Opinie o Lider w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lider. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lider o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lider w Gliwice

Białe taxi Rysiek

A ja polecam. Jeżdżę własny samochodem (przeszedłem z firmowego) i zarówno zarobki jak i atmosfera w firmie jest ok. Szef jest ale siedzi w Kato i ciężko spotkać w Gliwicach. W Gliwicach rządzi kierownik i jak przestrzegają zasad kierowcy to nie ma prawa się doczepic.

@Eugeniusz

Szkoda czasu na ciebie,piszę jako były pracownik,jako ze swoją działalnością doświadczyłem czegoś innego,wynajem kilka samochodów,płaciłem za tak zwane wpisowe,brak faktur,płaciłem za aplikacje ,to przy braku klientów i zleceń,zaczęli blokować aplikacje pod byle pretekstem, a żeby było śmieszniej to się kwitowali że się zapłaciło,jeszcze śmieszniej to treść faktur jest inna jak zakup dostępu do aplikacji.ale to już wyjaśni powołany do tego organ, a (usunięte przez administratora) nie są,znajdą znajdą.. nie będę się rozwodzil, szerokości:)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Lider?

@Adam

Do tego takiego charakterze,przekretasa i wyludzacza dawno nie spotkałem, kasuje pieniądze i wpłacający musi kwitowac że wpłacił !!! A jak "zgubi" płacisz drugi raz ,CHAM.

Driver

Ludzie żal mi Was, komentarze wasze negatywne są żenujace. Polecam założyć działaność i zgłosić się do pracy ze swoim własnym samochodem a nie będziecie żałować i narzekać na jakieś wałki.Sami za siebie bedzicie płaci co miesiąc ZUS i skarbówkę. Negatywne opinie to czysta ściema. Szkoda tylko firmy i właścicieli przez takie oczernianie. Ja jeżdżę po 8-10 godzin i jestem zadowolony z dniówki.

Roberto

Jeżdżę drugi rok u ,, siebie'' czyli na własnej działalności swoim samochodem. Praca rewelacja pod warunkiem, że nauczysz się jeździć czyli wiedzieć jak jeździć na aplikacji w rejonach gdzie są zlecenia. Najlepsze z wszystkiego jest to, że jeździsz kiedy chcesz i ile chcesz. Ja osobiście jeżdżę między 8 a 10h od poniedziałku do piątku. W soboty odrabiam paliwko do południa z całego tygodnia (5dni). Dzienne obroty między 350 a 400zl bez żadnych super kursów. Podsumowując przez 5 dni w tygodniu zarabiam około 2 tys na czysto jeśli w sobotę odrobie paliwko około 250zl. Auto w LPG spała na taki obrót dziennie średnio 50zl gazu. W porwaniu do diesla, to na taki obrót diesel spala dziennie około 80-100zl. W Weekendy można o wiele więcej zarobić ale mi wystarcza to co mam. Ludzie z biura sympatyczni, szef w Gliwicach też jak najbardziej w porządku. Wszyscy do pogadania. Nigdy nie miałem żadnego problemu, trzeba tylko przestrzegać regulaminu itp. Ogólnie polecam i nie wyobrażam sobie pracować w innej pracy. Przed Liderkiem pracowałem w zakładzie na etacie przez 10 lat. A co do negatywnych opinii to same bzdury. Piszą to ludzie którzy coś przeskrobali działając źle na rzecz firmy i zostali wyrzuceni z Korporacji a drudzy to oczywiście konkurencja.

@Roberto

Pierdoły piszesz,jakie miasto ? Przekręty podatkowe,brak ZUS,brak składek,brak archiwum przejazdów, ,nic nie trzeba przeskrobywac, kompletne bzdury.

Roberto
@Opolanin

Bzdury to Ty piszesz najpierw sie z zorientuj co i jak. Jaki Brak ZUS??Przecież ty nie jesteś zatrudniony u Lidera tylko na własnej działalności jeździsz i płacisz sam co miesiąc ZUS i podatek do skarbówki bo jesteś samozatrudniony czyli prowadzisz działaność. Widać, że nie jesteś w temacie. Jakie archiwum przejazdów skoro jeździsz u siebie swoim samochodem??. Archiwum prowadzisz wtedy kiedy wrzucasz w koszty amortyzację samochodu w w swojej działalności. A jak nie odliczasz to nie prowadzisz nic. Pozdro Miasto Gliwice

Ha ha
@Roberto

Pierdzielisz głupoty, (usunięte przez administratora) prawda że jeździsz,samo wyliczenie to jakieś amatorskie kalkulacje,korporacja? (usunięte przez administratora) podatkowi i ZUS. Co można jak nazywasz przeskrobać? No można chcieć faktur za "bokiem"płatne zadania zapłaty. dowody ? To właśnie ten obrót co podajesz? Karta czy gotówką?. Korporacyjne autko? Korporacja nie ma aut,podstawiona firmą wynajmujesz faktura za 1000 złotych za tydzień a jak chcesz fakturę ?dostaniesz 820 za miesiąc. Masz swoje autko ? Jakaxwartosc i ile latek to "cudo" tak dochodowe? Jeżeli chcesz dowody ? To czy masz na pismie warunki płacowe i rozliczeniowe tej (usunięte przez administratora) korporacji? Nigdy!

Białe taxi Nowy wpis
@Roberto

Taka prawda że realne zarobki teraz na swojej działalności na swoim aucie to 20 zł na godzinę, oczywiście jak zrobisz 200 godzin,ludzie wypisują bzdury i potem każdy chce iśc do lidera

Opolanin Nowy wpis
@Białe taxi

Ciekawe ? Piszesz jak pracownik czy działalność? Jaki masz obrót na kasie ? Nie pytam rzeczywisty :) 20,00 zł na godzinę to tylko netto czy brutto ?-Jako pracownik . Ile km robisz w tych 200 godzinach? Jaka stawka za km? Ile zleceń w mc? Bo też w tym startówka? Można jechać 500km ,bez startówki.czyli jedno zlecenie. Chciałbym poznać kalkulację, myślę że pracujesz na godzinę jako pracownik we flocie?

Darek

Niestety przyjmowanie co chwilę nowych kierowców powoduje że zarobki spadają. Co z tego, że jest 140 zleceń skoro w zwykły dzień o 11:00 na mieście potrafi być ponad 100 taksówek.... Niestety duże koszta abonamentu i spore wymagania co do wieku samochodów a w zamian komiczna ilość zleceń. Liczyć że ktoś się zwolni nie ma co bo kilku odejdzie to na ich miejsce biorą kolejnych.

Kolega66 Nowy wpis
@Darek

Pośrednik-czyli obecnie spółka lider ,to za8ntetesowana jest zakupem dostępu do aplikacji,może być nawet 1000 taksówek,nie ma limitu. A klientów jest mniej więcej podzielić na 1 taksówkę wychodzi ze za zlecenie ile płacisz? 850 / brutto/ aplikacja ,zleceń dziennie 10? Po 3 złote za zlecenie ,weź kurs za 15 złotych, jedziesz za friko. To chore co wyrabiają pośrednicy!!!! Trzeba się jednoczyć w spółce i uzywac swoją aplikację.

Ktos Nowy wpis
@Darek

Dokladnie, kierowcow jest tyle, ze nie ma szans normalnie pojezdzic. Codziennie okolo 100 taxi na miescie. Jak byly czasy ze bylo okolo 70 to mozna bylo o czyms rozmawiac, a aktualnie stoisz i nic nie robisz wiekszosc dnia. Zarobki bardzo spadly. Rozwazam ewakuacje

Czy w Lider pracuje się na open space?

Pani

Nie polecam Pana kierowcy z brodą co jeździ insignią, odebrał mnie ze szpitala - ja miałam jeszcze kaszel a Pan otworzył na oścież okno i je zablokował, zwracając mu uwagę, dostałam odpowiedź, że mam nie kaszleć bo on nie chce być chory.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lider? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Katola

Kolejny raz zamawiając taxi na ustalona godzinę taxi nie przyjeżdża , co to ma być to po co macie zlecenia terminowe skoro jest to odrzucane mimo że pokazuje że taxi będzie za 8 min a po 20 min pisze że odrzucone , trochę słabe macie podejście , coraz mniej ludzi bd z wami jeździć jak będziecie tak robić ....

Klient

Mała poprawka naprawa będzie mnie kosztowała 500 zł właśnie dostałam info od mechanika. . Szczerze nie polecam !!!!!!!

Klient

W żadnym wypadku nie polecam pomocy której miał mi udzielić kierowca ,, odpalenie samochodu na kable ,, totalna porażka usługa miała kosztować 30 zł a przez zwarcie które zrobił przypinając kable na odwrót usługa u mechanika kosztuje mnie 450 zł . Totalnie nie polecam lepiej jechać autobusem będzie dużo taniej !!! Ps . Bardzo dobrze wiedział że zrobił to źle bo sprawdzał później wszystkie bezpieczniki ale nie był w stanie sprawdzić jednego który znajdował się przy akumulatorze totalna porażka nie polecam !!!!!!!

Driver

Ile Lider pobiera za aplikację?

Driver

Jakie są mocne strony pracodawcy Lider?

Klient

Nie polecam pana o nr bocznym 3070 jest (usunięte przez administratora) zapłaciłem mu 100 zł a beszcznie wydał mi do 50 . Szefostwo nic z tym nie zrobilo a (usunięte przez administratora) dalej jeździ

Białe taxi Rysiek

Dalej tak polecasz ? Obroty fajnie spadły? Niedługo padnie na cycki

Raf71
@Białe taxi Rysiek

Ja jeżdżę w Katowicach i mam wrażenie że jest coraz słabiej. Szefostwo przyjmuje wszystkich chętnych i efekt jest taki że pomału robi się więcej taksówek niż klientów. Ostatnio nawet w godzinach szczytu zdążają się długie przestoje....

Jataxi
@Białe taxi Rysiek

Dalej tak fajnie obroty ? :)

Lilly
@Białe taxi Rysiek

To nie jest żaden szef, to zwykły nierób i tylko właściciel logo

Zenek
@Lilly

:D :D :D Żaden szef i nierób... Facet ten chłop stworzył jedną z największych korporacji w Polsce z niczego. Zazwyczaj takie komentarze zostawiają nieroby i zazdrośnicy którzy nic w życiu nawet nie próbują osiągnąć. Osobiście podziwiam właściciela za wytrwałość, świetne pomysły i zaangażowanie!!!

Zenek
@Lilly

Żaden szef i nierób ;D Zapewne pisze to ktoś kto wymyślił i zarządza większą firmą niż Lider Chłopak miał chęci i łeb na karku a teraz ludzie mu zazdroszczą. Ottto co ;)

Pink
@Lilly

Lilly Takie komentarze zostawiają ci którzy w życiu nawet nie próbują nic osiągnąć i ci którzy wiecznie tylko zazdroszczą innym, czyli tacy jak ty!!!

@Zenek

Wazelina,sukces polega na niskich stawkach za kilometr ,praca na czarno ukraincow,brak odprowadzania podatków, fałszowania dokumentacji księgowej,kreatywność księgowa brak archiwizacji zleceń,800 samochodów a ilu kierowców? Może tak w porywie 40, reszta na umowie zleceniach po 10godzin na miesiąc, kpina z urzędów i podatków., gdzie urząd skarbowy,gdzie inspekcja transportu drogowego? Prokurator powinien sie zająć tym "geniuszem biznesu". Żaden cud,aby dalej robić przekręty stworzono nowe firmy rodzinne z licencjami pośrednictwa. Kto wie ile samochodów wynajęto do taksówek? Ilu kierowców pod szyldem tej pseudotaksowkowej firmy jeździło? Rotacja jest wielka, napewno to.pisze wazeliniarz z "współautor "sukcesu. Co za bzdury.

Eugeniusz
@He he

Jesteś kłamcą . Ja pracuję w Liderze , płacę składki i podatki i mogę w 100 procentach powiedzieć ,że nie spotkałem się z takim czyms o czym piszesz . Wynika z tego tylko jedno . Jesteś od niedojrzałej emocjonalnie konkurencji.

@Eugeniusz

Jak 0lacisz skladki i podatki? To ty pracownik płacisz? Jakies nowe zasady i prawo podatkowe? Że pracownik odprowadza należne podatki od wynagrodzeń? Bajerancie ,przestan pisac glupoty. Sprawy się toczą. Zrobiono taka piramidę, Liser to aplikacja ,samochody to podwykonawcy. Naganiacz do pracy Ukrainiec. Przyjmuje na umowe zlecenie czasami sie zdarza ze jest to umowactrwajaca dwa dni. Godzin pracy w miesiacu 10! Dupis, po 12 i wiecej godzin,robisz 250 i wiecej kilometrow na 12 godzin dostajesz coś tam, i ty piszes, ze pracujesz i odprowadzasz podatki i skladki do ZUS.? Ta piramida wynajmuje tobie auto za około 5000 zł na miesiąc, bez faktur,paliwo nie zwraca VAT, nie wystawia pokwitowan ,daje ci 9chlapy i robi reklamę ze zarobisz 10.000 ? Tak zrobisz obrót w rej kwocie ale ochłap dla ciebie. Zarabia "niby właściciel "samochodu" zarobi spółka lider za aplikacje ,bo jej płacisz bez kwitów "bokiem" od 500 do 850 za miesiąc. Szczególnie to widać w reklamie -piszą 800 samochodów? A ile sprzedano aplikacji ? Nie ma archiwizacji, jest taka pani która po każdym dniu wymazuje historię statystyki z aplikacji,znikasz ,nie ma jazdy nie ma kursu,nie ma ciebie,numery korporacyjne samochodów? Są? Ale na który samochod ? Znika,tule śladu. Wpłacasz pieniądze z karty? Do kogo ? Taksometry ? Aplikacja ,prikaz -nie paragonowac kursów i wpłat. Jedynie co masz to numery telefonów do klientów, Przestań pisać bzdury. Nie dość że rżną urząd skarbowy,ZUS to jeszcze walą w rogi kierowców,do tego przy wpla Aniu pieniędzy to ty kwitujesz wpłaty.

