Centrum Edukacji "Pro Civitas"
3 20 6 5 1

Opinie o Centrum Edukacji "Pro Civitas"

Filtruj opinie po kryteriach:

Mania
 Opinia

super podejście do pracowników, zawsze można przyjść i porozmawiać. Pierwszy raz miałam styczność z taką firmą w Kielcach. Premie, szkolenia na plus. Polecam! Lubię atmosferę w Centrum Edukacji "Pro Civitas" za: kumpelskie relacje. Cały zespół jest niesamowicie zgrany. Panuje bardziej luźna atmosfera.

Tak2Nie

Maja
@Mania 22.11.2018 09:06

Naprawdę niezmiernie cieszy to, że można być aż tak zadowolonym z pracodawcy, jak jesteś właśnie Ty. Ale jednak bylibyśmy wdzięczni, jakbyś opisał nam parę kwestii, związanych z warunkami zatrudnienia w Centrum Edukacji "Pro Civitas" w sposób nieco bardziej szczegółowy. Nadmieniasz, iż macie tam organizowane szkolenia - a mają one charakter cykliczny, czy raczej nie?

TakNie

Klara
 Opinia

Ja słyszałam, że to bardzo dobry pracodawca!!

TakNie

annnnaaa
 Opinia

Jak najbardziej polecam.. młodzi ludzie ale z pasją fajna kadra miłe sekretarki i ciekawe kierunki

Tak3Nie

anonymous
 Opinia

omijać szerokim łukiem,istnieją po to aby tylko dostawać subwencje.

Tak2Nie1

klient
 Opinia

Nie polecam. Brak profesjonalizmu, brak dobrze wykształconej kadry, problemy z uzyskaniem konkretnych informacji - jakby sekretarki były niedouczone. Ciągłe problemy z uruchomieniem kilku kierunków - więc po co one są wciąż w ofercie? Młodzi ludzie, którzy prowadzą tę szkołę najwidoczniej mają jeszcze małe pojęcie o prowadzeniu tego typu placówki. Szkoda czasu i pieniędzy.

Tak43Nie2

Zostaw opinię o Centrum Edukacji "Pro Civitas" - Kielce