Opinie o Centrum Edukacji "Pro Civitas" w Kielce

Szkoły policealne i medyczne policealne oraz kursy i szkolenia http://procivitas.edu.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacji "Pro Civitas" w Kielce

Administrator Nowy wpis

Firma Centrum Edukacji "Pro Civitas" szukała pracowników na stanowisko Specjalista w mieście Kielce. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Widziałem niedawno ofertę pracy dla specjalisty ds. sprzedaży szkoleń. Czy to praca stacjonarna czy w terenie? Z jednej strony firma oferuje telefon i laptop, z drugiej oczekuje posiadania prawa jazdy. Czy praca wiąże się z częstymi wyjazdami do klientów? I czy firma zapewnia w takim przypadku samochód służbowy?

Obiektywny Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą firmą- przyjmą Cie i po około dwóch latach (nawet dobrze przepracowanych ) to Cię wyrzucą bez podania przyczyny. Szukaj pracy dalej ale to miejsce omijaj, szczególnie pseudo szefową Magdę

@Obiektywny

Dwa lata to i tak długo jak na jedno stanowisko w jednej firmie. Ale zwalniają jak kończy się komuś umowa, czy w środku umowy i wypłacają wtedy odprawę? Ja też bym chętnie zaaplikowała na tę posadę specjalisty ds szkoleń.

Słuchaczka_ck

Jestem na drugim kierunku w tej szkole i spędzam tutaj swój trzeci rok. Muszę przyznać, że progress, jaki zaliczyli jest naprawdę imponujący. Piękne sale - bardzo schludne, widać, że urządzane przez projektanta. Ogromne przyłożenie do komfortu słuchaczy. Ja mogłam uczyć się na profesjonalnych sprzętach, których potem nie spotykałam nawet u swoich pracodawców :))) Fakt, kiedy zaczynałam naukę to wiele rzeczy kulało, nauczyciele pozostawiali wiele do życzenia, ale teraz to jest naprawdę szkoła wysokich lotów. Zupełnie nie rozumiem tego hejtu, który tutaj sie wylewa, bo ja będę odbierała dyplom z dumą!! Pozdrawiam ciepło p. Sylwię z kosmetyki, która potrafi cuda i p. Alę z opiekuna medycznego, bo jest złotą kobietą! Sama chodziła by głodna byle jej jak to mówi "dzieci" (słuchacze) mieli co jeść! Takich dydaktyków potrzeba więcej!!!

alina5

Pracuję w Pro Civitas od kilku lat.Pracodawca rzetelny,atmosfera pracy bardzo dobra.Pieniądze zawsze na czas. Sale ćwiczeń w pełni urządzone.Sale wykładowe ze sprzętem audio - wizualnym.Bardzo dobra współpraca z Dyrekcją szkoły. Bardzo wysokie wyniki na egzaminach .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Edukacji "Pro Civitas", to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Klara

Ja słyszałam, że to bardzo dobry pracodawca!!

@Klara

Być może. Ale słuchaczy źle traktują.

Nina
@Karolina

Źle to mało powiedziane - czy dyrekcji naprawdę to nie interesuje jak wykładowcy olewają słuchaczy ? Ktoś wie gdzie można zgłosić skargę ?

klient

Nie polecam. Brak profesjonalizmu, brak dobrze wykształconej kadry, problemy z uzyskaniem konkretnych informacji - jakby sekretarki były niedouczone. Ciągłe problemy z uruchomieniem kilku kierunków - więc po co one są wciąż w ofercie? Młodzi ludzie, którzy prowadzą tę szkołę najwidoczniej mają jeszcze małe pojęcie o prowadzeniu tego typu placówki. Szkoda czasu i pieniędzy.

@klient

Dodałabym, że kierownictwu wydaje się, że są świetni, a całkowicie brak im doświadczenia i rzetelnego stażu pracy do kierowania taka placówka. obsługa klienta jest wręcz żenująca.

omijać szerokim łukiem,istnieją po to aby tylko dostawać subwencje.

@anonymous

Zgadzam się i zupełnie nie liczą się z słuchaczami. Plany nigdy nie były wysyłane na czas.

Mikolaj

A czy centrum edukacji przeszło teraz na nauczanie zdalne?

@Mikolaj

Tak i nie poinformowało słuchaczy, jak działać ????

annnnaaa

Jak najbardziej polecam.. młodzi ludzie ale z pasją fajna kadra miłe sekretarki i ciekawe kierunki

@annnnaaa

Z perspektywy klienta tudzież słuchacza. Sekretariat nigdy nic nie wiem i zmienia sale bez informacji, dokumenty otrzymane były błędne i świadczyły nieprawdę. Kadra z niskimi kompetencjami to brak profesjonalizmu w pracy. ODRADZAM

Bogna

Jak by nie patrzeć to firma jest dobrym pracodawca a to dla nas ważne!

Ola

Jakie są zarobki na stanowisku do obsługi słuchaczy?

Rekrutacja
@Ola

Na każdej rozmowie kwalifikacyjnej zadajemy kandydatkom pytanie dotyczące preferencji zarobkowych. Poziom wynagrodzenia zależy od po części od odpowiedzi na to pytanie i oczywiście od jakości Cv. Zapraszamy do przesłania swojej kandydatury. Dobry pracownik na wagę złota!

Bogumił

A może trzeba zmiany zacząć od własnej osoby? Firma jest po prostu dobra pod względem podejścia do pracowników!

Mania

super podejście do pracowników, zawsze można przyjść i porozmawiać. Pierwszy raz miałam styczność z taką firmą w Kielcach. Premie, szkolenia na plus. Polecam! Lubię atmosferę w Centrum Edukacji "Pro Civitas" za: kumpelskie relacje. Cały zespół jest niesamowicie zgrany. Panuje bardziej luźna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacji "Pro Civitas" - Kielce

• Jak się pracuje w Centrum Edukacji "Pro Civitas"?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Edukacji "Pro Civitas" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Edukacji "Pro Civitas"?

Centrum Edukacji "Pro Civitas"