Centrum Edukacji "Pro Civitas"

Kielce

Centrum Edukacji "Pro Civitas"

Opinie o Centrum Edukacji "Pro Civitas"

Mania

super podejście do pracowników, zawsze można przyjść i porozmawiać. Pierwszy raz miałam styczność z taką firmą w Kielcach. Premie, szkolenia na plus. Polecam! Lubię atmosferę w Centrum Edukacji "Pro Civitas" za: kumpelskie relacje. Cały zespół jest niesamowicie zgrany. Panuje bardziej luźna atmosfera.

Maja
@Mania 22.11.2018 09:06

Naprawdę niezmiernie cieszy to, że można być aż tak zadowolonym z pracodawcy, jak jesteś właśnie Ty. Ale jednak bylibyśmy wdzięczni, jakbyś opisał nam parę kwestii, związanych z warunkami zatrudnienia w Centrum Edukacji "Pro Civitas" w sposób nieco bardziej szczegółowy. Nadmieniasz, iż macie tam organizowane szkolenia - a mają one charakter cykliczny, czy raczej nie?

Klara

Ja słyszałam, że to bardzo dobry pracodawca!!

annnnaaa

Jak najbardziej polecam.. młodzi ludzie ale z pasją fajna kadra miłe sekretarki i ciekawe kierunki

anonymous

omijać szerokim łukiem,istnieją po to aby tylko dostawać subwencje.

klient

Nie polecam. Brak profesjonalizmu, brak dobrze wykształconej kadry, problemy z uzyskaniem konkretnych informacji - jakby sekretarki były niedouczone. Ciągłe problemy z uruchomieniem kilku kierunków - więc po co one są wciąż w ofercie? Młodzi ludzie, którzy prowadzą tę szkołę najwidoczniej mają jeszcze małe pojęcie o prowadzeniu tego typu placówki. Szkoda czasu i pieniędzy.

Zostaw opinię o Centrum Edukacji "Pro Civitas" - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji "Pro Civitas"