Effect Glass S.A.

Kielce

Opinie o Effect Glass S.A.

Mati

Witam, dziś dzwonili z firmy do mnie bym sie stawił jutro na rozmowie rekrutacyjnej, czytając powyższe komentarze jutro mnie tam zabraknie. Mam 19 lat, mam czas szukam czegoś dopasowanego do mnie... Nie pozwólmy się wymuszać. Pozdrawiam

Jason

Warto tam iść do pracy ? Dzwonili, abym przyszedł na rozmowę i niby obiecują 2500-3000zł to prawda??? Dziękuje z góry za odp

Agata

@Ja - a czy możesz opisać swoje doświadczenie związane z pracą w Effect Glass S.A.? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na Twoim stanowisku? Czy pracodawca umożliwia swoim pracownikom możliwości podnoszenia kwalifikacji w formie dodatkowych szkoleń?Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Warka
@Agata 06.09.2017 14:05

Agata jak możesz iść do innej pracy to idź np. do Lidla lub Biedronki, tutaj masz 1800 zł za ciężka pracę. Słaba placa za ciężka pracę. Nie polecam

Ja

Ja pracuje tu jest OK.

Agata

@T. - czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Effect Glass S.A.? W sieci pojawiła się oferta pracy na Pracownika produkcji - czy wiesz może, jakie warunki zatrudnienia są oferowane na tym stanowisku? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Czy jest podpisywana umowa o pracę? Każda informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

T.

Nie polecam, wyzysk, stres i do tego ta żenująca słaba wypłata .

goral

Tragedia. Na początku zgubili moje CV. Nie warto nawet iść na spotkanie w sprawie pracy. Nie polecam. Wymaganie do kwalifikacji zbyt nadmierne, a zarobki niskie. Kadra bardzo słabo zna się na nowoczesnych programach.

goral

ertg

teraz to firma poszukuje na przyklad kierownika dzialu zaopatrzenia w Kielcach do zatrudneinia wymagaja tutaj m.in. wykształcenia wyższego (mile widziane z obszaru logistyki lub zakupów), co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,..

były pracownik

Pracowałem tam 4 miesiace na cięciu jesli ktos nie ma inncyh prespektyw to moze tam isc ale jest naprawde ciezko a pracowalem na budowie na kostce itd. przez pierwszy miesiac jest smieciowka potem jak sie sprawdzisz 3 miesiace umowy o prace okres probny. na rozmowie mowia Ci ze soboty i nadgodziny sa ekstra platne i dla chetnych to klamia. nie bedziesz chodzil w soboty i na nadgodziny to cie zwolnia a placa prawie tyle samo. na poczatku hajsy nie sa zle ale trzeba strasznie zapierdalac wolalbym chodzic do lzejszej pracy i dostajesz nie wiele mniej. kierownicy maja cie za nic jak ci cos nie pasuje to cie zwolnia i maja na Cb wyjebane. przepracowalem tam 4 miesiace dwa razy mierzyli moje wymiary i obiecywali stroj roboczy a nawet go na oczy nie widzialem. za dwa 2000zl nie oplaca sie tam zapierdalac chyba ze naprwade potrzebujesz pieniedzy. jedyne co mnie utrzymalo tam tak dlugo to ze atmosfera miedzy pracownikami jest wporzadku nic wiecej jak jakies pytania prosze pisac

Zdzichu

Jak ze stawką na początek i jaką umowę dają (śmieciówkę czy inną)?

Borubar

Fryderyku :) Masz rację nie dałem sobie szansy bo znalazłem lżejszą pracę za podobne pieniądze. Co do umowy to śmieciówka na początku a później to nie wiem, niech się pracownicy wypowiedzą. Aha na początku proszę uważać bo łatwo można się skaleczyć :P Pozdrawiam. Ps. Proponuję szukać dłużej, bo jest trochę lepiej na kieleckim rynku pracy i tak pewnie będzie do zimy :D

Borubar

Witam wszystkich byłych i obecnych pracowników. Wytrzymałem w tej firmie tydzień, niestety to zwykły kołchoz, ale czego się spodziewać po Kielcach. Pracujesz na stojącą przez 8 godzin, masz 20 minut przerwy a jeżeli na dworze jest 30 stopni to w hali masz nagrzaną puszkę o temp. 40 stopni :) Podziwiam pracowników, jesteście WIELCY, że tam wytrzymujecie i pracujecie tyle lat. Stawka godzinowa w zależności czy przepracujesz CAŁY okres umowy, albo 11 zł/h brutto albo 9 zł/h brutto. Nie polecam jeżeli jak JA nie jesteś przyzwyczajony do pracy fizycznej.

Marian

Bardzo dobra kielecka firma. Jak chcesz schudnąć , odstresować się stresem na stres, masz już dosyć dobrobytu to gorąco zapraszam do roboty na halę :)

mati

8 zl na reke (osiem). Praca w biegu zeby nadazyc za linia produkcyjna. Raz w tygodniu zmiana 12to godzinna, czesto pracuje sie 6 dni w tygodniu oczywiscie w zamian za dzien wolny do odebrania kiedys tam.......codziennie ktos sie kaleczy bo to praca przy szkle, raz w miesiacu grozniejszy wypadek. Niektorzy starsi pracownicy zapuscili korzenie ale nowi pracownicy wytrzymuja od kilku godzin do kilku miesiecy. Duza rotacja pracownikow bo pracownik jest tu niewolnikiem.

Ta firma to dramat. Tam nie ma nic nie ma odzieży ochronnej, nie ma rękawiczek nie ma pieniędzy ale są za to nadgodziny i to DARMOWE. Godziny nadliczbowe są bez płatne a pracownicy są zmuszani do przychodzenia na nie pod groźbą zwolnienia. Niby za odebrany dzień wolny którego nikt nigdy nie zobaczy. Kolejna sprawa to wypadki zdarzające się bardzo często z winy starych , niesprawnych maszyn. Pracownicy którzy ulegli wypadkowi są zmuszani pod groźbą zwolnienia dyscyplinarnego do opowiedzenia że wypadek zdarzył się w domu a nie w pracy. A więc nigdy nikomu nie polecam uciekać jak najdalej

Mirek

Nikomu nie polecam

Eemil

Zarobić można DOBRE !!! Nie polecam oddziału w kielcach Kołchoz. Niema tygodnia bez wypadku.

Proponuje nie przesadzać. to noermalna firma. nie rozpieszcza, ale da się pracować i zarobić można.

ktoś

wendkowa ma zgranie w kielcach niestety nie każdy liczy że zostanie w tej pracy o wolnym można sobie pomarzyć pensja średnio 1800 zł sam sie sobie dziwie ile tam zdołałem wytrzymać nie polece tej pracy nikomu chyba że z braku laku czekają na takich złwaszcza żonatych z kredytami

niko

co wy gadacie za bzdety w wentkowach na reke dawaja 2500

tomek

nie polecam, przyjmują ludzi nie maja dość pracy po czym ich zwalniają bez powodu NIE POLECAM

(usunięte przez administratora). Ludzie między sobą jeszcze jako tako współpracują.

Tyrasz jak pies żeby później zabrali Ci całą premię bo wśród tysięcy szyb przepuściłeś jakieś z wadami. Nowi pracownicy na umowę zlecenie przez kilka miesięcy lub umowa zlecenie dawana w nieskończoność gdzie sam zrezygnujesz z pracy bo stwierdzisz że jesteś idiotą żeby na takich warunkach dalej pracować. (usunięte przez administratora)

darek

witam interesuje sie ta firma i praca w niej.powie ktos ile sie tam wyciaga zlotowek na prodkcji

TOMEK
@darek 08.11.2013 21:37

1077 ZL ZA MIESCIAC NETTO NIE POLECAM TAM ZACZYNAC PRACY

Zostaw opinię o Effect Glass S.A. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Effect Glass S.A.