Lider
counter
2 7 77 5 1
Szeryf

Co raz gorzej, chcą pieniądze a zleceń praktycznie nie ma, obniżka o 50% abonamentu to za mało, kierowcy podczas pandemii powinni mieć wybór czy chcą jeździć bądź zawiesić współpracę, a nie być zmuszani do płacenia abonamentu. Zwyczajny haracz

Tak8Nie
Driver taxi

Dla mnie jest super zarobki ok i czas pracy kiedy chce co się chwali atmosfera też fajna ogólnie 10 na 10. Mało z tego nawet w czasie koronawirusa idzie zarobić :)

Tak2Nie1
Pawełekniz

Ja jeżdżę w Katowicach 4-ty miesiąc i jest nawet nieźle (zawsze mogło by być lepiej ) listopad i grudzień były super styczeń już słabiej, stan na kasie na dziś to 5100 jeżdżę po 8-9h dziennie i co drugą sobotę, niedziela wolne. Przede wszystkim nikt mi nie mówi kiedy mam jeździć i ile co jest dla mnie ważne ponadto gdy potrzebuję więcej to jeżdżę więcej wiec proste zasady i tego się trzymam. Mam kolegę w Uberze i Bolcie i zarobki są podobne aleeeee: - on dłużej czeka na kase - płaci wyższe opłaty czyli 25% od obrotu a w liderze 650 miesięcznie - robi więcej kilometrów Nieraz stoimy razem i gadamy. Szefostwa nie znam aczkolwiek raz gadałem w firmie z chłopakiem dosyć spoko a później się dowiedziałem że to właściciel więc nic złgeo nie powiem. Ogólnie na dzień dzisiejszy polecam. Ps; zastanawiałem się czy pisać jak jest bo to wabik dla kolejnych kierowców co nie jest dobre :P

Damian

Lider to moim zdaniem najlepsza korporacja inak tańsza jeżdżę już nią dość długo i jestem zadowolony????

Tak4Nie1
Wielki 955 Nowy wpis
Klient

Witam zamówiłem taxi na ulice taka I taka moja kolerzanka była lekko wypita Ale ogarnięta była miała kurs za ponad 30 zł przyjechała pani I stwierdziła że odmawia kursu o 2.03 więc jestem nie smaczny bo moja kolerzanka nie było (usunięte przez administratora) ponieważ trochę wypiła I się zygala w domu i sprawiała że jest lekko wypita więc dziękuję pani która stwierdziła że odmawia

TakNie
sam sobie jeździj z menelami Nowy wpis
 Rekomendacja
@Wielki 955

To jest forum o pracodawcy a nie o tym że kierowca nie chciał kursu w obrzyganą pijaczką w środku nocy.

Pytanie Nowy wpis

Czy Lider oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Różnie Nowy wpis
@Pytanie

Zależy na jakiego pracodawcę w Liderze sie trafi jedni daja o pracę inni zlecenie..

zniesmaczona
Klient

pani z numeru 112 jest nierzetelna nie fer gra do klienta nie polecam auta o numerze bocznym 112

Driver taxi

Tak2Nie1
Hahaha
@Driver taxi

No ja w tym miesiącu jeździłem co drugi dzień po 6 godzin i 10 koła na czysto, polecam.

N
@Hahaha

Nie ma takiej opcji gosciu, dobra sciema

Tak5Nie
Ta

Chyba po 16 godzin

ziomeczek
@Hahaha

Tak tak, przy stawce 1.68km zrobiles przez 90 godzin 10koła na czysto. Ha ha ha! chyba 10zł Ci zostało na czysto po odjęciu kosztów:)

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Lider?

Hrje
@Pytanie

Jakiej rekruracji Panie, tam kazdego (usunięte przez administratora)z marszu wezma

Agnieszka Rajda

Jestem zawiedziona taksowkami lider taxi katowice zamówiłam kurs na 4:40 a jak sie okazało nie będzie zrealizowany bo taksowka dotrze do mnie za 22 minuty byłoby to o godz 5:00 wiec zrezygnowałam i pojechałam taksowka express taxi z chorzowa ci sa kompetentni zawsze na czas

Kierowca

Jak tam w Liderze w Gliwicach?? Dzieje sie coś?

Kierowca
@Kierowca

Niewiele...

Pawełekniz

5100 niemała kwota
@Pawełekniz

5100 obrotu to dobrze? Chłopie w łeb się stuknij. Odejmij Zus (590 zł) lidera (650zł) paliwo (powiedzmy 1100zł za gaz w dzieisejszych cenach) i utrzymanie auta (niech będzie 500 miesiecznie). 5100-590-650-1100-500= 2260 ŚWIETNY ZAROBEK Obecnie lider ma problemy z zapewnieniem kierowcom zleceń. Ludzie stoją bezczynnie czekając na zlecenie czasem nawet godzinę bo nic się nie dzieję. Kierowcy wkurzeni, zaczynają sie odejścia. Jazda w liderze przestaje sie opłacać i niedługo zostaną tam tylko desperaci pracujący 300h miesięcznie. Ogolem firma była całkiem ok kierowców traktowali dobrze i dało się zarobić bo były zlecenia. Ale sie skończyło i trzeba się ewakuować.

Pawełknkc
@5100 niemała kwota

Gdybyś czytał że zrozumieniem to byś wiedział że stan kasy to 5100 a pisałem to 23.01 więc został tydzień z weekendem do końca miesiąca. A skończyłem że stanem na kasie 7500 ale ostatni tydzień zapierdzielalem dużo bo kasy potrzebowałem. Ogólnie twoje wyliczenia są spoko ale zus mam narazie niski i odkładam 500 na remont i 500 na nowy samochód więc spoko. Staram się kupki na nowe auto nie ruszać więc kasa się zbiera. Ja jestem póki co zadowolony a ty skoro nie jeździsz to się nie wypowiadaj.

Aaa
@Pawełekniz

Hahaha serio 5100 w 4 miesiące??? I ty mówisz że nie źle?? Tys jest nie poważny hahahaha. Lider w Gliwicach jeżdżę od dwóch lat, nie miałem miesiąca z mniejszym obrotem niż 11.000 w miesiąc

Jolanta
@Aaa

Paweł pisał, że to był stan na 23 styczeń i chodziło mu o jeden miesiąc. Zarobił 7500 w styczniu, a nie przez 4 miesiące. A jeździ tam 4 miesiąc. Jeśli dobrze czytam ze zrozumieniem, to o to chodziło.

marko 2333
@5100 niemała kwota

poprostu (usunięte przez administratora) 5100 obrotu to zarobek hahaha! takich tam trzeba cpuny, narkomani kierowcy z 2 letnim doswiadczeniem z kategorii B powodzenia

tomasz k

kierowcy beszczelni ! nie znaja typografii jeżdżą na okolo

marko 3123

nigdy wiecej nie pojade ta korporacja nigdy!!!

Szeryf

Tak8Nie

lider krul

Lider się kończył już kilka ostatnich miesięcy, a teraz koronawirus już ostatecznie pogrzebał tą pożałowania godną firmę. Płakał nie będę. W ostatnim czasie zarobki żałosne, woziło się totalną hołotę, tanio jest to lecą do lidera jak muchy do gówna. Mam nadzieję, że w nowej pracy odżyję, bo prawie dwa lata w liderze namieszało w bani. Powodzenia dla kierowców w szukaniu nowego zajęcia!

Tak
@lider krul

Dokładnie ja też dwa lata i nigdy więcej (usunięte przez administratora) lidera

Ana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 250 dni.
 Problem

nie polecam , kierowca nie wiedzial gdzi wjechac na ulice i stwierdzil ze nie musi znac ulic ani numerow,ostatni raz jechalam liderem to jakis koszmar wysadzil mnie na innej ulicy bo nie wiedzial gdzie jest nr ulicy na ktora jechalam .nie mozna zlozyc skargi nawet bo automat obsluguje linie telefoniczna

