Opinie o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

frida2000

Pracowałam w firmie Unipharm przez ponad rok. Potem poszłam dalej i zaczęłam pracę u innego pracodawcy w innym mieście. Cenię sobię przede wszystkim doświadczenie, które tu zdobyłam, szkolenie trwało długo i było obszerne. Ogólnie pracowało się dobrze.

Była

Ciekaw jestem dlaczego unipharm zgłasza do gowork nieprzychylne jej opinie? Czyżby czegoś się wsztydzili? Przecież to nawet wyglada śmiesznie - same pozytywne wpisy/opinie - przecież nie ma pracodawcy idealnego i zawsze ktoś będzie narzekać i/lub porostu mówić (pisać) swoje spostrzezenia czy przejścia z tą firmą.... ale nie, unipharm to „idealny” pracodawca i wszyscy byli i obecni pracownicy są zadowoleni z pracy. Paranoja jakaś albo czyjaś.

Esmeralda
@Była

Okej, ale trzy opinie z rzędu to łatwo Ci było zostawić, a oskarżasz, że za dużo pozytywów jest. To nabijesz negatywy, pewnie, bo firma nie spasowała. Jakoś ludzie pracują i może mają inne zdanie niż Ty i musisz się z tym pogodzić.

Była
@Esmeralda

Mówiąc o ludziach masz ba myśli po dwóch dyrektorów przypadających na jednego przedstawiciela? Mi firma akurat pasowała ale do czasu i to ja podjęłam decyzje o odejściu ponieważ miałam już inną lepszą ofertę pracy, gdzie po trzech latach pracy w Unipharm dostałam podwyżkę w wysokości 500 zł brutto. Gdyby nie pieniądze to pewnie zostałabym ale przyszedł „nowy rynek” - rynek pracownika i wiele firm proponuje conajmniej od 6500 -7500 brutto za taka samą prace i na tym samym stanowisku. Ty nie skorzystałabys z takiej oferty???

ooo

Szukają, szukają po zaproszeniu na drugi etap zrezygnowałem. Widzę,że ponownie ukazało się ogłoszenie na PH w W-wie. Płacą bardzo mało początek 4500 bruttoa facet mnie rozbawił jak powiedział, że prowizje raz na m-c wynoszą 8000 - 9000 tys bujda. Myślę, że z wielkim trudem wybrany pracownik na W-wę nie przepracował nawet miesiąca HIT NIE POLECAM

Paula
@ooo

Myślę, że raczej szukają kogoś odpowiedniego, dlatego tyle trwa rekrutacja. To akurat dobrze świadczy o firmie. Na twoim miejscu bym spróbowała, warunki brzmią całkiem nieźle.

Obcy
@Paula

Hahaha... warunki brzmią całkiem nieźle...one są tak marne i słabe że nawet nie brzmią. To jakieś Kpiny?

Kika

niektórzy przesadzają. są momenty, kiedy jest ciężej, są momenty kiedy jest lżej. ale tak na co dzień w unipharmie stawiają na życzliwą atmosferę i przede wszystkim dobre przygotowanie do pracy. nie wypuszczą cię w teren bez odpowiedniego przygotowania to na pewno.

Nie podoba się to czemu nadal tam pracujesz? Jakby mi się w uni nie podobało to bym się zwolniła. Tyle w temacie. Na siłę nikt nikogo nie trzyma

@anonymous

Pracuje bo mam taki teren gdzie praktycznie nie ma nowych ofert pracy a żyć za coś trzeba!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Polaraksa

Byłam kiedyś na rekrutacji w Unipharmie. Wprawdzie ostatecznie nie dostałam pracy, ale wrażenie po rozmowie miałam bardzo pozytywne. Widać, że firma wymagająca, ale to na plus.

Morska bryza

Właściwie to porządne miejsce pracy. Pewnie można się jakichśtam negatywów dopatrzeć, jak wszędzie, ale generalnie jest okej.

Inwe

Praca w tej firmie była całkiem normalna. Zarobki ok,a ludzie lepsi i gorsi, ale ogólnie przyjemni. Osobiście dobrze tę pracęę wspominam.

A ja jestem ciekawa komu było tak źle i nie dostał odprawy że pisze takie głupie komentarze? Przyjdzcie i sami się przekonajcie. Ja nie narzekam.

No nie trafiłeś... nie jestem jedna z tych osob. Niestety pisanie takich komentarzy nie ukoi Twojego rozgoryczenia związanego ze zwolnieniem lub brakiem awansu. Zacznij żyć swoim nowym lepszym życiem bez Unipharmu a innym daj pracowac.

