Opinie o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

XYZ

Hej, pracowalem tak 3lata, w skali od 1 do 10 to polecilbym na 4. (usunięte przez administratora)

Dolce

Wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Wszystkie prace typu przedstawiciela są podobne, a wszystko się rozchodzi tylko o ludzi i zarobki. Ludzie są w firmie jak najbardziej okej, jak potrzeba to pomogą. A zarobki cóż zawsze mogłyby być większe, ale nie ma co narzekać. Ogólnie polecam, bo to fajna firma.

Iza

@My miałeś okazję tam pracować czy słyszałeś, że tak jest od znajomych? Ciekawi mnie, jak wyglądają warunki pracy oraz atmosfera w 2018 roku. Jeśli wiecie coś na ten temat, to piszcie śmiało, będziemy wdzięczni za każdy merytoryczny komentarz.

My
@Iza

Pracuję. Moja opinia jest aktualna. Atmosfera jest w miarę dobra.

My

Praca jak praca. Trzeba to lubić. Ważne, że można zwyczajnie pracować i dostawać za to dobre pieniądze. Unipharm to porządna firma.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Xyz

Jak wygląda praca kama? Tylko duże sieci ogólnopolskie, czy również mniejsze? Jaka flota w dziale kam?

Irbis
@Xyz

Ogłoszenie się pojawiło dwa dni temu, też jestem ciekawa.

Cierma

Wiele mozna powiedziec, ale dbaja o pracownika nalezycie jak trzeba. Nie ma problemow z pensja, bo zawsze jest w termin. Sąprzyjemni ludzie i pracownicy i kierownictwo.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutację?

E U
@Zainteresowana

Są świeże ogłoszenia na przedstawiciela na różne miasta, jest i Poznań, i Radom, i Szczecin, dużo, dużo do wyboru.

Nika@

Co to znaczy, że bardzo dobry pracodawca? Może jakieś konkrety? Jakie zarobki? Tylko mi nie piszcie, ze ile sobie wynegocjuję tyle będę miała. Tylko fakty poproszę. Jaka flota, czy jest GPS, czy jest możliwość korzystania z auta prywatnie, ubezpieczenie, karta multisport, opieka medyczna, ile wizyt, jakie szkolenia. Bo jak się pracuje w terenie to każdy wie. Poproszę o rzetelne opinie. Osobie, która wystawia piękne laurki firmie pod różnymi nickami bardzo dziękuję, nie o to mi chodzi.

Nieznajoma
@Nika@

Nie polecam. (usunięte przez administratora). Uczysz się na pamięć przekazu do lekarzy i potem go klepiesz. Samochody- stare Fokusy, pensja marna, o premii zapomnij- uznaniowa, czyli uzna albo nie uzna. Atmosfera nieprzyjemna, ciągle robisz coś źle. Więcej dyrektorów i kierowników, niż zwykłych przedstawicieli. Ja od kilku miesięcy jestem poza i chyba nigdzie mi się tak źle nie pracowało. A te pozytywne opinie to chyba pisze kadra kierownicza, która ciągle rekrutuje.

Gliwi
@Nieznajoma

Nie powiedziałabym, że pracownicy są traktowani jak niezbyt mądrzy. Po prostu chcą bardzo dobrze nauczyć pracy i o produkcie przed wykonywaną później robotą w terenie. Lepiej, żeby szkolili od podstaw, a nie byle jak, po łebkach. Ciągłych rekrutacji też nie ma. Teraz niedawno pojawiły się oferty.

Bee
@Nika@

Wszystko jest multisport, wszystkie ubezpieczenia, opieka medyczne. Flota Fordy, można użytkować prywatnie. Kasa spoko, w każdym regionie inne stawki ale rynkowe. Jak dobrze sprzedajesz to spore premie.

@Nika@

Zwróć uwagę, że więcej pozytywnych opini niż pracowników w unipharmie ;)

a co to ciągle Ci sami pracują? byli pracownicy też mogą dodawać opinie nie wiem czy wiesz.

piątka

oceniam unipharm na porządną piątkę.

Gliwi

Unipharm jest solidnym pracodawcą. Jest się traktowanym dobrze jako pracownik. Wynagrodzenie jest uczciwe za pracę, którą się wykonuje.

Czesia

Dzień dobry. Mam pytanie. Czy ktoś słyszał może o planowanej rekrutacji? Interesuje mnie Warszawa. Ktoś może coś wie albo słyszał? Bo nie widzę akurat ogłoszeń. Z góry dziękuję za informację.

