Biedronka

Kielce

Opinie o Biedronka

obserwator

biedronka ul zytnia kielce niczego sobie jednak kierowniczka tego sklepu wedlug mnie do kasacji tzn ZWOLNIC

filip

dla mnie biedronka na duży plus i mają dobry socjal dla pracowników i dzieci

Kokoszka

Panuje wszechobecny mobbing panie kierowniczki "motywują" pracownika ciągłym czepianiem się nawet gdy dobrze wykonujesz swoje czynności zgodnie z procedurami to one i tak każą łamać procedury pracownicy to zależny od biedronki część spoko a druga część to fałszywe osoby

majja

ok 10 lat temu i myślę że od tego czasu dużo się pozmieniało po wypadkach róznych ludzu teraz ok ;)

Zostaw opinię o Biedronka - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biedronka