Opinie o KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J. w Kiel

counter
2 22 55 5 1
Konrad Nowy wpis

Powiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników i jakie wymagania stawia ?

morfi Nowy wpis

Gdy myślę o tej firmie to aż łezka się w oku kręci. Oczywiście jest to łza szczęścia że już mnie tam nie ma. Praca w systemie 3 zmianowym. No chyba że masz pecha i zmiennik ma wolne. Wtedy po 12 godzin. Zarobki 12-16 zł brutto. Zależy od stażu i zakresu obowiązków. Poza tym hałas bałagan i niewyobrażalne oczekiwania. Właściciel codziennie spaceruje po hali produkcyjnej i zgłasza swoje zastrzeżenia. A to że za wolno idzie, albo bałagan przy stanowisku, czy nawet że zakaz noszenia słuchawek i słuchania muzyki. Mistrzowie (kobiety) mega upierdliwe. Zresztą czego się można spodziewać skoro wymaga się od nich niestworzonych rzeczy. Czasem przez całą zmianę chodzą a nawet biegają w tą i z powrotem. Sprawdzają jakość torebek, drukują etykiety, rozwiązują problemy. Myślę że są bardzo kompetentne, ale niekoniecznie ludzkie. Z drugiej strony czego można się spodziewać skoro niekiedy nie mają czasu iść do toalety, o przerwie nie wspominając. Ele nie szukajmy problemów. Jest też dobra strona. Co miesiąc wpada pensja. Czasem z poślizgiem kilku dniowym, ale zawsze jest na koncie. Do tego dodatek wiecie w jakiej formie, na który umówisz się z szefem.

Tak2Nie

Jaka jest kultura pracy w KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J.? Obowiązuje typowy dress code?

369ghj Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma dress code. Ubierasz się do biura na luzie. Na produkcji są ciuchy robocze.

Kolejny Były Pracownik

Pracowałem tam rok temu. Szef chodzi i podkręca maszyny ( bo za wolno), operator zastrzegał że psuje się towar lecz szef nie chciał słuchać, skończyło się na tym że trzeba było od nowa nastawiać maszyne. Druga rzecz hałas straszny, stercząca mistrzyni nad głową (tylko jedna była w porządku z trzech), Operatorzy odchodzą po 2-3 miesiącach ponieważ maszyny ciągle się psują. W lato przy maszynie można się usmażyć, temperatury strasznie gorące a woda(którą teoretycznie dają) często jej nie było parę dni pod rząd. Pracownicy z umową o pracę muszą przychodzić dodatkowe 2 soboty w ciągu miesiąca. Ze stałych pracowników na produkcji widziałem może 3. Podsumowując, jeżeli ktoś chce przyjść na okres wakacyjny, trzeba się liczyć że będzie skwar, i że mistrzyni będzie cię rzucać z jednej maszyny na drugą, żebyś przypadkiem się nie przyzwyczaił do swojej roboty. Jeżeli na stałe, nie polecam. Osobiście bym tam nigdy nie wrócił

Tak3Nie
@Kolejny Były Pracownik

Każdy ma prawo do własnego zdania jednak czy nie uważasz za logiczny fakt, że pracując latem przy dużych maszynach, na zewnątrz nie da się uniknąć upałów? Decydując się na taki charakter pracy trzeba liczyć się z tym, ze owej pracy będą towarzyszyły różne warunki atmosferyczne niezależne od człowieka. Z tego tez względu uważam, że bardzo surowo oceniasz tę firmę. Na jaką pensję można tu liczyć?

Kolejny Były Pracownik
@Natalia

Prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem, nie jest to takie trudne jak się wydaje ;). Pracodawca ma obowiązek zapewnić wodę dla pracowników przy pewnych warunkach. Nie będę wypisywał jakie ponieważ bardzo łatwo jest znaleźć. Jeśli chcemy krytykować czyjąś opinię należy wcześniej się dowiedzieć o paru rzeczach. Że temperatura jest wielka przy maszynach jest to informacja gdzie podkreśliłem ten fakt w ostatnim zdaniu mojej wypowiedzi, natomiast oceniłem brak wody którą w tej firmie pracodawca MUSI ZAPEWNIĆ. Kolejna rzecz to woda ma być nieograniczona(czyt) ma wystaczyć dla każdego. W firmie panowała zasada kto pierwszy ten lepszy. Oceniam surowo firmę, to fakt. Jednak jeśli ktoś szuka pracy to musi poznać wady firmy, lepiej znać wady i zdecydować się do pracy niż znać same pozytywy i się zawieść ;)

Tak1Nie
Edward Nowy wpis
@Kolejny Były Pracownik

Masz rację. Warto poznać realne warunki zatrudnienia, żeby móc podjąć decyzję o ewentualnym zatrudnieniu. Nie wspomniałeś nic o wysokości wynagrodzenia. Czy jest według Ciebie na odpowiednim poziomie?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agata

Hej, czy firma stosuje premie dla pracowników ?

uśmiechnięty

Kiel-Pak Sp. J. szuka kierownika produkcji za 4000 brutto :)

Tak1Nie
Spec.

Mialem tam robic ale daje sobie spokuj .Bo juz to przerabialem w innym zakladzie . Dzieki za opinie . Wiarze ze szera;)

Tak2Nie

Praca w ciągłym hałasie kurzu gorącu za marne pieniadze. Ostatnim czasem pracownik stracił kawałek palcu Szef traktuje pracowników jak smieci. Każdy nowy operator który zobaczy jak to wygląda na dłuższy czas zwalnia sie. Odradzam szczerze a wypowiedzi że jak się nie chce komuś pracować to narzeka to zapraszam niech się przekona jak tu jest i glopot nie wypisuje

Tak6Nie
Konrad

Podsumowując to dobra firma tylko dla tych którzy chcą pracować!

Tak2Nie2
Henryk
@Konrad

Jeśli ktoś ma ambicje, aby spędzić resztę życia dobierając torebki to tak. Jeśli ktoś jest pracowity to pracę będzie mieć bardzo stabilną oraz może liczyć na podwyżki.

Pani zubek

Jeżeli chodzi o pracę ciężka szczególnie na na pakowni dla kobiet. Ciężkie kartony, torebki, ciągle pasujące się maszyny. Chłopaki robią po 12 h, bo operatorzy odchodzą z powodu małych zarobków. Traktowanie kobiet typu przynieś wynieś pozamiataj, brak szacunku. Zwalnianie kobiet z powodu zbyt dużej ilości na zmianie z dnia na dzień.

Tak6Nie2

Prawo i Sprawiedliwość
@Pani zubek

Przychodzisz do roboty po to aby pracować ,a nie po to by narzekać ,zwalnianie ludzi z roboty jeśli jest ich za dużo to naturalna kolej rzeczy. Biznes na tym polega ,jeśli jest za dużo pracowników to nikt nie będzie Cię zatrzymywać po to byś tylko tam była .CZasy komunistyczne gdzie trzymano ludzi po to by tylko była praca która nie miała sensu już dawno minęły .Twoj szef ten czy inny zawsze będzie Cię traktował jako narzędzie do zarabiania pieniędzy ,a zarabiasz ile zarabiasz właśnie przez taka postawę .

Tak7Nie3
Adam

Dużo firm ma problemy z brakiem ludzi do pracy. Dlatego jest więcej pracy i godzin.

Kobieta

Są może chce zatrudnić pracownika jak tak to no dajcie na miarty pilne:)

kieja123

Osobiście nie polecam, szef i całe kierownictwo to wyższość i gdzieś mają swoich pracowników, muszą cały tydzień czasem po 12 bo nie ma ludzi. Nie dziwię się że każdy stąd odchodzi zostają tylko starsi pracownicy którzy boją się zmienić swojej stałej pracy. Co do "mistrzów" jedna z nich jest tylko sympatyczna i się nie czepia, dwie pozostałe tylko wykorzystują każdego do brudnej roboty.

Tak19Nie

Pepe

Co tak ciekawego w Kielpaku? myślę o powrocie do firmy. Ktoś z obecnych pracowników może coś powiedzieć jakie są obecnie zarobki?

Tak2Nie2

np
@Pepe

od 14-16/h brutto na start

Natalia

@eber Twoja opinia o firmie KIEL-PAK jest bardzo krótka. Czy nadal jesteś pracownikiem tej firmy? Czy wysokość wynagrodzenia jest jedynym czynnikiem ocenianym przez Ciebie negatywnie? Jak oceniasz atmosferę w tej firmie, to ostatnio czynnik, na który zwracają uwagę przyszli pracownicy.

eber

Może na miesiąc, dwa jest ok, ale dłużej to nie, kasa taka sobie

Tak9Nie

Natalia

@123456789 Twoja opinia może być niezrozumiała dla osób spoza firmy KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Na jakie wynagrodzenie i warunki pracy może liczyć przyszły pracownik tej firmy? Może chcielibyście napisać coś więcej, kilka osób na pewno zagląda tu od czasu do czasu.

TakNie1

Brawo Tadziu popisales sie przed swietami.Nowa maszyna to prezent dla pracownikow na swieta.Nawet nie miales czasu karteczki wywiesic z zyczeniami na swieta.Brawo

Tak13Nie

...
@123456789

Idź powiedz to dziecko drogie jemu a nie tutaj

Tak3Nie1

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J. w kwestii wynagrodzeń?

Ewka

Jak pracuje sie w firmie? Cisza na forum to mam nadzieję, ze jest dobrze!!

Zostaw merytoryczną opinię o KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J. - Kiel

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

KIEL-PAK Więcek Ewa Więcek Tadeusz Sp. J.
2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zakładowa 21