Opinie o DS Smith Polska Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DS Smith Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DS Smith Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS Smith Polska Sp. z o.o. w Kielce

Pozdrawiam załogę z P4 nie całą oczywiście. Bardzo mnie cieszy że macie zamiar założyć sprawę w sądzie, Jak już do tego dojdzie ja również dołożę i udowodnię (usunięte przez administratora)w stosunku do mnie. Sprawa miała miejsce dokładnie 19 stycznia tego roku a autorem sytuacji był pan kierownik który niezadowolony z efektów mojej pracy postanowił mnie upokorzyć na hali przy pracownikach. Wiadomo że kosa trafiła na kamień bo wyniki mojej pracy nie odbiegały od innych zmian z wyjątkiem jednego osobnika zwanego nie bez powodu Koksem. Efektem tego jednak dosyć burzliwego starcia był pomiar cukru po nerwowej zmianie. Prawie 500mg czyli sześciokrotnie przekroczony spowodowany nerwami i stresem. Cóż pan kierownik nie wiedział że ma do czynienia z cukrzykiem. Wiedział dokładnie co robi. Chciał mnie nawet ukarać naganą ale obeszło się na upomnieniu na piśmie. Dowody są zbierajcie swoje ja mam parę fotek dotyczących marnotrawstwa i filmiki jak uprzywilejowani łamią przepisy. Dajcie znać jak się zdecydujecie zrobić z tym porządek ja dorzucę swoje. I pamiętajcie że oni są równiejsi tak się im przynajmniej wydaje.

Czy pracodawca DS Smith Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Piotr Nowy wpis

Czy można liczyć w DS Smith Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Konrad Nowy wpis

Witam zaczynam niebawem pracę jako operator maszyny prostej przetwórczej wie ktoś coś jak wygląda bliżej ta maszyna? Mówię o Bełchatowie i praca jest w weekend czy tylko w tygodniu? I jak z urlopem ciężko dostać? Dziękuję za odpowiedzi

Aplikowałeś do firmy DS Smith Polska Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Co jaki czas w DS Smith Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Marian

To jakie są stawki w Bełchatowie?

Placido
@Marian

pracuje od niedawna - praca jest dynamiczna i dużo się dzieje a stawki mogły by być lepsze ale na dziś nie zaoferował mi nikt z Bełchatowa lepszych. dobrze się wychodzi jak są nadgodziny.

Kamila
@Placido

To ile to jest ta nie najgorszą stawka? Bliżej minimalnej czy średniej krajowej? Dużo jest tych nadgodzin?

Czeslaw
@Kamila

Idziesz tam do pracy?

Kamila
@Czeslaw

Mój mąż szuka pracy, razem robimy research :) to jak, wiesz coś o zarobkach tutaj?

Maria
@Placido

czy nadgodziny są o w nieograniczonej liczbie czy ludzie muszą się na nie zapisywać?

Roman

Na jaką stawkę może liczyć operator maszyn w Bełchatowie? Mam mieć rozmowę i chciałbym wiedzieć czego moge się spodziewać. Z góry dziękuję za informację.

Na jakie zarobki może liczyć operator maszyn w Bełchatowie?

Juliusz

Widziałem ofertę pracy, ile na dzień dobry można dostać? Obecnie mam 3500-3600, jak tyle samo albo kilka stówek więcej to mi się nie opłaca bo bym musiał dojeżdżać. Napiszę ktoś czy zarobi się tam 4-4,5tys?

Edward
@Juliusz

Na jakie stanowisko widziałeś tą ofertę pracy? Najlepiej umówić się na rekrutacje. Bo jak nawet nie napisałeś na jakie stanowisko to nikt ci nie poda konkretnej wiążącej kwoty raczej.

Iza
@Juliusz

A masz jakieś konkretne doświadczenie? Gdzie teraz pracujesz? Na jakiim stanowisku? Rozumiem, że chcesz aplikować na to samo?

smart
@Edward

widełki powinny być w ogłoszeniu.

K

Nie polecam pracy w tej firmie. Zero możliwości rozwoju, słabe zarobki, brak organizacji i niekompetencja kadry kierowniczej. Operatorzy maszyn są lepiej traktowani niż pracownicy manualni z niewiadomych przyczyn. Bardzo niechętnie dają umowy o pracę, więc zatrudniają co chwila nowych ludzi na zlecenie.

Zespół HR
@K

Dużą wagę przywiązujemy do warunków zatrudnienia i transparentności naszej oferty. Przed nawiązaniem współpracy, każda osoba otrzymuje jasną informację odnośnie warunków pracy, umowy, rozwoju, itp., po to, by każdy świadomie mógł podjąć decyzję odnośnie chęci związania się z DS Smith. Wszystkie osoby, zainteresowane naszymi ofertami pracy, zachęcamy do skontaktowania się z nami pod adresem rekrutacja@dssmith.com Zespół HR DS Smith Polska

Sandra
@Zespół HR

Witam czy jest szansa na pracę na produkcji w Kwidzynie?

Agnieszka
@Sandra

Może zadzwoń tam lepiej? :D

Miłośnicy Planety Ziemi ;)

Firma DS Smith niszczy naturalne zasoby ziemi - wycina setki, tysiace hektarów drzew rocznie do produkcji katonów, które zaśmiecają i niszczą naszą piekną, wspaniałą planetę. Ludzie naprawdę otwórzcie oczy, bo niszczycie planetę - matkę ziemię nie tylko sobie ale również innym milionom ludzi, tylko dla własnych interesów, w imię pieniądza, a zanieczyszczenie coraz większę, zmiany klimatyczne na niespotykaną dotąd skalę, choroby ludzi - problemy z oddychaniem, choroby skóry i wiele innych, to wszystko skądś się bierze. Czy na takiej planecie chcecie żyć i zostawić ją swoim dzieciom, które wam napewno nie będą za to wdzięczne. Prowadzicie siebie i przyszłe pokolenia do katastrofy ekologicznej. Cały greenwashingowy corpobolshit z sadzeniem drzewek to przykrycie problemu niby dobrymi dzialaniami. NIE NISZCZCIE NATURALNYCH ZASOBOW ZIEMI !!! od tego zacznijcie. Poniżej dwa artykuły jeden o sadzeniu przez waszą firmę drzewek ( https://www.dssmith.com/pl/packaging/o-nas/media/aktualnosci/2019/11/pracownicy-ds-smith-kielce-zasadzili-5000-drzew ) i drugi o tym, że "Sadzenie drzew to wymówka. Koi sumienia, nie ratuje klimatu" ( https://klimat.rp.pl/planeta/art17078061-sadzenie-drzew-to-wymowka-koi-sumienia-nie-ratuje-klimatu ). Zmieńcie trajektoria i priorytety w życiu i nie niszczcie naszej planety sobie i innym. Opakowania, choć część z nich nadaje się do recyklingu ( co jest na plus ), można zamienić albo zupelnie wyeliminować, poza tym wiele produktów, dla których firma DS Smith produkuje opakowania, jak alkohole, słodycze, chrupki nie są dla nas zdrowe i potrzebne. Tak samo jak opakowania do klei, silikonów. Szanowni państwo, naprawdę zastanówcie się kupując dany produkt czy naprawdę jest on wam potrzebny, co zostało zurzyte do jego produkcji ( w tym właśnie opakowanie ), które zniszczyło w pewnym stopniu nasze środowisko. Nie kupując danego produktu z półki sklepowej nie wspieracie niszczącego naszą wspaniałą planetę biznesu. Zaoptarujcie się w pełni w to, co jest naturalne, np. owoce i warzywa, orzechy, migdaly kupicie luzem bez opakowania. Odzywiajcie sie i wasze dzieci zdrowo. Nikt nam nie karze wspierać takich biznesów jak DS Smith !!! Wiem o czym piszę, bo pracowałem tam przez jakiś czas i poznałem ten biznes od środka i stwierdziłem właśnie to, co powyżej napisałem. Praca pracą, pieniądze pieniędzmi ale nie kosztem mojego zdrowia, innych czy dobra planety. Ochrona środowiska przez DS Smith to greenwashingowym zabieg tej korporacji. Kto się ze mną zgadza polubi ten post a pracownicy DS Smith dla ochorny swoich stanowisk pracy i dobra biznesu mogą go hejtować bądź próbować usunąć. Gorąca prośba do administratora by tego nie robił, bo życie na czystej planecie dotyczy również jego i jego rodziny ( zastanów się proszę ). Poza tym nie ma tu żadnych wulgarnych określeń, które miałyby tu kogoś obrażać personalnie, tu chodzi o rodzaj biznesu, który niszczy dobra planety. Jeżeli ten post zniknie istnieje jego kopia i będzie on rozpowszechniany nie tylko na goworku. Takich działań jak to będzie coraz więcej z naszej strony aby biznesy zagrażające dobru naszej planety zmieniły totalnie swoje myślenie i przestawiły się na działąnie na rzecz dobra planety albo zniknęły całkowicie z powierzchni ziemi. Czas zatrzymać to szaleństwo i wypowiedzieć " wojnę " ludziom, którzy niszczą naszą planetę. Pozdrawiam wszystkich życzliwych naszej planecie - matce Ziemi.

Katarzyna
@Miłośnicy Planety Ziemi ;)

Ciekawe, czy firma prowadzi coś z tytułu społecznej odpowiedzialności biznesu. Może coś robią, aby rekompensować swoje produkcje? Jakieś sadzenie nowych lasów na przykład czy coś. Sprawdzałeś czy coś robią w tym zakresie??

szkoda mojego cennego czasu na takie dyskusje. Życzę owocnych zbiorów na roli...oby wyżywiła cała rodzinę.

Czy DS Smith Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Praca

Tak ale studiujących zaocznie

Sebastian
@Praca

Czyli nie ma opcji studiować dziennie i pracować na przykład na pół etatu, przy odpowiednim dostosowaniu grafiku?