Eugeniusz
@He he

Szkoda czasu na Ciebie ,90 procent to osoby ze swoją działalnością jak ja którzy od Lidera wynajmują tylko aplikacje a rozliczają się sami . Nawet nie masz wiedzy , więc szkoda czasu na takie byle co. Psy szczekają a karawana idzie dalej.

@Eugeniusz

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Lider?

Krzysiek

Szanse ma każdy z ulicy. Biorą byle kogo.

Pracownik P
@Krzysiek

Nie zgodzę się z tym, że biorą byle każdego u mnie wyglądało to ciut inaczej najpierw miałem pytania związane gdzie i dla kogo pracowałem, dlaczego chcę pracować w liderze, topografii miasta Gliwice i Zabrze byłem przepytany, potem sprawdzona znajomość języka angielskiego i niemieckiego, potem jazda z przyszłym pracodawcą, autostrada, droga 88 i inne drogi a potem już formalności różne osoby pracują w lider i dają pracę więc nie daje pewności za innych tylko wypowiedź jak ja miałem u swojego pracodawcy.

Biorą każdego byle prowizja była dla pana Roberta, totalny gbur i (usunięte przez administratora)

@Pracownik P

Nie zły ubaw miałem jak to czytałem, sprawdzenie znajomosci języków ???? A ciekawe kto to sprawdzał (usunięte przez administratora)

Kierowca

Jak masz wiedzę o topografii miasta i umiesz w miarę dobrze jeździć to owszem

@Adam

Czy w Lider poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jestem55

Tak, dla zarządzający , bokiem kasa co tydzień, tzw. dola bez faktury, nazywa się to wynajem samochodu

Nowa

Siemka. A ja Wam powiem tak. Zatrudniłam się na zleceniu dwa miesiące temu. Nie czytając opinii ani nie myśląc o ryzyku. Psychika musi być żelazna i łeb na karku. Jeśli jesteś osobą samodzielnie myśląca- poradzisz sobie bez problemu! Zawsze jest ktoś kto chętnie Ci pomoże, choć nie brakuje też tych, którzy utrudniają życie. Nie oszukujmy się, jest tak wszędzie. Kierownik w biurze, jedni powiedzą, że to gbur- inni, że ma specyficzne poczucie humoru i dużo idiotów na głowie, bo takich też nie brakuje. Każda praca ma swoje plusy i minusy. Jeśli lubisz jeździć, lubisz kontakt z klientem i wiesz jak wygląda REALNE I PRAWDZIWE życie- to nie zastanawiaj się tylko spróbuj i sam się przekonaj ;)

Jaka umowa obowiązuje w Lider podczas okresu próbnego?

G

Raczej zlecenie lub własną działalność

Bartek 124

Pani Asia bardzo sympatyczna , i komunikatywna tyle przez całe życie się nie uśmiałem co przez trasę z nią !:)

Nie polecam

Kierowcy jeżdżą na amfetaminie, która kupują od kierownika. Kilka razy zdarzyło się, że kogoś potrącili i zastraszyli poszkodowanego, że go zabiją jak pójdzie na policję. Jak jeden taksówkarz postanowił nie nabić kilku kursów na kasę i to się wydało to po podpisaniu wypowiedzenia i wyjściu z firmy został pobity przez "nieznanych" sprawców. Następne 2 miesiące pił przez słomkę.

Ciekawy
@Nie polecam

Od takich newsów sa chyba inne instytucje.

Aleksander
@Nie polecam

Wydaje mi się ,że czytasz za dużo książek w stylu Ojciec Chrzestny. , Lub jesteś zwolnionym pracownikiem który właśnie próbował (usunięte przez administratora) klientów.

Masakra

zanim pójdziecie pracować na dyspozytorni to się 2 razy dobrze zastanówcie :) ani pieniędzy z tego nie będzie, nerwy stracicie, pracownicy-weterani was zgnoją o wszystko a na końcu dostaniecie pieniądze pod stołem w podstawowej stawce 3! razy niższej niż minimalna krajowa:) reszta ‚zarobków’ to walka siłowa o słuchawkę :D a na umowę nie patrzcie ile oferują i tak można sobie ją do (usunięte przez administratora) wsadzić

zniesmaczona

pani z numeru 112 jest nierzetelna nie fer gra do klienta nie polecam auta o numerze bocznym 112

@zniesmaczona

Jak dzwonisz na nr 112 po taksówkę to nie dziwię się że dyspozytorka zagrała nie fair :P

Zostaw merytoryczną opinię o Lider - Gliwice

• Jak się pracuje w Lider?

Zobacz opinie na temat firmy Lider tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lider?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lider