Opinie o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gliwice

Mieszkaniec osiedla Nowy wpis

Podejscie niektórych pracowników jes bardzo ieprofesjonalne np. glówna księgowa która po zadaniu zapytania przez telefon odnoszącego się do punku czynszowego ,nie wyjaśniając nic zaczęła się wydzierać i rozłączyła się co świadczy o tej kobiecie że nie powinna pracować w takim miejscu , mieszkaniec ma prawo zadać pytanie i usłyszeć odpowiedż spokojną i rzeczową a nie to że ktoś się wydziera bo jej się wydaje że może traktowac ludzi z góry,to nie ze wszystkimi jej się uda .To predyspozycja żeby zmieniła stanowisko!

Czy w ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Miki Nowy wpis

Ja dostałam po około 5 miesiącach

Po co dają ogłoszenie na stronie o naborze pracownika do księgowości jak i tak każdy już wie że to miejsce zajmie żona członka rady nadzorczej. To już kiedyś przerabialiśmy...

Obserwator x

Znam panią prezes i wątpię że pójdzie na takie układy. Chyba że się mylę

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Wiki

Tak mają. Jeżeli jest się spokrewnionym z radą

kandydat

Cieszy mnie że fakt iż dział techniczny na czele z inspektorem opuszczają mury tej spółdzielni.Dla takich ludzi nie warto marnotrawić pieniędzy członków. I co panie przewodniczący łyso panu bo pod niebiosa wychwalał "pracę" tego działu. O ile można nazwać to pracą. Myśleli że jak złożą wypowiedzenia to pan z-ca prezesa z prezeska docenią ich zasługi dla tej spółdzielni i dostaną nowe angaże,ale tu się bardzo rozczarowali. Rozpada się dział tak bardzo ceniony i chroniony przez przewodniczącego i jego świtę ,pomimo że nie ma już prezeski ,która rzekomo wykańczała pracowników. Kto teraz będzie donosił i kablował przewodniczącemu i z-cy prezesa. Zapomniałem przecież jest jeszcze dział księgowości i pani sekretarka ,ale i na was przyjdzie czas.

@kandydat

Teraz przyjmą swoich do Dz.Technicznego. Matki, żony i kochanki członków rady, znajomki itd. Trzeba zmienić pracę na lepiej płatną i blisko domu.

mieszkaniec
@kandydat

Idzie nowe... Brawooo

Walery
@mieszkaniec

Nowe będzie jak ustąpi to co jest teraz.

@XxxxX

Właśnie jest okazja żeby przyjąć żonę klaskacza. Zobaczymy co zwycięży wiedza czy znajomości.

Ksiegowa

Gdy nadejdzie dzień Wigilii i opłatek weźmiesz w ręce ,chociaż jestem gdzieś w oddali ważne byśmy zawsze "pamiętali" Tymi słowami składam Zarządowi całej Radzie i pracownikom SM ADS Sośnica życzenia Świąteczne i Noworocznego z wyrazami była główna księgowa

iga

Czytam opinie i z jednego się cieszę.. że już tam nie pracuje ... czytając śmiać mi się chce .. pamiętam stwierdzenie Pani Prezes jak swojego poprzednika wykończyła/miała w tym swój współudział... Weszła do pokoju i powiedziała: "był Król... Nie ma Króla" nastały nowe porządki ... w tej spółdzielni można byłoby zacząć kręcić serial ... naprawdę nieźle by się to oglądało ... ludzie którzy tam pracowali w depresje wpadali ... Grajdołek, Rój Os na czele z Królową ...Ludzie którzy byli w Radzie Nadzorczej mieli problem z prostą matematyką na poziomie szkoły podstawowej - Ci sami sprawdzali rozliczenia... Miejsce które na pewno nie jest warte polecenia dla przyszłego pracownika .. omijać szerokim łukiem .. Myślę, że więcej osób by się znalazło które potwierdziłyby moją opinię ....

obserwator

Wystarczy sprzyjać prezesowi jak były nasz przedstawiciel w mieście to nawet chodnik przy hasioku naprawią. Nie jest w tym osamotniony, bo sekretarzowi partii zbudowali przy hasioku "chodnik do nikąd" na ktorym może rower z żoną parkować.

