Opinie o Impel Business Solutions w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impel Business Solutions. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Business Solutions o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Business Solutions w Wrocław

Jakub

Wiktoria a jak się nazywa twój tata? Może ja go znam to się wypowiem...

gość

DO Wiktorii 2017-02-08 13:20 Dziecko drogie, tutaj mowa jest o Impel Business Solutions bo nie wiem czy dociera to do ciebie?! Na jakiej podstawie uważasz , że obrażono twojego tatę??? Ja go nie obrażam bo go nie znam i nie napisane jest , że wszyscy to nieroby w Impelu, ale większość tych co znam owszem, twojego taty akurat nie znam więc skończ z tymi swoimi uwagami bo nie wiesz o co chodzi ! Moją mocną stroną jest kultura ale nie do takich pustaków jak ty ! Zresztą widać , ze te wszystkie opinie pisze jedna bądź dwie te same osoby! WY TO DOPIERO MACIE KULTURY AŻ NADTO !!! HHAAA! PATOLOGIA SPOŁECZNA! ŻEGNAM !!!

Wiktoria

Opanuj sie, po co te mocne slowa i obrazanie innych? zwlaszcza pracownikow Impela? Moj tata pracuje w tej firmie jako ochroniarz i nie zycze sobie bys go obrazala! Normalna praca dla normalnych ludzi. To, ze trafilas na jakichs obibikow nie pozwala Ci szufladkowac tak wszystkich. W kazdej pracy/firmie mozna spotkac jakies marginesy spoleczne. Jak wida Twoja mocna strona nie jest kultura i zyczliwosc. Pozdrawiam!

gość

Zamknij się pustaczko, bo akurat w impelu to pracować nikt normalny i szanujący się nie chce! U was w tej firemce jest samowolka więc każdy się obija i ma jeszcze za to jakieś grosze więc nic tylko składać podanie do impela! Taaa nie "udałi mi się " jak to napisałaś stołka dorwać , zabawna jesteś mała istoto! Naucz się pisać poprawnie, bo aż żal jak się czyta te twoje wypociny ! Ortografia nie jest twoją mocną stroną . Widać jakie nieuki tam pracują. !

eryka
@gość

pustaczkiem jest ten kto wypisuje takie bzdury jak ty zazdrośniku . ! oceniać człowieka po firmie w której pracuje - trzeba mieć moher w głowie. Impel to różne oddziały, w tym osoby które sprzątają ,im też powiesz że się obijają cyrkówko? bo chyba tylko to potrafisz prócz bluszczu który wylewasz , niespełniona dewoto .! nie wypisywałabyś takich bzdur gdybyś miała co robic - musialas tu pracować skoro to oceniasz - jeśi nie to ty to dopiero masz pusty łeb !

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
AFRIM

TAKA PRAWDA, ŻE TE WSZYSTKIE POZYTYWNE OPINIE O FIRMIE PISZĄ LUDZIE, KTÓRZY DBAJĄ O PIJAR FIRMY. NIKT MI NIE POWIE , ŻE JEST INACZEJ. MOŻE I SĄ LUDZIE , KTÓRYM SIĘ NIE CHCE PRACOWAĆ ALE SĄ TEŻ TACY , KTÓRZY CHCĄ. A NIESTETY W FIRMIE IMPEL CI PIERWSI PRZEWAŻAJĄ ! TAM NIE MUSZĄ SIĘ STARAĆ WIĘC TAKIM OBIBOKOM TAKA FIRMA BĘDZIE ODPOWIADAĆ. BO SIĘ NIE NAROBIĄ A PARĘ GROSZY ZAROBIĄ. NO I DODATKOWO TE CIĄGŁE WYJŚCIA NA PAPIEROSKA TO POTWIERDZAJĄ.

daniela
@AFRIM

a na papieroska to w innych agencjach ochrony nie wychodzą? tam chcą pracować i zapier...?? pewnie nie udałi ci sie stołka dorwać i zadrościsz.

Olek

Przeszedłem już przez kilka firm i w Impel najlepiej mi się pracuję, już jestem ponad rok i super! Kasa zawsze na czas, ludzie w porządku. Narzekają głównie ci którym pracować się nie chce, taka prawda. Impel polecam.

Arizona

Nie umiesz nic swojego wymyślić tylko powtarzasz po kimś?! Sądząc po stylu pisania i totalnych błędach ortograficznych jestem przekonana, że pisze to jakiś nieuk analfabeta, który pierwszej klasy szkoły podstawowej nawet nie ukończył!

eryk

Czyli sam przyznałeś, że rotacja jest spora! Ciekawe natomiast jest to , że w innych firmach nie ma non stop ogłoszeń i nie ma tym samym ciągłej rekrutacji tylko ludzie pracują przez lata więc o czymś to świadczy! Tylko w waszej firmie jest ta "niemoc" jak to nazwałeś ludzi i stąd ciągła selekcja?! Żenada, sam gubisz się w tym co piszesz! Tyle w temacie!

