Bsb Poland Sp. z o.o.

Ciechocin

Opinie o Bsb Poland Sp. z o.o.

Moglibyście się podzielić się z innymi aplikantami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Bsb Poland Sp. z o.o.?

kamil

Pracowałem pare lat, głupi byłem że tak długo to trwało. Firma stara się być w czołówce na rynku, ale nie z ludźmi po gimnazjum na wyższych stanowiskach. Na okrągło ktoś komuś za plecami opie***la (usunięte przez administratora) Ogólnie sanitarka i wypłata jak porobisz nadgodziny to okej, ale szanujcie się ludzie. Odradzam tą firmę.

Nick
@kamil 19.02.2018 18:52

Pracowałem tam i widzę że się nie zmieniło.

Happy

Świetnie, pięknie, przecudownie. Super organizacja, łatwa praca, pełne zrozumienie obowiązków wśród załogi.

Zostaw opinię o Bsb Poland Sp. z o.o. - Ciechocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bsb Poland Sp. z o.o.