D.S Smith Polska

Kielce

Opinie o D.S Smith Polska

specjalista

Cześć, możecie napisać jak wygląda praca na stanowisku specjalisty? Jakie są warunki finansowe i możliwości późniejszego rozwoju?

Hanna

@kandydat z tego, co wiem firma nie ma obowiązku dawać odpowiedzi zwrotnej negatywnej, więc to nie powinien być powód do negatywnej opinii, jednak rozumiem, że mogłeś jej oczekiwać. Ale czy potem też byś pracował te 150 km od miejsca zamieszkania? Skoro sam wybrałeś to miejsce jak przyszłe miejsce zatrudnienia to byłeś świadom, że będziesz musiał dojeżdżać. Rozumiem, ze oprócz tego nie miałbyś zarzutów do rekrutacji w D.S Smith Polska. Powiesz jak się przygotować?

kandydat

Witam, Nie jestem i nie bylem pracownikiem tej firmy jednak bralem udzial w procesie rekrutacji na jedno ze stanowisk. Na poczatek chcialbym zaznaczyc ze odbylem kilka rozmow telefonicznych z dzialem HR raczej symaptycznych. Sam proces ciagnal sie kilka miesiecy - tak kilka miesiecy. Po kilku probach ustalenia dogodnego terminu i lokalizacji doszlo do takiego spotkania. Spotkanie wyznaczone ponad okolo 150 od miejsca mojego zamieszkania. Co dla osoby pracujacej oznacza wykorzystanie dnia urlopowego i oplaty zwiazane z podroza. Spotkanie w milej atmosferze ponad godzine. W tym miejscu pozytywy sie koncza. Zadnej informacji zwrotnej - nie oczekuje ze musze byc przyjety ale co to za wiesniacki styl ze nie daje sie zadnej odpowiedzi kandydatowi ktory poswieca swoj czas i mimo wszystko pieniadze. Kazdemu potencjalnemu kandydatowi odradzam bazujac na swoim doswiadczeniu. Pomijam ze nie bylo slowa o zwrocie kosztow dojazdu (rozumiem tylko szanujace siebie i innych firmy tak robia) to brak jakiejkolwiek informacji ? Serio ? Powodzenia z takim podejsciem na rynku pracy ktory w naszym kraju juz staje sie rynkiem pracownika DS SMITH nigdy wiecej ocena mierny

Inżynier

Witam, Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku kierownika/inżyniera. Jak wygląda rozmowa o pracę na w/w stanowisko? Jakie są warunki finansowe? Jakie są możliwości rozwoju? Jaka jest atmosfera i podejście współpracowników do nowych osób? Proszę o rzetelne opinie Pozdrawiam Inżynier

Hanna

@The Szmiters piszesz, że praca na produkcji w D.S Smith Polska to trzy zmiany. Jakie dokładnie? Możesz przybliżyć ich godziny przyszłym kandydatom? Czy grafik jest ustalany z góry?

Yakuza

Jeśli wam się pracować nie chce to trudno , macie aspiracje po 4 tyś to szukajcie nowej pracy a nie , ciągle źle, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma a co do ludzi to sa różni

The Szmiters

Fabryka w kielcach: Praca na produkcji: Plusy: *zrzut i jaja w tym całym cyrku, szczególnie z ludzi którzy tam pracują (IQ równoważne lub niższe od poziomu IQ psa - według ich teorii wszechświat składa się z materii zwanej tekturą. Minusy: *Obrzydliwie monotonna, nieciekawa, uwsteczniająca i łatwa praca (pisząc łatwa mam na myśli banalne czynności, które tam wykonujesz - mógłby je wykonywać równie dobrze rosły szympans) *Większość ludzi, z którymi nawiązywanie dłuższego dialogu powoduje uwstecznianie umysłowe (o ile w ogóle taki zdołasz nawiązać, bo to zadanie do łatwych nie należy) *Śmieszne pieniądze *3 zmiany *KUBA Nie polecam i nie pozdrawiam Bez uszanownia i Bez Kappy... XD

Monia

Gdzie jest 3,5tyś na rękę? Z premią za produktywność to się zgodzę -przecież są widełki płacowe w zależności od zaszeregowania które obowiązują we wszystkich fabrykach.

Hanna

@były pracownik w komentarzu wspominasz, że zmieniłbyś między innymi stosunek do pracowników produkcyjnych - żeby był większy szacunek. Jak w takim razie wygląda sytuacja obecnie? Jaki jest aktualnie stosunek do pracownika?

były pracownik

Pracowałem na produkcji (sklejarki, bobsty) dopóki nie znalazłem czegoś lepszego. Spora rotacja pracowników, w tej firmie raczej nie inwestują w ludzi na produkcji. Praca raczej ciężka, zależy kiedy, czasem nieźle stresująca zależy na jakiego mistrza się trafi. (usunięte przez administratora) Praca 3 zmianowa, zarobki ok 2 tys na rękę, czasami każą przyjść w sobotę i przyjść musisz, tak że szału nie ma. (usunięte przez administratora)Co bym zmienił? Po pierwsze wyższe pensje, po drugie większy szacunek dla pracowników produkcyjnych, po trzecie sama organizacja pracy też pozostawia wiele do życzenia. Na plus - pensja zawsze na czas.

Hanna

@Witek, co wydarzyło się podczas rozmowy telefonicznej, że odniosłeś takie wrażenie?

Hanna

@Marcel, znalazłam oferty na stanowisko Przedstawiciel Handlowy, Specjalista ds. Płac. Możliwe, że jest jeszcze gdzieś zamieszczona na stanowisko dyrektorskie.

Marcel

Dostałem dziś przez agencje pośrednictwa propozycję pracy na stanowisku dyrektora. Pani nie podała nazwy firmy ale z opisu i rodzaju produkcji wygląda to jak zakład Smith. Oferta dotyczy lokalizacji w Kutnie. Czy ktoś mi może coś napisać ? Czy obecny dyrektor odszedł lub planuje odejść ? Czy dobrze trafiłem ? Z góry dziękuję

Hanna

Widzieliście już nowe oferty pracy? Pojawiła się np. na Specjalista ds. Badań i Analiz Rynku ;) Dobry wybór?

ciekawski

Czy ktoś wie dlaczego wzorcowy magazyn w Łodzi upadł z wielkim hukiem ?

3-0

z tego co wiem to teraz firma poszukuje w Kielcach pracowników do prac manualnych i poszukuje bardziej studentów i ogólnie uczniów - ciekawe w takim raZIE jak bardzo różni się tutaj wynagrodzenie ucznia/studenta od standardowego pracownika - ktoś powie?

fan czerweonego adasia

na spawalnii jest super!kierownik to z kultura sie minal z daleka.majstry to cwaniaczki nic nie pomoga.zarobki ponizej 2000 za orke na 3 zmiany.nigdy wiecej...

Pol

W Kielcach pojawiło się ogłoszenie Specjalista ds obsługi klienta. Ciekawe czy znajomość języka angielskiego jest wymogiem koniecznym :/

Tomek_!@#

Praca wymagająca, dla tych co chcą coś osiągnąć w życiu. Atmosfera w pracy też w porządku. Osoby ambitne, dadzą radę. Dla obiboków to złe miejsce.

SS

Totalna porażka, Szanuje sie dopiero od kierownika w górę. Resztę traktuje się jak zło konieczne . Mimo, że zrobisz całą robotę na cacy to i tak coś znajdą na Ciebie, abyś stracił premię itp. Handlowcy zarobki koło 3500 pln na początek

rafstraz

Czy Ktoś może podąć przedział zarobków w kadrach w Kielcach?

X

Troche słabo koleżanka zna rynek pracy i płacy w Kutnie...bo jezeli chodzi o pracowników fabryki to są oni raczej w środku lub bliżej końca stawki...wiadomo są wyjątki tzw. przydu...sy które mają więcej...a z tego co wiem to tam raczej nie liczą się Twoje umiejętności tylko to jak się ustawiasz...masz plecy jest ok...jak nie to Cie wykopia...

