Opinie o Biedronka w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Biedronka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Kielce

Anonim Nowy wpis

Tak, to prawda. Zgadzam się z tą opinią w 1oo%. Odkąd rządzi tam ta Edyta to sklep spada na psy….. Nic nie robi tylko siedzi w biurze a od innych oczekuje cudów. Zauważyłam że nie ma szacunku do starszych pracowników. I karze im przychodzić do pracy z zapaleniem płuc czy oskrzeli. Nie chce dać urlopu żeby kasjerzy nie brali zwolnień i nie tracili premii za obecność. Wtedy ma satysfakcję bo ona siedzi i serio nic nie robi. Nie wiem jak możecie zatrudniać takich kierowników ????????????

Czy firma Biedronka udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Abdul Nowy wpis

Ta Biedronka to zatrudnia byle kogo.Wszystkich!!!Byle tylko byla obsada.Po mimo uprzedzenia zatrudnili i dalej pracuje pracownik, ktory bedzie mial akt oskarzenia ze sprawy karnej!!!!Nikogo to nie intetesuje.Pracowniccy moga byc przestepcami.Żałosne.Idziesz do sklepu i niewiesz co Cie moze w nim spotkac.Rozumie ze nikt sie nie chwali swoim zyciem.Lecz gdy idzie na rozprawe jedna,druga i jeszcze mu placa to juz zenada.Wiecej pracownikow takich Biedronko????????

Ola

W dniu dzisiejszym tj 13 września 2022 robiłam nieduże zakupy w Biedronce przy ulicy Sandomierskiej w Kielcach. Zakupiłam m.inn. śliwki węgierki z promocyjnej ceny 2.99 i. przy dojściu do kasy zaznaczyłam fakt że śliwka węgierka ( więc promocyjna, tańsza) ale Pani kasjerka podważyła moje słowa , twierdząc że cyt" na węgierkę za duża",po czym poszła sprawdzić czy faktycznie mówię prawdę. Bylo mi bardzo przykro, czułam się jak (usunięte przez administratora) Przychodzę do tego sklepu od początku istnienia ( od kilkunastu lat)i jestem wiernym klientem, zatem było mi podwójnie przykro. Sytuacja zrobiła się nerwowa, nie ukrywam że było mi okropnie źle ,więc zaznaczyłam że tak się nie traktuję stałego klienta i więcej mimo że przychodzę kilkanaście lat, nie przyjdę. Pani kasjerka odrzekła " no to trudno". Czułam się też źle bo wobec klientów, do końca próbowano przeinaczyć sytuację , twierdząc że nie uprzedzałam iż to węgierka,dlatego trzeba było sprawdzić. Oczywiście ją do tego sklepu juz nie pójdę, bardzo się zraziłam. Chcę tylko żeby traktować mnie tak,jak ja traktowałam ten personel - niemal jak rodzinę, życzliwie ( w końcu tyle lat robiłam tam zakupuy). Przykre to i świadczy o braku szacunku dla klienta i zerowej wrażliwości. Bo nie jest miłe żeby ktoś podważał uczciwość. Nigdy nie skarżyłam się się na żaden sklep ale czuję ogromny zawód i żal. Klientka.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Biedronka.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Byczek

Biedra na Wapiennikowej to (usunięte przez administratora) mają ludzi za nic a już nowego pracownika jak śmiecia traktują szczególnie pani wielka kierownik Iwona dużo ludzi przez nią odeszło są ludźmi dwulicowymi dlaczego taka osoba jak ona jeszcze tam pracuje gdyby jej nie było była by inna atmosfera

Iwonaslusarska2@gmail.com

W Biedronce na Jagiellonskiej w Kielcach wiecznie jest problem z kasami ludzi pełno, kierownictwo sklepu do niczego, glupie odzywki że tak jest kasierek, nie przestrzeganie zasad ochrony klijetow przy obecnej pandemia. Zresztą ta biedronka na Jagiellonskiej to jedna wielka pomyłka. Kadra od dyrekcij do niczego

Magda
@Iwonaslusarska2@gmail.com

Jeżeli tak bardzo źle jest w tej Biedronce to po co tam robisz zakupy? Fakt mało czynnych kas ale to nie wina kasjerek czy kierowników jeżeli są cztery osoby na zmianie i cały tir do rozłożenia to kto ma siedzieć na kasie? Ten kto nie pracował w Biedronce nie powinien się wypowiadać.

