Powozy Konne Henryk Glinkowski sp. j.

Sikorzyn

Opinie o Powozy Konne Henryk Glinkowski sp. j.

hubi

pracownik, no 7 lat to już całkiem duży staż. Ciekawi mnie czy sa tu nadgodziny, wie ktoś? Pozdrawiam.

Bzdury piszecie ja pracuję tam 7 lat i zarabiam całkiem dobrze najpierw pokarz jak umiesz pracować i umiesz coś od siebie dać i pokazać.

ustawiacz

Koledzy niewolnicy tak ustawiaczy nie lubicie? To popracujcie najpierw 10, 12 może 16 lat albo może pokażcie że coś umiecie a potem możecie zazdrościć. Praca zawsze może byc lepsza ale tam nie jest wcale tak źle.

...

[usunięte przez moderatora] Masz umowe na umowie pisze ile powinno sie dostac aoni powiedzą że jak nie wyrobisz normy to ci odciagna żal... Nikomu nie polecam tej firmy można się tam wykończyć psychicznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

więzień zakładu glinkowski

[usunięte przez moderatora] tam powoli wykańczają pracowników psychicznie....JAK MOŻNA ZA 3 DNI URLOPU ODCIĄGNĄĆ Z WYPŁATY 326 ZŁ( wyplata to najniższa średnia krajowa). a ten urlop byl obowiązkowy poświetach bo cała firma nie pracowała. ŻAL ŻAL ŻAL

XXX

ŻAL... 1300 TO JEST BARDZO DUŻO TAM ZAROBIĆ...PRACUJAC JUZ KILKA LAT.

obecny pracownik

[usunięte przez moderatora] .nie chcą dawać urlopów bo się nie należy...za chorobowe odciągają pieniądze( 3 dni chorobowego 100 zł. mniej) nikomu nie polecam tego zakładu chce jak najszybciej zmienić prace bo tam się wykańczam powoli...jeden z synów Glinkowskiego twierdzi że pracownicy powinni być szczęśliwi że tam mogą pracować:

Zostaw opinię o Powozy Konne Henryk Glinkowski sp. j. - Sikorzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powozy Konne Henryk Glinkowski sp. j.