jest utrudniony, albo żadny. Mam nadzieję, że za ten uczciwie przepracowany okres na terenie Niemiec otrzymam należna pensje i nie pozostawią mnie bez środków do życia. Wtedy może zmienię opinię. Pozdrawiam i radzę uważać, były pracownik.

2
bodnar.sewer@wp.pl
 Pytanie

Proszę o pilne uregulowanie należności za pracę i .wysłanie dowodu przelewu pieniędzy,na tą chwilę moja opinia jest taka że unikacie kontaktu gdy chodzi o płatności.

1
Pytanie
 Pytanie

Czy można w Moebius Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

1
aa
@Pytanie

Jedyne dodatki jakie można mieć to problemy , zmartwienia i dodatkowe nerwy. Sukcesem będzie jak ci wynagrodzenie wypłacą.

2
Zbigniew
@aa

Czy problem dot. braku wypłacania wynagrodzenia dalej ma miejsce? Rozumiem, że Moebius nie zapewnia swoim pracownikom żadnych benefitów, a czy można liczyć chociaż na premię?

2
Pytanie
 Pytanie

Czy w Moebius Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

1
Olo
@Pytanie

Nigdy szkoleń nie było w tej firmie.

1
aa

Dużo wpisów pousuwano a szkoda bo były bardzo trafne i prawdziwe. NIE płacą,

1
Katarzyna
@aa

To akurat bzdura. Zobacz, że nie ma takiej możliwości na GoWork. W każdym bądź razie, nie zapłacili Ci za pracę w Moebius?

nn
@Katarzyna

To jest zasada nie płacić zwlekać miesiącami.Zjazd do domu po zakończonej budowie nie zapłacona pensja i szukaj nowej bo następnej nie widać.Obietnice wyjazdu przekładanego kilka razy w 2,3 miesiące na pytanie o zaległe wypłaty odpowiedz ,że nam nie zapłacili i wyrównamy jak zaczniemy nową.Podobno w Polsce pracowali Ukraińcy wszyscy podobno odeszli też z tego powody. Proszę o potwierdzenie może ktoś coś napisz.

Nowy
 Pytanie

Jakis kontakt z osobą która tam pracowała? Chciałbym sie co nieco dowiedzieć

nn
@Nowy

Niestety wszystko co poniżej to prawda

Martyna

Czy firma szkoli swoich pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Moebius Sp. z o.o. - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Moebius Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Moebius Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Moebius Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Moebius Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Moebius Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii