Opinie o ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Śmigiel

ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
4 118 42 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ccc Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Pytanie

Nie nie jest dniem wolnym , zdarza sie zazwyczaj odrabiać w sobotę za stawkę tygodniową

Olek Nowy wpis

Świetnie rozwinięta firma , pełen profesjonalizm w tym co robimy a do tego bardzo dobry pracodawca

Martin

@Rychu Jak dla Ciebie 3000 to tą obiecanki cacanki to Ty chyba pół wieku pod lodem przeleżałeś.... Za takie pieniądze to sie z domu nie wychodzi No chyba że w EURO.... :)

Adrian
@Martin

Wysokość zarobków jest sprawą subiektywną i dla kogoś pewna kwota jest duża, a dla innego niska, więc nie powinieneś tego generalizować. Jesteś pracownikiem ALVO i mógłbyś napisać kilka słów o wynagrodzeniu i dodatkach jakie oferuje pracodawca? Czy można liczyć na bonusy z pakietu socjalnego lub atrakcyjne szkolenia? Na stronie http://www.alvo.pl/o-alvo/kariera/ jest sporo interesujących ofert rekrutacyjnych. Watro tam zajrzeć.

Robin
@Adrian

Pewnie, że wypłata dla każdego znaczy coś innego ale tam to pensje naprawdę niskie, nie ma się do czego przyczepić ale wypłata jak dla mnie mała.

Paulina
@Robin

Nie jesteś zadowolony z wypłaty. A jak z resztą - czy są jakieś benefity? ALVO w ofertach pracy wymienia np. możliwość podnoszenia kwalifikacji. Daj znać, czy korzystałeś z tego.

Szakal
@Paulina

Co tam wypłata kto by pracował dla pieniędzy. Ważne ze można kwalifikacje podnieść jest karta multisport, kawa " mila " atmosfera

Stefan
@Szakal

Mam wrażenie, że Twoja opinia jest sarkastyczna pod dwoma względami, tj. wynagrodzenie i atmosfera. Czy to dwie kwestie z których nie jesteś zadwolony? Rozwiniesz te dwa wątki? Będę wdzięczny za wyjaśnienia.

Gonzo Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse
@Adrian

Dla kogoś pewna kwota jest niska a dla innego pewna kwota jest.... tez niska wiec nie pisz glupot ze ktos ma za duzo zarobków. Z rególy jak idziesz po podwyżkę to stekanie że ciężko ze nie ma i taki tam bełkot. Brak słów.....

TakNie

Nie widzę krzywdy, pracować trzeba z zaangażowaniem, na pewno góra to dostrzeże, warunki socjalne na dobrym poziomie i wynagrodzenia - średnie w skali kraju. Praca jest ciekawa, mamy do czynienia z klientami z całego świata. Życzmy powodzenia Prezesowi w dalszym prowadzeniu biznesu i firmy .

Ranking
Rychu

Jakie zarobki na delegacji czy obiecanki tak 3000 a co do czego to 2200 z premia

Adrian
@Rychu

Pracowałeś może za pośrednictwem firmy ALVO? Widzę, że firma poszukuje obecnie pracowników na kilka ciekawych stanowisk. Ciekawi mnie, czy udało Ci się uzyskać informację poza forum, jak kształtują się zarobki, o które wcześniej pytałeś. Wiesz coś na ten temat? Twoja odpowiedź będzie pomocna zarówno dla mnie, jak i innych osób odwiedzających wątek.

TakNie

Współpracownicy są w znakomitej większości bardzo serdeczni, firma się rozwija w szybkim tempie co rokuje na przyszłość całkiem dobrze, możliwości rozwoju osobistego na przyzwoitym poziomie. Jak na taką firmę nadmiar dyrektorów, co powoduje rozdrobnienie i brak chęci podejmowania decyzji i przede wszystkim wzięcia odpowiedzialności. Zarząd z bardzo wizjonerskim prezesem na czele umie poprowadzić firmę i jej rozwój w dobrym kierunku. Alvo znajduje klientów na coraz to nowych rynkach. Jednak oderwanie zarządu od pracy operacyjnej powoduje brak płynności finansowej, co objawia się zaleganiem z płatnościami u dostawców i przede wszystkim z pensjami pracowników (trzeci miesiąc z rzędu brak pensji w terminie).

Tak13Nie

Iwona

@Ferdek, czy chcesz swoim postem zasygnalizować deficyt pracowników w ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.? Jeżeli tak, to co Twoim zdaniem wpływa na ten stan rzeczy? Twój komentarz będzie ważny dla osób zainteresowanych tym pracodawcą pod kątem zatrudnienia.

