Opinie o Bsb Poland Sp. z o.o. w Ciechocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bsb Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bsb Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bsb Poland Sp. z o.o. w Ciechocin

Bój Się Bo$za

Pracowałem w tej firmie prawie trzy lata , a dokladnie 33miesiace, co do dnia, bez pomyłki obliczyli termin, bo nastepnego dnia z automatu mialbym na czas nieokreslony. Przez ten okres zaobserwowalem ze z miesiaca na miesiac było coraz gorzej. Wiecej ,,fachowców,, w biurach niż ludzi na produkcji. Fachowcow kolegow, znajomych do przyuczenia, lub dzieciakow po szkolach bez doswiadczenia. Caly zarząd to jedna wielka pomyłka. Sami kur... ,,specjalisci,, Ludzi maja za nic, o podwyżce zapomnij. Nie rozumiem co jeszcze trzyma ludzi w tej firmie, jak ta firma nie ma nic do zaoferowania, a pieniadze ktore oferuja są tak zabawne jak oni... Dno, żenada, pomyłka, nie polecam, no chyba że ktoś lubi ,,POLATAĆ,, ????

WEQE
@Bój Się Bo$za

jeżeli jest tak źle to chyba należałoby się cieszyć ,że już tam nie pracujesz. Szukaj lepszej pracy z lepszą kasą i daj znać jak poszło

Bój Się Bo$za
@WEQE

Grzechem byłoby sie nie cieszyc, ze juz tam nie pracuje. Żałuje tylko ze obudzilem sie dopiero wtedy, kiedy dostalem wypowiedzenie. Obecnie pracuje przy wykończeniach wewnetrznych budynkow i mieszkan. Stawka na start 15zl, po miesiacu dostalem 16 i premia nie mniejsza jak 250zl. Praca w milej atmosferze, bez cisnien, bez kamer, bez zadnych problemow, normalne podejscie do pracownika....w koncu spokojna glowa. W dodatku ucze sie czegos co z pewnoscia przyda sie w zyciu codziennym i przy odrobinie checi pozwoli mi dorobic do wyplaty. Nawet moja partnerka stwierdzila ze jestem innym czlowiekiem odkad tam nie pracuje. Pozdrawiam żałosną firme jaka jest BSB

Mis
@Bój Się Bo$za

No fakt kazdy kto wierzy w siebie i wie co potrafi poradzi sobie. Tylko nieudacznicy trzymaja sie bsb. Ja sam sie zwolnilem bo juz patrzec nie moglem na to co tam sie dzialo i dzieje.

Lolo

Pracowalem w tej firmie 2 lata. Umowa zostala nie przedluzona, sam nie wiem z jakiego powodu. Brygadzisty sie pytalem to mowil ze bedzie przedluzona. Co sie okazalo ze jednak nie. Zostalem na lodzie przed samymi swietami. Cyrk nie zaklad pracy. Balwana daja na stale, swoim fumfelka co aluminium od kwasiaka nie odroznia. Umowy dostaja takie osoby co stale najarane laza, zostawiaja zasrane kible, uwalone plytki od amfetaminy i tylko tacy tam maja prawo pracowac chyba. Na stanowiskach brygadzistow sa nie kompetentne osoby np. Pracownik idzie do brygadzisty z rysunkiem a ten wola pracownika zeby spojrzal na rysunek bo on nie wie( hala nr 2). Na 1 pracownik uzupelnia tablice a brygadzista sobie siedzi i drapie sie po glowie caly dzien. Ciekawe kto mianuje tych paprakow? Jakis paprun tez. Liderow na gratowaniu porobili nawet, bo brygadzisci tyle pracy maja ze szok. Listonoszy maja do noszenia zlecen. Poranna droga krzyzowa to fenomen niech im krzyz pospawaja i glosnik dadza z muzyka dobry jezu. Zal nie zaklad pracy.

