Opinie o Manbroker Sp.zo.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Manbroker Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Manbroker Sp.zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manbroker Sp.zo.o. w Gdańsk

witam

rozmowa o pracę przebiegła konkretnie , wszystkiego się dowiedziałem. Polecam

Lukas
@witam

a można wiedzieć na jakie stanowisko ta rozmowa?

witam
@Lukas

Operator maszyn cnc

Kriss

Wymieniam gazomierze w Krakowie. Robota dobrze płatna, ale trzeba się napracować. Kasa zawsze na czas na koncie. Kontakt z biurem na plus.

Jędrek
@Kriss

Potwierdzam powyższa opinie. Również współpracuje w Krakowie i jest bez zarzutów jak na razie.

@Kriss

Do Kriss: Chciałbym zapytać czy trzeba mieć małe auto dostawcze do przewozu gazomierzy ? Wiem,że manbroker wymienia karty sim a gazomierze także ? Ile trzeba dziennie zrobić wymian, można prosić kontakt na priv, jestem zainteresowany pracą, mam uprawnienia gazowe. Pozdrawiam serdecznie Paweł

@Paweł

Panie Pawle prosimy o kontakt z koordynatorem zlecenia 58 523 21 48 . Udzieli Panu szczegółowych informacji. Auto nie musi być dostawcze, ale ważne aby jakieś było.

@Kriss

Ale warto się napracować tyle? I może powiesz mi ile mniej więcej można zarobić?

Kriss
@Anna

wszystko zależy ile poswiecasz czasu na prace, ale z tego co się orientuje to jedni potrafią zarobic 3000 zł a inni ponad 10 000 zł - pytanie czy bedziesz to traktować jako prace dodatkowa czy nie.

@Paweł

Uściślając powyższy wątek na terenie Krakowa wymieniamy karty SIM, nie gazomierze.

Księgowy

Bardzo dobrze wspominam współpracę z Manbroker, dzięki agencji znalazłem pracę w fajnym miejscu po długim czasie poszukiwań. Z całego serca polecam!

Daniel

Współpracuje z ManBroker od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Załoga biura wykazuje na każdym etapie profesjonalizm i zawszę można na nich liczyć. Polecam z czystym sumieniem.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Manbroker Sp.zo.o.? Czy kandydat na stanowisko Inkasent odczytów liczników gazu (woj. Lubelskie) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Dżoana

Polecam współpracę z firmą!

Pracowałem dla Manbroker jako operator wózka widłowego oddelegowany do innej firmy. Wynagrodzenie mogłoby być większe, ale były dodatki - umowa o pracę tymczasową. Teraz pracuje bezpośrednio u Klienta i z tym też nie robiono mi problemu. Polecam współpracę.

Jan

Pracuję przy wymianie kart SIM w Krakowie. Potwierdzam - praca fajna, jak się chce to można zarobić. Dodatkowo zawsze można liczyć na pomoc pań z biura. W moim przypadku - pomoc w rozwiązaniu problemu księgowego.

wojtek

robiłem wymiany kart sim , polecam płacą na czas . niestety na moim terenie już koniec zlecenia , ale jakby było kolejne to jestem chetny

Patryk

Profesjonalna współpraca, wypłaty na czas, odpowiednie szkolenie oraz kontakt na dalszym etapie współpracy.

Dziki
@Patryk

a przy jakim zleceniu pracujesz? Bo widzę kilka ofert o pracę i zastanawiam się czy aplikować.

Patryk
@Dziki

Pracowałem przy pomiarach i trochę na magazynie.

Aktualność

Czerwiec to drugi miesiąc z rzędu, w którym odnotowujemy spadek liczby ogłoszeń rekrutacyjnych. Czy powinniśmy się martwić? Zapraszamy do raportu.
raport czerwcowy - kliknij

Roksi

Firma godna polecenia!

Martyna G.

Dobrze wspominam kilkumiesięczną współpracę z tą firmą, polecam :)

@Martyna G.

A miałaś umowę o pracę czy zlecenie? :)

Martyna G.
@Karolina

Przy pomiarach była umowa zlecenie.

Oksana

Mialam pryjemnosc wspolpracy z Manbroker. Mila atmosfera, wyplata ok. Polecam!

Czy ktoś kontaktował sie telefonicznie?

zlecenie pomiar

Witam. Za jak długi okres czekacie na wypłatę? Lub od kiedy liczyliście i za jaki okres mniej więcej wam przelano a za jaki nie?

zlecenie pomiar

też się tego obawiam, że wymówką małej kwoty lub jej braku będzie nasze złe policzenie, natomiast nie ma tego jak sprawdzić nawet bo nie wyslali zadnej rozpiski, przykladowo za jaki okres jest dany przelew lub za ile policzonych punktów. wiadomo każdy sie orientuje ile zrobił ale za co są przelewy niekoniecznie, bo jest to haotyczne stad nie wiadomo czy za jakis miesiac i duzo mniej niz sobie można było kalkulować czy tylko za jakąś określoną liczbę punktów pomiaru..

zlecenie pomiar

A do tej pory nie mieliście żadnych poprawek do robienia?

zlecenie
@zlecenie pomiar

Liczę od września, nie dotarła do mnie jeszcze żadna wypłata. Wysłali mi 2 czy 3 wideo do poprawki po kimś

Były

Wcale za sierpień, a Ty?

@zlecenie pomiar

Żadnych poprawek z sierpniowych pomiarów nie musialam robić, nic nie wysłali a wynagrodzenie miało być max na poczatku listopada.

Proszę pamiętać, że przy pomiarze ruchu drogowego pracowało ponad 80 osób. Odpisywanie na wszystkie maile z dnia na dzień po porostu było niemożliwe. Dodatkowo nie tylko to zlecenie mamy pod sobą. Zawsze można się z nami skantaktować zarówno telefonicznie, jak i mailowo i zawsze otrzymacie od nas informację zwrotną!

Monia

Akurat co do kontaktu, to firmie nie ma co zarzucać. Przynajmniej ja zawsze mogłam się dodzwonić.

patryk
@Monia

potwierdzam, kontakt jest, mi udało się nawet o 21 uzyskać pomoc przy pomiarach...

Darecki

o co chodzi? mi zawsze odpisywali, zero problemu, chciałbym przy pomiarach pracować następnym razem jak będą

Emilia

Współpracowałam z firmą ManBroker przez kilka miesięcy i chętnie przyznam, że byłam bardzo zadowolona, nigdy nie miałam problemów z komunikacją, wypłata na czas, wszystko zdalnie. Panie, z którymi załatwiałam sprawy służbowe kompetentne i bardzo w porządku. Mi to wyszło na dobre, poznałam nowe koleżanki, oraz robiłam to co lubię, znalazłam ciekawą pracę a to wszystko dlatego, że zaczepiłam się w ManBrokerze. Polecam.

@Doris....
@Emilia

A na jakim zleceniu pracowałaś, że tak dobrze było ?

Emilia
@@Doris....

praca w administracji w Białymstoku. Wiedziałam na jakich warunkach pracuję, przedstawiono mi je na samym początku i wszystko się zgadzało. Owszem wynagrodzenie mogłoby być wyższe, ale nie mając żadnej innej pracy przez pół roku cieszyłam się, że dostałam ją w Manbroker.

siwy

mimo pandemi udało mi się znalezć prace rok temu , polecam !!

Kaska

Poproszono mnie o opinię więc piszę. Z firmą współpracuje od kilku dobrych lat przy różnych projektach. Nie zawsze jest kolorowo, ale to wszystko zależne jest od specyfiki zlecenia. Wynagrodzenia wypłacają, kontakt z biurem również jest. Polecam!

Firma Manbroker zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Pracuję cały czas w tej firmie i jestem mile zaskoczona. Wynagrodzenie zawsze na czas, super kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, uczciwość i terminowość. Rzadko spotyka się taki zespół w pełni zaangażowany, pomocny. Z czystym sumieniem polecam wszystkim. Dodam, iż jest to firma, która dba o pracowników pod każdym względem.

Pomiary

Uczestniczyłem w pomiarze ruchu. Fakt, na wypłaty trzeba było czekać około 1,5 do 2 miesięcy od zdania wyników, ale to przez proces weryfikacji. Za to wypłaty zawsze były kompletne i jak najbardziej mogę polecić pracodawcę :)

Radek
@Pomiary

Czekam już na kolejne pomiary z nieceirpliwością - na pewno ponownie podejmę się współpracy z firma Manbroker

praca ok

Zostaw merytoryczną opinię o Manbroker Sp.zo.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Manbroker Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Manbroker Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manbroker Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 83 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manbroker Sp.zo.o.
  • Macierzy Szkolnej 4