Effect Glass S.A.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Effect Glass S.A.

Inny były Nowy wpis

Ta firma jest jak rodzina niby najlepiej wychodzi się na zdjęciach do puki ktoś nie podejmie wyzwania a tutaj zawsze można pracować wiadomo że ciężko i są inne firmy tutaj jest spokojna głowa tylko proste ciężkie czynności

Kinia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

I jak tam (usunięte przez administratora)nadal czekacie na podwyżkę?Urlopy też Wam dają bez problemu nie?

ToJa Nowy wpis
Klient

Szukałem pracy, wysłałem aplikacje, zaprosili na rozmowę... MASAKRA. NIE POLECAM. 20zl brutto (14-15zl netto)umowa zlenie xdd. Pytania na rozmowie jak bym staral sie o stanowiska dyrektor.. Po opiniach widać że tam jest tragicznie. Ktos kto pracuje za 3tysiace lub mniej to jest (usunięte przez administratora) znalazłem gdzie na start dali mi 18zl i było pytanie: chcesz pracować? Szukamy na stale.

Nick Nowy wpis
@ToJa

Gdybyś jednak spróbował tam popracować to dowiedzieliśmy byś się jaka tam jest denna atmosfera...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy firma Effect Glass S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Effect Glass S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Informatyk?
Kandydat

Witam. Czy przyjmują na pracownika produkcji bez doświadczenia ?

Klient Tomek
Klient

Dlaczego wciąż do moje firmy docierają szyby z licznymi uszkodzeniami .Do działu obsługi klienta nie można się dodzwonić!

Jaś
@Klient Tomek

Bo jest nacisk na ilość a nie na jakość?

Teraz ja
Klient

Więcej Ukraińców więcej! Kiedy podwyżki?

Pracodawca

Aktualność
Effect Glass otrzymał tytuł ‘Diament Forbesa 2022’, w kategorii przedsiębiorstw o przychodach od 50-250 mln zł. Diamenty Forbesa to co roku opracowywany ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Kluczowe kryteria brane pod uwagę, to m.in. wyniki finansowe, wartość kapitałów własnych, rentowność oraz wiarygodność.
Już po raz piętnasty redakcja Magazynu Forbes Polska  we współpracy z wywiadownią Dun & Bradstreet Sp. z o.o. zebrała dane, na których podstawie stworzyła ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Firmy muszą być rentowne (na podstawie wskaźników EBIT i ROA), mieć wysoką płynność bieżącą oraz nie zalegać z płatnościami. Firmy spełniające te warunki muszą również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Pracodawca

Aktualność
24 maja br. nasza firma wzięła udział w pierwszych w tym roku Plenerowych Targach Pracy, które odbyły się na Rynku w Kielcach. Organizatorami wydarzenia byli Miejski Urząd Pracy w Kielcach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach, a honorowy patronat objęli Prezydent Miasta Kielce Bogdan Wenta oraz Starosta Kielecki Mirosław Gębski.

Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem osób poszukujących pracy, dla których wystawcy przygotowali ponad 2000 ofert zatrudnienia. Szeroka oferta skierowana została również  dla obywateli Ukrainy.

Effect Glass, poszukuje operatorów i pracowników produkcyjnych, a także specjalisty ds. IT.
Dziod

Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę” To coś jak w naszym kraju...mrówek coraz mniej , a lwów , sów i karaluchów mądrzejszych ,, niby " coraz więcej.

E-go
Klient

Ciągle widzę ogłoszenia. Czy tam jest duża rotacja? Zatrudniają i zaraz zwalniają?

Nuda

Dlaczego tam jeszcze pracujecie? Jest mnóstwo zakładów pracy lepiej płacących i dobrze traktujących pracowników. Może nie znajdziecie ich odrazu, czasem trzeba będzie się przenieść raz czy dwa. Napewno nie warto tracić zdrowia w jednym z najgorszych zakładów w Kielcach.

Inny były

Inspekcja nic nie da ponieważ nikt z starych pracowników nic nie powie

Były

Czekać Państwa będzie kontrola inspekcji pracy.Tak się nie traktuje starych pracowników

Dziady część 3

Może najwyższa pora poruszyć tematy podwyżek? Nie będzie robić za pół darmo. Ceny paliwa poszły w górę, żywność tak samo a my zarabiamy tyle samo a wymagacie od Nas coraz więcej (chodzi o pracowników produkcji)

Oj tam, oj tam
@Dziady część 3

Przeciez w tej firmie jest wieczny kryzys zapytaj pana dyrektora. Niewdzieczniku ciesz sie, ze masz taka wspaniala prace. Pieniadze to nie wszystko. Pan prezes i zarzad musza jakos wiazac koniec z koncem w tych ciezkich czasach. Pewnie nie raz sobie odejmowali od ust zebys mial tego 10tego swoje tluste wynagrodzenie.Pandemia,wojna,snieg w kwietniu a Ty tylko myslisz zeby sobie kabze napchac materialisto wstretny????

DO pl

Ten pan jest teraz P.O. kierownika produkcji w Wedkowach od konca stycznia,nie mozna mu nic zarzucic.

Kielecky

Leszek najlepszy mistrzu Danielek i Mareczek nawet mu do pięt nie dorastają nie pisać głupot kochany chłop

Pozdawiam

Czy nagrywanie przez przełożonego rozmów z pracownikami bez ich wiedzy jest legalne?

Bleble

Ktoś wie ilu było tam dyrektorów? Może ktoś ze starszych pracowników policzył? Może ktoś wie dlaczego rak często się zmieniają?

kasi
@Bleble

Czy dalej poszukuja recepcjonistki?

Dobromilowa
@kasi

Podobno tak. Ciekawe jakie opinie

Krzysztof Kononowicz

Dzień dobry panstwu kochani moi Bardzo polecam pracę w tej firmie ,bo co by się nie stało się to tu jest bardzo super praca najlepsza dla jego.Pieniazki są wystarczające na pokarm boży. Pozdrawiam ko co kochani moi

Major
@Krzysztof Kononowicz

Co tu mozna dodac...cale te

Hehe

Zebrałem się na odwagę i rozstalem się z tą patologią. W nowej robocie znalezionej z ogłoszenia dostałem na start kilka słów więcej niż w (usunięte przez administratora) Kierownik nie ubliża i nie drze jadaczki. A najbardziej zaskoczył mnie brak poganiania. Jest wręcz przeciwnie, pytają mnie gdzie mi się tak spieszy. Odwagi zyczę.

Kejoo
@Hehe

A moze zdradzisz gdzie znalazles prace w ktorej nikt cie nie pogania? Pracowalem w kilku kieleckich firmach produkcyjnych i oprocz vive nigdzie mnie nie poganiali jesli tylko robiona byla norma produkcyjna. Jedynie w vive jest system "wiecej, wiecej zaje***c ich ale maja robic wiecej"

Hehe
@Kejoo

Jest kolego coś takiego jak procesy technologiczne, których nie przyspieszysz. Np. Czas schniecia lakieru, wiązania kleju lub chociażby napełnienia pakietu szybowego gazem.

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Glass S.A. - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Effect Glass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Glass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Glass S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 8 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Effect Glass S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Effect Glass S.A., to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Effect Glass S.A.