Opinie o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gliwice

Jaga

Najgorsza spółdzielnia i najgorsza rada nadzorcza. Proszę mnie nie zaczepiać bo napisze cała prawdę o wszystkich.

lilka

kolce pomagaja.prosze przyjrzeć sie budynkowi UM.Wlasnie tam są umieszczone.

Diana

UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ. JEŻELI NIE WIADOMO O CO CHODZI, TO CHODZI O PIENIĄDZE. A MOŻE OBECNI PRACOWNICY CHCĄ WYCIĄĆ POTENCJALNĄ KONKURENCJĘ? JA TAK JAK POPRZEDNIK NIE MAM Z NIMI PROBLEMU.

Diana

Ostatnio byłam w spółdzielni i co widzę...... Wszystkim tak źle/jak piszesz/ i uciekają z tej spółdzielni to dlaczego niektórzy wracają. Czy to nie jest dziwne. Ja też znam opinie z osiedla na temat płac. Podobno jaka praca taka płaca. Jak małe zarobki a tak dużo pracy to praca na strefie czeka będzie lekko łatwo i przyjemnie. Coś wiem na ten temat.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Kornelia

Miałam okazję poznać wielu ludzi którzy tam pracowali. Chodzi mi o pracowników którzy bezpośrednio pracowali jako pracownicy wewnętrzni spółdzielni i każdy z nich chwilę popracował i rzucał robotą obiecując sobie na przyszłość że nigdy tam nie powrócą. Zawsze mnie to zastanawiało czemu tak i winy upatrywałam się w samych rzucających ale dziwiło mnie, że było ich tak wielu. Jak później się dowiedziałam ponoć rada złożona z lokatorów jest przeokropna i nie daje żyć ludziom tam pracującym. I nie uwierzyłabym w to gdyby ten pogląd nie powtarzał się co rusz. Roboty ponoć od groma i trochę natomiast płacą marne grosze. Już kilka osób mi powiedziało że praca tam to strata czasu i lepiej spożytkować swoją energię i czas na pracę w której ktoś inny doceni pracownika i zapłaci za wykonaną pracę. Powtarzam tylko to co usłyszałam od tych któzy znają środowisko pracy. Wierzę w to bo to nie przypadek żeby tyle osób powtarzało jedno i to samo. Sama chciałam tam startować ale zrezygnowałam bo tam ponoć można się tylko garba dorobić a ludzie z rady cytuję "skaczą jak koguciki".

DODA

ZAMIERZAM WYPOWIEDZEC SIE W TEMACIE PRACY I ORGANIZACJI FUNKCJONOWANIA SPÓLDZILENI MIESZAKNIOWEJ ADS SOSNICA. PRZECIĘTNY MIESZKANIEC TEGO OSIEDLA MAŁO WIE NA TEMAT PRACY SPÓŁDZIELNI A KONKRETNIE JAK SOŁDZIELNIA JAKO ORGANIZACJA FUNKCJONUJE JAKIE ZADANIA WYKONUJE CZYM ZAJMUJĄ SIE POSZCZEGOLNE DZIAŁY TEJ JEDNOSTKI. MOJE PRYWATNE REFLEKJE OPIERAM O DOŚWIADCZENIA JAKICH DOZNAŁEM W TEJ JEDNOSTCE.INSTYTUCJA ZARZADU W TEJ SPOŁDZIELNI JEST FIKCYJNA WYŁACZNIE NA PAPIERZE.WYBRANI CZŁONKOWIE PRÓBUJA SKUTECZNIE KIEROWAC PRACA ZARZADU TYM SAMYM WYKRACZAJA POZA ZAKRES SWOJCH UPRAWIEN I KOMPETENCJI JAKIE WYNIKAJA Z USTAW I OBOWIĄZUJACEGO STATUTU.ZARZAD POWINIEN SKUTECZNIE I EFETYWNI ZARZĄDZAC PROSESAMI ZACHODZĄCYMI W RAMCH TEJ STRUKTURY. NIESTETY TO TYLKO TAK WYDLĄDA OD STRONY ZAPISÓW UMOWNYCH.CAŁOŚC STRUKTURY ORGANIZACYJNEJ JEST PRZYPORZĄDKOWANA PODLEGŁA ORAZ ZALEZNA OD WYŁACZNEJ DECYZJI RADY NADZORCZEJ ,A KONKRETNIE CZŁONKÓW KTÓRYCH W MOJEJ OCENIE KADENCJA TRWA WIECZNIE. SPÓLDZILENIE TRAKTUJA JAK WŁASNA PRYWATNA FIRME W KTÓREJ MOZNA DZIAŁAC NIE UZNAJĄC ZADNYCH REGUŁ I ZASAD.PROPONUJE WYSŁAC TYCH CZŁONKÓW NA SZKOLENIE BO ICH WIEDZA UTKNIEŁA W MARTYM PUNKCIE A KONKRETNIE W REZIMIE USTROJU SOCJALISTYZCNEGO I NIE ZAUWAZAJĄ ZMIAN W OTACZJACYM ICH SWIECIE. ICH SWIAT SIĘ ZATRZYMAŁ CO NAJMIEJ 30 LAT TEMU A REALIA TEGO SA ZNACZNIE INNE.POZYTYWNIE OCENIAM PRACE PREZESA TEJ SPÓLDZILENI BO JEST TO OSOBA ,KTÓRA Z PASJA I WIELKIM ODDANIEM SŁUŻY MIESZKANCOM TEJ SPÓLDZLIENI JEST WIELOLETNIM PRACOWNIKIEM ,ZNA TE ZASOBY NIEMAL JAK WŁASNE PODWÓRKO ,NIESTETY JEJ DOBRE IMIE I REPUTACJA JEST PODWAZANA PRZEZ PLOTKI JAKIE SZERZA NA OSIEDLU NIEKTÓRZY CZŁONKOWIE.ZAMIERZAJĄ JEJ ZASZKODZIC NIECHLUBNYM DZIAŁANIEM. STWIERDZIC NALEZY W SPOSÓB TRANSPARTENY IZ OSIEDLE JEST PROFESJONALNIE ZARZĄDZANE ZE SZCZEGOLNĄ DBAŁOSCIĄ O SUBSTANCIE ZASOBÓW SPÓŁDZILENI.

Kiki

Ludzie chcecie się pozbyć gołębi a to problem ogólnopolski! Jak chcecie zmusić ADS by usunęła gołębie? Co mają przyjść z pracownikami wyposażyć w karabiny maszynowe i odstrzelić? Dajcie spokój. Wiecie skąd jest tyle gołębi w miastach? Bo jest sporo śmieci, ludzie dokarmiają. Właśnie stąd! Pomóc mogą tylko takie specjalne kolce na kleju ale i to niewiele skutkuje. Strasznie współczuję pracownikom ADS-u bo mają do czynienia z ludźmi. Jedni są fajni ale pewnie jest też spora większość która reprezentuje typ chamskiego pyskacza w wieku emerytalnym któremu dano władzę w ręce i odbija sodówa do głowy. Najgorsze co może być dać władze ludziom którzy nie mają o niczym pojęcia, dla których detale są ważniejsze niż to co powinno naprawdę zwracać uwagę i którzy nigdy w życiu nie zajmowali wysokiego stanowiska i podniecają się tym że mogą kogoś zwolnić. Jakie to śmieszne. Jakie to polskie.

Pfff

Tak,a w jaki sposob mozna indywidualnie pozbyc sie golebi z blokow?I przepraszam ale spoldzielnia od tego jest by zwalczyc ten problem!!!

Gość 2

Witam ja także miałam tą przyjemność na krótko pracować w tej Spółdzielni i namawiam mieszkańców do udania się na walne i czas najwyższy zmienić radę bo wtedy będzie mogła Pani Prezes pracować i współpracować z mieszkańcami A co do Rady Nadzorczej to może wymienić na ludzi młodych doświadczonych a nie emerytów , którzy potrafią wykrzyczeć w sklepie nazwiskami kogo zwalniają. Totalny brak kultury ze strony osoby z RADY!!!!!!!!!!!!

ktos z boku

dziwne jest to, że ludzie potrafią najczęściej mówić że jest źle..... drodzy lokatorzy - trochę inwencji - pomaszerować na walne, nie dać absolutorium obecnej radzie nadzorczej i wybrać nową - świeża i bez układów :) tylko komu będzie się chciało :) ? prościej po prostu ponarzekać :)

ul. przyszłość
@ktos z boku

w końcu ktoś mówi do rzeczy... brawo dla Ciebie

gosc

Nie wierze.Dlaczego są usuwane komentarze?Śmiechu warte! Wiec napisze jeszcze raz! Na balkonie nie mozna nic postawic ani zostawic bo zaraz jest obsrane :/ Kazdy wie jakie dzialanie maja odchody tych że kochającyc przez emerytów zwierzatek!Odchody Niszcza elewacje budynku!Ale pracownicy i cały zarząd ma to gdzies!Gołębie roznosza rożne choroby i pchły.My na codzien wdychamy powietrze ktore jest wzbogacone na naszych blokac plagą gołębi!Karmiąc je schodzą sie myszy i szczury.I nikt z tym nic nie robi!Spółdzielnia dba o wystrój Pfff.Ale nie widzi balkonow obwieszonych butelkami,plytami,kolcami,siatkami..Wystrój jest super!Gratuluję nic nie robienia!Może w koncu pani prezes wezmie sie za coś!

gość

lokatorom ads to wszystko przeszkadza... masakra...

lokator

Spóldziełnio,zrób cos z tymi golębiami!!!

Gosc

nie wierze.... to chyba jesteś z RN albo tą osobą co donosiła. śmiać się chce z tego komentarza. przecież ADS jest wstanie nawet inwigilować pracowników co robią w wolnym czasie. przecież był zakaz robienia zakupów na terenie sklepów należących do ADS nawet w dni urlopu, bo jak to wygląda... masakra. kur... ludzie nie wiecie co piszecie...

gość

przecież nie pracuje ta Pani co przez tyle długich lat uprzejmie donosiła

ina

to się nazywa prawdziwa rotacja!! ... w ciągu 1,5-2 lat 4-5 razy zmieniana była osoba na stanowisku inspektora nadzoru ... i tera znowu szukają osoby... ludzie niech Wam to da myślenia ...

gosc

ciekawe dlaczego nie publikują nowych protokołów z rady nadzorczej?? czyżby się czegoś bali?? może tego ze przewodniczący poleciał, albo nie maja już pomysłów na żenującą osiedlową prasówkę. tematy się wyczerpały, bo ile idzie podejmować temat o niby niekompetencji pracujących tam osób oraz o zakazie wyprowadzania psów.....

B.G.

Ogłoszenie o pracę było na stronie urzędu pracy. Teraz już go nie ma. Chyba zatrudnili kogoś na moje miejsce (może osobę, która równolegle ubiegała się o to samo stanowisko).

gość

no i już nie pracuje największy donosiciel w tej spoldzielni....

@gość

Myślę, że donosicielem był jednak ktoś inny.

@B.G.

Myślę, że poznałaś tę Osobę?!

@gość

Do "gość". Z komentarzy wynika, że chodzi o osobę, która zwolniła stanowisko pracy, na które mnie przyjmowano. Ale ja nie odniosłam wrażenia, że to ktoś kto donosi. Zresztą komu miałaby donosić i na kogo i w jakim celu ? Za krótko tam pracowałam żeby coś móc powiedzieć szerzej. Po prostu zwolniłam się jak najszybciej. Nikt mi niczego nie utrudniał, dostałam na czas świadectwo pracy i wynagrodzenie. Chodzi o to, że z informacji przekazanych mi przez osobę z zarządu - to Rada Nadzorcza podjęła pewną decyzję dotyczącą mnie, wbrew Kodeksowi Pracy. Ja się z tym nie zgodziłam więc napisałam wypowiedzenie. Rada nadzorcza wyparła się swojej decyzji. Jestem zadowolona, ze nie muszę tam pracować ! Pozdrawiam

Pni

Też pracowałem w tej firmie i najgorsze jest to, że utrzymują się tam ludzie który wchodzą w (usunięte przez administratora) bez wazeliny, donoszą i podkładają świnie innym. Chyba każdy wie o kim mowa?? Bo Pani która nie zna się na pracy, udaje że zabiera pracę do domu, jedynie co w ciągu tych 8 h robi to chodzi na magazyn [tam tylko pali papierosy i ściemnia]. Pozdrawiam...

Zostaw merytoryczną opinię o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa - Gliwice

• Jak się pracuje w ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Zobacz opinie na temat firmy ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa