Opinie o KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J. w Kiel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J. w Kiel

Brawo Tadziu popisales sie przed swietami.Nowa maszyna to prezent dla pracownikow na swieta.Nawet nie miales czasu karteczki wywiesic z zyczeniami na swieta.Brawo

Lukasz
@michu

3k-5k to duza? to chyba teraz standard prawda?

Znajoma

Witam serdecznie czytając wasze opinie nasuwa mi się jeden temat skoro tak źle w tej firmie to czemu osoby się zwalniają a potem po niedługim czasie wracają. Nie rozumiem co Wy chcecie chyba że sami nie wiecie co? Zacznijcie pracować a nie traktować tej pracy jak przedszkole i wszystko będzie ok. Kierowniczka wspaniała kobieta właściwa osoba na właściwym stanowisku. Wysłucha,doradzi,pomoże. Zastanówcie się mocno i dopiero oceniajcie .

M.M.
@Znajoma

Wracają? Chyba Ci ktorych sami wywaliliście...Pozatrudnialiście mlodych (usunięte przez administratora) bo już nie ma kto pracować, dobry, stary pracownik ucieka od Was, bo tak pięknie go traktujecie. Zabieranie kasy z wypłaty i nie tylko pod pretekstem "zaliczki na podatek...serio?! Myślicie, że z (usunięte przez administratora) macie do czynienia? Ci co ogarniają maszyny i o nie dbają otrzymują od Was podziękowanie w formie nadgodzin "no przeciez sobie dorobicie". Można książkę napisać co jest nie tak i jak niedocenieni byli Ci, którzy naprawdę coś potrafili...

Klaudka Nowy wpis

Dzień dobry. jak kwestia zarobków może wyglądać w biurze? teraz w ogłoszeniu dla pracownika administracyjno-biurowego piszą o progu liczonym od 4500 w górę, ale nie widzę niczego o premiach a tutaj pisano, że 5000 wyrobi się z nadgodzinami na produkcji. czy w biurze też występują?

5 tys to już standard? O produkcji tu pisali czy o czym wtedy? Widzę, że ktoś w ogóle nawiązał do komentarza sprzed dwóch lat wtedy, w tych czasach tez już piątkę się tu wyciągało? Bo jeśli tak to jakie normy są jednak teraz po takim czasie? Co jaki okres występują podwyżki?

M.M. Nowy wpis

5 tysi to zarobisz jak sobie nadgodzin nawalisz...

Poważnie jest tak jak ktoś w zasadzie teraz niedawno napisał? starsi stażem pracownicy odchodzą? A ile ten cały staż w zasadzie mógł wynieść i dokąd pozna w zasadzie odejść po pracy tutaj? Zastanawiam się teraz w jaki sposób firma jest postrzegana na CV.

@Znajoma

Wracają, ponieważ wspaniała kadra tej firmy dzwoni do byłych pracowników, żeby wrócili. To jest DRAMAT .

@Znajoma

Wszyscy tam są wspaniali tylko u "góry " , tak naprawdę Ci którzy stoją przy tych maszynach odwalają zajebistą robotę za co góra powinna być im wdzięczna, ale jak to naprawdę jest to powinien się przyjąć i zobaczyć na własne oczy jak jest traktowany pracownik .do odpowiedzi: kto traktuje tą pracę jak przedszkole ? Że ktoś mniej zrobil w danym dniu? A jaki jest papier itp. Może nad tym się trzeba zastanowić, jeszcze 4 5 lat temu jakość papier była inna i było wszystko okej , a teraz zamawiają taką chałę za przeproszeniem, że się nie da tego robić, a poza tym na koniec dodam, że pracownik przy maszynie , a nie wspomnę o dziewczynach które harują jak te woły na tej pakowni i im się na serio należą duże podzekowania za to ,że chociaż wózki były na czas dostarczane do operatorów bo Pan (usunięte przez administratora) szef wprowadza swoje nowinki technologiczne haha , żal patrzeć jak się nad nimi pastwi, a pracownik przy maszynie który stoi przez te 8 godzin odbiera te torebki jest traktowany jak 0 , masz robić i tyle, zero dobrego słowa czy to z ust kierowniczki czy kogokolwiek . No to taka ma być ta firma? Wychwalać to sobie można ale siebie, myślcie trochę o pracownikach bo to oni są najważniejsi , nikt poza tym. To pracownicy dają "na chleb" Panu szefowi ....

@Mirek

Bo jest prawdziwa i szczera odpowiedź jak wygląda praca na produkcji

@Znajoma

Agnieszka, weź się podpisz normalnie a nie jako znajoma. Przecież wszyscy i tak wiemy, że to Ty haha

gdziesiu
@Znajoma

przestan farmazonic, jestes chyba od pani joli ze wsi skoro (usunięte przez administratora)takie gluppty, kto tam robi to traci zdrowie, wszystko pod dywan, nie istnieje cos tskiego jak kielpak, Tadek stracil wszystko Bo jest stary I siadlo na glowe

M.M. Nowy wpis

...
@123456789

Idź powiedz to dziecko drogie jemu a nie tutaj

Irek
@123456789

Hey Jaka kasa jest realnie do zarobienia Kiel Paku

michu
@Irek

jak nie masz dwóch lewych rąk to duża 3000-5000

@michu

Piszesz o kwotach netto, czy brutto? Możesz tę kwestię sprecyzować bo nie ukrywam, że strasznie mnie to ciekawi? Napisz mi proszę bo nie mam pojęcia, jak rozumieć Twój wpis, który dodałeś w tym wątku. Mogę się tego od Ciebie dowiedzieć? Z góry serdeczne dzięki.

Maruś
@michu

5 tys.? Skąd taka kwota i gdzie? ????

Lukasz
@michu

3k-5k to duza? to chyba teraz standard prawda?

Hary

Ile razy mozna opisywac i pisac. Pol paczki pochrepanych opakowan. Nastepnym razem odesle na wasz koszt wszystkie pochrepane opakowania. Nie pozdrawiam

Mirek

Zacząłbym od tego, że w firmie Kiel-Pak panuje kolesiostwo. Mam na myśli to, że kierowniczka na siłę wpycha ludzi ze swojej wioski na wyższe stanowiska. Szef Tadeusz nie szanuje nikogo, jest opryskliwy, często jest wredny, ogólnie bardzo niemiły człowiek. Zwolniona kierownika do utrzymania ruchu który mimo swoich licznych wad znał się na robocie jak mało kto, teraz pracownicy sami muszą sobie radzić z naprawianiem maszyn, a to nie powinno należeć do ich obowiązku. Pracownicy są przymuszani do nadgodzin, Na hali panuje ogromny (usunięte przez administratora) Magazynierzy (nie wszyscy) mają się za najważniejszych na zakładzie, W tej pracy, należy grzecznie słuchać poleceń bo jak masz inne zdanie to już podpadłeś i jesteś do wyrzucenia przy najbliższej okazji. Potrafią zwolnić pracownika z dnia na dzień bez udzielania wcześniej reprymendy czy nagany. Po prostu, dostaje się wypowiedzenie umowy i do widzenia. Odradzam każdemu pracę w tym miejscu.

Wiktoria
@Mirek

i głównie to jest powodem do podziękowania za współpracę? Inne zdanie drugiej osoby? Oprócz tego argumentu to jakie błędy podczas samej w sobie pracy można przypadkowo popełnić, że z nich również byłyby wyciągane konsekwencje? Ciekawa też jestem liczby kandydatów, skoro z łatwością udawałoby się kogoś oddelegować to od razu jest już ktoś nowy na jego miejsce?

Dominika

Czy praca na produkcji przy maszynach do torebek jest również dla kobiet? Podpowie ktos czy ciężko jest? Bo widze na stronie firmy że kogoś szukają na to stanowisko. Ile aktualnie sięgają stawki i czy premie są satysfakcjonujące? Bo konkretów na ten temat nie znalazłam. Dzięki z góry za info!