Ernst
@eryk

Każdy kij ma dwa końce, jeśli jest rotacja to obustronnie.u mnie w regionie niema ogłoszeń o pracę z Impla, zato widze Solids,Jocker,juwentus czasem i securitas tesz.na sprzatanie jest duzo z Impela.rotacja to albopracownik do d..,a nie w jakiej"niemocy"(kto to pisal?) albo kadra daje d...,nie daja rady albo do wymiany,no niewiem.tyo nietylko wina firmy

solo

Rotacja pracownikow to nie wina struktur firmy ale niestety "niemocy" tych, którzy myslą, że wydolą gdy tymczasem nigdy nie sprawdzili się w czesniej w żanej pracy. Dziwi fak pretensji bez pokrycia i takiego pospolitego czepialstwa.

arab

Człowieku zanim cokolwiek napiszesz naucz się ortografii!!! Poważnie pisze się przez "ż" a nie " rz"!!! Co za patologia tutaj brednie wypisuje ! ROMAN I ZENEK COFNIJCIE SIĘ DO PODSTAWÓWKI!

muhamad
@arab

Nie pisze, tylko jest napisane... Do podstawówki, już!

zenek

Zawsze znajdzie się powód do narzekań, załatwiajcie to we własnym zakresie - chcecie pracować - pracujecie, nie chcecie to nei ,laski nie robi firma.pracujac w innej firmie zgloszono przeniesienie pod innego kierownika,nie chcieli wiec pozostalo sie zwolnic i przyjsc tutaj pracowac.powarzne klasyczne problemy zglaszac i tyls co mozecir zalatwiac ami.zawsze mozna zota w domu-w polsce brak przymusu pracy.

Nie przypominam sobie ,żeby jakiś Roman pracował w Impel Business Solutions,a takowego dotyczy owe forum , więc albo ktoś tu ściemnia na maxa, albo Roman pomylił spółki Impela !

roman

pracuje w impel od pol roku i nie bardzo rozumiem o co to cale zamieszanie. wyplata na czas to w pewnym sensie atut przynajmneij dla mnie bo u wczesniejszego pracodawcy byl to niestety problem a mam niestety jakies zobowiazania takze o wyplate jestem spokojny. dla mnie wazna jest elastycznosc, moge sie dogadac , pozamieniac itp,

Sparta

Skąd pieprzyć głupoty głupia babo i nie pisz durnoctw , że wypłata na czas to jest atut ! To jest obowiązek a nie atut ! Jeśli praca ponad godziny to okazywanie szacunku to współczuję ci i radzę upewnić się czy aby wszystko w porządku z twoją psychiką bo normalny człowiek to raczej by tego nie napisał !

mokka

niekórzy nie powinni w ogóle brać udziału w dyskusji. niedojże obrażają, to jeszcze guzik wiedzą na temat samej firmy. akurat wypłata na czas to jest atut. niestety takie są czasy, więc radzę się rozejrzeć na rynku pracy a potem być pewnym, że to standard. nie wiem gdzie ten brak szacunku, ja tego nie widzę, można sobie dorobić nadgodzinami, więc dla mnie same plusy.

Ktos
@mokka

Wypłat a na czas ? Hahaha z 10cio dniowym opóźnieniem to jest na czas? Umowa zlecenie haha nie ozusowana nie opodatkowana a Pan Rogowski jeszcze się lad nie uśmiecha i udaje że jest dobrze

Pawlak ze Sami Swoi
@Ktos

wszyscy udają, że jest dobrze w pracy to w pracy - komu zależy to do niej chodzi. jakiś Pan Rogowski, Pan Jaśkowiak czy Michalak. wyplacalnosc bez zarzutu owszem nawet po wprowadzeniu nowej ustawy nie są bezczelni jak inne firmy i wypłacają.

Kara12
@Ktos

ja mam kasę zawsze na czas. i można się dogadać naprawdę w każdej sprawie. Mi praca w Impel daje dużo satysfakcji

sanna
@Ktos

nie no bez jaj, impel hajs zawsze wypłaca na czas. nie wiem skąd masz takie info ale nie jest prawdziwe ;) ogólnie firma w porządku, nie ma się czego czepić.

Klara

A jakie to perspektywy? Możesz coś więcej o nich napisać ?

Konkurencja nie śpi. Nawet tutaj piszą negatywy, a ja zatrudnilam się już 1,5 roku temu i mam odmienne zdanie o firmie. Okazało się że to dobry pracodawca do tego dający perspektywy

patrycja

Nie zawsze oczekiwania pokrywają się z profilem pracy stad frustracje. Ale, niestety zgłaszają sie często przypadkowi kandydaci bez przygotowania merytorycznego i ta roszczeniowosc.....

PWN

patologia 1. «nauka o chorobach» 2. «stan chorobowy organizmu» 3. «oddział w szpitalu ginekologicznym przeznaczony dla kobiet z powikłaniami w przebiegu ciąży» 4. «nieprawidłowe zjawiska występujące w życiu społecznym»

GOŚĆ

Dobrze cie tratuje??? ANALFABETO NAUCZ SIĘ PISAĆ POPRAWNIE , A JAK NIE POTRAFISZ TO LEPIEJ NIC NIE PISZ! PŁACĄ CI ZA TO , ŻEBY ICH BRONIĆ CZY JESTEŚ JEDNYM Z ICH FIRMY ,KTÓRY MUSI DBAĆ O JEJ PIJAR ?! COFNIJ SIĘ DO PODSTAWÓWKI I SCHOWAJ SIĘ LEPIEJ TAM GDZIE NIKT NIE BĘDZIE WIDZIAŁ TWEJ PASKUDNEJ MORDY! AMEN!

GOŚĆ
@GOŚĆ

TRZEBA WIEDZIEĆ GDZIE GĘBĘ OTWORZYĆ JAK NIE UMIESZ POSTĘPOWAĆ Z LUDŹMI TO POTEM KOŃCZYSZ TUTAJ Z WYPOCINAMI..... CAŁY KRAJ CI CHYBA NIE PASUJE, BO WSZĘDZIE ZNAJDĄ SIĘ TACY CO CIĘ STRATUJĄ NAWET TU!!

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Business Solutions - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Business Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Business Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Business Solutions?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Business Solutions?

Kandydaci do pracy w Impel Business Solutions napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Business Solutions