DO XXXXXX

PISZE ZA SIEBIE JA DOGRZEWAM MIESZKANIE KIEDY MAM ZIMNO I ZA TO PLACE ,TO NA CZWARTYM PIETRZE KIEDY MAJA GORACO I SOBIE SCHLADZAJA TO TEZ PLACA I JEST SPRAWIEDLIWIE.

Emeryt
@DO XXXXXX

Dzięki takim jak ty mamy dzisiaj ponad 5 zł opłaty za CO. Gratuluję głupoty.

DO XXXXXX

KTO KORZYSTA Z LUKSUSU TO WIADOMO ZE MUSI PLACIC . A WIEKSZOSC MIESZKANCOW CHCE MIEC WYGODY I ZA TO TRZEBA PLACIC,WOLIMY PLACIC NIZ MARZNAC.

Bolek
@DO XXXXXX

Nikt nie mówi, iż mamy marznąć. Chcemy ciepła wtedy kiedy ono jest potrzebne. Nasze urządzenia dają często ciepło wtedy kiedy ono jest najmniej potrzebne i odwrotnie nie dają dostatecznie energii cieplnej w czasie kiedy jej potrzebujemy. Rodzi się pytanie co robi z tym nasz zarząd i rada, w składzie której mamy pracownika PEC? Gliwicki "Sikornik" i inne spółdzielnie dawno sobie z tym poradziły. My zawsze na końcu!!! Może nasi radni za cel mają wzbogacać PEC? Nie pisz, że wszyscy chcą płacić za tego typu działania, pisz tylko za siebie!!!

DO XXXXXX

JEZELI NIE ODPOWIADA CI CIEPLO W MIESZKANIU I LUKSUS TO WYPROWADZ SIE DO STODOLY , TAK WLASNIE POPRZEDNIA RADA SZUKA HAKA NA OBECNA I ROBI ZAMIESZANIE

@DO XXXXXX

Bardzo zimno ma Agusia jak na zewnątrz jest 27 stopni. Ludziom na czwartych piętrach załóż klimatyzację żeby w upalne dni nie mieli gorąco tylko jak piszesz luksus. Pomyłka nie mam nic wspólnego z radami nadzorczymi patologia. Widzę jak marnujecie nasze pieniądze

Mieszkaniec
@DO XXXXXX

Zapominasz o jednym, że za luksus przyjdzie wszystkim zapłacić. PEC podniósł drugi raz w tym roku opłatę za ciepło. Ostatnia podwyżka to ok. 16 procent. Do dzisiaj nie otrzymaliśmy informacji o wysokości opłat za CO pomimo, iż nowa taryfa obowiązuje od września. Czy wszystkich będzie stać na wszystkie ostatnie podwyżki: CO, gaz, prąd, woda, śmieci, eksploatacja, fundusz remontowy na balkony i inne - to jest LUKSUS!!! Proszę nie wysyłaj ludzi do stodoły bo samemu możesz tam wylądować.

DO XXXXXX

BRAWO ZARZAD BRAWO RADA MY MIESZKANCY PARTERU NARESZCIE MAMY CIEPLO W MIESZKANIU I ZA TO WIELKIE DZIEKI A MA BYC Z DNA NA DZIEN CORAZ ZIMNIEJ.

XxxxX

BRAWO ZARZĄD BRAWO RADA. TEMPERATURA NA ZEWNĄTRZ 27 STOPNI A KALORYFERY GRZEJĄ. MIESZKAŃCY ZAPŁACĄ ZA LUKSUSY.

XxxxX

Czyżby przyjęty do pracy "koleś" nie sprawdził się? Zrobił pożegnanie i powiedzmy że odszedł . Ha, ha ,ha,ha.... O jak nam przykro.

