Opinie o KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J. w Kiel

2 21 47 5 1
Kolejny Były Pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem tam rok temu. Szef chodzi i podkręca maszyny ( bo za wolno), operator zastrzegał że psuje się towar lecz szef nie chciał słuchać, skończyło się na tym że trzeba było od nowa nastawiać maszyne. Druga rzecz hałas straszny, stercząca mistrzyni nad głową (tylko jedna była w porządku z trzech), Operatorzy odchodzą po 2-3 miesiącach ponieważ maszyny ciągle się psują. W lato przy maszynie można się usmażyć, temperatury strasznie gorące a woda(którą teoretycznie dają) często jej nie było parę dni pod rząd. Pracownicy z umową o pracę muszą przychodzić dodatkowe 2 soboty w ciągu miesiąca. Ze stałych pracowników na produkcji widziałem może 3. Podsumowując, jeżeli ktoś chce przyjść na okres wakacyjny, trzeba się liczyć że będzie skwar, i że mistrzyni będzie cię rzucać z jednej maszyny na drugą, żebyś przypadkiem się nie przyzwyczaił do swojej roboty. Jeżeli na stałe, nie polecam. Osobiście bym tam nigdy nie wrócił

Natalia Nowy wpis
@Kolejny Były Pracownik

Każdy ma prawo do własnego zdania jednak czy nie uważasz za logiczny fakt, że pracując latem przy dużych maszynach, na zewnątrz nie da się uniknąć upałów? Decydując się na taki charakter pracy trzeba liczyć się z tym, ze owej pracy będą towarzyszyły różne warunki atmosferyczne niezależne od człowieka. Z tego tez względu uważam, że bardzo surowo oceniasz tę firmę. Na jaką pensję można tu liczyć?

Spec. Nowy wpis

Mialem tam robic ale daje sobie spokuj .Bo juz to przerabialem w innym zakladzie . Dzieki za opinie . Wiarze ze szera;)

Były pracownik Nowy wpis

Praca w ciągłym hałasie kurzu gorącu za marne pieniadze. Ostatnim czasem pracownik stracił kawałek palcu Szef traktuje pracowników jak smieci. Każdy nowy operator który zobaczy jak to wygląda na dłuższy czas zwalnia sie. Odradzam szczerze a wypowiedzi że jak się nie chce komuś pracować to narzeka to zapraszam niech się przekona jak tu jest i glopot nie wypisuje

Tak5Nie
Konrad

Podsumowując to dobra firma tylko dla tych którzy chcą pracować!

Tak2Nie1
Henryk
@Konrad

Jeśli ktoś ma ambicje, aby spędzić resztę życia dobierając torebki to tak. Jeśli ktoś jest pracowity to pracę będzie mieć bardzo stabilną oraz może liczyć na podwyżki.

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Pani zubek
Nazwa działu: Produkcja

Jeżeli chodzi o pracę ciężka szczególnie na na pakowni dla kobiet. Ciężkie kartony, torebki, ciągle pasujące się maszyny. Chłopaki robią po 12 h, bo operatorzy odchodzą z powodu małych zarobków. Traktowanie kobiet typu przynieś wynieś pozamiataj, brak szacunku. Zwalnianie kobiet z powodu zbyt dużej ilości na zmianie z dnia na dzień.

Tak5Nie2

Prawo i Sprawiedliwość
@Pani zubek

Przychodzisz do roboty po to aby pracować ,a nie po to by narzekać ,zwalnianie ludzi z roboty jeśli jest ich za dużo to naturalna kolej rzeczy. Biznes na tym polega ,jeśli jest za dużo pracowników to nikt nie będzie Cię zatrzymywać po to byś tylko tam była .CZasy komunistyczne gdzie trzymano ludzi po to by tylko była praca która nie miała sensu już dawno minęły .Twoj szef ten czy inny zawsze będzie Cię traktował jako narzędzie do zarabiania pieniędzy ,a zarabiasz ile zarabiasz właśnie przez taka postawę .

Tak7Nie2
Adam

Dużo firm ma problemy z brakiem ludzi do pracy. Dlatego jest więcej pracy i godzin.

Kobieta

Są może chce zatrudnić pracownika jak tak to no dajcie na miarty pilne:)

kieja123

Osobiście nie polecam, szef i całe kierownictwo to wyższość i gdzieś mają swoich pracowników, muszą cały tydzień czasem po 12 bo nie ma ludzi. Nie dziwię się że każdy stąd odchodzi zostają tylko starsi pracownicy którzy boją się zmienić swojej stałej pracy. Co do "mistrzów" jedna z nich jest tylko sympatyczna i się nie czepia, dwie pozostałe tylko wykorzystują każdego do brudnej roboty.

Tak19Nie

Pepe

Co tak ciekawego w Kielpaku? myślę o powrocie do firmy. Ktoś z obecnych pracowników może coś powiedzieć jakie są obecnie zarobki?

Tak2Nie1

np
@Pepe

od 14-16/h brutto na start

Natalia

@eber Twoja opinia o firmie KIEL-PAK jest bardzo krótka. Czy nadal jesteś pracownikiem tej firmy? Czy wysokość wynagrodzenia jest jedynym czynnikiem ocenianym przez Ciebie negatywnie? Jak oceniasz atmosferę w tej firmie, to ostatnio czynnik, na który zwracają uwagę przyszli pracownicy.

eber

Może na miesiąc, dwa jest ok, ale dłużej to nie, kasa taka sobie

Tak9Nie

Natalia

@123456789 Twoja opinia może być niezrozumiała dla osób spoza firmy KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Na jakie wynagrodzenie i warunki pracy może liczyć przyszły pracownik tej firmy? Może chcielibyście napisać coś więcej, kilka osób na pewno zagląda tu od czasu do czasu.

TakNie1

Brawo Tadziu popisales sie przed swietami.Nowa maszyna to prezent dla pracownikow na swieta.Nawet nie miales czasu karteczki wywiesic z zyczeniami na swieta.Brawo

Tak13Nie

...
@123456789

Idź powiedz to dziecko drogie jemu a nie tutaj

Tak3Nie

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J. w kwestii wynagrodzeń?

Ewka

Jak pracuje sie w firmie? Cisza na forum to mam nadzieję, ze jest dobrze!!

Tak1Nie

anonymous

Hej Kochani tu Jadzia ze Świnoujścia :) mama Kasi i Oli. Byliśmy razem z Wami na wczasach Grecji ! Kasia dziś Was serdecznie Wspomniała! A mi zapodziały się Wasze numery tel. Proszę o kontakt! Pozdrawiamy Was serdecznie :) Życzymy wszystkiego co dobre w Nowym Roku 2018!!! Zdrowia jak najwięcej! Jadzia

Rob

Pracuje od marca i poki jest ok, nie planuje zmieniac roboty. Potrzebują ludzi do pracy, kasa jest w terminie i to dla mnie najważniejsze.

Tak23Nie

Fk
@Rob

Jakie zarobki na rękę?

CV

Powiedzcie Mi ile dokladnie można zarobić w tej firmie ? Oczywiście jeśli jest ktoś pracowity itd...

Tak20Nie

Pawel

@1234567890 pracowałem na pewno dłużej niż ty. Brud, hałas? Widac, ze nie pracowales/as nigdy na produkcji i nie znasz specyfiki pracy w tej branzy. Ja tam mialem normalny urlop w 100% platny, bo bylem na umowie o prace. Jak pracowales z miesiac na zleceniu to chyba logiczne ze na zleceniu nie przysluguje ci prawo do platnego urlopu (taki rodzaj umowy) nieobecnosc równa sie brakiem wynagrodzenia za dany dzien i tyle w temacie. Jak poznasz dorosle zycie to moze kiedys zrozumiesz o czym pisze.

Tak4Nie

@Pawel

Chlopcze przepracowalem napewno wiecdj niz ty na produkcjach.popracuj ,dostan umowe to zobaczysz z czym to sie je.i bedziesz zadowolony po urlopie z kasy lub po chorobowym ale to inna bajka

Tak5Nie

nat?

Simieszne opinie ale jak nikt nie popracuje to nikt sie nie dowie a drugie to niż siedzienie w domu na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> ale więcej opinie sam ustnieta

Pawel

Pracuje się dobrze, płacą w terminie, nawet premie są całkiem niezłe. W porownaniu do innych zakladów produkcyjnych w naszym powiecie, w kielpaku pracuje sie bardzo dobrze. polecam

Tak4Nie

@Pawel

Jakie premie?pracowalbys za najnizsza krajowa tam?za urlop tez dobrze placa prawda? Na dniu urlopu tracisz 30-50 zl.no poprostu przechwalic nie idzie kielpaku.smrud brud glosno no i ta klima.poprostu super.jak pracujesz miesiac to sie nie udzielaj

Tak9Nie

kojot85

Pracowałem w kielpaku i nie mam złych odczuć. Robota jak to robota, trzeba robić bo samo się nie zrobi. Stawka jak na powiat kielecki jest całkiem do przyjęcia. Jesli czasami chcialem wziąsc dzień wolny to też nie było problemu, kwestia dogadania. Umowa o pracę tez się znalazla po ugadanym okresie prubnym.

Tak7Nie

duza czesc tych zlych opini to bzudra, jak ktos byl to wie, ze pracuje sie na sprzecie takim jak trzeba i ze nikt nikogo nie oszukuje ile sie zarobi tyle jest do wyplaty do tego premie i jak wolne trzeba albo jak cos sie stanie pilnego to nie ma problemu zeby sie dogadac jak ktos chce pracowac to pracuje

Tak6Nie

To co czytam wyżej to .... nie wierze. Pracowałem w Kielpaku przez ostatnie 1,5 roku i jakoś nie narzekałem. Praca jak każda inna... pieniądze zazwyczaj w terminie tak jak zostało umówione z szefem plus i premie większe/ mniejsze wpadały. Studenty nie popracują - bo nie nauczone roboty, ale całej reszcie, która zna życie, polecam.

Tak7Nie

nowy pracownik

praca jest lekka, wszystko jasne, według mnie robota jak każda inna nie ma na co narzekać

Tak3Nie

mieszkanka Kielc

Może pieniądze nie są wielkie, ale jak ktoś jest uczciwy i szuka stałej pracy to znajdzie w tej firmie zatrudnienie dla siebie.

KoloCK

Czyli co nie oplaca sie tam isc ?? krotko i na temat ??

była pracownica

W tej firmie pracownicy są pod stałym nadzorem 'szefa', dzięki kamerom zamontowanym w całym budynku. ' Szef' obserwuje ich ze swojego gabinetu, a w sytuacji kiedy uzna swą interwencję za konieczną (co zdarza się bardzo często), skłonny jest przyjść i osobiście przypomnieć pracownikowi, że ten powinien ,,ruszać się trzy razy szybciej". Oprócz 'szefa', pracownicy są pod stałą kontrolą innych członków rodziny właściciela, którzy również nie szczędzą uwag co szybkości wykonywanej pracy. Poprzez użytkowanie maszyn do produkcji, pracownicy narażają swoje zdrowie, ponieważ rezygnują z własnego bezpieczeństwa na rzecz wyprodukowania kilku opakowań więcej, coby uniknąć reprymendy ze strony właścicieli. Warunki pracy niczym w Chinach, a ogólnie rzecz ujmując: nie ma to jak posadka u polskiego nuworysza.

Tak6Nie

pracownica

Zgadzam się. Praca w Kiel- Pak to istny kołchoz

Tak1Nie
Kudłaty

Nic dodać,nic ująć....Huk,kurz,potworny upał w lecie....ale.... pieniądze jakie by nie były,były wypłacane w terminie,warunki socjalne w miarę dobre w porównaniu z innymi prywatnymi firmami.Co do ludzi tam pracujących to jest kilku fajnych kolesi jak "Waldeczek","Łysy maniak Octavi" czy "Burza" i kilku innych.Nie odmawiają pomocy.Jak kiedyś wrócę do Polski to może znowu tam popracuje.

Zostaw opinię o KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J. - Kiel

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J.
2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zakładowa 21
    26-052 Kiel
  • NIP: 9591608197 KRS: 0000180537
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie