Opinie o Bsb Poland Sp. z o.o. w Ciechocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bsb Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bsb Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bsb Poland Sp. z o.o. w Ciechocin

Kaczor

Nie polecam tej firmy za mało kasy i jeszcze ludzi okradają Masakra ja robiłam i jeszcze ludzie jebial jak murzyni i jeszcze tam naganę dostajesz za byle co a brygadzista wogule się nie zna na produkcji ja tylko spulczuje tym ludzia kturzy tam pracują szkoda ich tam wogule powoli to już wszystko sprzedają w bsb pewnie nie długo ja zamka hahe a ja się upije naj więcej to brylant tam ma do powiedzenia niż derektor ????

@Kaczor

Tam trzeba sypac dobrze proszek. Tam brygadzisci sie znaja? Elzbieta sie zna tylko a reszta to bladego pojecia nie ma o pracy. Taki czacha na czym sie zna jak maszyny zadnej nawet nie odpali a rzadzi madrzejszymi od siebie

Titi

Zobaczę jak tam jest i dam znać... Mam pytanie, czy wy wszyscy jesteście takie analfabety?

Eee

Witam wiecie może czy przyjmują teraz do Bsb na na produkcję na na szlifowanie

Antek

Nie poszukują może do pracy spawacza z doświadczeniem?

Daro
@Antek

Poszukują umiejętności nie doświadczenia

@Daro

Masz całkowitą rację, umiejętności przede wszystkim, jeśli nabrałeś ich wraz z doświadczeniem to jeszcze lepiej dla ciebie. Przychodź na pewno cie nie wygonią.

Firma Bsb Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Elektromechanik - Mechatronik – pracownik utrzymania ruchu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
Welder

Witam jaka jest najniższa stawka dla spawacza

Czołg
@Welder

Na wydziale 12,50 a w ogłoszeniach nawet 45

kadry
@Welder

Dzień dobry, Stawka ustalana jest indywidualnie i zależy od umiejętności które są weryfikowane na próbkach spawalniczych. Oprócz wynagrodzenia zasadniczego jest jeszcze tzw. premia akordowa, która w zależności od wyników może wynieść od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Po więcej informacji zapraszam bezpośrednio w siedzibie firmy w Ciechocinie. Namawiam również na spróbowanie swoich sił na próbkach spawalniczych. Do zobaczenia :)

@Czołg

no to chyba jak słomę spawasz to masz taką stawkę :)

Jak się pracuje z ludźmi z Bsb Poland Sp. z o.o.?

Zależy jaki sam jesteś:)

WWO

Zamykaja zakladzik? Kiedy wielkie zamkniecie w karbowku?

Mati

Pozdrowienia dla fachowca z 2hali co za duzo w babuna wali.

@Mati

Hahahaha to racja nic wiecej nie potrafi. Byc brygadzista i na rysunku sie nie znac a gdzie tu maszyna. Brygadzista czaczakowski hahahaha smiech od ciechocina po tokio az przez san francisko skonczayc na berlinie.

Frezer
@Mig mag and tig

Racja nic sie nie zna

Mikro man
@Mati

To ten pajacyk tam pracuje jeszcze?

Co tam ciekawegow bsb cyrk?

Dulka
@Nowy

Jak dobrze że już takich ludzi jak Ty tam nie ma

@Dulka

Tez sie ciesze ze z narkomanami nie musze pracowac

Albi
@Nowy

Racja obsadzony zaklad pracy nalogowcami od rana slychac w szatni masz cos? Hahaha. Toalety zawalone od rana i po 4 wychodza zaciagajac nosami hahaha

Karol

Malo ludzi jest w pracy. Dawniej 4 zmiany 2 w kadrach teraz ledwo 2 zipia a 3 w kadrach plus raper stasiu. Co oni tam robia, brylant chyba z nudow to sapera przeszedl na level expert.

fartprod
@Karol

Karol rolety nie idą, że masz czas na internety?

@fartprod

Kotlety nie rolety

Spawacz

właściciele pozwolili na rozkradzenie firmy....wszyscy uciekali do bsb, a teraz uciekają z bsb....a kowalewo ręce zaciera, bo większość produkcji przejeli

Mig mag and tig

Co wam jest zaklad zostal zrujnowany, rozkradziony,opluty,wysmiany. Obsadzili stanowiska polglowkami i predzej czy pozniej zostanie zamkniety po drugiej stronie drywecy powstanie konkurencja :-)

Janusz

Bardzo podoba mi się premiowa ie pracowników.Jezeli ktoś wypowiada się źle o firmie to albo już tutaj nie pracuje i żałuję albo j3st olambikiem i obibokiem

Jasiek

Jeśli już nie pracujecie to w jakim celu te komentarze piszecie? Firma ma dobre opinie i pewnie szkoda utraconej pracy?

pitek

Już nawet nie ma kto komentować tej firmy. Niedługo cyrlica będzie ????

Tog
@pitek

Teraz już jest super i nie ma co komentować ;)

Kier

To jeszcze ktoś tam pracuje ??

Luc
@Kier

Tak, cała rzesza biurowych i niewielu na produkcji.

@Luc

ja juz tam nie pracuje. Patologia taka sie zrobila nie do wytrzymania. Plus taki ze wielkiego kierownika wywalili to jeszcze nie koniec sukcesow zakladowych. Teraz niech zabioro sie za chlopcow co bez pojecia porobili ich brygadzistami itp. Niech pokaza swoje cv z poprzednich zakladow pracy to by bylo ciekawe jak by taki fachowiec 2 hali pokazal cv hahahhahahahahah.

kalmar

porazka zeby takie rzeczy dzialy sie pod nosem brygadzistow i pewnie sami w tym uczestnicza.

Don
@kalmar

Dalej jakieś mieksykanskie szfindle hhahahhahahahha

jelito grube

parasol ochronny dla chlopaczkow sie skonczyl. Czas wziasc sie za tych co ich mareczek powołał na stanowiska.

komandos
@jelito grube

tego pierwszego na 2 hali powinni odelegowac(usunięte przez administratora)

Błąd
@jelito grube

Wziąć *

Jim Tom

Tych olambikow, leni, ludzi co siedza na chorych stanowiskach bez zadnych kwalifikacji i rozumu niech im ladnie podziekuja bo (usunięte przez administratora)tych dunczykow.np ze taki marek to inzynier produkcji i zna a sie na metalu jak geslerowa na rosole. Takich kucharzy jest tam wielu, siedza na stanowiskach nic nie potrafi bierze kase gruba jeszcze wali wala bo malo i armie (usunięte przez administratora)zatrudnili a pozwalniali bystrych bo sie bali o swoja posade. Teraz ich wsadzic w kontener ze złomem razem z narkomanami i tych co resztki kradli, nawachanego swiniaka w kalmara i do Kopenhagi wyslac na targ głupoty.

Zyczliwy90
@Jim Tom

A ilu uczciwych pracownikow zostalo???

@Zyczliwy90

hahahah jim ma racje. Teraz to za pozno zeby zrobic porzadek. Musieli by wywalic caly zaklad ale zostawiajac tylko rece do pracy. Reszte z tym smiesznym kierownictwem wywalic

misiu
@mig mag and tig

Przynajmniej tych z Poznania już wywalili.

tobi
@mig mag and tig

Kierownik to musi się znać na swojej pracy. Jak nie to go (usunięte przez administratora) na kazdym kroku. I taka sytuacja ma miejsce w BSB. Ale oni nawet tego nie są świadomi.

Zyczliwy90
@tobi

Kto nie jest tego swiadomy?

@tobi

marek sie zna? hahahahahhaah jak on w swoim zawodzie sie nic nie zna a co tu mowic o takim zakldzie pracy. Najlepsza odpowiedza marka to yhy yhy a to sie da?

Gandalf Biały
@mig mag and tig

Pozdrowienia.... dla "PAZIA" jak to Szmitek mawiał..... NARESZCIE GO ZUTYLIZOWALI.... HAHAHA HAHAHA!!!!

Mokron
@Gandalf Biały

Uuuuu nie ma już pazia????

Gandalf Szary
@Gandalf Biały

Witaj bracie nie wiedziałem że tu się spotkamy. Jednak szmitek miał rację kiedy go pozdrawiał. Miał być gość nie do ruszenia tak opowiadał wszystkim dookoła a jednak wiatr tym razem zawiał mu w plecy.

bilbo bagins
@Gandalf Szary

Gandalf odstaw dopalacze. Wiatr w plecy miał przez ostatnie lata teraz to raczej w twarz

Gandalf Biały
@Gandalf Szary

Tak sobie myślę Szary Bracie czym ten PAZIU się teraz zajmie skoro uprawnienia na koparki wygasły... W BSB nie ogarniał, na budowie najpierw fuga później płytka.... CO DALEJ??? A pro po teraz czas na kolejne GADY, KANALIE....zakładowe typu Brylant i inni którzy zniszczyli BSB.

@Gandalf Biały

W końcu doigral się Mareczek, jeszcze czekać aż z kadr też poleca hieny, to oni wszystko rozwalili, z dumą wreczali wypowiedzenia innym.

dingo

Przy zwalnianiu ludzi również trzeba zachować trochę klasy. A tego Ci panowie nie potrafią. Pracownicy fizyczni sami odchodzą. A bez nich dla biurowych nie będzie kasy, więc i oni stracą pracę. Ale niektórym trudno to pojąć. Fizyczni prędzej znajdą pracę jak tzw biurowi. A i Ukraina już tylko patrzy jak uciec z tego zakładu.

@dingo

hahahahhaha inzyniera. Marka porwalo hahahhahahaha mowilem ze do zawodu wroci hahahahhahahahah. Tego wyzelowanego powinni wykopac nastepnego co pali opium po katach, pozniej wyplate nalicza. Nastepny artysta z 2 hali majster powinien poleciec. Pozbyc sie tego oszolomstwa raz na zawsze.

jim tom
@mig mag and tig

wiedziałem ze kierowniczka zwolnia predzej czy pozniej. Pojecia zielonego nie miał. Brawo za to ze tak dlugo sie utrzymał mataczeniem. Aaaa jeszcze swoich chłopkow niech pozabiera ze stanowisk, rownie madrych jak on.

mig mag and tig

ahhahahahahaha marek kierownik hahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

siergiej z novosybirska

cpalnia (usunięte przez administratora)razem z geniuszami

Zostaw merytoryczną opinię o Bsb Poland Sp. z o.o. - Ciechocin

• Jak się pracuje w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bsb Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Bsb Poland Sp. z o.o.