Opinie o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gliwice

ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa
counter
2 38 337 5 1
Kazik

Wieść niesie, że przewodniczący z pozostałymi członkami mu oddanymi, dokonał już wyboru z-cy prezesa wielce zasłużonego dla spółdzielczości. Wielki, bo nie udzielone kolejne absolutoria, nie wystarczyły by go usunąć z stanowiska. Zasłynął w dzielnicy tym, że dał "dyla" kiedy zmieniła się rada. O Walnym Zgromadzeniu sąsiedniej spółdzielni pisał: "Stwierdzamy, że obrady były prowadzone w sposób tendencyjny tzn. zgodnie z zamiarami osób wybranych do prezydium ..... Wynikiem ustaleń poczynionych przez pewną grupę członków zmierzających do odwołania Prezesa Zarządu czego dowodem jest nieudzielenie absolutorium oraz głosowanie (nieskuteczne) wniosku o odwołanie Prezesa". Nieskuteczne odwołanie najlepszego Prezesa brakiem kilku głosów przy zapisach statutowych 2/3 głosów jest rzeczywiście ogromną chlubą. Niedopuszczenie wniosków uchwał do porządku Walnego to kolejna zasługa. Pozostawienie ogromnych niedoborów eksploatacji(250 tys. zł) to też zasługa!!! Wypłata kilkunastu tysięcy jubilata w pierwszych miesiącach pracy księgowej a wcześniej sobie to też ... Ile jeszcze zasług wspaniałego kandydata przysłuży się do powierzenia mu stanowiska przez krewnego przewodniczącego trudno zliczyć ... . Tylko się cieszyć z takiego Prezesa co ma za nic swoich członków.

Ciekawa

Czyżby znowu prezeska wykończyła kolejnego członka zarządu? Pewnie on też nie spełniał jej oczekiwań.

SIWY

BARDZO CIEKAWE RZECZY. Z TEGO CO SIĘ ORIENTUJĘ TO UMOWY Z FIRMAMI KOSZĄCYMI PODPISAŁA STARA RADA I JEŻELI SĄ JAKIEŚ PROBLEMY TO PROSZĘ SIĘ SKONTAKTOWAC Z PANEM EDKIEM CHYBA WSZYSCY WIEDZĄ O KOGO CHODZI.

Xxxx

Tak wspaniała Rada, że trawa sięgała metra a żywopłot do dzisiaj nie przycięty. No cóż jeżeli Przewodniczący ma za nic wnioski innych członków Rady i uparcie chce wybrać swojego kandydata na Zastępcę Prezesa. Jedynym atutem kandydata Przewodniczącego jest to, że jeszcze go nie skazano. Panie Przewodniczący cóż Pan zrobił w czasie tej kadencji, co służy mieszkańcom??? Każdy kiedyś będzie rozliczony z tego co dokonał dla dobra swoich członków ...... . Można już dziś tworzyć katalog skutecznych i zakończonych działań obecnej Rady bo wydaje się on bardzo ubogi. Mimo wszystko życzę powodzenia i zmiany podejścia do członków których reprezentujecie. Najważniejsze zadanie jakie czeka Wszystkich (Zarząd, pracowników, członków i Radę Nadzorczą), róbmy tak aby o Naszej Spółdzielni mówiło się pozytywnie i najlepsza Rada zachęcała młodych ludzi, w tym tych którzy pragną praktyk do pracy w Spółdzielni.

Pytanie Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

black Nowy wpis
@Pytanie

Taaa, i nawet kunia pociągowego dostaniesz do domu! ???? A do pracy grabie i widły.

obserwator
Klient

To ze pracownicy odchodza ze spoldzielni to tylko zasluga prezeski wykancza kazdego kto nie gra tak jak ona chce , noi mamy kolejny sukces . Do niedawna doceniany pracownik prezeski z technicznego wlasnie odchodzi.Jest sie czym chwalic.

