Opinie o Bsb Poland Sp. z o.o. w Ciechocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bsb Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bsb Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bsb Poland Sp. z o.o. w Ciechocin

stary pracownik

ciekawe co z fachowcami sie stanie zakładowymi

jelito grube

ja juz szukam pracy

mig mag and tig

Ostro praca ruszyla dzis od rana. Pielgrzymka tez ostro ruszyła, poczuli wiosne. Mam kawał o pielgrzymce. Co wnosi do pracy nowego pielgrzymka? Marka i piach w butach

fikut
@mig mag and tig

Właściciele chodzą i notują co przyda się w Danii. Ciao Ciechocin

jim tom
@fikut

hahahaha tez widziałem.Kaplica bsb

Pracujący!

Czegoś tu nie rozumiem. W grudniu CEO rozpisuje się jak to w Poznaniu będą pomagać sąsiadującej firmie w projektach CBI. Nam te projekty nie przyniosły nic co wynikało z obliczeń dotyczących oszczędności tysięcy godzin. Chyba że te zabrane premie i zakaz nadgodzin. Teraz zamykają oddział w Poznaniu. Policja wjeżdża na zakładw Ciechocinie i zamyka 3 gości bo robili grube wałki. Kiedyś sytuacja nie do pomyślenia. CEO może pojeździ na tej " Gazeli" bo nic innego nie potrafi jak zrujnować zakład. Mam wrażenie że nie zdajemy sobie sprawy że BSB (bój się Boga) zmierza tylko w jednym kierunku- bankructwa.

@Pracujący!

hahahahaha pojda siedziec za pol heba. Takie rzeczy tylko w bsb ciechocin. Pozdrowienia dla wszystkich co tam mysla jak ma byc swietnie, burza mozgow wielka a tak szczerze to wolal bym dac do kierowania,menadzerowania,brygadzistowania tektorowemu chlopkowi wycietemu z dkty do zarzadzania ta firma i byl by lepszy efekt niz ta grupka kalekow co nawet by im sznurowki ukradli z butow hahahha.

@Pracujący!

CEO wg mnie odwalil kawal dobrej roboty!

Policja
@Zyczliwy90

Dokładnie tak!(usunięte przez administratora)!! Mam wrażenie że tylko tacy udzielają tutaj glosu

Lisek
@Policja

Przydało by się zrobić porządek z całą resztą lapówkarzy, cponow i przekretów.. Może wtedy będzie się tam lepiej pracować, albo i nie.. Musieli by wtedy zakład zamknąć bo nie było by komu pracować..

@Lisek

Az taka lipa? Nie chce mi sie w to wierzyc. Same oszolomy zostaly??

@Zyczliwy90

tu nikt inny nie został jak kaleki,narkomani pare osob ktore maja kilka krokow do pracy,5 osob ktore musza wytrwac do emerytury i kalecy umysłowi co zarzadzaja ta grupka społeczna. Dzis znowu 4 z w kiblu na 2 siedzieli i tylko pukanie w plytki bylo slychac az drgania w kanciapie kj sa. Wczoraj dobrze ukrainiec skomentował jednego pracownika na prostowaniu. Szto eta mu zadzielac mina. hahahhahahahahah. Widac ze albo nie spał bo z twarza to zle było.

@mig mag and tig

A Ci co sa w biurach? Ktos w koncu musi byc w porzadku???

wporzo
@Zyczliwy90

tych w porzadku juz nie ma, Ci nie w porzadku z biur zmeczyli madrych i postarali sie aby Ci w porzadku poszli sobie w sina dal

Firma Bsb Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Elektromechanik - Mechatronik – pracownik utrzymania ruchu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Oby do wiosny wytrzymać i iść dalej. Co się wyprawia w tej firmie po prostu żenada. Jeżeli nad godziny nie wrócą większość ludzi pójdzie dalej i będzie musiał się dyrektor wziąć za robotę a nie tylko siedzieć i śmierdzieć.

Mis

Tylko czy bedzie wiedzial jak element ogradowac?

monti
@Mis

tak jak wie co maszyny moga zenujace to ze kierujacy zakladem myslal ze blache 20mm potnie laserem na dwie dychy a o innych kwiatkach nie wspomne, taka wielkopolska gospodarnosc rozdmuchac koszty i mowic ze na nic nie ma ale na kumpli jest

@Mis

Na pewno nie będzie wiedział. A wogule wie jak wygląda bosz?

Albi
@monti

Niech sprawdzi doswiadczenie, cv, wyksztalcenie, osiagniecia swoich podwladnych od kierownikow po brygadzistow to zlapie sie za glowe. Dziwi jedna rzecz ze nikt tego nie zrobil i wnioskow zadnych nie wyciaga. Tam produkcja, rozdzielaniem pracy zajmuja sie osoby majace mniej rozumu od dzdzownicy wiec jak tam ma funkcjonowac rozwoj firmy jak niedorozwoj jest w srodku?

@Albi

Jak by sprawdzil to by zrezygnowal ze stanowiska. Co myslisz ze dunczycy czy dyrektor nie domysla sie ze chlopaczki Pana Boga za nogi zlapali i beda dalej robic co chca?

Lysy

Gratować a nie gradować

@Lysy

I taki napisac nawet nie potrafi co robi poprawnie. Pewnie liderem na tym gratowaniu jest hahaha

Łysy
@Mig mag and tig

Co misiu według Ciebie źle napisałem?

jelito grube

hahahahahahah zaklad pracy.

siergiej z novosybirska

przepili zaklad z fachowcami. Marek i społka z ograniczona odpowiedzialnoscia umysłowa

mikuta
@siergiej z novosybirska

Są/byli w tej firmie jeszcze gorsi od (usunięte przez administratora).

...

Widząc co się dzieje w BSB można stwierdzić że firma jest na skraju bankructwa. Większość ludzi się zwalnia, A na stronie bsb co zawsze były oferty pracy kogo potrzebują teraz jest pustka. Ludzie już mówią że firma ma być sprzedana a my nic nawet nie wiemy o tym fakcie ale coś jest na rzeczy :)

,,,,
@...

No tak dunczycy wrescie skumali co tu jest grane, kto i w jaki sposob dostal sie na stanowiska do brania kasy i nic nie robienia. Kazdy wie jakie osoby niekopetentne siedzial na stolkach i awansuja kolegow na cieple stoleczki.

maly
@,,,,

skumali? taki dynamiczny rozwoj, w internetach ciagly sukces i ta racza gazela na ryj padla, na razie w poznaniu, alez kompetencje prowadzacych to zwierze, zal zal zal

Yogi

Coś niebiesko się dziś zrobiło na firmie ale mało osób pojechało na wycieczkę narazie same płotki Marek i edek, czas na stalowego i resztę grubych rybek. Czekam na kolejne odcinki.

@Yogi

Hm. Jestem na urlopie - Może coś więcej napiszesz?

tobi
@Mokron

ciekawe ile osob nie przyjdzie na wszelki wypadek jutro do roboty ;)

pikaczu
@tobi

Mataczył Mexyk lat kilka, wyprowadzili i Mexyka.

Karamba

Chcialbym uczestniczyc w pielgrzymce zakladowej, coz tam za pomysly musza byc, zagadnienia,problemy do rozwiazania,misje poboczne,jaka debata,stany poszczegolnych prowadzacych ta pielgrzymke,cala oprawa tej wyprawy,dlaczego ruszala z 1hali na 3 teraz odwrotnie czy przynioslo to jakis skutek pozytywny. Moze wrocic do tej koncepcji z 1 na 3 lub nowszy pomysl z 2 do kibla pozniej na 1 i na 3 i do domu. Zakonczenie pielgrzymki wnioski, skojarzenia z wyprawy. Kto byl bohaterem tej niebezpiecznej wyprawy. Wspaniale odczucie brac czynny udzial w tej pelnej, pieknej przygodzie

Biurowy
@Karamba

Hihihi bardzo smieszna jest ta pielgrzymka. Uciekajacy marek.p podczas spaceru udajacy rozmowy przez telefon, albo sie uczestniczy w pielgrzymce calym sercem albo udaje rozmowy przez telefon.

CEO LIFE
@Karamba

taki pomysl na CBI - zlikwidowac pielgrzymke to ile godzin rocznie oszczednosci hahha CBI = ciagly implemantacja bzdur z ang continius bulshit implemtejszyn

Gowork to miejsce przeznaczone do wyrażenia opini na temat miejsca pracy, warunków zatrudnienia. Czytając to co ludzie tutaj wypisują zastanawiam się o co chodzi? Jakieś żale, obelgi, portal plotkarski...

Mokron

To co jest napisane to właśnie opinie o pracodawcy i ludziach, którzy tworzą firmę. To oni właśnie kreują jej wizerunek. A każdy w jakiś sposób chce wyrazić swoje żale- do kogo ma iść? dyrektora? kierownika? Po co ? Żeby usłyszeć nie wiem - nie mam pojęcia?

Mig mag and tig

Mam pomysl, moze by tak nakrecili w bsb odcinek zlomowisko pl. Na premie by bylo. Mam scenariusz. O 6 rano zajezdza marek z edkiem po zlom wchodza do kierownika produkcji a tam okazuje sie ze zlomu jest na 5 kontenerow, wiec dzwonia po wsparcie do stalowego z orlami. Oni zajezdzaja po pielgrzymce zakladowej, pakuja zlom same buble i przewracaja 3 hale przypadkiem. Do pomocy dzwonia do firmy desh i do palenia wydelegowany zostaje kazik z jastrzebiem, ktorzy trafiaja pod skrzydla fachowca z 2hali ktory nakazuje pociecie wszystkich hal i tak sie dzieje. Na premie by bylo do konca roku za 1 odcinek.

Spawacz
@Mig mag and tig

Dobry pomysl lepszy menadzer z ciebie by byl niz z konia

migomat
@Mig mag and tig

widać już kto ćpa skoro takie pomysły tutaj się pojawiają

Bazalt
@migomat

Swietny pomysl ja bym jeszcze nagral jak pseudo brygadzista czaczakowski pali papierosa w tych swoich przyrzadach papierosa to by byla rewolucja

@Bazalt

Hahahaha dobre chociaz pieniazki wplynely na konto firmy. Brygadzisty 2hali nie radzil bym nagrywac bo to kompromitacja dla firmy ze takich ogrow sie trzyma

asterix
@Mis

Co tu sie dzieje w tym zakladzie. Ludzie madrzy sami odchodza lub sa zwalni przez tempych brygadzistow i doprowadza do takiej sytuacji ze zostanie sam taki brygadzista jak na 2 hali i nawet maszyny zadnej nie uruchomi, wtedy dyrektor sie obudzi i zada pytanie dlaczego ktos taki tyle czasu byl na tym stanowisku? I kto go powolal?

Kobieta
@asterix

Kon to ma lekkie porazenie mozgowe i go menadzerem zrobili hihihi jak mu nawet w tej grze menadzer na kodach nie szlo

@asterix

Zakład promuje i zostawia ćpunów, olambików i gówniarzy wiecznie imprezujacych i na kacu. Brawo Wy.

Kostucha
@Mokron

Kible od 6 zawalone od 1 hali do 3 co oni (usunięte przez administratora) przychodza do roboty czy co, jeden kibel a po 3 wychodza

@Mokron

To jest bsb, miejsce stworzone dla takich. Dawniej byl normalny kierownik, brygadzisci, pracownicy a teraz zobacz.

x
@asterix

dzieje sie to na co pozwala gora! moze (usunięte przez administratora)sie obudzi i spyta sie siebie dlaczego takiego dyrektora ma co taki bajzel zrobil z firma kiedys tak nie bylo

@x

Jezeli dyrektor przychodzi i godzi sie na zarzadzanie taka firma to albo ma na tyle jajoglowa glowe ze powie w pewnym momencie co wy mi za bzdury wciskacie. Jak nie ma na tyle pojecia to ma ze soba ludzi co maja pojecie. W bsb to papruny chlopcy powyciagani z jaskin zarzadzaja produkcja, baby co pojecia o metaly nie maja, obrobce laza i rozkazuja, kj co im dasz inny rysunek niz wyuczony przez 6lat i sie gubi jak slepy w Wieliczce, brygadzisci powyciagani z kapelusza magika. Teraz wszystko ladnie wychodzi hahaha. Bo co taki marek mysli ze bedzie gwizdal z chlopcami dalej bral kase i awansowal dalnow na stanowiska i nie tylko on bo tam to zakorzenione jest tak ze 3/4 zakladu to cuchnacy ukladzik.

@Mig mag and tig

No wiesz premie niektórzy wybrańcy dostali.

x
@Mig mag and tig

jak nie ma pojecia to za co mu placom ? nie ma byc najmondrzejszy ale to jego robota dobrac sklad co ogarnia, papudrakow dobral i takim dal rzondzic to ma bajzel

Xxx

Zainwestuj w słownik ortograficzny :D

Biurowy
@x

Jak już to - PŁACĄ...... NAJMĄDRZEJSZY..... RZĄDZIĆ..... Mig mag and tig jeśli nie potrafisz się wysłowić to może lepiej, nie udzielaj się na tym forum.

Ufo

Uwaga uwaga ponawiam apel, poszukiwany cwierc fachowiec 2 hali. Opis poszukiwanego, niski, gruby, pol lysy z wrzutem na twarzy, brak umiejetnosci jakichkolwiek z twarzy nie za madry, stan psychiczny tragiczny

Sami narkomani tu pracuja. (usunięte przez administratora) w tych kiblach strach wejsc zeby czegos nie zlapac

@Andrzej

I bhp z wielkim kierownikiem nic nie robia z tym

robotnik
@Mis

BHP to bezposrednia odpowiedzialnosc najwyzszego kierownictwa firmy!!! gdzie jest dyrektor?

Kinder

Pol zakladu sprzedaja z fachowcami w komplecie. Co tu sie wyprawia nastepna wiosna porwie ten zaklad. Czas ludzie szukac pracy bo zaklad bedzie zlikwidowany. Nikt emeryturki nie dotrwa w tym zakladzie. Tak to jest jak za zarzadzienie bjora sie chlopcy z pogranicza ulomnosci mianuja brygadzistow kierownikow kj z kinder niespodzianki. Sami siebie pogranzaja. Zamkna cpalnie i gdzie ci wielcy fachowcy znajda prace jak nic nie potrafia. Niektorzy wroca do swojego fachu plytki i te sprawy.

@Kinder

Patrząc na Twoje błędy ortograficzne ty jesteś z pogranicza dyortografii i dysleksji . Widząc przyszłość ocierasz się też o wróżbitę Macieja...

@Baniak

Jak juz czepiamy sie bledow to dysortografia

@Kinder

Pinki nie czepiaj się szczegółów. Jest różnica między szybkim pisaniem i pominięciem litery a tym, że np. stosuje się j zamiast i ( bjorą - biorą ). Poza tym podziwiam skrupulatność:):):)

@Baniak

Pinki byl by lepszym kierownikiem i brygadzista niz wszyscy razem wzieci

@Baniak

Witam bardzo serdecznie. Proszę bardzo o nie używanie mojego pseudonimu tutaj, gdyż to nie ja pisze te rzeczy. Nie ma się tyle odwagi, by podpisać się własnym? Patrząc na polskie prawo, jest to w pewnym sensie karalne, więc najpierw zastanów się co robisz i za kogo się podpisujesz. Skoro masz tyle do powiedzenia o firmie czy czymkolwiek to zacznij od podpisania się swoim pseudonimem/nazwiskiem/imieniem.

Pinki
@Baniak

Nie czaje o co wam teraz chodzi. Dlaczego bijecie do mnie? Z resztą mam to gdzieś wyrąbane mam na te wasze komentarze

@Kazimierz Karol Bania

Używanie pseudonimu jest w polskim prawie w pewnym sensie karalne???Karol puknij się w głowę i zajmij metalurgią,prawo zostaw umysłom ścisłym.

@Baniak

No widzidać, że człowiek wykształcony to z ciebie raczej nie jest. Nauki ścisłe, są to dla twojej wiadomości nauki, w których chodzi o zajmowanie się m.in. analizą czy logiką, natomiast nauki społeczne, to właśnie tam ludzie zajmują się m.in. prawem. Także radzę najpierw się dokształcić a potem pisać fakty. Skoro jednak jesteś tak mądry, to zapraszam do napisania swojego imienia czy pseudonimu, a nie poszywania się pode mnie.

widać*

...
@Kazimierz Karol Bania

Witam Panie Karolu. Jak Pan był tu kierownikiem A Domek dyrektorem to dopiero firma zarabiała na siebie i wszyscy byli zadowoleni były nadgodziny premie. Teraz to jest wielki ch...

@...

Wrescie ktos madry odwiedzil ta strone to racja i fakt ze byl Pan kierownikiem z wiedza i umiejetnosciami. Takim ktory wiedzial jak pokierowac zakladem jakich ludzi dobrac pod soba bo teraz to peknac ze smiechu idzie kto jest kierownikiem i co potrafi lepszy byl by gluchy i slepy albo wcale. Nic nie potrafi, nawet pisac dobrze.

@Mig mag and tig

Jak ma kierowac zakladem jak ledwo autem kieruje

Zyczliwy
@Mig mag and tig

Obecny kierownik był już kierownikiem za Tomka i Karola. Pamiętam również że jak Karol był kierownikiem w BSB to właśnie na tym forum fachowcy tacy jak ty wypisywali ze powinien na rencie już być. Jeżeli były kierownik jest taki fajny A BSB takie śmieszne i źle to dlaczego jeszcze nie robisz nogi magu w Stalnoxie?

@Zyczliwy

Tu jest smiesznie, rekawow sobie nie wyrwe i mam blizej

Zyczliwy
@Mig mag and tig

To po h uj ciągle narzekasz,żałosny jesteś...punkt dla Ciebie niech tylko dyrekcja to przeczyta to przykreci śrubę brawo ty

Wiedza to potega
@Zyczliwy

Kierownikiem zostal za inne osiagniecia.

@Wiedza to potega

Na moje to moga hydraulicznie skrecic ta srube a i tak (usunięte przez administratora) jest, proste rzeczy sprawiaja takie klopoty. Oni skrecaja srube a glupota i tak jest grana

Amerikan
@Wiedza to potega

Spawac nie potrafi, ciac na laserach nie potrafi, obslugiwac pily nie potrafi, wiertarek tez,prostowania tez , moze cos na galwie sie zna, o maszynach zapomnij, na geciu tez nie. A zarzadza nimi i kieruje hahahaha. Jak ktos taki moze byc kierownikiem zakladu?

@Zyczliwy

Kierownika zrobili z niego dla jaj chyba bo nie za wiedze umiejetnosci i wyksztalcenie. Zapytaj sie go o cos to uda glupiego i ucieknie hahaha

Spawacz
@Kinder

Przeliczajac euro ze jest po 4zl to dunczycy wychodza na zero patrzac na przerob pracy. Gdyby ta firma miala sie utrzymac za nasze to dawno by padla. Brak logicznego myslenia u wiekszosci pracownikow a drugiej polowy dziala tylko proszek.

Joojoo
@Spawacz

W Królestwie Duńskim obowiązuje korona duńska - kurs średni NBP na dzień dzisiejszy 0,5818

@Joojoo

Hahahaha no to krol Dani z krolowa dokladaja do interesu zeby grupka polglowkow bawila sie w zarzandzanie firma lepiej im klocki lego niech dadza

papiez

zeby zakład normalnie funkcjonował to trzeba pierw tych pseudo fachowcow wywalic typu pan mareczek co na zatrudniali chlopaczkow pokroju fachowiec z hali nr 2 do tego 3/4 leni z biur tych raportowcow co butow zawiazac nie potrafi

Racja

Vob

Norma i nikt nie kuma

@papiez

Pojecia zielonego nie ma zaden a ten fachowiec czaszkowski czy jak to cos sie zwie to tempy nic nie kuma

Ukladzik

Kto ma uklady w bsb moze na glowie chodzic

Biibo

Bsb wielki cyrk na kółkach zarząd nie ma zielonego pojęcia jak ogarnąć zakład żeby zarabiać miliony sprzęt i fachowców (pracowników) których jest coraz mniej nie biurowców co rosną w piurka za trzymanie palców z tyłu ;) pozdrawienia dla Tomka i Karola jak to mówią co dwie głowy to nie jedna oczywiście bym zapomniał 7 rano zbiórka biurowców itp. Jest ich około 15 i nic się nie zmienia jest coraz gorzej nie ładnie podpisywać się za kogoś kim się nie jest. Czy coś się zmieni raczej nie jak Duńczycy otworzą oczy i zaczną ogarniać ale nie pracowników tylko tych nie myślących na konkretnych stanowiskach pozdrawiam

Amerikan

Stasiu juz listki na wykrycie narkotykow kupil. Tylu wykreca juz jak sie patrzy z gory ze kiedys dojdzie do tragedii.

Koncoweczka

To juz koncoweczka

Zostaw merytoryczną opinię o Bsb Poland Sp. z o.o. - Ciechocin

• Jak się pracuje w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bsb Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Bsb Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • 36 lok. A
    87-408 Ciechocin