Centrum Edukacji "Pro Civitas"

Kielce

Centrum Edukacji "Pro Civitas"

Opinie o Centrum Edukacji "Pro Civitas"

Klara

Ja słyszałam, że to bardzo dobry pracodawca!!

annnnaaa

Jak najbardziej polecam.. młodzi ludzie ale z pasją fajna kadra miłe sekretarki i ciekawe kierunki

anonymous

omijać szerokim łukiem,istnieją po to aby tylko dostawać subwencje.

Szukasz pracy?

klient

Nie polecam. Brak profesjonalizmu, brak dobrze wykształconej kadry, problemy z uzyskaniem konkretnych informacji - jakby sekretarki były niedouczone. Ciągłe problemy z uruchomieniem kilku kierunków - więc po co one są wciąż w ofercie? Młodzi ludzie, którzy prowadzą tę szkołę najwidoczniej mają jeszcze małe pojęcie o prowadzeniu tego typu placówki. Szkoda czasu i pieniędzy.

Zostaw opinię o Centrum Edukacji "Pro Civitas" - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji "Pro Civitas"