Hahaha
@obserwator

No i przyszła kryska na matyska. Kochana Rado jesteście wielcy. Może teraz chętniej będzie przychodzić się do pracy, częściej uśmiechać do ludzi. Dziękujemy

Skaleczka
@Hahaha

Myślę, że szybko będziecie zmieniać zdanie. Tym co się cieszą życzę rychłego zwolnienia, leni nam nie trzeba. Przepraszam szkoda uczciwie pracujących kilku pracowników.

Yyyy
@obserwator

To ze mieszkańcy czekaja trzy miesiące na rozliczenie CO i wody to wina pracownikow. ktorym przebywanie w domu na wszelkich zwolnieniach zbytnio sie spodobalo. No cóż jak się ma opiekę prezesa ..... Moze nowy prezes zwroci ludziom kasę.

@Hahaha

Pani B.... nigdy nie uśmiecha się do ludzi a Pani M.... mając tysiąc i jedną wymówkę żeby nie chodzić do pracy, nigdy do niej się nie przykładała. Wieść niesie, że może zamienią się stołkami, a nawet może będą kierowniczkami za większe "piniądze". Ciszyć się każdy może. Pytanie czy inni nie będą się cieszyć kiedyś z waszego nieszczęścia?

@Hahaha

Na Ciebie też przyjdzie kryska i mieszkańcy podziękują za nędzną obsługę, brak uśmiechu i ciągłe marudzenie. Dziękujemy już dzisiaj.

XxxxX Nowy wpis
@Hahaha

Leniwi pracownicy chętnie się uśmiechają Ale mieszkańcom nie będzie do śmiechu jak zobaczą podwyżki

XxxxX Nowy wpis
Klient

I ..... znowu nabór tym razem na prezesa. Przypuszczalnie jak zawsze z polecenia spadochroniarz z innej spółdzielni. Wygodny dla tych co go wybierają. Tylko spółdzielcy odczują przemiany w opłatach

Mieszkaniec

25 lat Naszej Spółdzielni i mamy nadzieję, że "nowy" skład zarządu rady nie będzie trwał długo. Fałsz, zakłamanie, zwyzka opłat to prezent od obecnej rady na jubileusz. Mamy nadzieję, że wkrótce mieszkańcy wAs rozliczą

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Leon

Nowy i konkurs i znowu przewodniczący postara się, żeby wybrać "swojego" z-cę na prezesa. Pracownicy już się ciszą bo szykuje się zmiana stawek dla najbardziej "zasłużonych". Tak trzymać, mieszkańcy i tak za wszystko zapłacą!!!

@Leon

Ciekawe dlaczego dzisiaj prezes uciekł z pracy? Takiemu wolno chyba wszystko, bo przewodniczący w zamian za ogromne zasługi wytypował go na prezesa.

ciekawy

Swoją drogą, pragnę zapytać kto płaci prezesowi, kiedy przychodzi do pracy o godzinie ok. 11.00 w dni posiedzeń i nie tylko? W normalnej firmie dostał by już "dyscyplinarne" zwolnienie, ale w ADS stać radę na taką rozrzutność. Wydaję się, że Przewodniczący nie ma takich uprawnień by nie przestrzegać zapisów umowy o pracę, którą sam podpisał? Panie Przewodniczący odsyłam do zapisów umowy w której zapisał pan, iż praca rozpoczyna się o godzinie 7.00 kończy o 13.00 a w poniedziałki o 14.00. W tych sprawach wydaje się odpowiedzialność ciąży na Pani Prezes.

