Opinie o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Balex Metal Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Balex Metal Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Dyzio_kingIRL

Nadchodzi kolejna podwyżka płacy minimalnej w kraju. Ale tu, Podwyżek brak! Od ponad roku.... halo inflacja!! choć od dwóch lat znaczącą podrożały produkty oferowane przez firmę. Obecnie, pieniędzy nie ma. Nawet na odzież ochronna dla pracowników produkcji - a kupują prima sort (buty z 20 zł). Nie zgodnie z obowiązującym prawem dla pracownikòw produkcji są planowane nadgodziny z wyprzedzeniem ("bez nacisku"). Dochodzą nowe obowiązki dla operatorów (choć operatorów brak!). Osoby kierujące, robią spotkania odnośnie "jakości" - gdzie produkcja odbywa się na wadliwych maszynach. A gdy przychodzi reklamacja "jak to produkcja, tego nie zauważyła" - pewnie była zajęta księgowaniem list pobrań albo sprawdzaniem śmietników. Ale dziwnym trafem są pieniądze na inwestycje, elektryczna flota itp. Firma nie jest biedna finansowo (taki wniosek można wysunąć po sprawdzeniu zeszłorocznego raportu finansowego) Firma jest biedna przez strach osób ją zarządzających M. Dzi.... (usunięte przez administratora) Koż... M. Mar.... .

@Wiechu

Nie wiem jak od strony kierowców to wygląda ale skoro już wspominasz i kierownictwie to wiem z takiego portalu, że obecnie poszukiwany jest ktoś to pełnienia tej funkcji przy sprzedaży projektowej. Cos o finansach na tym stanowisku wiecie? i jeśli o autach była mowa, to jakie służbowe z opisu można otrzymać?

Stary obecny nie wiadomo

Podwyżki cen na mieście i w sklepie dostaniesz. W Balex nie wiem co by się musiało zdążyć żeby sami od siebie dali podwyżki. -Zarząd dostał nowe samochody WW ARTEON - Przedstawiciele nowe elektryczne auta KIA itp Rozumiem że firma musi wykazać koszty itp do zwrotu podatku.... Ale o ludziach którzy na to wszystko pracują od rana to już olewka nie patrzą że Inflacja wynosi 20% i pracownicy myślą jak przeżyć. Ważne że Zarząd ma kasę i wydaje . Ciekawe czy płyta też zdrożała bo inflacja czy nadal w starej cenie jak WYPŁATY PRACOWNIKÓW. Domyślam się że zarząd zacznie liczyć złotówki jak w TM zamiast 2d na 2s będzie 1d może 2s i że zysków nie przynosi bo już ludzi nie będzie.... Lada moment odpadnie 5-10 osób to Balex będzie myślał a wtedy przyjdzie czas pracownika a nie pracodawcy ......... ????

Pracownik off
@Stary obecny nie wiadomo

Niestety to wszystko prawda.... Wszyscy zdziwieni że nikt nie chce przyjść pracować... Balex cały czas pracuje nad negatywną opinią w okolicy TM.... Ciekawa firma z potencjałem niestety zapominajaca o najważniejszym.... pracownikach

Partactwo .pl

Na dworze ok 28 stopni na halach ponad 30 a wody brak nawet na tym oszczędzają jest to słabe w (usunięte przez administratora)

Składano odpływy bez uszczelek i siku leci pod automat z zupkami, batonikami, kabanosami.

Dymany

Praca bardzo lekka przyjemna dobrze platna mozliwosc awansu bhp na najwyzszym poziome kierownictwo super owocowe czwartki darmowy automat z napojami wczasy pod grusza angielski( nie tylko dla biurowca) polecam super. Tego komentarza z tyloma superlatywami nie usuna. Pozdrawiam kumatych

Sporo o produkcji piszecie, ale mnie przydałaby się też informacja o samym biurze. prace jako specjalista ds. kontrolingu mam na myśli. dostępna jest teraz oferta, na którą planuję aplikować. co sadzicie o warunkach które są oferowane w tym przypadku? jaka jest podstawa?

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy na produkcji starszych pracowników doświadczonych rzucają po innych halach traktują nas jak rzecz nie jesteś potrzeby na swojej hali to precz na inną obecnie zastanawiam się nad zmianą pracy .

Produkcja

Temat nadgodzin na produkcji, sa czy nie ma wkoncu. Wprowadzaja totalny zakaz, nastepnie rozkazuja ludziom zostawac po 10, 12 godzin. Na rozpiskach ludzie pracuja po 10 godzin do 2 w nocy charytatywnie czy jak? Jeszcze zeby tego bylo malo w programie teta musimy ich o nie codziennie prosic. Ogolnie totalny wyzysk od ludzi, nie mozesz miec wlasnego zycia poza praca.

@Produkcja

Dzięki że dajesz znać, bo właśnie szukają kogoś do kontroli jakości. Coś jeszcze warto wiedzieć oprócz zamieszania z tymi nadgodzinami? Ile w tym roku wynosi podstawa na czysto?

end Nowy wpis

Takie nadgodziny to się głównie produkcji tyczy. Co do kontroli jakości... to w tej firmie istnieje taki dział!? Toż to ja myślałem, że tym też produkcja się zajmuje :p

Jeśli już o studentach jest mowa to widnieje oferta dla specjalisty ds. obsługi transportu. w treści napisane jest wprost ze wymaga się wyksztalcenia w zakresie logistyki lub pokrewnego. Rozumiem, że będąc w trakcie licencjatu nie można jeszcze się starać o stanowisko, skoro wyksztalcenie nie jest potwierdzone dyplomem?

Pan rekruter sympatyczny, natomiast kierowniczka pionu produkcyjnego starała się być miła, jednak czuć było oschłość i apodyktyczność podczas spotkania. Sama rozmowa przebiegła raczej profesjonalnie jak na standardy: Opis struktury firmy, stanowiska, pytania techniczne(z zakresu poliuretanów) a także krótka rozmowa w języku angielskim. Na minus można poświadczyć brak odpowiedzi po ponad 3 tygodniach(co było zapewnione).

Pytania branżowe(podczas telekonferencji z kierownikiem z Tomaszowa), krótka rozmowa w j. ang.

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 24 stycznia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Balex Metal Sp. z o. o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Magazynier. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Andzia

Dziś dodano ofertę dla specjalisty ds. kontrolingu i jest w niej napisany preferowane wyksztalcenie ewentualnie można być w trakcie studiów. Jeśli tak to na ile elastyczny przy tym bywa czas pracy? czy jedynie studenci zaoczni pracują?

Koleżanka
@Andzia

Wszystko do ustalenia. Mało jest studentów, ale jak już są to różni, i zaoczni i dzienni. Zależy od Twoich możliwości i elastyczności

PrawoMarcina

Pracodawca może udzielić czasu wolnego na wniosek pracownika lub bez takiego wniosku. Jeżeli wystąpi on z wnioskiem do pracodawcy o udzielenie czasu wolnego w wybranym przez siebie terminie, pracodawca jest zobowiązany udzielić mu go w proporcji 1:1, czyli za dwie godziny nadliczbowe – dwie godziny czasu wolnego. Natomiast gdy odbiór czasu wolnego za nadgodziny został narzucony pracownikowi odgórnie przez pracodawcę to ma on obowiązek udzielić go w proporcji 1:1,5. Oznacza to, że za dwie godziny nadliczbowe pracodawca musi udzielić pracownikowi trzech godzin wolnych do końca okresu rozliczeniowego. A niech Marzena daje wolne ale bez pamiętaj pracowniku młody. Nie wypełniaj wniosku bo tylko stracisz czas wolny.

Analityk w dziale planowania i logistyki jak tu wypada? Widzę ze ostatnio ktoś do księgowości nawiązał i chyba po odpowiedzi wyszło, że jest nawet ok, wiec w tym moim przypadku jak to wygląda? piszą o wyksztalceniu wyższym. Czy ma być ono pełne czy niepełne tez wystarcza? I jak znajomość angielskiego weryfikują? Kursem później już się doszkolę?

Czy z ta księgowością dalej jest tak jak pisali? Ze się siedzi jednak po godzinach i tak dalej? właśnie młodszych do siebie szukają i myślałem czy by nie aplikować, ale teraz to już sam nie wiem. Niby 2 tygodnie jeszcze mam. W opisie podają tryb hybrydowy, jak wtedy praca jest ułożona? Ile dni „tu” ile „tam”?

Pracy jest sporo, zdarzają się nadgodziny, ale wypłacają. Dużo można się nauczyć i zdobyć doświadczenia. Atmosfera w dziale jest ok, kierownictwo w porządku.

Dyzio_kingIRL

Wiechu
@Dyzio_kingIRL

Co tu dużo mówić,firma nastawiona na wyzysk, duże wymagania,niskie płacę,jak dają podwyżki to tylko symboliczne.... Ogólnie tragedia,kierowcy kradną paliwo,kierownicy zamiatają sprawie pod dywan (choć dobrze wiedzą że paliwo kradzione jest od lat)i tak dalej się kreci.

@Wiechu

A jest tu ktoś, kto pracował jako Specjalista ds. personalnych z językiem ukraińskim lub rosyjskim Opowiecie o obowiązkach? Tam widziałam, że trzeba m.in. pomagać z tłumaczeniami. O jakie tłumaczeniach chodzi? Aby rekrutowane osoby dogadał się np. z przełożonym? Czy tłumaczenia dokumentów jakiś? Wiecie coś?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Balex Metal Sp. z o. o.? Dodali nowe ogłoszenia 28 września na GoWork.pl.

Bara bara

Powiem tak gdyby ta firma płaciła normalne pieniądze to by nie było tyle ogłoszeń na rozmowie gruszki na Wierzbie obiecują a po przyjęciu pracownika wychodza smrody

Partactwo .pl

Basia
@Partactwo .pl

Co do tej wody to szły od kogoś już zgłoszenia? Do kogo i jaka była wobec tego reakcja? Pytanie także, czy te hale można na spokojnie zorganizować tak, żeby warunki się poprawiły? Kiedy ostatnio w coś u was inwestowali?

Morawiecki
@Basia

No inwestowali, 2 lata temu w szatnie i prysznice dla pracownikow. Niestety z prysznicow nici, nawet pisuary nie dzialaja niedlugo bedziemy z wiadrami za pan brat.

@Morawiecki

Nie działają? A z jakiego powodu? Popsuły się czy jaki jest tam problem? Te prysznice to są podzielone na płcie, czy jest jedno miejsce bez podziału na kobiety i mężczyzn??

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Balex Metal Sp. z o. o.? Chętnie zatrudniają?

Dewon

Witam. Pytanie odnośnie pracy w księgowości ? Ktoś się wypowie jak się pracuje w biurze ?

@Dewon

Pracy nie mało często siedzi się po godzinach. Pracownicy spoko, dyrektor młody, spokojny zawsze chętnie pomaga.

Jarzombek

Kolejne podwyzki pracy na produkcji, tym razem bawimy sie w ksiegowosc. Totalna paranoja w firmie.

Hwc
@Jarzombek

Super robota można za najniższą krajową porządzić firmą na produkcji, w księgowości, trzeba być elektrykiem i mechanikiem, a najlepiej kierownikiem, jak coś się wydarzy to nie masz premii i to twoja wina bo niedopilnowałeś roboty, trza było nie robić...

yhym

witam jak praca w Długołęce k/Wrocławia na magazynie?

Dymany

Blacha1742

Nieprzyjemna atmosfera w pracy. Nie dbanie o bhp. Wyższość pracowników z większym stażem. Sami łamią zasady, a gdy Ty złamiesz, to zwracają na to uwagę. Nie polecam pracy w tej firmie nikomu

Stary obecny nie wiadomo

Pracownik off
@Stary obecny nie wiadomo

Zostaw merytoryczną opinię o Balex Metal Sp. z o. o. - Bolszewo

• Jak się pracuje w Balex Metal Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balex Metal Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balex Metal Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 12 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Balex Metal Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Balex Metal Sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Balex Metal Sp. z o. o.