Opinie o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

TM

Pracowałem w innych firmach i wiem jak wygląda praca w korporacji. To nie jest korporacja i naprawdę nie jest tak źle. Mam wrażenie, że najwięcej narzekają Ci którzy najmniej z siebie dają, a ciągle im się coś należ. Owszem, są rzeczy które można poprawić, ale trzeba je zgłaszać przełożonym.

aaajjjj

Firma nie jest elastyczna, standardy ograniczają produktywność pracy poprzez wspomniane we wcześniejszym komentarzu scenariusze do wizyt u lekarzy oraz w aptekach. Ciągłe nadzorowanie pracy pod względem zgodności scenariusza, dorzucanie dodatkowych obowiązków nie ułatwia i nie motywuje pracy przedstawiciela "medycznego tylko na papierze". Mówię tylko na papierze, ponieważ oprócz codziennych prezentacji trzeba zadbać o zamówienia, z których jest się rozliczanym. Oczywiście na dokładkę liczy się traper... Szkoda, że tak postępują z pracownikami, bo ludzie naprawdę się starają, ale nie ogarniają tego chaosu...

W środku cyrku

To prawda, jest tu nie ciekawie

jujk

To skoro jest dwuskładnikowe wynagrodzenie @bye to nie jest tak źle, bo dorzucają do tego odpowiednie premie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
ROZCZAROWANA

I co myślicie o ostatniej cyklówce? Zaskoczeni?

Dane aktualne

Firma od 3 lat jest liderem wzrostu w całej branży, najlepsza dynamika. Czołowe pozycje. Preparaty bardzo dobrej jakości, marki znane i reklamowane, liderzy w swoich kategoriach. Promocja do lekarzy specjalistów - rekomendacje. Zupełnie inna firma niż 5lat temu i wcześniej. Ogólnie nic że starych czasów nie zostało. Nie kierować się opiniami i legendami sprzed lat. Super atmosfera i ludzie, rodzinna firma żadne korpo. Pracy dużo, ale gdzie jej nie ma. Czy warto aplikować? TAK!

gosc

jak można tak kłamać publicznie? nie rozumiem takich ludzi

Yyy
@gosc

Co masz na myśli @pracownik?

pl

był ktoś wczoraj na rekrutacji w Krk?

jola lojalna

Podobno nie zatrudnili do teraz nikogo na ten teren. I wczoraj pokazało się ogłoszenie na pracuj.pl czyli dalej szukają. I co? Znowu szopka z rekrutacją? Ja już w tym uczestniczyłam, chyba szkoda czasu.

gorek

Powiem tak, szkoda czasu. Rozmowy faktycznie bardzo pozytywnie nastawiają.. :) trzeba tylko dodać, że masz robić o kilka wizyt aptecznych dziennie więcej niż jest założone za założone jest 5 plus medyczne... no i oczywiście kasa... :) jak ktoś nie ma doświadczenia i pracy bardzo długo..albo chce(o dziwo!! ) zmienić branżę na farmaceutyczną i zdobyć doświadczenie to może... ale również nie polecam..może się tylko zrazić, nic więcej..nie warto dla 2,5 tyś...na prawdę... Jak myślicie dlaczego po raz kolejny pojawia się ogłoszenie o prace... :)

jola lojalna

Szukam ludzi z rekrutacji do firmy Unipharm na teren Radomia, Puław, Garwolina. Bylam na rekrutacji miesiąc temu, dostałam informację, że przechodzę do 2 etapu i do tej pory nie mam odpowiedzi co z dalszym etapem rekrutacji. wiem, że nadal nie zatrudnili nikogo. Ktoś coś wie dlaczego to tak długo trwa?

kris

Witam Ja dziś byłem na rozmowie w krakowie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie bede pisał o szczegółach napiszę jedynie ,że nie spotkałem sie jeszcze na żadnej rozmowie z takim profesjonalnym podejściem.

lilka

A jaka jest kasa dla przedstawiciela z długoletnim doświadczeniem? Na mazowieckie normalni regionalni?

Darek

Nie polecam. (usunięte przez administratora).Nie dla ludzi kreatywnych, tylko grzecznie wykonujących rozkazy.

repka

Ja tez pracuje w Unipharm i uważam, że negatywne opinie są mocno przesadzone. Jest tak jak wszędzie - ciężko, ale jak robisz swoje to jestes bezpieczny. Wiadomo, jak coś komus nie podpasuje, to mogą Cie zwolnić, ale to tak samo jak wszędzie. Nigdzie nikt nie da Ci pewności na pewna pracę. Tu przynajmniej nie ma korporacyjnych wymogów i atmosfera jest mimo wszystko rodzinna.

ktoś
@repka

dokładnie tak samo "Stara" nade mną ma rację praca to praca, nikt nikogo nie będzie głaskał jak się nie postara chcesz coś osiągnąć to uczysz się przez praktykę a jak firma ma dzięki tobie zysk to ty też coś z tego będziesz miał, proste

rep

Ja też pracuję w Unipharm i uważam że jest normalnie i dużo lepiej niż w większości firm teraz. A nie jest to moja pierwsza praca jako Repa. Podobnie jak na rynku, 8 wizyt do lekarzy i 5 aptek. Łatwo nie jest, ale dużo lepiej niż w generykami, albo drogimi "oryginałami". Trzeba robić swoje i tyle. Przynajmniej nie ma ryzyka redukcji.

milamila

Fajna mała wręcz rodzinna firma - idealna dla młodego przedstawiciela który chce się czegoś nauczyć i wdrożyć, choć są tam też osoby które pracują od kilkudziesięciu lat. Ja polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 365 ocen.
  • Puławska 428
    02-884 Warszawa
  • NIP: 9512079558 KRS: 0000164686

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.