Opinie o Skrzyniarz Stefan Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Skrzyniarz Stefan w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skrzyniarz Stefan Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Skrzyniarz Stefan. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skrzyniarz Stefan Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Skrzyniarz Stefan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skrzyniarz Stefan Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Skrzyniarz Stefan w Dąbrowa Górnicza

Hurtownia elektryczna Nowy wpis

Szybka realizacja zamówienia. Polecam

elektro-hurt Nowy wpis

Wszystko w porządku, szybka dostawa impostem, osoby znają się na sprzedawanych produktach

Piotr Nowy wpis

Handel urządzeniami elektrycznymi Dąbrowa Górnicza

elektrohurt Nowy wpis

wszystko ok, polecam zakupy w Dąbrowie Górniczej

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Skrzyniarz Stefan Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Skrzyniarz Stefan? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

dużo urządzeń elektrycznych z bieżącej produkcji i z zapasów magazynowych. Pracodawca solidny.

Antek
@Piotr

jest w porządku

Mieczysław

Polecam z czystym sumieniem !!

Antek
@Mieczysław

jest ok

Aneta

Czym zajmujecie się w pracy w firmie Skrzyniarz? Liczba obowiązków jest waszym zdaniem adekwatna do wynagrodzenia? Chętnie poczytam opinie.

Elektron

Polecam, fachowe porady Pana inżyniera.

kaczmarek
@Elektron

;-)

Aneta

Mają w Eleska jakieś oferty pracy biurowej? I czy jest ktoś, kto pracuje na tym stanowisku? Polecacie tego pracodawcę?

qustav

Raczej nie polecam. Dużo elementów z odzysku i niezbyt tanio. Pan bardzo nieuprzejmy!

Norbi

Wiecie może coś o ofercie pracy w firmie? Warto składać dokumenty?

Metalchem

oferta starego osprzętu elektrycznego, Moje sugestie dla Eleska Hurtownia Elektryczna Stefan Skrzyniarz: rozwój Lubię atmosferę w Eleska Hurtownia Elektryczna Stefan Skrzyniarz za: szybka realizacja zamówień

Maca

mała firma usługowo handlowa , sprzedaje aparaturę elektryczną, osprzęt elektroinstalacyjny, aparaturę dźwignicową oraz urządzenia elektrotechniki i elektroniki górniczej. Moje sugestie dla Eleska Hurtownia Elektryczna Stefan Skrzyniarz: rozwijaj się Lubię atmosferę w Eleska Hurtownia Elektryczna Stefan Skrzyniarz za: ceny

Stella

Może ktoś podpowie jaką macie atmosferę?

Zniesmaczony

Po drugiej stronie słuchawki straszny prymityw, zdecydowanie NIE POLECAM tej firmy.

Klient

Jeżeli ma taki stosunek do pracowników, jak do klientów to serdecznie NIE POLECAM. Brak kultury to delikatne określenie. Wg niego nie należy wymagać więcej niż ŁASKAWCA zaproponuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Skrzyniarz Stefan Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Skrzyniarz Stefan - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Skrzyniarz Stefan Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Skrzyniarz Stefan?

Zobacz opinie na temat firmy Skrzyniarz Stefan Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Skrzyniarz Stefan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skrzyniarz Stefan Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Skrzyniarz Stefan?

Skrzyniarz Stefan Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Skrzyniarz Stefan
  • Al. Piłsudskiego 22/48