ToxicFucker
@Iwonaslusarska2@gmail.com

@Iwonaslusarska2@gmail.com Po pierwsze zdejmij wargę z nosa jak piszesz komentarze naucz się ortografii i gramatyki. Bo nawet nie umiesz poprawnie napisać słowa "kasierka". Dać makakowi możliwość wypisania zdania w Internecie to od razu ciśnie uczciwych ludzi. Oby za wykonywaną przez ciebie pracę spotkała cię taka sama opinia. Nie pozdrawiam.

OHR
@Iwonaslusarska2@gmail.com

Naucz się pisać... Co to za bzdury ?

Dominika
@Magda

Pracuję w Biedronce i klienci nie mają szacunku do pracowników.Nie rozumieją że my nie siedzimy tylko na kasie i obsługujemy jest masę innych obowiązków.A w innych sklepach umieją czekać cierpliwie w kolejce.Nie słychać można kogoś poprosić do kasy .Tylko w Biedronce zawsze im się spieszy.

Inka

Biedronka przy ulicy Jagielonskiej w Kielcach jestem pelna podziwu dla pracownikow Zawsze uprzejmni I checi zeby pomoc a na dodatek przy takich tlumach robia co moga zeby zakupy byly udane.to jest moja ulubiona Biedronka ????

Biedronka na Jagiellonskiej super! :)

Czy firma Biedronka w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Xxx

Tak ale jakie szkolenie masz dokładnie na myśli?

Kobieta

Zepsute awokado zapakowane w foli. Zakupy w ciągu tygodnia 2 razy i 2 razy zepsute. NIE KUPOWAĆ.

Klkowi

Kierownictwo w biedronce na Polewskiej to osoby na nieodpowiednim stanowisku, klientów mają za (usunięte przez administratora) zero szacunku i kultury osobistej. Zarząd i kierownik regionu biedronki powinien zareagować!!!!! Tracicie klientów i renomę firmy !!!!!!

Kajfasz
@Klkowi

To akurat nie prawda. Za to podejście kasjerek i kasjerów na plus, robimy jak roboty nawet gdy tyle.sie.dzieje przed świętami. Jest nas mało ale.dajemy rade

Sułek
@Kajfasz

To akurat prawda. :) Polecam!

Smerfetka

Pracuje w biedronce w kielcach na ul.zagórskiej,kierowniczka i jej zastępczyni to istna jędza nikomu nie polecam współpracy z nimi

Martyna

Czy biedronka daje jakieś bony na święta dla swoich pracowników ?

Misio
@Martyna

W listopadzie dostałam kartę przedplacona na nią wpływa zasilenie zależne od dochodu....przy najniższym miałam 450 zł.... I na święta są paczki . Bonów nie ma.

@Martyna

Zasilenie karty przedplaconej . Kwoty są zależne od dochodu.... plus paczki na święta.

Grzes

Jaka umowę oferuje biedronka na początek?

Milek
@Grzes

O pracę na pełny etat na rok czasu. Umowę możesz mieć jaka chcesz,w zależności od potrzeby.

@Grzes

Na rok

Karwowski

14 stycznia o godzinie 15 w biedronce w Kielcach, przy ul Sandomierskiej kasjeeka zażądała dowodu przy zakupie piwa. Mam 41, siwiejacą brode i wyglądam na swoj wiek wiec to jest po prostu ponizenie i brak kultury. jestem dosyc niski(163cm) i niepelnosprawny i moze dlatego zostalem tak ponizony, tym bardziej że bylem z żoną. Nawet nie przeprosila nas ta kasjerka...

@Karwowski

Ale kasjerka nie zrobiła nic złego....To jest jej obowiązek sprawdzać dowod gdy nie jest pewna .... lepiej sprawdzić komuś starszemu niż sprzadac za młodemu.... bez przesady to nic nie kosztuje A za to można stracić pracę.....

Czy w Biedronka poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak. Różne są dodatki. Poczytaj na stronie

Biedra Jagielinska tragedia.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Biedronka? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Albo odbierasz wolne A jak nie to płacą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Biedronka?

Domis

W sklepie z kierownikiem sklepu,bądź z rejonowa

Martyna

Czy to prawda ze biedronka ma dłuższe godziny pracy? Jak sobie pracownicy z tym radzą ?

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Kielce

• Jak się pracuje w Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biedronka?

Biedronka