Ola

Właśnie zdziwił mnie same pozytywne opinie;)Powiesz coś więcej?Szczególnie warto?Zostałam zaproszona na rozmowę i zastanawiam się czy warto próbować

@Ola

w skrócie odpuść sobie :-)

Ja słyszałem o Unipharm HOLDINGS , że to bardzo dobry pracodawca. Interesuje mnie praca w firmie, czy potrzeba ludzi??

Uciekinierka
@Piotr

A ja słyszałam że stamtąd ludzie uciekają!

strona79

Teraz jest dużo roboty w terenie. No ale jak się dobrze pracuje, to można liczyć na premie.

Indyczka

Może to nie jest gigant, ale bardzo dobrze mi się w Unipharmie działało. Praca tutaj pozwoliła mi na zebranie masy doświadczenia, mam też ciągle kilku dobrych znajomych z okresu pracy w tej firmie. Musiałam się przenieść za granicę, więc zrezygnowałam z pracy, ale tak, to bym została na pewno.

Ex

brawo brawo, napewno jak ludzie z biura zaczną pisać super komentarze to kilkoro ludzi się nabierze, ale ostrzegam ta firma jest daleka od ideału, a zwłaszcza osoby na samej górze.... więc omijajcie szerokim łukiem przez najbliższe kilka lat....

Hicynta
@Ex

To jest forum stworzone po to, by każdy mógł wyrazić swoją opinię, tak? Czemu od razu wszystkie komentarze mają być negatywne? Tobie się nie podobało - ok, ale innym może jednak nic nie przeszkadzało i mają prawo się wypowiedzieć pozytywnie!

Spoza Świata

W życiu nie byłam tak przeszkolona przed pracą jak w Unipharmie. Jasno określone zasady i umowa, wszystko wiedziałam co, kiedy i jak robić. Ciągle się rozwijają jako firma, jakiś nowy produkt teraz mają. Fajnie, naprawdę fajnie.

Oasis

w Unipharmie każdy robi swoje i jest w porządku. nie wszyscy się do tego nadają, niestety, ale to dość szybko wychodzi. na pewno jak ktoś chce się nauczyć takiej pracy, to tutaj spokojnie się wszystkiego dowie i wprawi. a jak polubi, to jest w firmie dla niego albo niej miejsce bez problemu. także ogólnie polecam.

Znak

Dobrze im idzie. Z tego co wiem to wprowadzają coś nowego. Pamiętam, że była bardzo taka rodzinna atmosfera w pracy. Można było też nieźle zarobić, więc w sumie łączyło się przyjemne z pożytecznym. No ale trzeba było się dużo nauczyć i być bardzo uważnym, także nie była to praca dla każdego, ale ja się w niej super odnajdywałam.

warszafka

Widzę, że się rozwijają. Zmienili nazwę jak widzę. Pracowałam jakiś czas temu i nie miałam żadnych większych uwag. Pracy było sporo, ale pensja była adekwatna do tego ile się robiło. Zgodzę się z poprzedniczkami, że szkolenia były bardzo drobiazgowe i dokładne, ale za to wszyscy nas chwalili za przygotowanie do pracy. Ogólnie w większości same plusy.

Bobo

firma świetna! dbają o swoich pracowników od początku do końca. dużo wiedzy przekazują. stawki normalne, a atmosfera i ludzie bardzo fajni. naprawdę dobre doświadczenie dla mnie to było.

Uni

Unipharm robi bardzo dobre szkolenia zanim wypuszczą ludzi do pracy. Myślę, że to jedna z lepszych firm w tym zakresie. Widziałam, że zmieniają stronę, słyszałam o nowym produkcie od koleżanek, więc jestem ciekawa, jak się to wszystko rozwinie. Trzymam kciuki.

Akacja

Zgadzam się z poprzedniczkami, że nie jest to łatwa praca, ale bardzo satysfakcjonująca. Przeważnie lekarze byli zadowoleni z naszej pracy, więc czułam się dobrze do niej przygotowana. We wcześniejszej robocie tak nie miałam, a w Unipharmie kładli naprawdę duży nacisk na naukę. Bardzo na plus. Pensja była bardzo w porządku i ludzie też. W sumie to nie mam się do czego przyczepić.

Zostaw merytoryczną opinię o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 365 ocen.
  • Puławska 428
    02-884 Warszawa
  • NIP: 9512079558 KRS: 0000164686

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.