Znajoma

Czy istnieje możliwość rozwoju w KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J.?

eloelo

Rozwoju i przerzutów;)

Byly

Tak możesz się rozwinąć przejść z jednej maszyny na drugą

Wiktoria
@Byly

No to chyba zawsze jakieś doświadczenie? A jakie wszystkie maszyny tu są?

Dramat. Pracownik traktowany jak najgorsze (usunięte przez administratora), syf na chali brudno i do tego biegające myszy. Jedyny plus to bardzo mili ludzie którzy pracują na produkcji. Każdy musi sobie radzić sam jak jest jakiś problem z maszynami, jednocześnie wykonujesz 3 zawody na raz w jednej pracy. Nie wspomnę juz o kobietach z pakowni które robią najtrudniejsza prace a są traktowane gorzej niż 0, one jako jedyne dostają kary od szefa tego syfu za to że wolnej pakowały rzeczy przez 5 minut. Obserwowanie pracowników na kamerach to standard ale w sumie krytyka codzienna TEZ. Na Święta dostaniesz tylko napisane na kartce życzenia na tablicy a o podwyżce nawet nie mysl bo liczą się tu tylko maszyny które i tak są mało sprawne. NAJLEPSZE z tego wszystkiego jest to ze jak mają zamiar cie zwolnić i sie pożegnać to dowiadujesz się od osób TRZECICH! Albo po tym że cie nie ma na grafiku! DRAMAT.

Krystyna

to skoro kobiety robią tutaj najcięższą robotę na tej pakowni to czy zarabiają najwięcej ze wszystkich stanowisk? czy nie

Mąż Pani Krystyny
@Krystyna

Krysia, mówiłem ci nie udzielaj się w internecie, tylko jakieś pakownie ci w głowie, prezentu spakować nie umisz a za pakowanie broć się chcesz. Za komentorze to prymi nie dajo słońce.

xxx

jak wygląda praca w biurze w kiel-paku?

Major

Taka dygresja, ostatnio parę osób było i podwyżki, słyszeli wszyscy tylko jedno, " zakupiłem nową maszynę i podwyżek nie będzie", już nie rozumiem tego wszystkiego co się dzieje w tej firmie, albo kupuje maszynę i ma pieniądze na podwyżki albo nie ma kasy na zakup nowej maszyny i ma na podwyżki, woli tą pierwszą wymowke, nie polecam, tragedia w tej firmie...

STTK

Pracowałem kilka lat w firmie. Kasa jest dla tych co robią i siedzą cicho, dla reszty nie ma podwyżek. Jeśli cwaniakujesz, masz uwagi, opinie, sugestie to zapomnij. T. Więcek nie jest człowiekiem, który słucha jakichkolwiek uwag bądź usprawnień - można bardzo łatwo w ten sposób znaleźć sobie nowego wroga. Co do poszanowania pracowników to nie mam żadnego zdania, ciężko tutaj się wypowiedzieć obiektywnie, jak już wspomniałem wcześniej to jeżeli ktoś siedzi cicho i robi swoje to raczej nie jest traktowany źle, aczkolwiek zdarzały się wyjątki. Park maszynowy i narzędzia raczej słabe, brak serwisów czy wsparcia technicznego maszyn, części zamienne z aliexpress lub z alibaby, na każdym kroku cięcie kosztów. Praca operatora wiążę się z przezbrajaniem / ustawianiem maszyn oraz odbieraniu z maszyny gotowego produktu oraz jego spakowaniu, niestety sytuacja związana z przezbrajaniem / ustawianiem jest nieco utrudniona z w/w powodów technicznych. Co do organizacji pracy to wg. mnie jest tragedia a przynajmniej była 3 lata temu kiedy stamtąd odchodziłem, kobiety zarządzające produkcją, które odpowiedzialne są za zmiany nie za bardzo są w temacie i ciężko od nich wymagać jakichkolwiek wyższych kompetencji. Wszystko pozapisywane na kartkach, zdarza się, że przewodniki produkcyjne są niekompletne, brak na nich podstawowych informacji takich jak np. wymiar produktu czy surowiec, z którego produkt będzie gotowy. Jak już wspomniałem szef raczej niekomunikatywny, mało rozmowny, oraz bardzo wymagający, ciężko nawet podjąć jakąś merytoryczną rozmowę, rozmowy o ewentualnych podwyżkach bądź usprawnieniach są bardzo ciężkie i trzeba kilku lat, aby nauczyć się z tym Panem rozmawiać tak, aby go nie zirytować. Co do samej pracy to nie jest ciężka, nie jest też nie wiadomo jak odpowiedzialna bo wszystko jest sprawdzanie i naprawdę trzeba kompletnie nie myśleć, albo postarać się o to, aby coś popsuć, niestety jest monotonna i to bardzo, do tego dochodzi hałas, rozdają stopery, dają rade. Co do produktów to za moich czasów była tam moda na zubażanie produktów stosując jakościowo gorsze surowce w tym farby, jak już wspomniałem wcześniej, cięcie kosztów, ale również i jakości. Podsumowując: Moim zdaniem praca w Kiel-Pak jest raczej dla osób, które nie wiążą ze swoim życiem żadnych lepszych perspektyw, chcą spokojnego życia 8h i do domu i wypłata 10. Jeżeli ktoś liczy na jakieś rozwinięcie skrzydeł to na pewno nie tutaj.

Jej
@STTK

Ty

Jej
@STTK

Dobrze że teraz nie pracujesz . Z mistrzyni zrobili kierowniczkę i stare przysłowie się sprawdza ,,Zapomniał wół jak cielęciem był".(usunięte przez administratora)Wymyśla cuda na kółkach.maszyny podkręca.A kasa tak hukowa szkoda gadać .I myślą że morzynow za 2,5 tys.znalezli.

Byly
@Jej

I pracowałem teraz jakiś miesiąc wytrzymałem .kasa lipa. Kierowniczka tylko życie umie utruć.Atmosfera żadna w tej firmieFakt jest taki że obiecali premie na koniec roku????????????????ale chyba tej kierowniczce bo robi wszystko żeby zabrać piacownikom.jakies minusy plusy wymyśla jak w przedszkolu porażka ????????.Powinni ją przy maszynie postawić i prędkość na 450.moze by doceniła pracowników.Podejrzewam że przyjęcia będą zawsze tam bo kto mądry to miesiąc i nerwowo nie wytrzymuje.????????

nowa
@Byly

witam zlozylam cv do tej firmy, opinie są niektore straszne az sie boje.Czy wogole zarobie na utrzymanie rodziny ??? mozna wiedziec mniej wiecej ile netto jest wynagrodzenie? czy są pracujace soboty ? jesli tak to czy są płatne wiecej ? dziekuje

norbi

Witam jestem pracownikiem firmy Kiel- Pak i powiem tylko jedno ludzie tu pracujący są traktowani gorzej niż bydło ale nie bezpośrednio przez szefa a przez mistrzynie . Brak kultury wyzwiska i obmawianie pracowników ale najgorzej to maja te biedne kobiety na pakowni żadnego poszanowania .

Eliza

@były pracownik dlaczego dramat?

Konrad

Powiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników i jakie wymagania stawia ?

morfi

Gdy myślę o tej firmie to aż łezka się w oku kręci. Oczywiście jest to łza szczęścia że już mnie tam nie ma. Praca w systemie 3 zmianowym. No chyba że masz pecha i zmiennik ma wolne. Wtedy po 12 godzin. Zarobki 12-16 zł brutto. Zależy od stażu i zakresu obowiązków. Poza tym hałas bałagan i niewyobrażalne oczekiwania. Właściciel codziennie spaceruje po hali produkcyjnej i zgłasza swoje zastrzeżenia. A to że za wolno idzie, albo bałagan przy stanowisku, czy nawet że zakaz noszenia słuchawek i słuchania muzyki. Mistrzowie (kobiety) mega upierdliwe. Zresztą czego się można spodziewać skoro wymaga się od nich niestworzonych rzeczy. Czasem przez całą zmianę chodzą a nawet biegają w tą i z powrotem. Sprawdzają jakość torebek, drukują etykiety, rozwiązują problemy. Myślę że są bardzo kompetentne, ale niekoniecznie ludzkie. Z drugiej strony czego można się spodziewać skoro niekiedy nie mają czasu iść do toalety, o przerwie nie wspominając. Ele nie szukajmy problemów. Jest też dobra strona. Co miesiąc wpada pensja. Czasem z poślizgiem kilku dniowym, ale zawsze jest na koncie. Do tego dodatek wiecie w jakiej formie, na który umówisz się z szefem.

