Effect Glass S.A.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Effect Glass otrzymał tytuł ‘Diament Forbesa 2022’, w kategorii przedsiębiorstw o przychodach od 50-250 mln zł. Diamenty Forbesa to co roku opracowywany ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Kluczowe kryteria brane pod uwagę, to m.in. wyniki finansowe, wartość kapitałów własnych, rentowność oraz wiarygodność.
Już po raz piętnasty redakcja Magazynu Forbes Polska  we współpracy z wywiadownią Dun & Bradstreet Sp. z o.o. zebrała dane, na których podstawie stworzyła ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Firmy muszą być rentowne (na podstawie wskaźników EBIT i ROA), mieć wysoką płynność bieżącą oraz nie zalegać z płatnościami. Firmy spełniające te warunki muszą również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Pracodawca

 Aktualność

24 maja br. nasza firma wzięła udział w pierwszych w tym roku Plenerowych Targach Pracy, które odbyły się na Rynku w Kielcach. Organizatorami wydarzenia byli Miejski Urząd Pracy w Kielcach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach, a honorowy patronat objęli Prezydent Miasta Kielce Bogdan Wenta oraz Starosta Kielecki Mirosław Gębski.

Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem osób poszukujących pracy, dla których wystawcy przygotowali ponad 2000 ofert zatrudnienia. Szeroka oferta skierowana została również  dla obywateli Ukrainy.

Effect Glass, poszukuje operatorów i pracowników produkcyjnych, a także specjalisty ds. IT. 

Effect Glass S.A.