Prosiaczek Sp. z o.o.

Jeżewo

Opinie o Prosiaczek Sp. z o.o.

sdfgh

no jest bardzi wazxne @michni wazne jest zeby pracodawca trakowal swojego rpacownika podmiotow bez wwzgledu na stanowisko na jakim dana osoba pracuje trzeba miec szacunek dla drugoego czlowiek przeciezx i to nie tyczy sie tylko miejsc pracy przeciez :)

Pracownik sezonowy

Polecam, ludzi traktuje się z szacunkiem. Są nadgodziny ale to na korzyść pracownika sezonowego, który chce sobie jak najwięcej zarobić. Jeśli chciałabym sobie dorobić, to z pewnością złożyłabym tam papiery.

Zaluzja

szkoda słów

Zostaw opinię o Prosiaczek Sp. z o.o. - Jeżewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prosiaczek Sp. z o.o.