Wika

To jest bardzo dobra firma, dla ludzi którzy chcą się rozwijać i coś osiągnąć to idealne miejsce. Oczywiście jak ktoś jest obibokiem to się nie utrzyma i wyleci. Stawki generalnie lepsze niż na rynku wokół, zwłaszcza w Kutnie bo tu mam porównanie. Oferta na Kierownika Regionu jest prawdziwa, ostatnia osoba która była na tym stanowisku była wyjątkowo słaba i sama zrezygnowała.

X

Atmosfera słaba....umowy o pracę jak najbardziej...

Randolph44

Nie polecam. Bałagan totalny, zarząd pracuje w chaosie i traktują ludzi jak śmieci. Długo na rynku się nie utrzymają. Nie dajcie się zwieść nowoczesnej stronce i fajnymi zdjęciami. Kultura pracy i podejście do pracowników zaczerpnięta prosto z PRL-owskich podręczników zarządzania. Szanuj siebie i szukaj pracy gdzie indziej.

handlarz_ludzmi

Duża rotacja wśród PH w całej PL, co kogoś zatrudnią - zaraz out.

ddd

Umowa o pracę ja zarabiam ponad 3200 a pracuje 4 miesiąc i co kto mnie przebije oczywiście nie w tej firmie ciekawe ile się tu zarabia.

ddd

Mso willenhall

Ja pracuje w dss w willenhall (Birmingham) i zarabiam niecale dwa tysiace funtow,na wozku widlowym...wezcie sie za normalna prace przedstawicie handlowi...

Mso willenhall

ara

ludzie wy niewiecie o czym mowicie pracowalem w tej firmie i wiem jedno musisz napewno zapomniec o tym ze jestes czlowiekiem traktowany jestes jak smiec kszyki wrzaski i zastraszania na porzadku dziennym a zarobki marne musicie sie pszyzwyczaic do tego bo wam laske robia ze pracujecie

NN

PH na Poznań , bo żaden jeszcze pani kierownik nie przypasował. Gwiazda może być tylko jedna, ale z tym systemem pracy to ten oddział zniknie z powierzchni Poznania bardzo szybko. Zastraszanie, kary, obcinanie pensji, i sprawdzanie każdego kroku, a wszystko w ramach procedur ISO. ODRADZAM wszystkim potencjalnym!

Kosmos

Kosmita to ty okazales sie kolego i dlatego jestes out

Piotrek

Rozmowa kwalifikacyjna-jeden wielki minus- jeśli zaprasza się kogoś na daną godzinę a ten ktoś musi przejechać 200 km to jeśli coś nagle wypada to warto powiadomić człowieka osobiście a nie wysyłać na prętce osoby z łapanki do przeprowadzenia rozmowy-oczywiście panie były przemiłe i tu plus. Być może i tak bym odpadł ale w moim świecie obowiązują: kultura i zasady, które nie obejmują jak zrozumiałem pani kierownik. Nie zmienia to faktu, że pracując w kilku koncernach można uznać tą firmę za wartą uwagi przynajmniej z wyglądu-a to dobrze świadczy:)

Maciej

Nie wiecie w jaki sposób rekrutują ? czy przez agencje pracy ( jak to to przez którą ) czy bezpośrednio ( jak tak to gdzie złożyć , wysłać CV ) ? Z góry dzięki za informacje

hhh

A mój szwagier ze wsi pracuje i jest mega zadowolony więc jak to jest ludziom ze wsi wystarcza a z miasta nie ,Proszę o opinie chodzi o Oławe.

baz

niestety był to koszmar pracować dla ds smith. mnóstwo pracy, mega nerwowa atmosfera, ciągłe spóźnienia a to z dostawami a to z produkcją. ogólna nerwowość. nacisk na zysk za wszelką cenę. zstresowani zastraszeni ludzie siedzący zawsze po godzinach. oby jak najdalej

Cihociemny

Wszelkie nowe zatrudnienia zostały wstrzymane przez Prezesa, takze zle się dzieje!

anaa73

Czy może ktoś powiedzieć, jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w firmie? Czy dostaje się bazę klientów jakąś na start i resztę samemu się zdobywa czy wszystko od zera? Jakie zarobki można uzyskać? Pytam, bo myślę o zmianie pracy, ale wiadomo, nikt nie chce wpaść z deszcze pod rynnę :)