Kielczanin

Tak sie kończą wojny cenowe....Ja zrozumialbym stawke 2,5 zl / km. Każdy by wyszedł na swoje....No ale jak ktos jedzie po bandzie to musi sie liczyc ze najprawdopodobniej wyleci za bande hahaha. Bylem pasazerem m.in. lidera, mam znajomego ktory pracowal u konkurencji z podobna polityka cenowa.....To przypomina dzialania firmy Amazon, tylko ze Amazona prowadzi wilk z Wall Street, ktory potrafi przekonac inwestorów ze da rade wykosic konkurencje, przejac rynek, pozniej podniesc ceny i dlatego ceny akcji amazona rosna....Czy te wszystkie korporacje ktore tak walcza istnieja na GPW i czy ich szefowie sa wilkami z GPW? Nie sa, dlatego szukaja tych na ktorych spadna koszty-wlascicieli taksowek.A ze ci bardziej doswiadczeni zdaja sobie sprawe-to sie w to nie pchaja-skutek,wiekszosc kierowcow to zoltodzioby,bez doswiadczeniaznajomosci topografii,czasem wrecz nacpani,bez kultury-skutek,mniej zlecen mimo ekstramalnie niskich cen.Pozdrawiam

Kielczanin
@Kielczanin

A najbardziej interesujacy jest stan techniczny samochodów, jechalem kilku letnimi samochodami ktore mialy wytluczone zawieszenia jak samochody 20 letnie (no coz sie dziwic ze ktos tnie koszty skoro stawki sa takie,ze nie oplaca sie naprawiac)

Ex men
@Kielczanin

Topografia nie jest wymagana, ale warto kojarzyć gdzie co jest, a to, że ktoś jeździ na GPS, to tez w jakiś sposób ułatwia, bo nikt nie przewidzi zamkniętych ulic, albo korków... Pozdrawiam

Taxi boy

Zarobki marne, 12 h dziennie 4 dni wolnego w miesiącu. Wynik 6100 obrotu. 1430 ZUS, 650 składka, 2000 paliwo, 1400 rata na samochód. Zostaje ile? 600 zl, dramat i długi. Uciekam z tego tonącego okrętu.

Taxi Boss
@Taxi boy

Dokładnie nie ma sensu ja mam obroty około 7 tysięcy to co mi zostaje 1000zł + - ? Traktuje to oczywiście jako hobby, bo lubię jeździć.

Adam

Tragedia jechałem ostatnio taksówką o nr rej SK048RK Kierowca jakis dziwny jakby pod wplywem jakis środków trudno określić pobudzony nerwowy Nie polecam

Terefere
@Adam

Ja jechalem ostatnio z matolem ktory twierdzil ze jest kierownikiem kierowcow obslugujacych okolice Bytom, Tarnowskie Gory, Piekary Sl. Twierdzil ze jezdzi juz prawie 10 lat, naparzal na innego kierowce co niby topografi nie znal a jego samego musialem trzy razy poprawiac bo dwa razy byl zagubiony bo zadzwonil mu telefon i zgasla tym samym nawigacja a trzeci raz o malo nie pojechal z Piekar Sl. na os. Witosa przez centrum Katowic. Poza tym jechal 50 minut te niecale 20 km a najlepsze ze 10 minut dluzej jade autobusem i to z przesiadka na tramwaj, tragedia w takim tepie to on na zus nie zarobi... Facet powinien jezdzic karocà z dwoma konmi to by tempo bylo podobne a przynajmniej by na auto kasy nie wydawal

Taxi z gliwic

najpierw niech taxi lider pdzyjmie ludzi ktorzy topografie znaja potem niech jeżdżą 80 procent matolow ktorzy bez gpsa wrócić do domu nawet nie potrafia! jazda po miescie do okola tak jak ich gps prowadzi ludzie wstyt i porazka debile tam jezdza taksówkarz z 12 letnim starzem

Tak1Nie2
Borsuk
@Taxi z gliwic

Dobrze wiedzieć że (usunięte przez administratora) masz w rodzinie , nie pamieta wòł jak cieleciem był Nie pozdrawiam taksówkarz z 30 letnim stażem

Ja
@Taxi z gliwic

O wielki topografista się znalazł pojechał by do Warszawy i narobił by w spodnie deblu po to ktoś wymyślił nawigację żeby z niej skorzystać

Tak2Nie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Lider? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kierowiec
@Pytanie

Hejka zgłoś się do osoby zajmujących się danym obszarem i wszystko ci wytłumaczy nr masz na stronie lidera. Ja pracuję od ponad roku i jestem zadowolony co prawda styczeń jest słaby ale myślę że jest to przez ferie. Ogólnie jest super

Damian

Tak4Nie1
Dagmara

Jaka panuje atmosfera między kierowcami w firmie? Dogadują się ?

Zostaw merytoryczną opinię o Lider - Gliwice