Minka
@Sebastian

Wątpię, ale najlepiej ustalić to indywidualnie

Dagmara

Witam, aplikowałam cv i na stanowisko pracownik produkcji. Z rozmowy telefonicznej wynika że jest to praca na hali przy klejeniu kartonów pistoletem. Czy ktoś pracował w ten sposób i może się wypowiedzieć? Z góry dziękuję.

xyz
@Dagmara

Z maszyny schodzą opakowania o rożnych formatach i konstrukcji. Niektórych z nich nie można skleić na maszynach typu sklejarki z rożnych względów (wymiary, konstrukcja). Dlatego tak ważne jest aby były osoby które owe opakowania przed wysyłka będą sklejały - wg. instrukcji - na gorąco pistoletem. Pozdrawiam

Tomek były pracownik DOK-u

Jestem byłym pracownikiem działu obsługi klienta w firmie DS Smith Polska Sp. z o.o. w Kielcach. Niedawno zakończyliśmy współpracę. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany moją opinią na temat pracy w tej firmie jestem otwarty aby podzielić się swoim zdaniem. Można się ze mną skontaktować pod numerem telefonu: +48 782 495 377 bądź adresem e-mail: tomasznowak86ukjnckpl@gmail.com

Worker21

Witam, czy ktoś mógłby przybliżyć pracę na stanowisku "pracownik produkcji"? Jak mniej więcej wygląda praca i czy jest szansa zatrudnienia bez doświadczenia? A okres szkolenia odbywa się w jednej fabryce, czy przerzucają na różne?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w DS Smith Polska Sp. z o.o.?

Xyz

Sami fałszywi ludzie a szczególnie "pseudo liderzy" - pracowałem krótko bo wszędzie mnie wykorzystywali zamiast mnie uczyć

Xyz

Brak szacunku do pracowników! Zarządzanie na poziomie zerowym i polecam kadrze się dokształcić, aby wyszli z zarządzania z czasów PRL. Pracownik jest nikim. Praca nie jest zła jeśli chodzi o zakres obowiązków ale "żałosny lider" frajerzy do przełożonego. Nie ma komu zaufać - wszyscy są fałszywi

XXX

Jest stanowisko takie jak operator wysokiego składu???

Czy można liczyć w DS Smith Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Zespół HR

Dzień dobry, Informujemy, że nie udzielamy odpowiedzi na forum publicznym. Zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym Firmy. Dane kontaktowe dostępne są na naszej stornie internetowej. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Anna Zespół HR DS Smith Polska

a
@Zespół HR

Nie ma co, świetnie zachęcacie kandydatów. Komuno wróć.

Nie ma prywatnej opieki. Jedynymi benefitami są świadczenia wakacyjne i świąteczne (po kilkaset zł w zależności od dochodu). Za to kierownicy jeżdżą passatami a zarząd audi i bmw. Na to są pieniądze.

Wujek... Brak dużych liter, polskich znaków i spacji po kropce, i już wszyscy wiedzą kto to pisał :-)

Czym DS Smith Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Dzial HR

Dzień Dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy naszej firmy. Osobom zatrudnianym w DS Smith oferujemy przede wszystkim stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz szereg możliwości związanych z rozwojem i awansem pracowników. Zachęcamy więc do śledzenia naszych aktualnych ofert pracy i składania swojej aplikacji. Proces rekrutacyjny DS Smith, jest tak zaprojektowany, aby jak najlepiej poznać profil kandydata, dlatego też dopiero po przejściu wszystkich etapów rekrutacji możemy wyjść z konkretną propozycją warunków zatrudnienia. Anna Zespół HR DS Smith

Radek
@Dzial HR

Witam serdecznie, jestem zainteresowany pracą w Państwa firmie w controllingu jednak, widzę że ogłoszenia do tego działu pojawiają się dość często i przyznaję że nieco mnie to niepokoi. Czym powodowana jest taka fluktuacji chcą kadry?

Tadzia szwagier
@Radek

Jak się tak niepokoisz to nie składaj CV, naprawdę chętnych mamy więcej niż miejsc. Ewentualnie taka rada złóż CV do pracy w tym portalu, tu będziesz spokojnie mógł siedzieć w domu, oblecisz robotę z home offisu, można swobodnie trolować, marne wynagrodzenie i robota taka podła bo czym tu się pochwalić w rodzinie, wśród znajomych. Pytanie : Co robisz w pracy ? Odpowiedź : a siedzę i liczę że jakiś desperat mi odpisze na głupie pytanie? Trzymaj się Radziu w zdrowiu i nie niepokój się o controlling, chętni są, obsada pełna, luzik. Idź na wątek kopalni węgla kamiennego tam się dzieje żę WOOOHHOOOHHOO

Radek
@Tadzia szwagier

Faktycznie, jeśli tam pracują podobni Tobie specjaliści to powinien omijać tą firmę szerokim łukiem...ZAWSZE liczba chętnych jest większa niż wakatów - na tym polega rynek pracy. Skoro obsada pełna to widocznie marna, skoro firma poszukuje kogoś kompetentnego by zastąpić Tobie podobne "plecaki"...

Darek

@k a ty jesteś pracownikiem tak? Z jakiego działu i ile już pracujesz ?

Zostaw merytoryczną opinię o DS Smith Polska Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w DS Smith Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DS Smith Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

DS Smith Polska Sp. z o.o.