Walery
@ciekawy

Ten kto płaci powinien to zwrócić z własnych pieniędzy.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Karolina
@Pytanie

Tragiczne, Kasa mała szacunku wogole, mobbing, szantaż

Dagmara
@Pytanie

Pracowałam tam i szkoda słów. Poprzednia osoba w odpowiedzi świetnie to ujęła. Tylko że w momencie kiedy ja pracowałam był jeszcze Pan Prezes, ktory okazał się pajacem i fałszywa gnida. Idealnie pasował do tej spółdzielni. Choć długo nie pracowal. Podziwiam jednak dziewczyny z DK bo praca w tej spółdzielni wymaga stalowych nerwów. Pozdrawiam Dagmara

@Dagmara

Ja pracowałem tam później kiedy prezesem była kobieta, zresztą ta która tam urzęduje dalej i mogę stwierdzić że nic się nie zmieniło od czasu kiedy ty tam pracowałaś. Tak nigdy nie było i nie będzie dobrze. Szkoda czasu i nerwów na pracę w tej spółdzielni. ktoś napisał że w tej spółdzielni pracują ludzie którzy nic sobą nie reprezentują, nie czuje się taka osoba. W obecnej pracy każdy się liczy z moim zdaniem, prosi o radę. Także odeszlem bo nie warto tam było pracować. Szkoda było mojego zdrowia wiedzy i czasu. Ja również pozdrawiam osoby z DK bo w technicznym obecnie same niezdary.

Emil
@Pracownik

Fakt dział techniczny to jakaś porażka inspektor nie daje sobie rady z pracą, a pozostała kadra to śmiech na sali. Brak wiedzy technicznej, brak chęci do pracy brak kultury.

@Emil

Od zeszłego roku zmienilo się bardzo w dziale technicznym, spadliśmy na (usunięte przez administratora) mimo, iż kieruje pracą czlonek zarządu.

Cicha
@Emil

Napiszcie co ten pan inspektor zrobił! Czego nie zrobił wszyscy widzimy!

Sąsiedzi
@Cicha

Dopiero uciekal i tatus go obalił.Ciekawe co jeszcze zrobi dla niego? K.k.

Danuta

Jak wygląda ścieżka rozwoju w firmie? Chciałabym się dowiedzieć co nieco o hierarchii w firmie. Po jakich szczeblach kariery można się wspinać i w jaki sposób uzyskuje się awans? Nie wiem czy wystarczy po prostu dobre sprawowanie i dłuższy staż pracy w firmie czy może jakieś specjalne zasługi. Proszę o informacje.

@Danuta

Wystarczy być "usłużny" prezesowi i przewodniczącemu i brać przykład z pani B... Reszta przyjdzie sama.

$$
Klient

Znowu szukają kogoś do działu technicznego, czyżby kolejna osoba nie wytrzymała?

Jacek
@$$

Biedaczysko się zmęczył bo kazali mu "pracować". Zapracowany "po uszy" zabrał koleżankę i swoje zabawki, postanowił się zwolnić robiąc na złość Pani Prezes. Pozostawił ogromny dorobek: w postaci wyremontowanych kominów, poprawionej elewacji, dużej ilości parkingów, udrożnionej kanalizacji i było by tego więcej, tylko mieszkańcy mu w tym przeszkadzali. Dobrze, że choć rada i prezes go rozumiał. Zostanie nam płacz po tak pracowitym inspektorze.

mieszkaniec
Użytkownicy czekają na odpowiedź 83 dni.

Spółdzielnia znowu poszukuje pracownika do działu technicznego. W ogłoszeniu czytamy ma mieć uprawnienia budowlane (upoważniające do przeglądów) lub nie (wystarczy sanitarne - uprawniające do nadzoru prac na instalacjach nie będących własnością spółdzielni). Należy odczytać, iż tak czy tak będzie "grał" jak mu prezes wskaże. Za brak uprawnień i tak zapłacą dodatkowo spółdzielcy wskazanemu przez prezesa podmiotowi który dodatkowo dokona przeglądów. Proszę nie pytać ile? Ciekawe co robi prezes i za co odpowiada jak nowy specjalista ma wypełniać obowiązki w 27 pkt. ? Wskazane by rada z przewodniczącym również przypisała tyle samo punktów w zakres obowiązków prezesa i dodatkowo potrafiła wyekzekwować ich realizcję, od kogoś kto ma dużo wieksze wynagrodzenie niż poszukiwany specjalista.

Ciekawy
@Kazik

Przecież ten pan piastował przez wiele lat funkcje prezesa w dwóch spółdzielniach jednocześnie. Kazik masz racje w tym co piszesz. Przewodniczący na pewno nam uzasadni swój wybór, korzysta przecież z własnej pomocy prawnej!!! Zapomniałem, ignoruje opinie prawne Kancelarii Prawnej obsługującej Spółdzielnię!!!!

@Kazik

Skoro ma tyle przewinień na koncie dlaczego nie zgłoszono tego do prokuratury. Skąd tyle wiesz o tym człowieku?

Nowszy
@Ciekawa

Proszę przeczytaj uchwały i protokoly rady o potem neguj wpisy. Zadbaj o to by nami kierowali "uczciwi" czlonkowie rady. Przykro wszystkim, iż uczciws mniejszość rady nie może nam pomóc. Niedługo znowu uslyszymy, ze ta rada w niczym nie byla lepsza od starej. Możesz pisac i negować opinie innych ale nie poprawisz tym oceny rady.

@Kazik

Chyba nie do końca wybrał. To rada robi a nie panowie iks igrek i zet. Poczytaj w statucie. Rada rozmawia z kandydatami zadaje pytania i ocenia. Posiedzenia rady nie było.

@XxxxX

Jakie rozmowy i opinie były przy poprzednim konkursie? Łamanie regulaminu, własnych zasad ustalonych w uchwale, nie spełnianie wymagań koniecznych a mimo wszystko dokonywano wyboru? Statut ustalił zasady pracy rady-jak to się ma od roku w stosunku do pracy prezydium rady. Proszę wskazać kto zgodnie z Statutem stanowi dzisiaj prezydium, które kieruje i organizuje pracę rady? Z dokumentów na stronach spółdzielni wynika wielki "bałagan" którego w historii tej spółdzielni nie było!!! Pragniesz dyskusji to przygotuj się do niej. Materiały są dostępne na stronach wystarczy czytać z zrozumieniem .... .

@Kazik

Kazik popieram Cię całkowicie, przecież każdy wybór można zmienić. Myślę, że do Walnego już wkrótce i rozliczymy przewodniczącego za tego typu ignorancję niezależnie ilu ma sprzymierzeńców!!!

@Kazik

Źle mnie zrozumiałeś. Członka zarządu zgodnie ze statutem wybiera CAŁA rada . Zadaje mu pytania i ocenia. Kilku panów X nie ma do tego prawa. Chyba że mają za nic obowiązujący statut i są ponad prawem. Co na to mecenas, jeżeli jak piszesz kogoś wybrali.

@XxxxX

Proszę spytaj mecenasa, czy w spółdzielni mialy miejsce sytuacje nieprawidlowosci w wyborze prezydium (falszywe wyniki z stycznia 2019 r.)? Zapytaj czy kandydat spelnial wymagania formalne w poprzednim konkursie? Po co przewodniczący zmienial regulaminy i schemat zatrudnienia? Zatrudnienie z'cy prezesa i inspektora technicznego kosztowac będzie 250 tys.zl. rocznie!!!! Czy stac spoldzielcow na taki wydatek i co z tego będą mieć?

@XxxxX

Panowie X, Y, Z zdecydowali i potwierdzili to że maja spółdzielców i ich opinie za nic. Wczoraj wybrali jak dawno już było wiadomo, zasłużonego z-cę prezesa. Teraz Ciekawa, XxxxX i inni możecie mówić o sprawiedliwym i zgodnym z Statutem wyborem. Kolejny raz "prezes" będzie zatrudniony w dwóch spółdzielniach na raz i z ogromnym zaangażowaniem poświęci się dla nas ciężkiej pracy spółdzielczej. Gratuluję obłudy wszystkim z rady którzy wydadzą ćwierć miliona złotych rocznie na dwóch panów. Ciekawe jakie inwestycje są warte tak "znikomych" pieniędzy z naszych opłat???