XxxxX

Co mam płakać że przyjęli pijącego i się nie sprawdził

oj Janek

Dlaczego nie protestowales jak robili parking pod twoim blokiem i innych czlonkow rady .Inne bloki terz potrzebuja parkingi , po to placimy remontowe zeby z tych pieniedzy korzystac.Anasze osiedle zeby mialo wspanialy wyglad.A co do rady nadzorczej to faktycznie jest wspaniala tylko sa takie dwa malzenstwa na osiedlu ktorym nic sie nie podoba i rzucaja im klody pod nogi.(usunięte przez administratora)

@oj Janek

(usunięte przez administratora) napisałeś, ze tylko dwóm małżeństwom przeszkadza Twoja nieuczciwość. Mnie terz to drażni, iż bez zgody członków spółdzielni, za nasze pieniądze robisz roboty na mieniu, które nim nie jest. Zwrócisz wkrótce te pieniądze na fundusz z którego wziąłeś. Możesz sobie myśleć, że jesteś wspaniały, ha ha ha.... .

Głos rozsądku
@oj Janek

Nie protestowales jak na nielegalu zrobiono poszerzenie parkingu na Przyszłości 50, Przyszłości 17, Przyszłości 40 czy Przedwiośnie 20. A rewizyjna ma gdzieś zbadanie tej sprawy, bo sobie szkodzić nie będzie, bo jeszcze wyjdzie, że na działce mienia przy Przedwiośniu 4 może parkować każdy mieszkaniec a jest tam z 15 takich miejsc. Więc śmiało mieszkańcy tam parkujemy.

Do braku rozsądku
@Głos rozsądku

Chyba co niektórych z obecnej rady pamięć zawodzi. Parking na Przyszłości 50 projektowała i nadzorowała oraz dokonała odbioru obecną rada. Zatem nielegalne uchwały tej rady, jak również brak pozwoleń to wasze dzieło. Parking wykonany z kamienia, dach naprawiony częściowo to wasze durne tłumaczenie, że mieszkańcy nie mają środków. Dlaczego dzisiaj ukradliście pół miliona z funduszu rezerwowego (w tym również mieszkańcom Przyszłości 50) i wydajecie kolejny raz na coś co nie jest mieniem. Proponuję lekarstwo na zaniki pamięci i rychłe Walne dla rozliczenia waszych czynów. Na Przyszłości 50 nie trzeba straszyć parkowaniem bo tam od dawna stoku z Domatora, Wiślanej czy Przyszłości 52 -60.

@Głos rozsądku

Rozsądku ci brak tak samo jak pamięci. Przewodniczący, który blokował działania komisji rewizyjnej. Blokował i bojkotował posiedzenia rady za które później brał wynagrodzenie. To jest kpina i drwienie z członków spółdzielni. Już niedługo!!!

oj Bogdan !!!!
@Karolina

Nie tylko można parkować na Przedwiośniu 4, ale można wrzucać śmieci do śmietnika przewodniczącego który został zakupiony za pieniądze wszystkich mieszkańców. Co do parkowania to zgodnie z opisem pod znakami, każdy mieszkaniec może parkować w dowolnym miejscu spółdzielni, również na nowo budowanym parkingu przy Przyszłości 23.

@oj Janek

Błąd na błędzie. Wiadomo kto te wszystkie bzdury pisze. Jak się skończyło cztery klasy

Ruppert
@oj Bogdan !!!!

"Na nowo budowanym parkingu przy Przyszłości 23" - otóż budowanie tego parkingu to obraz daleko gorszy od tego, co się obserwowało za tzw. komuny. Pracownicy (chyba Max Budu z Gliwic) poruszają się w tempie kulawego ślimaka, notorycznie odpoczywają przed kolejnym odpoczynkiem, poprawiają po czwarty raz to co w końcu wcześniej udało się im zrobić, przychodzą do roboty albo nie (jest to chyba w ich mniemaniu tylko dłuższy odpoczynek). Z wielkim rozmachem bezmyślnych roboli zdewastowali okalający teren i bezzasadnie długo blokują skutkiem swej niemiłosiernej opieszałości i też niekompetencji normalne operowanie służb oczyszczania. Nadzoru ni zainteresowania przebiegiem budowy strony Zarządu nie widać żadnego, ciekawe dlaczego ? A przecież każdy dzień "działalności " tych obszczmurów to koszty, które pomiosą wszyscy członkowie spółdzielni, i ty też czytelniku niniejszego, bo Zarząd tak pieczłowicie dba o racjonalne wydawanie naszych pieniędzy !!! Wbrew umowom zawartym z każdym członkiem Spółdzielni.

@Ruppert

Zobacz z jakim rozmachem jest robiony chodnik przy Przyszłości 78. Taka podbudowa że chyba TIR-y tam będą jeździły. Tylko szanowny zarząd i zainteresowany członek rady zapomnieli że tam jest komora ciepłownicza. Trzeba najpierw zapoznać się z dokumentami ale po skończonych czterech klasach ciężko idzie.

Mieszkańcy Przyszłości 78
@XxxxX

Kolejny już raz oglądamy serial: Jak zrobić, żeby ponownie rozebrać. Zarząd z odpowiedzialnym za sprawy techniczne Z-cą Prezesa pokazał "klasę". Zabudował krawężnikami teren SM "Domator". Podobnie jak na Przyszłości 23 już zdążył rozebrać to co zbudował. Pozostała tylko (usunięte przez administratora)!!!! Obraz wspaniałej pracy jaki nam przedstawia codziennie. Dziękujemy za szczególny sposób nadzoru.

OBSERWATORKA

Tak straszyc mieszkancow naszego osiedla , ze podniosa czynsze ,albo braknie pieniedzy na remonty TO TYKO POTRAFI POPRZEDNIA RADA Z PRZEWODNICZACA NA CZELE.W spoldzielni powiedziano mi , ze pieniadze sa na kazda prace a podwyzek NIE MA W PLANIE .To czyste klamstwa.

R.K.
@OBSERWATORKA

Przestań opowiadać głupoty pseudo obserwatorko bo wiem kim jesteś. Poprzedniej przewodniczącej od prawie dwóch miesięcy nie ma w Sośnicy. Źle obserwujesz. Zajmij się tym co do ciebie należy.

Cicha
@OBSERWATORKA

Szkoda ci ubliżać! Zobacz w swoim.rozliczeniu ile płacisz obecnie za eksploatację siłę wynosi w przyjętej uchwałle w Planie eksploatacji na 2021 rok. Różnica ok. 1 zł/m2 powierzchni mieszkania. Plan obowiązuje od stycznia, a zatem średnio na koniec roku niedobór 400-500zl na jeden lokal. Nie wiesz o czym piszesz to możesz słuchać tego co ci mówią.

R.K.
@OBSERWATORKA

Za dużo ktoś wypił albo ma kaca że pisze takie bzdury. I widzi ducha byłej przewodniczącej

Oj Bogdan

Zastanawiam się jak możesz odmawiać zwołania Walnego Zgromadzenia kiedy ok. 300 członków wnioslo żądanie. Arogancja, nie respektowanie regulaminow, skończy się to kiedyś a ty będziesz szukał schronienia daleko od Sosnicy. Mieszkańcy rozliczą cię za twoje uczynki........ .

Mieszkańcy Przyszłości 88
@Oj Bogdan

Będziemy ci dlugo pamiętać nasz chodnik. "Możesz" jeszcze chwilę nas lekceważyć. Potem oddasz co zabrałeś.

Księgowy

Do Obserwatorka. Piszesz, iz nieprawdą jest fakt czekających nas podwyżek. Udaj sie do Spółdzielni i popros o zatwierdzony Plan eksploatacji. W pre iwienstwie do ciebie wiem o czym mówię. Wyliczona średnia stawka wynosi 2,8 zl do metra powierzchni mieszkania. Wystarczy porównać z tą ile płacisz obecnie i masz odpowiedź kto oszukuje. Pieniędze są jak te zabrane z funduszu rezerwowego. Przychód z działalności gospodarczej powinien zasilać fudusz remonrowy a nie braki eksploatacji a wniku niegospodarnosci rady i zarządu.Jezeli tego nie zrozumiesz to lepiej nie zabiersj głosu.

JA

Uderz w stol a norzyce sie odezwia , moze i niema tej osoby ale jest jej maz KTORY SIEJE ZAMET PO NASZYM OSIEDLU

Zostaw merytoryczną opinię o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa - Gliwice

• Jak się pracuje w ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Zobacz opinie na temat firmy ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa