Opinie o Biedronka w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Biedronka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Kielce

Martyna

Czy to prawda ze biedronka ma dłuższe godziny pracy? Jak sobie pracownicy z tym radzą ?

Justyn

Kielce ul jagiellońskiej jest nowy zastępca kierownika Marcin ktory przy klientach wyzywa od (usunięte przez administratora) głuchych slepych i k. A klientów traktuje jak smieci nie polecam tam pracy ani robienia tam zakupów robienia tam jest jedna kasjerka taka tenga ma na imię Beata jest taka sama jak ten zastępca w pracy tylko mobbingu się dopuszczają i ciągle straszą

Klient

Sep na barwinku jest jakaś żenada dwie kasy czynne a kolejki dochodzą po połowy alejek....i to jeszcze w okresie przedswiatecznym. Porazka

KS

Znów oszukują w Biedronce wydają za mało kasy i to niby mylą się o0 10 zł

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Biedronka.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Handlowiec ds. usług spedycyjnych
Kielce
Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.
bunia13

Nie polecam Biedronki przy.ul.Zagórskiej....kierownik do klienta nie przyjdzie w załatwieniu sprawy tylko posłuży się mało uprzejmą sprzedawczynią,w dodatku bałagan,bałagan i jeszcze raz bałagan!

Niunia

Byłam pracownica biedronki mobbing Pani wicepkierowniczka stroi fochy a i inne nie są ok. O nic mnie nie o sądzono a kazano mi umowę rozwiązać, nie dają szansy na nowe osoby do pracy jak ktoś wejdzie na ich terytorium jest po sprzątane.

Sonia

To najgorsza Biedronka w Kielcach Są tam tak nieuprzejme sprzedawczynie okropne

Klaudia

To już przestało być śmieszne W Biedronce na Czarnowskiej jedna z kasjerek powiedziała mi ,że kodeks cywilny mówi ,że jeżeli nie mam odliczonych pieniędzy to ona ma prawo mi odmówić -bo nie ma czym wydawać. Taki duży sklep i nie ma czym wydawać

123...
@Klaudia

A dziwi się Pani jak każdy płaci w sklepie "po 100zł" bez drobnych to w końcu się kończą tak jest w przepisach prawnych, tak samo jak ktoś nie zdejmie ceny z promocją to może Pani kupić w takiej cenie jaka była tam podana

Valak
@Klaudia

Niestety to prawda.. też o tym czytałem.

Witam . Chciałam sie odnieść do akcji rozdawania slodziakow. Uważam za bardzo złą praktykę rozdawanie tak dużej ilości naklejek, za które nie można już nic odebrać. Już wiele tygodni przed zakończeniem akcji w bardzo wielu biedronkach w Kielcach nie mogłam odebrać książki o slodziakach 2 części. Trzeba wydać dużo pieniędzy żeby móc odebrać te nagrody więc sklep powinien zadbać o zapewnienie ich wystarczajacej ilosci adekwatnie do wydanych naklejek! Bardzo niezadowolona klientka

Beti

Od roku kupuję wafle ryżowe w Biedronce na Czarnowskiej Usytuowali je wysoko na półce Nie raz mi się zdarzyło wysypać je wszystkie z kartonu bo nie mogę dostać Zwracałam uwagę nic to nie pomogło To jest najgorsza biedronka w Kielcach

Totalna lipa nawet starzy pracownicy najeżdżają jeden na drugiego a nowi mają (usunięte przez administratora) jak się nie umieją bronić. A kierownictwu też współczuję bo jest za mało ludzi do pracy i nie mam pojęcia co zarząd Biedronki o tym myśli bo ja na ich miejscu stawiawiałabym na tym żeby Klienci byli zadowoleni i wracali do sklepu ale niestety jak nie ma wystarczająco pracowników to się nie da.

majja

ok 10 lat temu i myślę że od tego czasu dużo się pozmieniało po wypadkach róznych ludzu teraz ok ;)

@majja

Ok? Pracuję miesiąc czasu nie dostałm do tej pory butów roboczych a wxzoraj kostkę rozwaliłam mam spuchniętą jak balon ale jak mam to zgłosić przecież na papierze zapoznałam się z bhp

Tsk Biedronka osławiana wielkimi zarobkami a tylko mobbinng ciągle darcie się i nawet do toalety czasem nie można wyjść a i gdzie te tak dobre zarobki???? Nawet napić wody na kasie się nie można. Porażka totalna porażka wpółczuję tym co tam pracują ale czasem nie mają wyjścia.

Beti

Jest jedna ekspedientka na Czarnowskiej młoda która wiecznie dopisuje coś do rachunku Musisz czytać swoje rachunki uważnie to nie pierwszy raz Wczoraj sprzedała mi mleko wpisując Prawdziwe za 3zł A było to mleko Mleczna Dolina za 1,80 Kiedyś dwa razy dopisała mi do rachunku inny produkt Zbieg okoliczności Nie rozumiem dlaczego to robi

Agata

@Anonim a pytasz o stanowisko sprzedawcy? Zauważyłam, że gdy sklep poszukuje pracowników, to często wywiesza informacje z podaną kwotą, jaką proponuje na start. Czy w Kielcach również zdarzają się takie sytuacje? To wydaje się być uczciwym zachowaniem wobec pracownika. Jak ta kwestia uczciwości wygląda w praktyce?

Ile sie srednio zarabia w Biedronce na miesiac.Z gory dziekuje za odpowiedz.

Agata

@123 dokładnie takie są zapisy prawne, chociaż polscy konsumenci nie są jeszcze oswojeni z takimi sytuacjami. A możecie opowiedzieć, jakim pracodawcą jest Biedronka? Czy pracownicy firmy są zadowoleni ze swoich warunków zatrudnienia?

Już czwarty raz oszukano mnie w Biedronce na Czarnowskiej -trzeba sprawdzać rachunki dobijają inne produkty szkoda ,że nie na moją korzyść się mylą i dwa razy mniej o 10 zł pani mi wydała -poprosiła końcówkę i nie wydała 10 zł

Krysia

Wiecznie brak drobnych na Czarnowskiej w Biedronce

ruda

Na Czarnowskiej w Biedronce ciągle im brakuje drobnych i każą mieć odliczone pieniądze skandal taki duży sklep

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Kielce

• Jak się pracuje w Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biedronka?

Biedronka