Tttkok

Napisz coś więcej o tych najlepszych zarobkach w Kielcach. Jaki to jest poziom?

prawy

Pracuję w Kielcach, jako "biurowy". Praca ciężka, w sporym stresie i cisnieniu. Ale mozna zarobić, chyba najlepiej w Kielcach w moim zawodzie. Niektóre działy (księgowość, kadry) są państwami w panstwie zarządzanymi przez "despotki".Ale w innych jest Ok. Na pewno nie jest to Firma dla leni.

ja

jestem pracwnikiem DS SZMIT w OLAWIE to co tu sie dzieje to jest porazka balagan i wyzysk nai bardzie jest mi zal tych chopakow co unas sprzataja caly czas na miotle i nikt ich nie docenia zawsze jest nie tak a ja proponuje przyizeci sie tei pani co tylko biega a nic nie robi teraz zwracam sie do gury jak wam smakuje kawa obiad czy inne przekaski podawane przez ta pania naipierw myie toalety podlogi a potem wam podaie do stolu ja w3am zycze smacznego skoro wam smakuje

KAM

Witam serdecznie, znalazłem w internecie ogłoszenie rekrutacyjne na Key Account Managera. Czy ktoś może powiedzieć mi jak wygląda praca w firmie, możliwości awansu i potencjalne zarobki? Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam,

Marek

Ja widzę dużą poprawę w Oławie, zresztą każdy widzi. W końcu są jasne zasady, gościu jest stanowczy i wie czego chce przy czym nie wywyższa się. W końcu przychodzimy do pracy i jest normalnie a nie jak wcześniej maszyny co 2 godziny stały a my nie mieliśmy co z czasem zrobić a w niedzielę kazali nam przychodzić bo brakuje tektury, nikt tego nie rozumiał. Najbardziej podoba mi się jak mistrzów gania ci nie wiedzą co się dzieje, polecam jak ktoś chce pracować w nowoczesnym zakładzie to tu jest spoko

ktoś

Słyszałem że w Oławie na start nowy pracownik dostaje 13zł/brutto -czy to prawda? w starych zakładach DS'a - Kielcach i Kutnie, gdzie produktywność jest dużo wyższa, na start proponują 10zł/brutto, a pracownicy ze stażem 4-5 letnim mają po 12zł/brutto (z obowiązkowymi pracującymi sobotami), więc chyba w Oławie nie tak źle

robert
@Maciej 22.04.2017 11:53
Witam. pracuje w Ds Smith od 10 lat za granica. Chcialbym sie przeniesc do Polski, ktora z fabryk polecalibyscie mi wybrac i...

3,5 tys na reke jeśli umiesz prowadzic te maszyny

@robert 25.04.2017 07:58
3,5 tys na reke jeśli umiesz prowadzic te maszyny

Niektórzy dostają operatorów i starszych operatorów ,a nie potrafią pracować maszynie np.Kwiatek i co zwalnia się starego pracownika a takie eb zostaje ,czy to nie kolesiostwo???Kutno wstyd!!

Bary

Całe szczęście że jest nowy dyrektor. Pani Ania ma za swoje juz nie będzie ludziom psuła krwi.Szkoda ze tak późno się na niej poznali może co niektórzy fajni ludzie by tam jeszcze pracowali

olawa

W Oławie juz jest nowy dyrektor, sprawia wrażenie ,kumatego' i bezstronnego. Zapowiada się na lepsze, koniec władzy przyjaciółek.

Szczepa

Nie mam zbyt dobrych wspomnień z DS Smith Oława. Pogorszyło się od kiedy dyrektorem została Anka. Kto nie włazi w(usunięte przez administratora)to ma pozamiatane.

Dora

Ja też nie mam zbyt dobrych wspomnień z DS Smith Oława. Pogorszyło się od kiedy dyrektorem została Anka i ściągnęła swoją psiapsiółkę Kaśkę. Kto nie ma znajomości albo nie włazi w d..ę to ma pozamiatane.

Zostaw opinię o D.S Smith Polska - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D.S Smith Polska