Jaka jest kultura pracy w KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J.? Obowiązuje typowy dress code?

369ghj

Nie ma dress code. Ubierasz się do biura na luzie. Na produkcji są ciuchy robocze.

Kolejny Były Pracownik

Pracowałem tam rok temu. Szef chodzi i podkręca maszyny ( bo za wolno), operator zastrzegał że psuje się towar lecz szef nie chciał słuchać, skończyło się na tym że trzeba było od nowa nastawiać maszyne. Druga rzecz hałas straszny, stercząca mistrzyni nad głową (tylko jedna była w porządku z trzech), Operatorzy odchodzą po 2-3 miesiącach ponieważ maszyny ciągle się psują. W lato przy maszynie można się usmażyć, temperatury strasznie gorące a woda(którą teoretycznie dają) często jej nie było parę dni pod rząd. Pracownicy z umową o pracę muszą przychodzić dodatkowe 2 soboty w ciągu miesiąca. Ze stałych pracowników na produkcji widziałem może 3. Podsumowując, jeżeli ktoś chce przyjść na okres wakacyjny, trzeba się liczyć że będzie skwar, i że mistrzyni będzie cię rzucać z jednej maszyny na drugą, żebyś przypadkiem się nie przyzwyczaił do swojej roboty. Jeżeli na stałe, nie polecam. Osobiście bym tam nigdy nie wrócił

Natalia
@Kolejny Były Pracownik

Każdy ma prawo do własnego zdania jednak czy nie uważasz za logiczny fakt, że pracując latem przy dużych maszynach, na zewnątrz nie da się uniknąć upałów? Decydując się na taki charakter pracy trzeba liczyć się z tym, ze owej pracy będą towarzyszyły różne warunki atmosferyczne niezależne od człowieka. Z tego tez względu uważam, że bardzo surowo oceniasz tę firmę. Na jaką pensję można tu liczyć?

Kolejny Były Pracownik
@Natalia

Prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem, nie jest to takie trudne jak się wydaje ;). Pracodawca ma obowiązek zapewnić wodę dla pracowników przy pewnych warunkach. Nie będę wypisywał jakie ponieważ bardzo łatwo jest znaleźć. Jeśli chcemy krytykować czyjąś opinię należy wcześniej się dowiedzieć o paru rzeczach. Że temperatura jest wielka przy maszynach jest to informacja gdzie podkreśliłem ten fakt w ostatnim zdaniu mojej wypowiedzi, natomiast oceniłem brak wody którą w tej firmie pracodawca MUSI ZAPEWNIĆ. Kolejna rzecz to woda ma być nieograniczona(czyt) ma wystaczyć dla każdego. W firmie panowała zasada kto pierwszy ten lepszy. Oceniam surowo firmę, to fakt. Jednak jeśli ktoś szuka pracy to musi poznać wady firmy, lepiej znać wady i zdecydować się do pracy niż znać same pozytywy i się zawieść ;)

Edward
@Kolejny Były Pracownik

Masz rację. Warto poznać realne warunki zatrudnienia, żeby móc podjąć decyzję o ewentualnym zatrudnieniu. Nie wspomniałeś nic o wysokości wynagrodzenia. Czy jest według Ciebie na odpowiednim poziomie?

Zostaw merytoryczną opinię o KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J. - Kiel

• Jak się pracuje w KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J.?

Kandydaci do pracy w KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J.