Ferdek

Dyerktoy same i kierowniki sie porobily a robic nima komu.

Tak3Nie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Iwona

@ciekawski z Twojej wypowiedzi rozumiem, że zamierzasz zmienić w najbliższym czasie pracę. Mógłbyś powiedzieć co jest tego powodem? Rozumiem, że masz zastrzeżenia co do tego jakim pracodawcą jest ALVO?

Tak6Nie

@Iwona

Najbardziej chodzi mi o rozwój osobisty. Nie oszukujmy się pracą tutaj jest bardzo monotonna. W znakomitej większości jest to gięcie blachy. Po pewnym czasie ma się naprawdę dosyć tego. Rozumiem że taki po prostu jest model firmy i jej asortyment. Żeby wytrzymać tutaj dobrych parę lat trzeba być albo nieambitnym albo przyjąć zasadę że puki płacą to jest mi dobrze. Dla kogoś kto chce się rozwijać ta firma jest tylko krótkim przystankiem.

Iwona

@ciekawski a Ty długo już pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy jakie są Twoje wrażenia z pracy. Jakie są plusy pracy w ALVO?

@Iwona

Plusem jest to że jest blisko. A co do długości, to mam nadzieję że już nie dlugo.

ciekawski

Ostatnio do naszej firmy zostal zatrudniony konstruktor z kilkunastoletnim doswiadczeniem. Czy byl dobry to nie wiem. Z tego co slyszalem nie narzekał na stawkę. Ale po miesiącu się zwolnił. Ciekawe dlaczego? Atmosfera mu nie odpowiadała, czy nieme (wprost kier nie mowi ze masz zostac) naciski by cos zrobil na teraz (wychodził po 8 godzinach)? A moze to ze jak kogos prosił o wyjaśnienie co czy jak ma cos wg standardow firmy zrobić to każdy szedł do niego jak na skazanie. Szczerze to bylo widac ze sie nudzil.

Tak5Nie

er

No ale jak to nie zobaczę? Przecież jak zarobki zaczynają się od 12zł to nie jest to taka zła stawka i raczej jest normalnie wypłacana. Wiedzą jak zadbać o zadowolenie pracowników, to dość istotne w dzisiejszych czasach. W ten sposób przyczyniają się do sukcesu.

Essesman

Co masz na myśli pisząc, że pieniądze nie są złe?

Ciekawy

Czy ktoś moze cos pieiedziec o pracy w dziale sprzedaży ? Chciałbym spróbować ..

TakNie

Ja pracuje w tej firmie od 7 miesięcy. Atmosfera bardzo przyjazna (biuro) ludzie na hali również. Nadgodziny wypłacane w postaci premii (lecz naliczane normalnie 50% i 100%), nikt nie zmusza do nadgodzin. Zarobki jak dla mnie-osoby po studiach, zadowalające.

monter

najsmiesniejsze sa nadgodziny wyplacane w formie premi jesli nie masz nadgodzin nie masz premi, kolejna rzecz to musisz robic nadgodziny bo jak nie to krzywo patrza, do mnie dyrektor przyszedl zapytal sie co wybieram studia czy praca wybralem studia i zostalem zwolniony, smiech na sali na szczescie pracuje juz w innej o niebo lepszej niz alvo

rozkminiacz

opinia sponsorowana!

kuku

z tego co sie orientuje to firma zatrudnia na umowy o prace a nie smieciowki, to jest wazne. placi regularnie. czasami chaos sie zdarza ale to chyba w kazdej firmie. no i jest przyszłosciowa i z potencjalem bo ludzie zawsze beda chorowac na swiecie

Zygmuntek

A na jakiej podstawie twierdzisz, że firma w Śmigiel jest przyszłościowa, czy jest to w jakiś sposób dostępne na wykresach, statystykach czy tabelkach bo jakoś nie mam pewności co do tej przyszłościowości. Mam jeszcze jedną kwestię, którą chciałbym poruszyć - mianowicie pieniądze - są względnie dobre patrząc na ogół branży?

Emiljo Ka.

widze, że firma jest przyszłościowa a takiej własnie szukam bo w koncu chce znaleźć prace na stałe. Gdzie moge szukac ofert pracy tej firmy- może lepiej przyjsc osobiscie i porozmawiac z szefem, jak uwazacie? Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo, lepiej wyrażać opinie i tym samym budować pozytywną atmosferę na spotkaniu z osobą rekrutującą dlatego prosiłbym o porady co do tego.czy ktoś z pracowników tej firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami?

onet

właśnie, firma jest przyszłościowa, rozwija się i jeżeli się komuś nie podoba to niech zmieni pracę. Uważam, że są to głosy ludzi, którzy tutaj pracowali i mają żal. Wg. mnie przedsiębiorstwo godne polecenia !!!

optymistyczniej

Wiecie, nie rozumiem jednej rzeczy, jeśli komuś jest tak źle, to dlaczego jeszcze pracuje. Może gdyby każdy postarał się tak po prostu od siebie, to polepszyła by się i atmosfera i wydajność i komfort pracy... A jeśli ktoś wraca, to może nie świadczy o tym, że jest aż tak tragicznie jak się tu pisze ( bo pracy jest naprawdę dużo teraz ), tylko o tym ,że dobrze się czuje w firmie. Mniej naszego polskiego narzekania, pozdro dla wszystkich!

sezam

tragedia w dziale projektow......balagan,zamet i tragiczna atmosfera.

Pogromca Cichego

Firma, której jedyną zaletą jest posiadanie błędnie z resztą nazywanego działu konstrukcyjnego. Jest to raczej dział projektowy, w którym wykorzystuje się podstawowe narzędzia CAD do zamodelowania pomieszczeń bloków operacyjnych, mebli, etc. Co za tym idzie, sam dział to skupisko inżynierów od wyginania blachy, bez znajomości języków obcych, którzy zostali połapani z okolicznych wiosek i nie mają ambicji i możliwości rozwoju zawodowego. To znowu pociąga za sobą zawiść w kierunku nielicznych, którzy posiadają wyżej wspomniane umiejętności i zarobkują dodatkowo delegacjami. Jak można wywnioskować, atmosfery w tym "ciasnym" dziale nie można zaliczyć do poziomu życzliwych profesjonalistów służących pomocą, a szczególnie trzeba uważać na tego młokosa po technikum kolejowym, bo swój etat pseudo inżyniera traktuje tam poważnie, ale czego można się spodziewać po człowieku z Czempińskiego kołchozu:) Zatem drogi konstruktorze mechaniku, jeśli liczysz na projektowanie poważnych mechanizmów, a nie ościeżnic, szafek, w stresie i pod groźbą zwolnienia to naprawdę radze poszukać prawdziwego biura konstrukcyjnego.

Tak9Nie

Mouse
@Pogromca Cichego

Faktycznie coś w tym jest, bo ta wiara z Technicznego rzuca papierami, po to żeby za chwile wrócić:)! Niebywałe, wychodzi na to że są specami niskiego sortu, skoro nie potrafią sobie poradzić na Wielkopolskim rynku pracy i wracają do naszego grajdołka. Chowają dume w kieszeń i pokornie wracają do Tadka z podkulonym ogonem. Zawsze wydawało mi się, że jak ktoś decyduje się na odejście, to ma na tyle ikry i ambicji, że już go nigdy nie będę oglądał, ale mina zbitego psa na produkcji bezcenna! A Tadziowi pasuje, teraz może marnotrawnym rozkładać karty jak chce - chłop wie, że jak nie on to nikt inny i powiedzenie "bo za bramą czeka dziesięciu" jak najbardziej aktualne. A wydawało się, że takie bystre chłopaki po studiach...żałosne!

Tak7Nie

maciek

czy wiecie cos na temat nowego dyrektora ktory ma sie pojawiv od wrzesnia????

Tak2Nie

konstruktor

Pracowałem w tej firmie 2 lata. Było w porządku. Na produkcji rządzi Zbychu i nie (usunięte przez administratora) się :) Szef to twardziel i nie ma co mu podskakiwać, bo wywala bez żalu nawet dyrektorów. Ale ogólnie robota jest spoko, mówię o biurze, bo na hali to zawsze narzekają :)

Tak4Nie
poszukiwacz

Nikt mi nie odpisze ???

poszukiwacz

Pojawiło się ogłoszenie na przedstawiciela handlowego na woj. mazowieckie, warm-maz i podlaskie. Chyba tej firmy, domyślam się po zapisie w nagłówku ogłoszenia i w prezentacji firmy na stronie alvo.pl. Ale w tym regionie jest już pan(usunięte przez administratora)go, czy sam odchodzi, czy jeszcze co innego ?

Tak5Nie

max

(usunięte przez administratora) Rudy trzęsie wszystkim straszy grozi wiara robi za grosze i jeszcze mówią że fajnie bo nadgodziny. A Stary żyje w innym świecie i bawi się i podróżuje.Ci normalni idą robić do (usunięte przez administratora) a reszta robi tam bo musi. (usunięte przez administratora)

this is it
@max

To jest bardzo dobra opinia:)

Tak4Nie

Zostaw opinię o ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Śmigiel

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.