Opinie o Bsb Poland Sp. z o.o. w Ciechocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bsb Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bsb Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bsb Poland Sp. z o.o. w Ciechocin

Dzidzi dziadzia

Narkomania. Brylant taki madry a sam okruchy po kiblach do kieszeni pcha

@Dzidzi dziadzia

A ja widzę że tyś w temacie, pewnie sam te okruchy zostawiasz jak garujesz po kiblach :) oby tak dalej, a będzie niebo w kratkę i przyjaciele w paski :)

Dzidzi dziadzia
@AlienJ

Ja to kupe robie na kiblu, a chlopaczki wala z tej deski hahahaha

Helena
@Dzidzi dziadzia

O czym Wy piszecie? Serio takie rzeczy dzieją się w Bsb? Czy robicie sobie jaja? Proszę o poważne odp.

@Helena

A jakie to "takie rzeczy"??? jak ci powiedzą że powiedzą że Kasztanka Piłsudzkiego w Warszawie na przechodniów siusia jak nie są po prawej stronie chodnika to też będziesz wierzyć i dopytywać czy to naprawdę tak jest???

Spawacz
@Helena

Cuda sie dzialy i dzieja. Wiecej prochu w km wysypali niz papieru zuzyli

@Spawacz

a ty pewnie sam to mierzyłeś :) a może sypałeś? Jak plota kilka lat temu poszła to tak już się trzyma... a większość powtarza i dodaje od siebie. Taka to już nasz natura :)

@AlienJ

Nie wiem czy zauważyliście ale jakieś 70% kadry to osoby w wieku 40+, a wy tutaj o jakimś ćpaniu piszecie. Dajcie sobie już spokój :) Tak btw. serio komuś by się chciało ćpać od 6 rano ?

Nar. Tester
@Dzidzi dziadzia

Tak dokładnie pracuję tam i kiedyś idac na drugą zmianę wyskoczył z kibla i wyglądał, że pozbierał i zjadł w cudzysłowiu.

Kamil

@Ktos zastraszać? Coś takiego ma tu miejsce ?

@Kamil

Nie udawaj zdziwionego i wystaw nos z biura.

Witam, widzę, że w BSB jest oferta pracy jako technolog. Powiedzcie mi, czy warto aplikować? Zastanawiam się na tym, bo słyszałem różne opinie.

Daro
@Zainteresowany

Hej , a jakie słyszałeś jeśli można wiedzieć? Jestes naprawdę zainteresowany czy tylko pracodawca gowork każe ruszyć temat?

@Daro

Już tak się nie podniecaj że to administratorzy nakręcają. To są wypowiedzi byłych pracowników. Trzeba umieć szanować ludzi i płacić za pracę a nie dumać i zastraszać.

@Ktos

Były pracowniku nie masz pojęcia jak działa go work i z czego czerpie dochody- postaram się to po krotce wytłumaczyć . Im więcej negatywnych wpisów tym bardziej pracodawcy bedzie zależało na administrowaniem konta na go work. Oczywiście to kosztuje dlatego serwis podczas wzmożonego ruchu na koncie odzywa się do firmy i proponuje administrowanie"usuwanie wpisów" oczywiście za pieniądze. W momencie kiedy nie ma ruchu w nowych wpisach serwis robi tak zwana wrzutke. Jak widzisz zadne wpisy z tego forum nie znikają a każdy ma prawo wypowiedzi, nawet Ci byli niezadowoleni pracownicy. Nie rozumiem wpisu o tym ze za prace trzeba płacić...?!?!chyba gdyby tak nie było to dawno nie było by komu tam pracować. Na zakończenie życzę Tobie zdrowia i powodzenia w życiu zawodowym.

@Ktos

Ale jakim życiu zawodowy??? On go nie ma bo jest "były" :)

@Ktos

Człowieku ale ty masz mętlik w głowie :) wypowiedź byłego pracownika w formie pytania czy któs może coś powiedzieć o ofercie pracy na technologa??? Człowieku "były" czas zacząć myśleć.

@AlienJ

Macie nasrane i zwalacie wiine na GoWork. Tak się dzieje gdy właściciel dał władze se.. a potem musi przesyłać pieniądze. A wy i tak winny nie widzicie. A poprzedni dyrektorzy co teraz mają swoje firmy w okolicach hołubią. Policja u was też prz GoWork była.

@Ktos

Człowieku "były" ty naprawdę masz coś z głową :) No ale nie dziwota, pewnie z mózgiem jak z pracą: też kiedyś był, a teraz ślad po nim zaginął.

@AlienJ

Tak jak u was wielcy biurowi i dymacie właściciela na kasę.u was już dawno zamiotlo pod kopułą. Co boli prawda.

@Ktos

Ty masz naprawdę nie równo pod sufitem :) człowieku wyluzuj, nie denerwuj się, ja rozumiem że boli że inni mogą pracować i zarabiać a tobie się nie udało, ale masz życie przed sobą. Zmień podejście to może cię na dłużej w jakiejś firmie zostawią.

@AlienJ

Zobaczyć wasz skład nierobów biurowych to złożyłem sam wypowiedzenie zero szacunku do ludzi i klepnięcie się po plecach i po czym inny bo co.drugi z was to nic nie umie. Sorry umie (usunięte przez administratora) głupoty. Wy nawet maszyn nie znacie jakieś macie na stanie.

@Ktos

Słuchaj, no to musimy ci podziękować wszyscy razem z całego serca że sam nas opuściłeś. Jesteś niesamowity, naprawdę wielkie dzięki :) Powodzenia w narzekaniu na wszystko i wszystkich. Takich Panów którzy mają podejście typu: "robota ty się mnie nie bój, ja cię nie ruszę" to raczej nam nie trzeba. Wielki "Znawco Maszyn", krzyżyk na drogę i piórko dla lekkości w t...ek:)

hejter alienJ
@AlienJ

Julian, błagam Cie, skończ komentować na GoWorku. Aż oczy bolą od Twoich wypocin :) weź się w końcu do roboty, zmieniłeś miejsce w biurze i już produkcja nie widzi, jak filmiki oglądasz cały dzień.

@AlienJ

Co prawda boli. Boisz się że prawdę pisze. Pracownik miesiąca się odezwał. Wy za to tych biurach siedzicie i potrzebujecie załatwić stołek znajomym i dalej siedzicie. I jeździcie na innych pracownikach i zastraszać. A ja takiemu śmieciowa nie dam wejść na głowę więc odszedłem. i co chcieliście mnie premia zatrzymać.

Jakie są warunki zatrudnienia w Bsb Poland Sp. z o.o.?

AlienJ

Ogólnie umowa o pracę. Na początek na czas określony, potem dalej. Co do innych warunków, zależy od stanowiska i doświadczenia.

@AlienJ

Daj już na wstrzymanie starych pracownikow zwalniają a nowych zatrudniają błędne koło. A teraz pochwal się biurowcu kto ty. Mam dwa typy

@Ktos

Dobrze się wyraziłeś :"starych" pracowników zwalniają, tylko nie dopowiedziałeś że tylko tych co nie chcą dostosować się do zmieniających się warunków. Takich "starych" pracowników to nam nie trzeba. Skoro podpisujesz się jako były pracownik to coś o tym wiesz. W drugim twierdzeniu też masz rację, jestem pracownikiem biurowym, a czy to coś zmienia?? Pracownik biurowy nie ma prawa się wypowiadać na tym forum??

@AlienJ

Wasze łażę nie po wszystkich halal i marnowanie 2 godzin oracy. Stoicie i hihi. A blachy na 2 nie umiecie ogarną tylko pieniądze zamrożone.

Biurowy
@Ktos

ktoś jest bardzo dobrze poinformowany widze- pochwal się proszę to kogo tak w ostatnich czasach zwalniają? Jak dla mnie to niech chodzą nawet i przez cały dzień-dopóki firma stoi dobrze i zarabiam najlepiej w historii nie mam z tym żadnego problemu ale widzę że Ty masz...(usunięte przez administratora)

@Biurowy

Firma dobrze stoi bo właściciel dwa razy ja podnosił po waszych rządach. Tak gospodaruje cię że maszyny musicie sprzedawać a połowa dyrektorów ma teraz własne firmy.

Firma Bsb Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Elektromechanik - Mechatronik – pracownik utrzymania ruchu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Borys

Nie polecam tej firmy bo jest roboty coraz miej bo gadam z chłopakami z bsb i powiedzieli że jest tam lipa bo musimy pracować od 6 do 14 i od 15 do 23 tam nie jest za wesoło buj się Boga

8pasażerNOSTROMO
@Borys

Borys to niech może koledzy którzy pracują się wypowiedzą a nie ty który klepiesz zasłyszane opowieści. Mniej roboty a II i III zmiana uruchomiona... zacznij używać głowy albo wracaj do indyków!!!

@8pasażerNOSTROMO

O widzę że rodzina mi się powiększa :) Witam kolegę po wyglądzie :) A ty @Borys, lepiej nie Polewoj.....bo ci się miesza. Niby pracy nie ma a sam piszesz że dwie zmiany zasuwają, ty się zdecyduj, jest robota czy też nie???

AlienJ

Bo w odróżnieniu do innych, bzdury piszących, ja tu pracuję i wiem co się tutaj dzieje. Prawda niestety niektórym przeszkadza, szczególnie tym, którzy żałują że albo sami odeszli albo ich "odeszli"(usunięte przez administratora)

@AlienJ

Nie tylko ty tam pracujesz widząc twoje posty to się nic nie zgadza. Więc niedługo będę musiał napisać trochę prawdy o tym zakładzie.

@Ktos

Oczywiście, pisz prawdę, szczególnie to co według ciebie bie zgadza się w moich postach. Tylko oszczędź sobie wynaturzeń frustrata, który pisze tylko aby coś albo kogoś o....rać, tego już tutaj mnóstwo. Merytorycznie a nie tak jak Borys : "pracy niema, tylko dwie zmiany pracują".

Kubuś

Kornowirus to w bsb jest bo ochrona ludzi sprawdza czy mają gorączkę i czy nie są chorzy ciekawe czy ludzi z biura też badają hahaha

@Kubuś

Zastanów się, zanim zaczniesz wysilać się na "mądrości". Jakby był COVID to zakład już by był zamknięty, a temperaturę badają żeby właśnie nie było i nie dopuścić do zarażenia, no i biurowych też badali, ale teraz większość biura na szczęście zdalnie pracuje to nic nie przyniosą :)

Ktoz
@AlienJ

To powiedz czemu pracowników bada się na portierni a biuro przejeżdża autem i nie wysiada z auta. A dostawcy i odbiorcy towaru też nie są badania to teraz wytłumacz.

@Ktoz

Biuro nigdzie nie przyjeżdża bo pracuje zdalnie, ci którzy mają dyżury też mierzą temperaturę tylko ty tego nie widzisz. Dostawcy i odbiorcy nie sa badani bo prawo tego zabrania, ale za to mają zakaz kontaktu z pracownikami. Nasi kierowcy z firm które nas zawsze obsługują mają zezwolenia na wjazd. Firma nie przyjmuje żadnych gości z zewnątrz. A tera ty mi powiedz "Ktoz" co tak często nick zmieniasz?? Czybyś się wstydził swoich własnych bredni?? A może po prostu już nie masz gdzie Indyki sprzedawać i dlatego się wynaturzasz na GoWorku?? No to trzeba było pracować a nie w konfiturę się bawić.

@AlienJ

Ty to już sam nie wiesz co piszesz. Ale widać twój stołek. Piszesz brednie w które sam wierzysz.

AlienJ

moderatorzy GoWork, wielka prośba nie robić sztucznej dyskusji, czy może nikt już na Gowork nie wchodzi??

@AlienJ

A ty widzę wszędzie się udzielasz co ty biurowy jesteś i prawda boli. Jak ktoś pisze nieprawdę to do sądu.

@Ktos

a różnica jest czy biurowy czy z produkcji?? z tego co widzę to nie ma. Za to jest różnica jak "ktos" już nie pracuje, to żal d..e ściska że głupotę walnął i teraz inni pracują i zarabiają a on nie :) podejście typu: "robota ty się mnie nie bój, ja cię nie ruszę" przestało się opłacać w BSB to teraz żale na goworku wylewasz.

magazynier

Na portalu pracuj.pl zobaczyłem ogłoszenie, że firma poszukuje magazyniera. Chciałbym dowiedzieć się więcej jak wygląda praca na magazynie, jaka jest atmosfera pracy, czy są jakieś dodatki i benefity, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, jakie są zarobki. Rozważam kilka firm więc proszę o wasze opinie.

Nie wiem kto
@magazynier

Nie chodz do tej firmy bo będzie żałował tam co się dzieje to jest Masakra

@Nie wiem kto

Ty jak ty nie wiesz kto ty jesteś to zapytaj swoje indyki :) one prawdę ci powiedzą :)

Nie wiem kto

Nie polecam tej firmy bsb bo są takie zarobki że ledwo na bułki starcza tam są takie zarobki od 2100 do naj więcej 2600 haha ????

@Nie wiem kto

sam Nick mówi o tobie więcej niż twoje wypowiedzi. Jak "sam nie wiesz kto" ty jesteś to masz problemy psychiczne, to się rozdwojenie jaźni nazywa, albo schizofrenia. A o zarobkach w BSB to wiesz tyle...ile sam o sobie :)

Mig mag and tig
@Nie wiem kto

Kolejny frustrat . 2100 to już nawet na kasie się nie zarabia A gdzie tutaj mówić o fachowcach. Polecam raport płacowy A frustracje że mało zarabiam do samego siebie. Jak to mówią,każdy kowalem własnego losu...:) pozdrawiam tych co na akordach rekordy biją

Volwo

Tam to już nie ma nic do roboty taka duża firma nie roboty ciekawe kiedy padnie

@Volwo

Widać Zaporożcu że dawno nie pracujesz lub w ogóle nie pracowałeś w BSB :) Roboty jest aż nadto, na niektórych stanowiskach 3 zmiany, więc nie opowiadaj głupot, no chyba że korona cię dosięgła i bredzisz w gorączce.

Daro
@AlienJ

Żal D.. e ściska więc żółć wylewa. Alien odpuść takich pajacow

Miotacz

Oj zdziwila by sie pani jacy wyzeracze miodku po 40 tam pracuja. Stara gwardia podjadaczy

Jak wygląda praca jako technolog? Warto?

@Gość

Czy warto? zależy czego oczkujesz. Czasami nawał pracy, czasami trochę luzu, szef upierdliwy ale da żyć. Czasami żmudna praca, ale rzadko powtarzalna. Projekty różne i w większości wypadków "na wczoraj". Jak ktoś jest pasjonatem to mu się spodoba, jak oczekujesz odstojnika i spokoju to raczej nie tam.

Kwsy

Ten zakład tak samo padnie jak i Poznań podziekujcie kadrowemu i kierownik i derektor do niczego się nie nadają haha za mała jest tam ksa i wogule i złe traktowanie ludzi jak zwierzęta ich tam traktują szkoda ludzi tylko co pracują na produkcji

Profesor Miodek
@Kwsy

A ten od indykow znowu swoje...widzę strasznie przeżywasz odejście z BSB. Żeby wpisy nie były takie jałowe -pisze się dyrektor nie derektor oraz w ogóle a nie wogule

Kubuś

Nie polecam tego zakładu normalny Polak nie przyjdzie tam robić szkoda tylko tych ludzi którzy jeszcze tam robią za śmieszne pieniądze

Xxx

Powiem tylko tyle gdy ktoś pracuje w bsb to firma marzeń. I jest (usunięte przez administratora) gdy się zwolni to wylewa żale na gowork ale żeby powiedział to komuś prosto w oczy to nie bo brak odwagi ludzie jebnijcie się wszyscy w swoje puste główki nie pracujesz tam to nie oceniaj pracowałeś to zostaw oponie dla siebie tyle w temacie z pozdrowieniami dla normalnych odważnych ludzi aaa żeby nie bylo nie porozumień pracuję w bsb kilka lat i zamierzam pracować tak długo jak firma bedzie funkcjonować

Mati

Chory zaklad pracy, chorzy pracownicy to i wpisy chore

Lolo

Piekny zakladzik. W toaletach to wiecej akcji jest sypane niz papieru toaletowego idzie.

Haha

Jak zamka ten zakład to podziekujcie.derektorowi i brylantów bo zamiast mózg to mają siano w głowie taki zakład to trzeba wiedzieć żeby go utrzymac a nie wszystko sprzedawc np piaskarnie albo maszyny

AlienJ

No pewnie, zabierają pracownikom żeby mieć na obiad :) Człowieku czyś ty się z choinki urwał??? A co do zamykania zakładu to jakoś tego nie widać, ci co chcą pracować nie wylewają żali na gowork-u tu się żalą ci co już nie prcują i to ze swojego powodu. Powodzenia z podejściem : "robota ty sie mnie nie bój, ja cie nie ruszę" :)

Profesor Miodek

Ciekawe że niby dwie różne osoby a te same błędy:) W ogóle a nie wogule!!!

Kaczor

Tak tylko koleś z 2 hali ogarnia robotę czyli Dawid a koleś z 1 hali nie zna się na robocie tylko wyzywa i straszy ludzi co to za zakład że ukraicy przychodza pijani do pracy na galwe a derektor jeszcze kasę bierze a Polak jak by przyszedł np(usunięte przez administratora)to by dostał naganę i wogule ciekawee gdzie są właściciel z Dani trzeba ich poinformować co tam się dzieje pozdrawiam

@Kaczor

Włóczykij, ty się ogarnij człowieku, nie za darmo cię konfiturą nazwali :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bsb Poland Sp. z o.o. - Ciechocin

• Jak się pracuje w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bsb Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Bsb Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • 36 lok. A
    87-408 Ciechocin