Opinie o Lider w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lider. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lider o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lider w Gliwice

Czy Lider oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Różnie

Zależy na jakiego pracodawcę w Liderze sie trafi jedni daja o pracę inni zlecenie..

Hehe

Zapomnij o jakiejkolwiek umowie, a jak ci się xos stanie to jeszcze pretensje

Kazimierz
@Hehe

A to (usunięte przez administratora) się robi? Suuuper... Pracodawca chociaż płaci coś ekstra przez takie kombinowanie?

Ona
@Hehe

Dokładnie tak jest

Niki

(usunięte przez administratora) przekręty. Toksyczna atmosfera i wykorzystywanie młodych ludzi przez kierowników z przeszłością kryminalną.

Driver taxi

Dla mnie jest super zarobki ok i czas pracy kiedy chce co się chwali atmosfera też fajna ogólnie 10 na 10. Mało z tego nawet w czasie koronawirusa idzie zarobić :)

Hahaha
@Driver taxi

No ja w tym miesiącu jeździłem co drugi dzień po 6 godzin i 10 koła na czysto, polecam.

N
@Hahaha

Nie ma takiej opcji gosciu, dobra sciema

Ta

Chyba po 16 godzin

ziomeczek
@Hahaha

Tak tak, przy stawce 1.68km zrobiles przez 90 godzin 10koła na czysto. Ha ha ha! chyba 10zł Ci zostało na czysto po odjęciu kosztów:)

Nicki
@N

Ta firma to jeden wielki przekręt

mario

powiem tak mnie jezdziło sie dobrze robiłem obrót 10 tys z czego dla mnie było 4 plus napiwki to około od 500 do 1000 mc bez żadnych kosztów dodatowych.Jedynie to że jezdziem 2019 roku przed pandemia wiec wiele mogło sie zmienić

Kazimierz
@mario

I na jakiej umowie się jeździ? Dają auto czy trzeba swoje mieć?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lider? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Daniello

Witam jak bym na swoim aucie jeździł to co jest potrzebne ??I czy np tak jak kasa licznik itp dawaj czy trzeba od nich wykupić czy jak a moze placu się im ratę za sprzęt ??

@Daniello

Twoje auto = Twoja taksówka z taksometrem współpracująca z Lider Taxi

Jan
@Daniello

A teraz przetłumacz na polski...

Marek O.

Ja tam jeżdżę od 4 lat i nie narzekam, może dlatego że mam emeryturę i mało jeżdżę ale zawsze coś sobie dorobię. Lubię tę robotę i polecam jak ktoś ma z czego żyć i chce sobie dorobić.

Kielczanin

Tak sie kończą wojny cenowe....Ja zrozumialbym stawke 2,5 zl / km. Każdy by wyszedł na swoje....No ale jak ktos jedzie po bandzie to musi sie liczyc ze najprawdopodobniej wyleci za bande hahaha. Bylem pasazerem m.in. lidera, mam znajomego ktory pracowal u konkurencji z podobna polityka cenowa.....To przypomina dzialania firmy Amazon, tylko ze Amazona prowadzi wilk z Wall Street, ktory potrafi przekonac inwestorów ze da rade wykosic konkurencje, przejac rynek, pozniej podniesc ceny i dlatego ceny akcji amazona rosna....Czy te wszystkie korporacje ktore tak walcza istnieja na GPW i czy ich szefowie sa wilkami z GPW? Nie sa, dlatego szukaja tych na ktorych spadna koszty-wlascicieli taksowek.A ze ci bardziej doswiadczeni zdaja sobie sprawe-to sie w to nie pchaja-skutek,wiekszosc kierowcow to zoltodzioby,bez doswiadczeniaznajomosci topografii,czasem wrecz nacpani,bez kultury-skutek,mniej zlecen mimo ekstramalnie niskich cen.Pozdrawiam

Kielczanin
@Kielczanin

A najbardziej interesujacy jest stan techniczny samochodów, jechalem kilku letnimi samochodami ktore mialy wytluczone zawieszenia jak samochody 20 letnie (no coz sie dziwic ze ktos tnie koszty skoro stawki sa takie,ze nie oplaca sie naprawiac)

Ex men
@Kielczanin

Topografia nie jest wymagana, ale warto kojarzyć gdzie co jest, a to, że ktoś jeździ na GPS, to tez w jakiś sposób ułatwia, bo nikt nie przewidzi zamkniętych ulic, albo korków... Pozdrawiam

Ktoś
@Kielczanin

Widzę, że konkurencja próbuje sił na GoWork co do Lidera wiadomo jedne samochody lepsze drugie gorsze, ale nigdy nie zdarzyło mi się jechać z zepsutym zawieszeniem jak mi wiadomo i kierowcy prywatnych taxi a także tych od korporacji dbają o to, ale jak wiadomo kto się chce przyczepić to zawsze coś znajdzie i wybarwi

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lider?

Lilly

Trudnych

Głównie pytań doyczących topografii np.: jak dojechać ze szpitala miejskiego na ulicę Asnyka itd., pytanie o aktualne badania i niekaralność

Zawiedziona

Ta korporacja to jakaś kpina!!! Dwa razy zamówiona taksówka nie dojechała. kierowca nie odbiera!!!!!

Twoja rozpacz

Ale się cisza zrobiła ....chyba się polepszyło bo nie widzę nowych wpisów na temat pracy ...????

Praca

Jak wyglada praca pod kimś w Lider Taxi ? 120zl dniówki + %z utargu ? Przy 12h pracy. Mógł by się ktoś wypowiedzieć coś więcej ...

Zalezy
@Praca

Różne są opcje zalezy u kogo, albo procent albo jakas stawka godzinowa /dniówka. Napewno nie 120 plus procent, albo jedno albo drugie

Mis

Nie usuwaj (usunięte przez administratora) bo opiszę was w każdej lokalnej gazecie i będzie duża czkawką.a mam bardzo duża wiedzę.pozdrawiam pseudo informatyka dalej rozpinaj im spodnie

W systemie 12 h od pn do pt ile mozna średnio wyciągnąć na rękę?

Jolanta
@Nowy

Cześć, zadałeś pytanie odnośnie tego, ile można zarobić w firmie, jeśli pracujesz w systemie dwunastogodzinnym. A możesz powiedzieć, o jakie stanowisko pracy chodzi? Wtedy na pewno będzie łatwiej Ci odpowiedzieć, bo zarobki są różne w zależności od stanowiska pracy.

noname
@Jolanta

zapewne szuka pracy w korporacji taxi, jako pilot odrzutowca

Wielki 955

Witam zamówiłem taxi na ulice taka I taka moja kolerzanka była lekko wypita Ale ogarnięta była miała kurs za ponad 30 zł przyjechała pani I stwierdziła że odmawia kursu o 2.03 więc jestem nie smaczny bo moja kolerzanka nie było (usunięte przez administratora) ponieważ trochę wypiła I się zygala w domu i sprawiała że jest lekko wypita więc dziękuję pani która stwierdziła że odmawia

sam sobie jeździj z menelami
@Wielki 955

To jest forum o pracodawcy a nie o tym że kierowca nie chciał kursu w obrzyganą pijaczką w środku nocy.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Lider?

Hrje

Jakiej rekruracji Panie, tam kazdego (usunięte przez administratora)z marszu wezma

Agnieszka Rajda

Jestem zawiedziona taksowkami lider taxi katowice zamówiłam kurs na 4:40 a jak sie okazało nie będzie zrealizowany bo taksowka dotrze do mnie za 22 minuty byłoby to o godz 5:00 wiec zrezygnowałam i pojechałam taksowka express taxi z chorzowa ci sa kompetentni zawsze na czas

Kierowca

Jak tam w Liderze w Gliwicach?? Dzieje sie coś?

Kierowca
@Kierowca

Niewiele...

Pawełekniz

Ja jeżdżę w Katowicach 4-ty miesiąc i jest nawet nieźle (zawsze mogło by być lepiej ) listopad i grudzień były super styczeń już słabiej, stan na kasie na dziś to 5100 jeżdżę po 8-9h dziennie i co drugą sobotę, niedziela wolne. Przede wszystkim nikt mi nie mówi kiedy mam jeździć i ile co jest dla mnie ważne ponadto gdy potrzebuję więcej to jeżdżę więcej wiec proste zasady i tego się trzymam. Mam kolegę w Uberze i Bolcie i zarobki są podobne aleeeee: - on dłużej czeka na kase - płaci wyższe opłaty czyli 25% od obrotu a w liderze 650 miesięcznie - robi więcej kilometrów Nieraz stoimy razem i gadamy. Szefostwa nie znam aczkolwiek raz gadałem w firmie z chłopakiem dosyć spoko a później się dowiedziałem że to właściciel więc nic złgeo nie powiem. Ogólnie na dzień dzisiejszy polecam. Ps; zastanawiałem się czy pisać jak jest bo to wabik dla kolejnych kierowców co nie jest dobre :P

5100 niemała kwota
@Pawełekniz

5100 obrotu to dobrze? Chłopie w łeb się stuknij. Odejmij Zus (590 zł) lidera (650zł) paliwo (powiedzmy 1100zł za gaz w dzieisejszych cenach) i utrzymanie auta (niech będzie 500 miesiecznie). 5100-590-650-1100-500= 2260 ŚWIETNY ZAROBEK Obecnie lider ma problemy z zapewnieniem kierowcom zleceń. Ludzie stoją bezczynnie czekając na zlecenie czasem nawet godzinę bo nic się nie dzieję. Kierowcy wkurzeni, zaczynają sie odejścia. Jazda w liderze przestaje sie opłacać i niedługo zostaną tam tylko desperaci pracujący 300h miesięcznie. Ogolem firma była całkiem ok kierowców traktowali dobrze i dało się zarobić bo były zlecenia. Ale sie skończyło i trzeba się ewakuować.

Pawełknkc
@5100 niemała kwota

Gdybyś czytał że zrozumieniem to byś wiedział że stan kasy to 5100 a pisałem to 23.01 więc został tydzień z weekendem do końca miesiąca. A skończyłem że stanem na kasie 7500 ale ostatni tydzień zapierdzielalem dużo bo kasy potrzebowałem. Ogólnie twoje wyliczenia są spoko ale zus mam narazie niski i odkładam 500 na remont i 500 na nowy samochód więc spoko. Staram się kupki na nowe auto nie ruszać więc kasa się zbiera. Ja jestem póki co zadowolony a ty skoro nie jeździsz to się nie wypowiadaj.

Aaa
@Pawełekniz

Hahaha serio 5100 w 4 miesiące??? I ty mówisz że nie źle?? Tys jest nie poważny hahahaha. Lider w Gliwicach jeżdżę od dwóch lat, nie miałem miesiąca z mniejszym obrotem niż 11.000 w miesiąc

Jolanta
@Aaa

Paweł pisał, że to był stan na 23 styczeń i chodziło mu o jeden miesiąc. Zarobił 7500 w styczniu, a nie przez 4 miesiące. A jeździ tam 4 miesiąc. Jeśli dobrze czytam ze zrozumieniem, to o to chodziło.

marko 2333
@5100 niemała kwota

poprostu (usunięte przez administratora) 5100 obrotu to zarobek hahaha! takich tam trzeba cpuny, narkomani kierowcy z 2 letnim doswiadczeniem z kategorii B powodzenia

tomasz k

kierowcy beszczelni ! nie znaja typografii jeżdżą na okolo

marko 3123

nigdy wiecej nie pojade ta korporacja nigdy!!!

Szeryf

Co raz gorzej, chcą pieniądze a zleceń praktycznie nie ma, obniżka o 50% abonamentu to za mało, kierowcy podczas pandemii powinni mieć wybór czy chcą jeździć bądź zawiesić współpracę, a nie być zmuszani do płacenia abonamentu. Zwyczajny haracz

Zostaw merytoryczną opinię o Lider - Gliwice

• Jak się pracuje w Lider?

Zobacz opinie na temat firmy Lider tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lider?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lider