Bsb Poland Sp. z o.o.

Ciechocin

Bsb Poland Sp. z o.o.

Opinie o Bsb Poland Sp. z o.o.

yogi

fakt słychać na mieście ( w branży )że tematy maja poukładane gdzie co i u kogo"trzeba" zamówić .....

Strzała
@yogi 08.10.2018 11:22

Ale ten czas już się po woli kończy. Lepiej ostrożniej odbierajcie pocztę. Czy oby to nie jakieś wezwanie hahaha

Opi

Nie polecam.

Mirek

1 rok temu bylem pytac sie o prace skierowano mnie do jakiegos goscia pomalowanwgo na recach i nogach. Nie ma pracy wszystkie stanowiska zajete tak mi odpowiedzial co sie okazalo siedzial w biurze z napisem kierownik. Jak tam ktos taki kieruje planem produkcji?? Wrocilem do domu wchodze w internet a tam oferta pracy ze szukaja spawaczy. Niech mi ktos odpowie. Czy tam ktos mandry zarzadza ta firma? Czy macie tyle pojecia i pracy co ten kierownik? Facet siedzial byl oderwany od rzeczywistosci jak bym sie go zapytal jakie zna metale to by odpowiedzial metal

Mirek

Mati

Hahahahaha narescie zaczeli czystki, brawo Panie (usunięte przez administratora). Po co tych glabow przerzucaja z stanowiska na stanowisko? Odrazu wypowiedzenie,albo na bosza strzaly w 10. Jeszcze przywodce tego bajzlu zdegradowac Pana marka

Karol

Zaklad pracy uposledzonej same narkomany jezdza wozkami suwnicami nacpani z kierownikiem na czele. Nie polecam zakladu pracy masakra

Picolo
@Karol 22.08.2018 06:25

Który z wózka widlowego to narkoman?ja tam nie widzialem by na haju był zarzuc wiecej szczegolow który to taki mistrzuniu w bialej mewie badz zielonej fali??????????????????

Mis
@Picolo 25.09.2018 09:39

A ty udajesz? Czy naprawde (usunięte przez administratora)jestes? Kazdy wie co tam sie dzieje

Tomasz

@maniek, czy możesz napisać coś więcej na temat organizacji pracy w firmie Bsb Poland? Znaczna część osób odwiedzających ten wątek to kandydaci do pracy. Nie znają oni jeszcze wewnętrznych procesów w firmie oraz metod pracy. Może wiesz, czy firma poszukuje kogoś do pracy i mógłbyś udzielić kilku rad potencjalnym kandydatom?

karol
@Tomasz 24.09.2018 19:04

Tam wewnetrzny proces? nawet mozesz nie mowic i nie slyszec byc slepy ale jak znasz marka to ci cieplo fuche zalatwi za 20zl na godzine. Jedna rada od byłego pracownika musisz duzo zajad amfetaminy

Witek
@Tomasz 24.09.2018 19:04

W moim zdaniu praca w Bsb w Ciechocinie jest naprawdę w bardzo dobrej atmosferze nie wiem dlaczego narzekacie na Pana(usunięte przez administratora) dla mojej osoby był zawsze uczciwy i wyrozumiały jak ktoś chcem dobrze pracować to siem odnajdzie

Witek
@Witek 27.09.2018 21:41

Mysle ze nie ma co narzekać tylko pracować trzeba, jak juzn mi nie dotknęła ta niesprawiedliwość i układy to będzie dobrze do zoba w robocie chłopaki.

spawi
@Tomasz 24.09.2018 19:04

organizacja coraz gorsza! wewnetrzny proces to chyba rozkladu hahaha metody pracy ponizej wszelkiej krytyki coraz wiecej ludzi znikad . wszyscy znajomi krolika robia teraz hahaha. rada jak chcesz robic w poznaniu to apliku

Karamba

Hahahaha ledwo ciagnie ten cyrk podobno. 4brygady robily, roboty bylo full a teraz malo dla 1 jest

Prawa reka

Pan Andrzej C wysyła wszystko na Poznań i na swoją firmę a u nas bardzo często nie było konkretnej pracy bo konkretne pracę szły gdzie indziej

maniek
@Prawa reka 08.09.2018 00:10

a on nie ma szefa? jak mu kaza albo pozwalaja to wysyla, skumaj ze to nie on rozdaje karty bo to wyzej jak u nas nie ma to widac ze ktos tak chce slabe to jest

Prawa reka

Niech się Duńczycy lepiej zajmą kierownikami i dyrektorami. Czym większe zmiany kierowników i dyrektorów to większe straty dla firmy. Zapowiada się że ta firma długo nie pociągnie jeśli dalej będzie zarządzał tam pan Andrzej C. Ciekawe czy pan Andrzej ma wszystkie zlecenia zaksięgowane i uporządkowane. Zarobki są tragiczne. Najlepiej żeby robić za trzech za tą samą stawkę. Żeby nie produkcja to biura by się nie utrzymały. To nie są godne zarobki. Niech się Duńczycy przyjrzą Wojtkowi K, Markowi P.,Nurkowi i Andrzejowi C to może firma odzyje

maniek
@Prawa reka 08.09.2018 00:04

wez sie ogarnij a dunczycy razem z toba, zarzadza firma poznan i reszta robi jak im kaza, kto nawsadzal tulu do biur?, pomysl troche

Karol

Bo dluzej niz 9 miesiecy firma nie wytrzyma

Dj

Ta firma to rzeczywiście nie szanuje pracownika. Po 5 latach dostajom umowę na8/9 miesięcy |-O

Kupa

Marek to na rysunku sie nawet nie zna. Chyba dla zartow z niego kierownika zrobili. Aaaa bo on speake english.

