Opinie o Bsb Poland Sp. z o.o. w Ciechocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bsb Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bsb Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bsb Poland Sp. z o.o. w Ciechocin

Kupa

Ktos dzis taka kupe zrobil na dwojce ze z dwie godziny walilo pewnie po tej fetce chlopcow pedzi.

A teraz mandaty wystawiają (usunięte przez administratora) chyba na własne pensjlę zbierają.

Kinder

Policja zakladowa niech jeszcze alkomat stasiu nosi i testy na narkotyki to dopiero kase bedzie trzepal

Lolo

Co wnosi do swojej pracy fachowiec 2hali? Piach w butach hahaha

Albi
@Lolo

I nic wiecej. Dyrektor takimi sie nie zajmie.

operator

nawet ukraincy sie smieja juz z bezmyslnosci przelozonych

Firma Bsb Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Elektromechanik - Mechatronik – pracownik utrzymania ruchu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Jacek

Zakład zoombi.

SSSSS

takiej komedii jak tutaj to jeszcze dwudziesty pierwszy wiek nie widział. Gorzkie żale : >

Ni jakiś

A pan (usunięte przez administratora) co taki mądry innych pracowników może osądzać o coś co nie robią przyzwoitego ze niby mają poty na czole a niby jest zimno na hali. Sam niech się weźmie za robotę a nie tylko myśli o roletach. Bo może skończyć jak jego dobry funfel z Kowalewa też się nasmiewal.

Mis
@Ni jakiś

Poty to tam sa ale po tych proszkach chyba

@Ni jakiś

Samych genialnych brygadzistow mamy. Jeden mylil sie na parkingu przy paragonach, drugi popazony orenzada, trzeci przerzucony z pendzelka na maszyny i mysli ze do gry nadal szuka zetonow pod stolem.

Mistrz swiata z Cievhocina
@Mig mag and tig

A Ty zapewne jesteś mistrzem świata tylko co jeszcze robisz w tym strasznym BSB?

@Mistrz swiata z Cievhocina

fakt jest straszne, mistrzem nie jestem ale na pewno lepszy niz brygadzisci w bsb bo nie latam z rysunkiem po pracownikach. Co to znaczy na rysunku? hahahah. Rozdajac zadania spawacza trzeba znac sie na spawaniu,rysunku i robocie a tu lipa. Tak samo rozdajac prace na maszynach trzeba sie znac na programowaniu rysunku i myslec i znowu lipa. Takich lip to moge 1000 podac.Bo dzien w dzien komedia jest:)

Karol

Uwaga uwaga na 2hali potrzebny psychiatra, sensej hali za duzo podjad

Ni jakiś
@Karol

Kogo masz na myśli?

Patyk

Przedłużają wogóle umowy? Mi się za chwilę kończy i oczywiście cisza.

Albi
@Patyk

Tak tak przedluzaja do konca zycia. Jak madry jestes to ci nie przedluza jak tempy to na stale i 17zl na godzine

Funfi
@Patyk

Jak posypiesz konkret

@Funfi

Hahaha brylantowi na wlosy posyp

Mig mag and tig

W poniedzialek znowu do pracy. Oby cos bylo do pracy. Bsb gora na czele z ukraina i tymi cpunkami.

Mig mag and tig

Tam to kazdemu powinni na poczatek po lamie kupic bo jest madrzejsza niz pracownicy zatrudniani teraz. Nie licza sie pojeci pracownicy, tylko wazne zeby oddychal i widzial po czym szlifierka machac ma a ze macha po palecie nie detalu to juz sie nie liczy. Zaklad kleczy na jednym kolanie to na wiosne bedzie kleczal jak zydzi przy scianie placzu.

Narkoman

A ja wciagnelem szczura i (usunięte przez administratora)teraz na 2hali

Andrus

Od wiosny ruszy ostro robota w bsb. Ukraina+fachowcy bsb= sajgon hahahaha. Zycze powodzenia i zamowienia dodatkowych 2000m stali z kazdego rodzaju. Good job

Mistrz szczura

Bsb to fajny zaklad pracy lecimyyy

Mig mag and tig

Na moje to rosyjskiego sie uczcie. Ukraina przejmuje zaklad w szatni robaki wieksze chodza od pracownikow a smrod jak z (usunięte przez administratora) dinozaura. Na moje moga zamkna to w ch.... ,bo do tego to zmierza. Najnizszym kosztem wyciagnac ile sie da,tania sila robocza pod przewodnictwem WIELKICH FACHOWCOW hahahaha. Pierwszy dyrektor to mial leb. Zagrabil grabkami dla siebie, dal prace 4 brygadom,pracowali sami polacy i byl porzadek. To dyrektorzy po nim to nie umywaja sie do niego zreszta widac kto kieruje praca zakladu,kogo porobili brygadzistami,kto kierownikiem KJ jest, ilu bhp jest i krencony film o podboju galaktyki w zakladzie jest. Brawo bsb aluuuuuu hahaha

yogi

No i wylał się atrament - nie ma z kim rozmawiać po tych roszadach a "odcięci" dostawcy pytają o co kaman ......

@yogi

Yogi a o czym chciałbyś porozmawiać?

Dyrektora za łeb trzeba wziąć woli dać zarobić zewnętrznej firmie niż swoim pracownikom. To jest mądre???

i nie tylko za to

zadołował firmę migiem , za to

Jakiś

A bym Zapomnial. BYŁY BRYGADZISTO ŚWIĘTY NIE BYŁEŚ. Pozdro dla Kowalewa.

Jakiś

Dyrekcja to jedna wielka banda idiotów dalej srajom niż widzą. Od wiosny będą pracować sami z debilami z Ukrainy. Każdy tylko chcę przetrwać zimę i iść dalej jak najdalej z tego (usunięte przez administratora) Powodzenia dla dyrektora oby tak dalej.

Byly brygadzista

Szczerze to co tu ludzie pisza to czysta prawda. Nikt nic z tym nie robi dopoki nie dojdzie do tragedi wtedy kto bedzie odpowiadal za to? Dyrektor? Kierownik? Bhp? Kadrowy? Brygadzista? Czy jak zwykle zwykly pracownik?

Zostaw merytoryczną opinię o Bsb Poland Sp. z o.o. - Ciechocin

• Jak się pracuje w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bsb Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Bsb Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • 36 lok. A
    87-408 Ciechocin