Wafel

Mi tam pracuje sie dobrze

Mig mag and tig

Radzio nie pij tego bimbru bo ci sie mikrony nie zgadzaja i paleciak cie prowadza po hali

Firma Bsb Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Elektromechanik - Mechatronik – pracownik utrzymania ruchu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Kfc

Fundacja Ronalda MCdonalda tak firma nasza powinna sie nazywac

Bsb cyrk na kolkach

Gdzie tam fachowcy? Bo nie widze? Ten na 2hali? Hahahahaha jak to cos nawet na rysunku sie nie zna i tylko lazi smierdzi i podpier...... . Na swieta to po worku amfy dostana beda skakac jak kangury. Zal tam lazic i sluchac tych zebran, obietnic,zapewnien. To sa tylko slowa. Niech to lepiej zamkna duzo osob poradzi sobie, kara spotka tych oslow

@Bsb cyrk na kolkach

No sama fachura. Medal powinien za wiedze i umiejetnosci. Takich ogrow jest tam wielu no ale nikt tego nie widzi. Nawet tablicy uzupelnic nie potrafi hahaha

Amfa kangur
@Mig mag

To byś uzupełnił a nie się (usunięte przez administratora)

Pracujący!

Mnie dziwi jedno. Każdy trochę myślący widzi gdzie to zmierza-do zamknięcia (chyba że już takich tam nie ma?) a nadal tam pracuje. To może wcale nie jest tak źle?

XXX
@Pracujący!

Jestem pracownikiem zatrudnionym od poczatku istnienia firmy. Co roku jest okres z mniejszą ilością zamówien i pracy...czytam te wpisy i mam wrazenie ze sami nieudacznicy i panikary zamieszczaja wpisy. Jak sie nie podoba to wyp..lac!!! RND rzadzi

Tedii

Brylant oddawaj socjal. A nie ze stasiem jajkami sie bawicie. Brylant na zel pewnie i odzywke do wlosow wydal.

Pan

Po co sa raporty? Zlecenia produkcyjne? Tego nie czaje co brylant tez raportuje i dyrektor co robil? Zaklad powinien opierac sie na zleceniach i puszczac je w obiek. Zreszta jezeli przychodzi nowy dyrektor powinien miec ze soba nowa kadre kierownicza brygadzistow osoby ktorym ufa.

lopez
@Pan

jo powiniem ale dlaeczego ten przutargal bande papudrakuw i amatoruw co boli

Cpun

Przecpalem caly dobytek co tam zarobilem

Mis

Kiedys byly 4 brygady 1 kierownik 4 brygadzistow i roboty w pip roboty. Teraz 2 brygady 4 brygadzistow 3 kierownikow i malo roboty brawo bsb

duplo
@Mis

i pelno biurowych w poznaniu i ciechocinie a roboty coraz mniej

Pracujący!

Kiedyś były 4 brygady , w biurach była połowa ludzi i zakład raczej dobrze funkcjonował. Co nowy dyrektor to gorzej. Teraz siedzisz jak na bombie i nie wiesz kiedy polecisz. Tylko mydlenie oczu i kłamstwa. Za nadgodziny nie chcą już płacić. To wszytko zmierza do zamknięcia.

Kaktus
@Pracujący!

A może po prostu jest za dużo tzw biurowy w stosunku do pracowników produkcyjnych?

Ano

Teraz wymyślił zakład, ze nie będzie nadgodzin a jak jakieś będą to wymiana za urlop. Porażka dla BSB. Nawet niewiadomo czy będą Paczki dla dzieci, a o premi Świątecznej można zapomniec. Maja nas Pracowników za nic.

brak slow
@Ano

moze nosy beda w kase z premi i paczek dmuchac zenada

spawi
@brak slow

no tak internety pokazaly przyklad z gory niech jeszcze wiecej amatorow za gruba kase trzymaja to do piachu pojdzie firma

@Ano

Niech kostke poprawi miendzy 2 a 3 hala bo wozkiem jezdzic sie nie da a nie za kierowanie produkcja sie bierze

monti
@Mig mag

szkoda kasy trza hale w poznaniu grzac i darmozjadom w biurach pensje placic

Karol

Ludzie a czego sie dziwicie? Zwalniane sa osoby maja pojecie a zostawiaja ludzi co na rysunku sie nie znaja. Na stanowiskach brygadzisty sa osoby co nawet liczyc nie potrafi. Ten zaklad pociagnie gora 2 lata i pierdyknie

Ano

Z tego co mi narazie wiadomo na paczki i premie świąteczną nie ma co liczyć. Zekomo niebylo i niema socialu bzdura totalna. Na stronie bsb w zakladce menu jest praca a tam napisane jest ze sa pikniki ,paczki i premie świąteczne.

Ddd
@Ano

Pieniądze z paczek świątecznych premii poszły na rozruch Poznania bankowo. Tylko jak Niemcy otworzą granicę dla Ukrainy to wtedy Poznań zniknie

Stachu
@Ano

Czy stymi pączkami to już oficjalna informacja czy plotki jak zafsze?pytam bo BSB plotka stoi jak zafsze

Łysy
@Ano

Bzdura zakład zamiast sie rozwijać to się cofa w rozwoju Produkcja ma pracować za setki a reszta pracowników za odrobek żenada Brakuje tam Tomka i Karola zaprowadzili by moment porządek.

Mati
@Łysy

Tak brakuje ludzi co znali sie na robocie. A nie marek co w swoim zawodzie kostki polozyc nie potrafi a bierze sie za prowadzenie zakladu pracy i robi z glabow brygadzistow

Szczesliwy

Brylant w tym biurze to tez miejsca nie ma dla ciebie. 4 brygadowka- brylant kadrowa i bhp. 2 zmiany brylant kadrowa 2 bhp. Cos tu jest nie tak?

Pan fart prod
@Szczesliwy

Podobno Agata też na celowniku....

Mati
@Pan fart prod

na parkingu nie ogarniał roboty a w bsb ogarnia hahahhaha

GoGo

Burdello boom boom. Pozdrowienia dla wszystkich co rozmawiaja z metalem jak DalajLama z medytacja. :)

michał

kilka lat temu zakład bardzo dobrze zarzadzany. Teraz to porazka

Tadeusz

Proszę rozwińcie temat czystek i narkotyków. Pojawiły się nowe oferty pracy, czy są one wynikiem czystek właśnie?

@Tadeusz

Czystki? Tak sa zwalniane nie te osoby ktore dawno powinny byc zwolnione. Zaklad byl dawniej madrze zarzadzany i naprawde wielu madrych ludzi sie pozbyli na rzecz kolegow,ktorzy nie maja pojecia o pracy. Tyle ze biora wyplate i donosza. Jezeli ktos ma glowe na karku, ceni swoja prace i umiejetnosci sam zauwazy ze cos tam nie gra bo jezeli pracownik ma wieksza wiedze niz brygadzista to jest zle. Temat narkotykow byl jest i bedzie tam bo jak okreslil pewien slynny spawacz bez pradu spaw nie wyjdzie.

Tig
@Mig mag

Tig WIG te kolesiostwo nie wyjdzie raczej firmie na dobre. Brak kompetencji niektórych osób aż razi. Jeżeli spawacz wie więcej np od swojego brygadzisty to jest coś nie tak.

@Tig

Podobno na 2hali fachowiec jest. Nawet zadnej maszyny wlaczyc nie potrafi

Tomasz
@Tadeusz

Proszę Cię o podanie konkretnych argumentów lub opisanie danej sytuacji. To nakreśli wszystkim dokładniejszy obraz zajścia. Obowiązkiem pracodawcy jest przestrzegać przepisów BHP. Podobnie sprawa wygląda w przypadku pracownika - też nałożony jest na niego ten obowiązek. Jeżeli zauważyłeś takie sytuacje, to powinieneś o tym niezwłocznie zgłosić swojemu przełożonemu. Czy planujesz to zrobić w najbliższym czasie?

xxx

Zostaw merytoryczną opinię o Bsb Poland Sp. z o.o. - Ciechocin

• Jak się pracuje w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bsb Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Bsb Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • 36 lok. A
    87-408 Ciechocin