Yyyy
@Obserwator

Należy przyznać Ci rację w tym, że mieszkańcy nie szanują własnych pieniędzy, inaczej dawno zrobiliby porządek z obecną radą. Sami wybraliśmy sobie taką niudolną radę, miała być wspaniała i zastąpić stara radę. Okazało się kolejny raz, że wybraliśmy najgorszą w historii spółdzielni.

@Kazik

a ja powiem tak , wieść niesie że stara rada robi wszystko by znów odzyskać w pływy czy ktoś odpowie dlaczego członek starej rady ma opiankowaną delatację , dlaczego oświetlenie parkingu przy bloku pewnej pani ze starej rady jest opłacane przez całą spółdzielnię a nie przez ten blok ?

Skaleczka
@skała

Jak obecną rada mogła dopuścić do takich nieprawidłowości? Skoro masz taką wiedzę złóż doniesienie do prokuratury.

@skała

Skała, kimkolwiek jesteś , wieść niesie że jesteś sfrustrowanym człowiekiem uważającym się za pempek świata. Jak masz takie wiadomości o członkach rady oddaj sprawę do prokuratury.

@Kazik

Miałeś rację. Wybrali tego co chcieli.Nawet ogłoszenia i regulaminy pod niego tworzyli. Teraz pan zastępca ciągle nieobecny . Miał być taki wspaniały. Dział techniczny miał super działać pod jego przywództwem. Kpią sobie z nas. Będzie walne.

Obserwatorka
@Kazik

Nowy Rok i duet prezes z przewodniczącym wspaniale sobie radzą. Prezes pracuje za duże wynagrodzenie przez okres który jest w pracy (reszta to chorobowe) nad wspaniałym projektem szkoleniowym (swoją drogą już uchylonym) poprawiającym oszczędność na dostawie ciepłej wody do naszych mieszkań, przewodniczący zbierając i pisząc różne opinie "skutecznie" utrudnia Radzie zebranie posiedzenia na którym zaplanowano jego odwołanie. Jednym słowem "cud malina" .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 109 dni.

Dziwne rzeczy się dzieją kiedy pracowników chce się wkręcić dla "zysków prezesa" w projekty unijne. Za nas podaje się nieprawdziwe dane .... . Brak kierowania i znajomości zadań pracownikow sprawia, że codziennych obowiązków nikt nie wykonuje. Panie prezesie, co powiedzą mieszkańcy o nas kiedy nikt nie rozlicza mediów? Kto zwróci członkom poniesione koszty wynagrodzenia prezesa, który przygotowywał "obalony projekt" w godzinach pracy *łłžac" przy tym dzięki swoim umiejętnościom? Może zima ostudzi górące zapędy na marnotrawienie pieniędzy przez prezesa i przewodniczącego?

Czy ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa zapewnia kartę multisportu?

Hahaha
@Pytanie

Zapewnia wszystko czego oczekujesz, karty Multisport, darmowe wstępy do muzeum, kin, lodowiska. Jednak najlepiej zapewniają dużo stresu nerwów i brak wiedzy i podejścia do klienta

On
Klient

Czy zebranie w ogóle jest planowane odnośnie rocznego sprawozdania spółdzielni i finansów ? Wszystkie inne spółdzielnie temat już mają za sobą tylko tu jakoś brak informacji

Leszek
@On

Pytasz o coś co powinno być dawno zrobione. Wiele spółdzielni dawno jest po Walnym Zebraniu patrz: Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Katowicka SM, SM Domator, SM Łabędy w Pyskowicach, SM Batory której Prezes jest Z-ca Prezesa ADS "Sośnica" i inne. Zapytaj o Opinię Kancelarii Prawnej naszej Spółdzielni dostarczoną radzie w kwestii Walnego Zgromadzenia. Wydaje się, że jest to wygodne dla rady i zarządu. Ciekawe co takiego mają do ukrycia przed członkami? Ten stan nie będzie trwał wiecznie i kiedyś ktoś odpowie członkom co było prawdziwą przyczyną?

