Opinie o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Balex Metal Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Balex Metal Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Dowiedziałem się że znajomy pracuję w firmie i odradził mi składanie CV bo są zabierane pieniądze za reklamację nawet osobą których nie było w pracy. I każdy umywa ręce gdy dzieję się coś nie tak na produkcji i nie można mieć swojego zdania. Trochę źle to świadczy o tej formie.

Robo

Widzę, że subiektywne opinie są na bieżąco usuwane. Szkoda, bo ludzie którzy ubiegają się o pracę powinni znać odczucia innych. Nie polecam firmy. Szkoda czasu. Są miejsca o lepszej atmosferze i z wyższą kulturą pracy.

@Robo

Pochwal się gdzie takie miejsca są może ktoś się skusi

@Ziom

@Ziom Jak nie widzisz to znaczy że jesteś mało ambitny/a. Wpasowujesz się idealnie do tej korporacyjnej struktury. Niektórzy lubią gnić w takiej stagnacji.

@Ziom

@Ziom. Jak nie widzisz to znaczy, że mało ambitny/a jesteś. Wpisujesz się idealnie w tą korporacyjną strukturę. Niektórzy lubią gnić w takiej stagnacji, a zarządzającym tylko o to chodzi abyś miał/a klapki na oczach. Cechuję Cię brak siły i chęci na poszerzanie horyzontów. Pytanie czym to jest spowodowane?!

@Robo

Mnie praca i płaca odpowiada nie każdemu jest tak źle jak Tobie. Rób co chcesz ja tylko pytam gdzie jest lepiej może kiedyś będę chciał uciec z BM

Bosz
@Ziom

Zawsze możesz otworzyć zespół i grać na gitarze

@Bosz

Otwieram i zaśpiewam o Tobie nie robię

Witam Mam pytanie. Czy w Balex Metal jest (usunięte przez administratora) pracowników przez innych pracowników badz pracodawce ??

romek

Witam. Jakie zarobki są na stanowisku kierownik produkcji? Jak oceniają Państwo atmosferę w pracy? Zamierzam kandydować na to stanowisko

Stary
@romek

Atmosfera cudowną 3100 podstawy,, + premia frekwencyjna i premia za metry jak dobry miesiąc to 3600 weźmiesz no i języka obcego ukraińskiego, mołdawskiego się nauczysz.... polecam

Boszu
@Stary

No i jeszcze na fajku możesz pójść na przerwie z ukraińcem. Tylko stop z telefonami i bardzo dobrze. Ma jechać jakość. Póki co jest idealnie. Najlepsza firma w tomaszowie. Ponoć w boszu juz narzekają i przechodzą do balex.

Klun
@romek

Jeśli ktoś kandyduje na kierownika produkcji czy jakiegoś innego działu BM i prosi o opinię o pracy na goworku to dla mnie nie powinien być żadnym kierownikiem nawet do roweru..... Kto normalny uwierzy w te bzdury co tu wypisują... Pozdrawiam.

Pan rekruter sympatyczny, natomiast kierowniczka pionu produkcyjnego starała się być miła, jednak czuć było oschłość i apodyktyczność podczas spotkania. Sama rozmowa przebiegła raczej profesjonalnie jak na standardy: Opis struktury firmy, stanowiska, pytania techniczne(z zakresu poliuretanów) a także krótka rozmowa w języku angielskim. Na minus można poświadczyć brak odpowiedzi po ponad 3 tygodniach(co było zapewnione).

Pytania branżowe(podczas telekonferencji z kierownikiem z Tomaszowa), krótka rozmowa w j. ang.

Pracownik D/Ś

Ciekawe jak balex się wytlumaczy z łamania kodeksu pracy?? Za brak wyplaty w styczniu.

Wlasnie

@Pracownik D/Ś

Wazne ze oni zalpacili mniejsze podatki za nas i zus a to ze ludzie maja kredyty i np musza wykazac wyplate co miesiąc na konto to juz ich nie dotyczy. Grunt ze BALEX zarobil a pracownika maja gdzieś. (usunięte przez administratora)

@Pracownik D/Ś

Powiem krótko. Powinien Prezes przyjechac do tomaszowa i to wyjaśnić dlaczego tak zrobili i porozmawiać z pracownikami na temat pracy tutaj. Bo gdyby nie My to on nic by noe miał.... Chyba ze sie strach jest spojrzec nam w oczy i porozmawiać....

Szit
@Pracownik D/Ś

Balex przecież płaci około 10 więc jeszcze ma czas a wypłata w grudniu to była 13 pensja za wypracowany zysk... w 2021r czy to nie wspaniałe

Kama
@Pracownik D/Ś

Złożyłem swoje Cv na jedną z ofert w zakładzie. Zastanawia mnie to czemu jest tyle ofert pracy. Czy firma ma jakiś probówki z pracownikami czy pracownicy maja problem z firma?

Jo
@Kama

Bardzo dobrze płacą więc potrzebują pracowników ciągle :-)

Pisior
@Kama

Ludzie się zwalniają wolą siedzieć w domu i dostawać od (usunięte przez administratora)kasę za friko a ty jak zarobisz to zabiorą ci nadwyżkę i dadzą tym którym nie chce się robić, więc pracują rok potem (usunięte przez administratora)i dopłata od (usunięte przez administratora)... po co zadzierać zelówy i pracować jak można pokąbinować

Roman
@Kama

Jest duża rotacja pracowników

@Roman

Rotacja jest tylko na niskich stanowiskach pracowników produkcji ci na górze trzymają się dobrze i męczą już tych z dołu

Pracujesz na Operator Maszyn w firmie Balex Metal Sp. z o. o.? Co sądzisz o rekrutacji?

Operaror

Pełna profeska

Andżem

Inflacja pracownikow firmy nie dotyczy. Zapraszamy

Mob
@Andżem

Wszędzie podwyżki cen żywności, energii itp. u nas na formie powyżek dla pracowników nie będzie... chyba że roboty.

@Mob

Na wełnie już jest podwyżka roboty

Mob
@end

No i na takie podwyżki możemy liczyć

end

Gotowi na pracę 31 grudnia? ;)

Jarak
@end

Gotowi na pracę 31grudnia, 1 stycznia,6 stycznia i 3 mają.(usunięte przez administratora)

@Jarak

I to jest prawidłowa postawa! Pracownicy produkcji z chęcią posiedzimy w pracy, a nie będziemy musieli spędzać czasu z rodziną. No i góra sobie zarobi na nowe auta i domy ;P

Spejson

Gotowi i zwarci

Pytanie do Balex Metal - co macie do zaoferowania i zapropowania pracownikom w zamian za pikniki rodzinne ,które się nie odbyły z powodu pandemii. Pieniądze przeznaczone na ten cel z funduszu socjalnego gdzie się podziały? Jeśli pikniki się nie odbyły ,to nikt z osób zarządzających nie zaproponował nic w zamian a zmierzamy ku końcowi kolejnego roku.

BM

W zamian za piknik mamy pracę w soboty po południu 100 płatne można było skorzystać

Kandydat do pracy

Czy od kandydata do pracy na produkcji wymagana jest znajomość języka ukraińskiego?

O czym Wy mowicie az tak naprawde wam brakuje kultury osobistej jestescie pracownikami Balexu a mowice takie brednie jak jest Wam tak zle to sie zwolnijcie bo firmie nie sa potrzebni tacy ludzie.Nikt Was do tej firmy nie zmusza zobaczcie jak jest w innych firmach a bedziecie chcieli wracac do Balexu na kolanach

Prawo

Prawda jest taka że zarabia się 50gr więcej od Ukraińca który ma wszystko gdzieś i jeszcze trzeba go pilnować a pracownik z kilkuletnim stażem ma 1 zł więcej na godzinę od kolegi z poza Uni, więc nie wiem po co te nerwy jest super oczywiście brutto do tego panowie dostają bilety i miejsce zamieszkania

@Kandydat do pracy

Dzień dobry, nie wymagamy znajomości żadnych języków obcych od kandydatów do pracy na produkcji.

@Prawo

Przypominamy, że stawki wynagrodzeń są tajemnica przedsiębiorstwa - podpisujecie Państwo zobowiązanie do poufności wraz z informacją o konsekwencjach łamania go - w umowach o pracę. Temat wynagrodzeń absolutnie nie powinien być dyskutowany na żadnym forum. Bardzo prosimy o stosowanie się do zasad umowy o pracę , tak abyśmy nie musieli wyciągać konsekwencji.

Prawo

Znam takich co wracają po każdym weekendzie na kolanach...

@Balex Metal Sp. z o. o.

No właśnie a potem się z nimi męczymy.

Kandydat to pracy
@Balex Metal Sp. z o. o.

Czyli od przyjezdnych ze wschodu też państwo nie wymagacie znajowości jezykow obcych (polskiego)?

Jo
@Kandydat to pracy

W pracy nie rozmawiamy tylko pracujemy. Porozumiewamy się dając znaki dymne na palarni i migowe na halach

@Kandydat to pracy

Po co oni się z nimi nie męczą jak już pisałem. Muszą brać kogo tylko się da bo nie ma kto robić

Rozbawiony
@Balex Metal Sp. z o. o.

Naprawdę myślicie, że pracownicy nie mówią między sobą ile zarabiają???

@Rozbawiony

Piszemy tutaj o zapisach w umowie o pracę, która w firmie obowiązuje. Jest to element umowy pomiędzy Balex Metal a pracownikiem. Jako pracodawca nie naruszamy żadnych postanowień umowy, do których się zobowiązujemy (stawka, termin wypłaty, forma zatrudnienia itp.) Pracownik zobowiązuje się do zachowania poufności informacji w zakresie między innymi technologii i warunków swojego zatrudnienia. I jako pracodawca oczekujemy wywiązywania się z zapisów umowy. Czy to, że niektórzy ludzie kradną, chociaż zasady współżycia społecznego i normy prawne tego zabraniają oznacza, że każdy z nas ma się z tym godzić? Mówimy tu o pewnych zobowiązaniach pomiędzy pracownikiem i pracodawcą zawartych w formie umowy o pracę, a nie praktyce.

@Balex Metal Sp. z o. o.

Proszę nie klepać bzdur. "W opinii Departamentu stosowanie przez pracodawców klauzul zakazu ujawniania wysokości osiąganego przez pracownika wynagrodzenia nie znajduje uzasadnienia w regulacjach kodeksu pracy oraz kodeksu cywilnego. W obecnym stanie prawnym brakuje wyraźnego przepisu prawa pracy, który nakazywałby pracownikowi dbanie o dobro zakładu poprzez nieujawnianie wysokości osiąganego wynagrodzenia." Stanowisko Ministertwa Pracy i Polityki Społecznej DPR-II-053-73143/Ak/MC/09

Kris
@Mądrala

Co na to pracodawca - zaraz usunie Twój wpis bo mu się nie spodoba. Brawo może wreszcie skończy się straszenie....

Były. Pracownik
@Balex Metal Sp. z o. o.

Witam, Śmieszne i bezczelnie są stwierdzenia : ,, Jako pracodawca nie naruszamy żadnych postanowień umowy, do których się zobowiązujemy (stawka, termin wypłaty, forma zatrudnienia itp.),, Naruszacie i to bardzo. A pisanie takich stwierdzeń j.w może świadczyć że Balex Metal to już Stan Umysłu.