Owsik
@Czesia

Niedawno kogoś przyjęli, więc może teraz nie być ogłoszeń, ale sprawdzaj co jakiś czas, bo rozwijają się, więc pewnie będą szukać jeszcze przedstawicieli.

nigdy
@Czesia

z tego co widzę to z końcem kwietnia wrzucili parę ogłoszeń, nie widziałam na warszawę, ale było na pewno na radom, jakbyś była zainteresowana.

Iza

@Owsik Czy słyszałeś coś na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej do firmy Unipharm HOLDINGS? Jak długo trwa rozmowa rekrutacyjna w tej firmie i z ilu etapów się składa? Czy to dobre miejsce pracy dla absolwentów po studiach? Mogą w tej pracy zdobyć cenne doświadczenie? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

Owsik
@Iza

Na pewno można zdobyć tu cenne doświadczenie, jak to ujęłaś. Nie wiem jak z osobami świeżo po studiach, bo ja pracowałam wcześniej w podobnej firmie, ale Unipharm najpierw długo przygotowuje do pracy, więc może byłaby możliwość dostania pracy przez absolwenta. A co do rekrutacji to nie pamiętam dokładnie, chyba były dwa etapy, normalna rozmowa.

Dogo

Raczej pracodawca na plus. Jest normalnie, ludzcy koledzy. Pieniądze są okej.

Euze

Dokąd ten świat zmierza? Już nawet dobrych opinii dodawać nie można. Ja nic do firmy Unipharm nigdy nie miałam i nie mam.

Nica

pierwszy raz tu trafiłam. widzę, że w większości opinie są dobre. zgadzam się z tym. mam okazję współpracować od około trzech lat z tą firmą i nie narzekam. praca nie jest przesadnie ciężka, wypłaty ok i zawsze na czas na koncie. towarzystwo jest sympatyczne. nic dodać, nic ująć.

Orrow

Tej firmie należy się pozytywna ocena. Dobry produkt, dobre przygotowanie, dobry zespół i dobre warunki do pracy.

Stania

Pracowałam wcześniej w innej firmie, podobna branża, podobna praca. Mam przez to porównanie, wiedziałam też czego sie spodziewać po takiej pracy. Tam pod względem warunków było bardzo słabo. W Unipharmie przede wszystkim pracują bardzo sensowni ludzie. Szkolenia, później wdrażanie się jest utrzymane na wysokim poziomie. Warto tu pracować, bo wiesz co masz robić i jak.

Bartek

Czasami jak nie potrafimy utrzymać się w pracy w bardzo dobrej firmie to musimy wyrzucić z siebie całą złość?

Offi
@Bartek

tak właśnie bywa, na tym forum to świetnie widać ostatnio, bo jedna osoba w kółko hejtuje każdą wypowiedź...

Danka

Czy nie poszukują teraz kogoś do pracy w Unipharmie? Koleżanka mówiła mi, że warto zaaplikować i się zastanawiam, czy macie jakieś informacje na temat rekrutacji.

Logiczne myślenie
@Danka

A Ty skąd się urwałaś? Unipharm jeśli kogoś poszukuje to zawsze zamieszcza ogłoszenie na pracuj.pl!!! Poza tym pytasz czy kogoś nie poszukują ale na jakie województwo (miasto) już nie pytasz??? Mam wrażenie że po raz kolejny ktoś z „biura” coś napisał żeby zarekomendowac firmę ale o logice treści już nie pomyślał...

Ręce opadają
@Danka

Kuźwa, chyba nie myślisz ze UNI zatrudni taką osobę jak TY??? Nawet nie sprawdziłam czy są ogłoszenia a są aż trzy na pracuj.pl Jest takie powiedzenie: „głupich nie sieją, sami się rodzą” ale żeby aż tak??? W każdej firmie żeby pracować trzeba mieć trochę oleju w głowie a jeśli ktoś tego nie ma to nawet do zamiatania ulic trzeba będzie się dopytać jakie ulice masz pozamiatać... Słyszała że „dobra” praca ale już nie słyszała gdzie można zaaplikować... Achhh....szkoda słów...

Nieczepliwa
@Ręce opadają

A Ty co? Unipharm nie spasował i teraz każdego się będziesz czepiać? Żałosne. A co do pracy to słyszałam o rekrutacji w Warszawie, więc tam na pewno możesz spróbować. O innych miastach nie wiem. Firmę polecam.

Ewok

W Unipharmie jest przyjemna atmosfera. Można liczyć na wsparcie przełożoneggo.

Byli i obecni
@Ewok

Nawet na wsparcie dwóch rzelozonych!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 365 ocen.
  • Puławska 428
    02-884 Warszawa
  • NIP: 9512079558 KRS: 0000164686

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.