@On

Pan z-ca prezesa w swojej spółdzielni zrobił walne. U nas nie bo nasze władze bały się o swoje posadki.

XxxxX
Użytkownicy czekają na odpowiedź 170 dni.

Spółdzielnia zamknięta. W środku tylko trzech pracowników. Właśnie mamy rezultat kuluarowych spotkań pracowników Dz.T. , członka rady i byłego członka zarządu objętego kwarantanną. My mieszkańcy ponosimy konsekwencje bezmyślnych poczynań. Co Zarząd na to???? Jak zwykle milczy???? Czy zajmie jakieś stanowisko????

Maja

Jak wygląda tu praca w administracji? Jakie wykształcenie jest wymagane, ile doświadczenia?

kaja
@Maja

Lepiej zastanów się trzy razy zanim podejmiesz decyzje o pracy w tej spółdzielni .Nic dobrego cie tu nie czeka w tym dziale jest tak duża rotacja ,bo pracownicy nie wytrzymują tu psychicznie i jeśli zależy ci na zdrowiu to przemyśl dobrze swó wybór

Spółdzielca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 203 dni.

Dziękuję Zarządowi za zamkniętą kasę i siedzibę Spółdzielni! Covid 19 w Spółdzielni grozi pracownikom nawet w odizolowanej kasie (za szybą i z specjalnie zakupioną szufladą). Mieszkańcom nie zagraża pracownik dokonujący przeglądów, chodzący od mieszkania do mieszkania w tej samej maseczce i tych samych rękawicach! Prosty wniosek członkowie się nie liczą ważny interes Prezesów. Gdzie tak wspaniałych znajdziemy gdyby zachorowali?

kandydat
Kandydat

Skoro co niektórym pracownikom dzieje się okrutna krzywda to proponuje proste rozwiązanie ,opuścić mury tej Spółdzielni. Jeżeli praca jest dla was uciążliwa i nie daje zadowolenia ,to sugeruje podjąć odważną decyzje o rozstaniu i podziękowaniu za pracę Może problem zaistniałej sytuacji leży po waszej stronie . Co do pracy i opinii na temat głównej księgowej. Jest rzetelnym i uczciwym pracownikiem pracuje bez zarzutów,być może to niektórym bardzo przeszkadza w dążeniu do osiągnięcia własnych celów i korzyści, nie bacząc na dobro wszystkich mieszkańców Pracownicy księgowości nie wnoszą żadnych uwag ,bo ich wzajemna współpraca układa się dobrze . W tym dziale każdy pracownik jest świadomy swoich obowiązków wykonuje je terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Kula u nogi jest praca działu technicznego. Haos organizacyjny ,brak rzetelnych informacji ,na dodatek podejmowanie decyzji nie zgodnych z obowiązującymi przepisami. Co może narazić członków na szkody i straty, które bezpośrednio dotkną wszystkich mieszkańców. Może wasze działanie jest celowe i ma jakiś podtekst .

Zaskoczona
@kandydat

Od lat czyta się że księgowość jest najlepsza, a techniczny to kule u nogi. Mimo że kadra się tam zmienia każdy zły. Czy to pracownik czy to kierownik. Zastanawiam się czy w takim razie spółdzielni potrzeby dział techniczny. Przecież i tak wszystko robi źle. Może wystarczy tylko dział księgowości z prezesem na czele. Ludzie otwórzcie oczy dział techniczny jest najważniejszy, on zawsze jest na pierwszej linii, to o rozwiązuje najważniejsze problemy. Docencie wreszcie tych ludzi ich pracę. Docencie to że macie na etacie inspektora z uprawnieniami, kierownika działu-obecnie zastępce prezesa który ma wiedzę i doświadczenie, który chce coś zrobić dobrego dla was. Dajcie pracować im. Traktujcie ich tak jak byście chcieli być traktowani.w tej Spółdzielni nigdy nie będzie dobrze jeśli tak będzie wyglądać praca jak do tej pory

@Zaskoczona

Pytasz się czy w tej spółdzielni potrzebny jest dział techniczny. W takim składzie jak jest teraz to na pewno nie . Nawet największemu wrogowi nie życzę takich pracowników.

@Zaskoczona

Przykrym jest to, iż kolejny raz nie szanujesz wkładu pracowników z księgowości mających ogromny szacunek do pieniędzy mieszkańców. Od lat omija naszą Spółdzielnię szczęście w znalezieniu uczciwych pracowników do działu technicznego. Nie możesz być zaskoczona skoro wiesz jakim "porządnym" pracownikiem jest nowy kierownik z-ca prezesa. W swoim CV może napisze jak w dowód ogromnego zaufania mieszkańcy Sośnicy nie udzielili mu aż trzy raz absolutorium. Czemu nie napiszesz, iż zamiast poprawy w wykonywaniu zadań podległego działu zaczyna od zmian regulaminów. Zmiany oczywiście mające na celu ukrycie wydatków przed mieszkańcami. Co za "wspaniały człowiek" w naszym interesie proponuje nawet nie negocjować kosztów przetargów!!! Cud malina, nie można być zaskoczonym takim zaangażowaniem. Czy to uczciwe żeby straszyć mieszkańców podwyżką eksploatacji za spalony śmietnik, zapominając o ubezpieczeniu? Czym sobie zatem zasłużył u ciebie, skoro w ciągu miesiąca zatrudnienia łącznie z chorobowym niczym szczególnym się nie wykazał!!!

Zaskoczona
@XxxxX

A ja nikomu nie życzę takiego pracodawcy

@XxxxX

Czytam od dłuższego czasu twoje komentarze i twierdzę że tylko ty nadajesz się do pracy w tej spółdzielni

SIWY

nowy
@SIWY

oczywiscie ze wszystkie problemy zostawila stara rada a teraz zwalaja na nowo wybranych,poczekamy zobaczymy.

nowy
@SIWY

Ale to co nam zafundowala stara rada smietnik przed oknami to jest horror ,my nadal rzadamy likwidacji tego wspanialego widoku,

Nowszy
@nowy

To widac przez dwa lata rzadow nowej rady z za wysokiej trawy nawet szczurow Neli nie widać. Po zatem płacić i wyrywac chodnik ograniczajac dostęp sasiadom do śmietnika, wystarczy dalej nie kosic trawy.

@Nowszy

Spoko! Dziennie leje to niedługo trzeba będzie zamowic zniwiarzy. Rada podzieli zaoszczędzoną kasę dla nieudolnego technicznego i nowego prezesa.

Nowy
@SIWY

Może obecna rada odpowie kto wymyślił ograniczenie koszenia, cz tez to poprzednia rada wymyslila? Żal spoglądać na nasze trawniki, atym bardziej pomyśleć jak będą wyglądać za miesiąc!!!

Ed
@SIWY

Oczywiscie ze wiemy. Latel jak glupi sprawdzajac trawe przed i po koszwniu. A w ADS pracownicy mowua na niego kon

@Ed

Głupi są ci co nie szanują swych pieniędzy zapłaconych za brak wykonanych zadań jak i pracownicy co nie szanują pieniędzy swoich mieszkańców .... .

@Nowy

Niestety o tym nie zadecydowała rada a zarząd i główna księgowa. Podstawą było cięcie kosztów.

@Ciekawa

Kolejny raz "Ciekawa" próbujesz działania rady usprawiedliwić i wybielić. Można podziękować Pani Prezes i Głównej Księgowej, że dbają o finanse o opłaty wnoszone przez mieszkańców, czego nie da się powiedziec o radzie. Nadmieniam, że rada uczestniczy w przetargach i nie może zarzucać czegokolwiek Zarządowi. Zastanawiajace, iż prezentowane wypowiedzi od dłuższego okresu upadabniają autora do wypowiedzi członków rady.

@Mieszkaniec

Jasne dziękujcie jej za wszystko, a tak naprawdę nie wiecie co się dzieje w spółdzielni, widzicie tylko to co chcecie widzieć. Nikt nie widzi krzywdy ludzi tam pracujących, tych którzy codziennie tam chodzą i muszą znosić humory obu pań. Nie usprawiedliwiam rady , ale też nie masz pojęcia o tym co piszesz, ponieważ nigdy tam nie pracowałeś, a wszystko co wiesz to z tego forum bądź są to rzeczy zasłyszane.

@Ciekawa

O kurcze wspaniała rada. Pokrzywdzeni pracownicy których nie widać na osiedlu. Załatwić sprawy w spółdzielni nie ma mowy, Możesz pisać pisma do rady nie ma odpowiedzi mieszkaniec dla nich jest niczym. Księgowa jest super pilnuje naszych pieniędzy to jest zła? Jesteś pracownikiem czy członkiem rady że tak ci się podobają rządy rady a krytykujesz dobrą księgową. Inaczej tego nie mogę pojąć

@Ciekawa

Znowu wszystko na główną księgową, Komuś wyraźnie przeszkadza

@Ciekawa

Komuś przeszkadza główna księgowa, Pytanie konkurentowi czy radzie?

Nowy
@Ciekawa

Wydaje się, że "nowy prezes" wkrótce awansuje "ciekawą" na kierowniczkę podobnie jak kilka innych osób. Będziesz wtedy chwalić go z inspektorem "nowym kierownikiem" na forum. Dział techniczny będzie pracował tak wytrwale jak do tej pory... . Ha ha ha.... . Już dzisiaj należy pytać ile "wszystkie wprowadzane nowości" będą kosztować aby pracownicy byli zadowoleni i chcieli pracować?

@Nowy

Mowa o tym co chodzi w południe do roboty. Dziwne zwyczaje!

@Mieszkaniec

pani prezes nie reaguje na to że saiding się sypie, że w piwnicach jest zagrożenie pożarowe, nie chce zrobić porządku z gniazdami szczurów zasypując otwory wejściowe do tych gniazd co jest tylko działaniem pozornym

Teresa

Możesz chwalić obecną radę jak chcesz, to i tak nie zmieni faktu, iż nie zrobili nic za co należy ich wychwalać za szczególne zasługi. Jedyną ich "zasługą" jest brak przestrzegania prawa i poszanowania mieszkańców, nie mówiąc o właściwym gospodarowaniu funduszami. Skała wskaż najpierw z jakich pieniędzy chcesz zfinansować proponowane inwestycje. Budowa parkingu pod dostawczaka stojącego na trawniku za pieniądze wszystkich członków jest nie stosowna.

@Teresa

A gdzie w tym wszystkim zarząd?

Klient

dlaczego tylko w jednym miejscu na blokach należących do ADS jest ocieplona delatacja pianką? Czy ma to może zwiazek przyczynowy z tym że tam mieszka były członek rady spółdzielni? proszę o wyjasnienie

@skała

Dlaczego nikt nie pyta o wyjaśnienie powodów docieplenia podłoża w mieszkaniu tylko wybrańcom którzy byli kiedyś i teraz są w radzie. U kogo na działce znalazła się kostka brukowa zdjęta z przejścia obok nowego przedszkola. Jeszcze inne prezenty od spółdzielni o

Xxxxx
@skała

Tak to dla niego jest zrobione

Zostaw merytoryczną opinię o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa