Eleska Hurtownia Elektryczna Stefan Skrzyniarz

Opinie o Eleska Hurtownia Elektryczna Stefan Skrzyniarz

Filtruj opinie po kryteriach:

Metalchem
 Opinia

oferta starego osprzętu elektrycznego, Moje sugestie dla Eleska Hurtownia Elektryczna Stefan Skrzyniarz: rozwój Lubię atmosferę w Eleska Hurtownia Elektryczna Stefan Skrzyniarz za: szybka realizacja zamówień

Maca
 Opinia

mała firma usługowo handlowa , sprzedaje aparaturę elektryczną, osprzęt elektroinstalacyjny, aparaturę dźwignicową oraz urządzenia elektrotechniki i elektroniki górniczej. Moje sugestie dla Eleska Hurtownia Elektryczna Stefan Skrzyniarz: rozwijaj się Lubię atmosferę w Eleska Hurtownia Elektryczna Stefan Skrzyniarz za: ceny

Stella
 Opinia

Może ktoś podpowie jaką macie atmosferę?

Zniesmaczony
 Opinia

Po drugiej stronie słuchawki straszny prymityw, zdecydowanie NIE POLECAM tej firmy.

Tak1Nie

Klient
 Opinia

Jeżeli ma taki stosunek do pracowników, jak do klientów to serdecznie NIE POLECAM. Brak kultury to delikatne określenie. Wg niego nie należy wymagać więcej niż ŁASKAWCA zaproponuje.

Piotr
 Opinia

dużo urządzeń elektrycznych z bieżącej produkcji i z zapasów magazynowych. Pracodawca solidny.

Tak1Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Eleska Hurtownia Elektryczna Stefan Skrzyniarz - Dąbrowa górnicza