Ryba

Okropny zaklad pracy. Brak fachowcow. Chyba ze do znarkotyzowania sie to pszoduje na rynku i w tym tam sa fachowcami. Nawet brygadzista 6 rano a od niego czuc zapach marysi cos strasznego,ze to istnieje

Kicia

Dno dna.Na metrze kwadratowym jest tam wiecej obibokow i ludzi bez bladego pojecia niz lisci w lesie.

Mati

Bo baniak to byl kierownik z bania rekami i nogami u niego nie bylo ze sie nie da bo kitu mu ktos nie wcisnol na galwie na wiertarkach na frezarkach na piaskarni geciu ze sie nie da a teraz podobno markowi i andrzejkowi to bajki take nawijaja a oni tak tak bo nic sie nie znaja nic kompletnie

Mati

Naszczescie nic nie musze nikomu dawac bo tam juz nie pracuje jak tam teraz ukrainiec donosi na polaka do polaka a ten labie to bo

SPBSB

Powiem tak w firmie zle się nie pracuje, praca tez jest spoko , jedyne co mnie denerwuje to ciągle wmawianie ludziom ze firma biedna i nie ma pieniędzy np. na premie czy podwyżki , ale z drugiej strony mogę to zrozumieć widząc ciągły wzrost liczby ludzi zatrudnionych w biurach , kiedyś całą firma zarządzało kilka osób i firma jakoś nie upadła a premie sięgały 800 zł , a teraz jest ich 5 razy tyle a firma ciągle obniża loty . Powiem tyle troszkę to smutne i żałosne zarazem

Pingwinek

Hajs się zgadza ????

DJ

To daj ludziom lepszom pracę. ( MATI) Albo podejść i powiedzieć prosto w oczy co sądzisz o pracownikach Bsb.....

Stefan

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Wioletta
@Stefan 04.08.2018 19:39

Chyba się da pracowałam w biurze za niską stawkę ale pracy naprawdę było dużo to co robiłam było sensowne. Nie widziałam nikogo naćpanego ani nikogo pijanego.

Mati

Tam od 1hali do 3porobiili brygadzistow kolesi z parkingow,cukierni,piekarni,obory,marynarzy,narkomanow,dorzucili kierownika z monaru podobno teraz do tego dokoptowali ukraincow hahahaha co tam sie musi dziac kompletna porazka

Gandalf Szary

Jak ma być dobrze kiedy Marek P. Zwany " paziem" który pierw kładł fugi później płytki rozdziela sobie robotę i zabiera najlepsze kąski. Tak paziu jak to czytasz zapomniałeś jak biegałeś do góry składać donosy na Baniaka. Takiego psa jak Ty w tej firmie to nie widziałem jeszcze. Kolejnym patałachem życiowym którym jest Andrzej C. Klepie się z wyżej wymienionym paziem po ramieniu i kasa się dzielą że zrobione roboty. Trzeci nieudacznik tej firmy pan Cezary K który nie potrafi zamówić stali kiedy proszą go o zamówienie 100m profile gość zamawia 10000m . Ale tak się dzieje kiedy to nieodpowiedni ludzie są na nieodpowiednich stanowiskach.nie polecam tam iść do pracy całe szczęście że ja już zostawiłem te (usunięte przez administratora)

ha ha ha
@Gandalf Szary 14.08.2018 18:46

Przecież "zero" nic nie znaczy.... jedno czy dwa więcej też nic nie znaczą ha ha ha ha ha

Don
@Gandalf Szary 14.08.2018 18:46

Ja widzialem wiekszego - MAKRELA to mistrzowska konfitura co (usunięte przez administratora) najwyzej

Janek

Całkowita prawda

Mati

Praca ciekawa,zarobki dobre,brak odpowiedniej kadry kierowniczej,brak organizacji pracy,brak umiejetnosci madrym zarzadzaniem zasobem ludzkim, duzo czubkow,

Ano

Dotego dochodzi brak w tym roku pikniku rodzinnego.

s...

(usunięte przez administratora) nie z tej ziemi.Pracowałem tam jako spawacz 4lata zarobki dobre, kierownictwo tragedia zero pojęcia o pracy typowy zakład kolesiostwa. Teraz podobno jest tragedia obóz,obóz. Zwolnili ludzi doświadczonych, z wiedza i umiejetnościami pod pretekstem braku zleceń. Teraz jest armia glabów z ukrainy zatrudiona i dla nich jest kasa z BANDEROWCEM Andrzejkiem na czele co nie ma pojęcia i każdy lody kreci. Rozwala ten zaklad

dzidzi

C..ja prywatna była prywatna czamber i baniak znali sie na robocie i znaja a te głaby kapusciane nic. Co im wkrecisz to łapią.

Jacek

Połowa ludzi nie ma pojęcia o robocie a o kierownictwu już nawet nie wspomnę.

dzidzi

Idzie robota tam. Tylko problemem jest chora biurokracja , ci co maja stawki po 16,17 i wyzej tak napawde nawet na rysunku sie nie znaja tylko ktoś za nich robi. Brakuje rygoru, jak by to na miesiac stało sie prywatne to 3/4 z biur tych cudakow została w.....bana a na produkcji czesc pozbawiona tych nie słusznych stawek godzinowych.

Kikus
@dzidzi 10.08.2018 18:03

Przecież ta firma jest prywatna

Zostaw opinię o Bsb Poland Sp. z o.o. - Ciechocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bsb Poland Sp. z o.o.