@Były. Pracownik

Jeżeli posiada Pan/Pani konkretne informacje i zarzuty poparte dowodami, które dotyczą naruszeń postanowień umowy pomiędzy pracownikiem a pracodawcą, bardzo prosimy o zgłoszenie tego faktu bezpośrednio do firmy.

mądralińska
@Balex Metal Sp. z o. o.

Tylko że ten zapis w umowie jest bezprawny a więc nieważny i pracownik nie ma obowiązku go przestrzegać, wystarczy poczytać kodeks pracy i jego interpretacje np.: "pracodawca nie może zabronić pracownikowi dzielenia się danymi o swoich zarobkach z kolegami z pracy np. poprzez wprowadzenie klauzuli poufności wynagrodzenia. Nie może go również w żaden sposób upomnieć ani ukarać, jeżeli dojdzie do takiej sytuacji. Zgodnie bowiem z k.p. wszystkie postanowienia umów o pracę mniej korzystne niż przepisy kodeksu są nieważne. Przez wzgląd na fakt, iż we wspomnianej ustawie nie znajdziemy zapisu zabraniającego pracownikom ujawniania wysokości swojego wynagrodzenia, a zasada taka ograniczałaby ich w dobrach osobistych, postanowienia umowne ustanawiające tajemnicę wynagrodzenia w stosunku do nich są nieważne. Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-o-wynagrodzeniu-ani-slowa-czy-zawsze

@mądralińska

Dziękujemy za opinię. W tym samym artykule na który Pani się powołuje jest informacja jak poniżej: "Pracodawca ma natomiast prawo ukarać pracownika, jeżeli ten przekaże dane o swoich zarobkach osobie spoza zakładu pracy. Szef wobec zatrudnionego, który dopuścił się takiego działania, może wyciągnąć różne konsekwencje, łącznie ze zwolnieniem. Jednym z obowiązków pracowniczych zawartych w k.p. jest bowiem troszczenie się o dobro firmy, a ujawnienie konkurencji danych na temat wynagrodzeń w danym zakładzie pracy jest z pewnością działaniem na jego niekorzyść." Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-o-wynagrodzeniu-ani-slowa-czy-zawsze Prosimy nadal o zaprzestanie dyskusji na temat wynagrodzeń na forum internetowym.

Żonaty
@Balex Metal Sp. z o. o.

I tu ma rację pracodawca bo nie można przekazywać info o zarobkach ludzią poza zakładem nawet żonie ja swojej nie mówie

@Balex Metal Sp. z o. o.

"Prosimy nadal o zaprzestanie dyskusji na temat wynagrodzeń na forum internetowym." Państwo mogą sobie życzyć co chcą, powoływać się na strony internetowe jakie chcą. Jednak zgodnie ze stanowiskiem ministra (wskazanym powyżej) Pracownik ma prawo rozmawiać o wynagrodzeniach. Ba! Pracownicy na tych samych stanowiskach i podobnych kwalifikacjach, MUSZĄ mieć takie same pensje. Tu nie ma dyskusji. Na szczęście stwierdzają Państwo sami iż "proszą" o zaprzestanie dyskusji na temat zarobków, natomiast zakazywanie jej - grozi Państwu pozwem zbiorowym, który w przypadku udowodnienia że zapisy regulaminu pracy zabraniają rozmowy o pensji pracownika - jest dla Państwa przegrany w sądzie pracy. Przecież mają Państwo swoich prawników, proszę się z nimi skonsultować. Jeżeli doradzą Wam brnięcie dalej w to bagienko, to juz będzie tylko i wyłącznie Wasza decyzja. Pracownik nie ma obowiązku trzymania zarobków w tajemnicy. Pracownik ma prawo zarabiać tyle samo co inna osoba na podobnym lub takim samym stanowisku. Te dwie kwestie rozwiązują "problem" dyskusji między pracownikami o zarobkach.

@Mądrala

Zachęcamy do uważniejszej lektury zapisów prawnych k.p. , orzecznictwa oraz zapisów w umowach o pracę (nie mówimy o regulaminie pracy), które są podpisywane przez pracowników w pełni dobrowolnie. Jeżeli jest Pan/Pani pracownikiem Balex Metal proszę o kontakt w tej sprawie z naszym Radcą Prawnym - będzie możliwość wyjaśnienia wszelkich wątpliwości w tym zakresie.

Joko
@Mądrala

Z tym się nie zgodzę bo jeżeli ja pracuje na firmie ileś lat i przychodzi nowy pracownik to zaczym zacznie pracować jak ja to musi się wiele nauczyć i zdobyć doświadczenie więc jeśli miałby zarabiać tyle samo co ja to jest to dla mnie krzywdzące.... Musi być różnica bo jakość pracy jest różna... Ci co dłużej pracują to wiedzą o czym pisze

Flacha
@Kandydat do pracy

To sobie konkurencja używa i pisze te bzdury. Wiadomo, że normalny człowiek nie @ra we własne gniazdo, a jak mu nie pasują warunki pracy to szuka innej... pracuj w firmie 12 lat i jest mi wstyd to czytać.

@Joko

Pracownik na tym samym stanowisku oznacza co najmniej podobne doświadczenie. Nowy pracownik bez doświadczenia pracuje na stanowisku niższym - inaczej to patologia. Niemniej jednak, staż pracy jest jedynie jakimś elementem, który powinien być brany pod uwagę. Można pracować przez 10 lat na tym samym stanowisku na którym wykorzystuje się 2-letnie doświadczenie.

@Balex Metal Sp. z o. o.

"Zachęcamy do uważniejszej lektury zapisów prawnych k.p. , orzecznictwa oraz zapisów w umowach o pracę (nie mówimy o regulaminie pracy), które są podpisywane przez pracowników w pełni dobrowolnie." Szanowni Państwo z BalexMetal ;) Sąd Najwyższy w składzie : SSN Mirosława Wysocka (przewodniczący) SSN Józef Frąckowiak SSN Antoni Górski (sprawozdawca) SSN Anna Owczarek SSN Henryk Pietrzkowski SSN Katarzyna Tyczka-Rote SSN Bogumiła Ustjanicz na posiedzeniu niejawnym w Izbie Cywilnej w dniu 13 sierpnia 2013 r., przy udziale prokuratora Prokuratury Generalnej Jana Szewczyka, po rozstrzygnięciu zagadnienia prawnego przedstawionego przez Rzecznika Praw Obywatelskich we wniosku z dnia 21 lutego 2013 r., RPO-696122-IV/12/KD, Stwierdza m.in co następuje: 1. "ujawnienie przez pracodawcę bez zgody pracownika wysokości jego wynagrodzenia za pracę może stanowić naruszenie dobra osobistego w rozumieniu art. 23 i 24 k.c.” 2. "dane dotyczące wynagrodzenia za pracę wchodzą w zakres prawa do prywatności obywatela, gwarantowanej w 47 i w art. 51 ust. Konstytucji (por. wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 19 maja 1998 r., U 5/97, OTK 1998, nr 4, poz. 46)" 3. "W wyroku z dnia 19 lutego 2002 r., U 3/01 (OTK – A 2002, nr 1, poz. 3) Trybunał określił tę autonomię jako „ prawo do samodzielnego decydowania o ujawnieniu innym informacji dotyczących swojej osoby, a także prawo do sprawowania kontroli nad takimi informacjami znajdującymi się w posiadaniu innych podmiotów (por. także wyrok z dnia 15 lipca 2009 r. K 64/07, OTK – A 2009, nr 9, poz. 110)" Interpretacja jest jasna w tym wypadku, PRACOWNIK może podpisać zarówno i regulamin i umowę dotycząca zarobków jednak to ON NADAL DECYDUJE o danych ( w tym wypadku pensji ) dotyczących JEGO SAMEGO, bo przecież mówimy nie o Państwa pieniądzach ale o pieniądzach pracownika :) :) :). Państwo zwyczajnie nie mogą o tym decydować bo to nie jest Wasze :). "Jeżeli jest Pan/Pani pracownikiem Balex Metal proszę o kontakt w tej sprawie z naszym Radcą Prawnym - będzie możliwość wyjaśnienia wszelkich wątpliwości w tym zakresie." To jest jakaś groźba? Jak Państwo sobie wyobrażają taką wizytę? :) :) :) :) :) :) Czy też kierują mnie Państwo do osoby która źle interpretuje powyższe zapisy? Ja z kolei odsyłam Państwa "Radcę" do wyroków sądowych, jest ich parę.

Iza
@Kandydat do pracy

Co? :D Czemu ktoś w Polsce miałby wymagać od ciebie znajomości ukraińskiego? :D jedź do Kijowa

Produkcja
@Iza

Gdyż mieszkańcy Kijowa przyjechali do Bolszewa. 98% ww osób nie zna języka polskiego.

Kru
@Flacha

Widać, mało ambitny jesteś!!! Dwanaście lat w jednej firmie to jak tydzień w jednych gaciach... da się ale jakim kosztem

Socjal

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych prowadzony przez dobrą firmę to wspaniały program wsparcia zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, niezależnie od stażu pracy. Uprawnia go do tego jego status materialny czy trudna sytuacja. Dzięki temu programowi pracownicy mogą skorzystać z wczasów pod gruszą, dofinansowania do biletów w ramach działaności kulturalno- oświatowej czy też otrzymać bony i paczki dla dzieciaczków. Dobry pracowdawca dba o swoich pracowników. Kiedy taki będzie w BM

@Socjal

W ramach ZFŚS finansujemy bilety na koncerty i przedstawienia zarówno dla dorosłych pracowników jak i ich dzieci (w ramach wsparcia działalności kulturalno-oświatowej). Wszyscy pracownicy Balex Metal otrzymują bony w formie kart przedpłaconych (grudzień). Organizujemy również pikniki rodzinne, które ze względu na aktualną sytuację pandemiczną nie odbyły się w ciągu 2 ostatnich lat. Zawsze rozpatrujemy wszelkie wnioski, które wpływają od pracowników w związku z ich aktualna trudną sytuacja i jeżeli to możliwe wspieramy finansowo. Nie mamy natomiast dofinansowania do wypoczynku.

Socjal
@Balex Metal Sp. z o. o.

Skoro przez ostatnie 2 lata nie było pikników to co z tymi pieniędzmi się stało bo napewno nie zostały wydane na poprawę warunków socjalnych pracowników, chodzi mi o pomieszczenia szatni, pryszniców, i tp...

Pracownik D/Ś

Czy mozna chodzic w swoich butach w Balex ktore maja Certyfikat CE??

@Pracownik D/Ś

Lepiej w swoich niż w tych, które ci dadzą ;p

Czy jest możliwość pracy w Balex Metal Sp. z o. o. na część etatu?

Stary

Tak na 1/2 etatu pracują sprzątaczki

@Stary

W zdecydowanej większości zatrudniamy osoby na cały etat. Pojawiają się jednak pojedyncze stanowiska w różnych obszarach firmy, gdzie proponujemy 1/2 etatu. Informacja o wymiarze czasu pracy zawsze znajduje się w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Na stanowiska produkcyjne zatrudniamy na cały etat.

@Balex Metal Sp. z o. o.

Czy w szatniach powinny być szafki z ławeczka dla pracownika? Bo to tez jest wazne. I czy pracodawca ma obowiazek takie szafki kupic pracownikom.

Mlip
@Pracownik D/Ś

Przecież są jedna ławka 20 szafek....

Pracownik D/Ś

Czy pracodawca w szatniach powinien kupic szafki z ławkami. Wedle kodeksu tak...

Maciuś

Nie trzeba czytać opinii w internecie, odnośnie firmy. Wystarczy cyklicznie przeglądać oferty pracy. Jeśli takowe oferty często się pojawiają, oznacza to tylko jedno, że coś jest nie tak z tą firmą. Kiedy dochodzi do zatrudnienia w tej firmie, bardzo szybko przekonujemy się, że treści umieszczone w sieci są prawdą. Porządne firmy nie reklamują się w internecie!!!!!

@Maciuś

Ale że co niby z tą firmą, firma się rozwija i potrzebuje nowych pracowników to chyba dobrze a ludzie się zwalniają bo im się robić nie chcę

Były. Pracownik
@Ziom

Rozwój firmy skończył się zaraz po zmianach właścicielskich kto jest w temacie ten wie teraz są tylko durne gatki i oszukiwanie ludzi. Rotacja ludzi nie jest spowodowana rozwojem tylko nieszanowaniem ludzi. Pozdrawiam

Jakie zarobili na start

@1

Stawka taka sama jak dla pracownika z 3 letnim starzem z polski i 1 zł brutto wieksza niż dla pracownika zza granicy. Zapraszam warto!!!

Korek

W balexie nie pracuje się dla pieniędzy tylko dla przyjemności

Franciszek
@Korek

Powiesz mi coś o atmosferze w tej pracy? Jak oceniasz podejście do pracownika w Balex Metal? A jak ze współpracownikami? :) Z chęcią dowiem się czegoś na ten temat.

Ktoś
@Franciszek

Ludzie traktowani z szacunkiem, szatnia razem ze stołówką 5 krzeseł i dwa stoły na 20 osób, więc jest super jeden się przebiera drugi je nie trzeba łazić daleko bo stołówka jest pod nosem razem ze skarpetami kolegi,podejście kierownictwa jeden Polak robi to co dwóch Ukraińców

@Ktoś

Pracowałem tam i to się zgadza w 100% . Do tego jak jesteś nowy to niektórzy potrafią zrobić z Ciebie najgorszy element do pomiatania . Także atmosfera cudowna polecam

@Ktoś

Ciemnogród wolą płacić za dwóch niepanimaj więcej którzy robią mniej niż dołożyć jednemu z którego jest większy pożytek i nie lata z tłumaczem po hali w tel

Bestia

Niestety ale to jest prawda.

Franciszek

Jak Ci się pracuje w Balex Metalu? Czy pracownicy są tu doceniani finansowo? Ile można realnie zarobić i czy są jakieś premie oprócz podstawy?;-)

Mam pytanie kiedy będą podwyzki stawki godzinowej dla nas pracownikow WSZYSTKICH.??

Joka

Przecież były na początku roku

....
@Joka

A to nie widac ze wszystko zdrożało. Stal styropian itp. Wiec jak plyta drozsza i BALEX zarabia to i wynagrodzenie wyzsze i pracownik zadowolony . Chyba normalne

@Joka

Płyta zdrozala i kasy wiecej dostaje BALEX a Wyplata stoi w miejscu.

@Joka

Prosze o nie usuwanie wpisow. Przecież to forum niech każdy wie i kazdy sie wypowie

Czy w tym roku będzie integracja?

Koks

Pytanie do Pani która skrupulatnie pilnuje odpisuje i usuwa posty dla dobra firmy. Czy w tym roku będzie jakiś piknik dla pracowników z socjalu który im się należy czy znowu róż dacie pieniądze między siebie?

Pani
@Koks

Rozdamy między siebie plebs niech pracuje a nie bawi

Olololo

Co tam w tej Warszawie się dzieje, ze taka rotacja na stanowiskach sprzedażowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Balex Metal Sp. z o. o. - Bolszewo

• Jak się pracuje w Balex Metal Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balex Metal Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balex Metal Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 12 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Balex Metal Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Balex Metal Sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Balex Metal Sp. z o. o.