Opinie o ABC Data Sp. z o.o. Magazyn w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ABC Data Sp. z o.o. Magazyn. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ABC Data Sp. z o.o. Magazyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Data Sp. z o.o. Magazyn w Sosnowiec

Tak

Na umowie już na rok warunki mocno średnie, 2000brutto,600zl brutto dodatku za norme,gdzie trzeba sie troche nalatac zeby ja dostac w 100%..200 brutto za 100%obecnosc. Normalnie 14/15 brutto,zalezy czy sie robi w miare dobre wyniki czy nie. W pon/wt pytaja po 100 razy o nadgodziny,znow na koniec tygodnia czasami juz o 20 nie ma co robic i trzeba sprzatac do 23.

Edyta

@Liwka_98, co masz na myśli pisząc, że czasem jest brak zrozumienia ze strony koordynatorów bądź kierowników? Napisałaś sporo na temat warunków pracy w ABC Data. Natomiast jak przebiega proces rekrutacji oraz jak sprawdzane są predyspozycje kandydatów do pracy? @Natka, numery telefonów podaję pod tym linkiem: http://www.abcdata.com.pl/kontakt Na stronie internetowej ABC Data napisane jest, że firma proponuje pracownikom benefity, szkolenia, ambitne zadania oraz możliwości awansu. Może ktoś coś więcej napisać na ten temat oraz jakie benefity proponuje swoim pracownikom ABC Data?

Natka

Witam.Czy można prosi o numer telefonu do biura?

Liwka_98

Witam, pracuje w abc od 17 lipca, jestem z pracy bardzo zadowolona, jestem młoda i chce pracować wiec to tez pewnie ma na to wszystko wpływ bo są osoby które pracują jakgdyby za karę. Nie można narzekać na organizacje pracy, i na ludzi, jedynie czasem jest brak zrozumienia ze strony koordynatorów bądź kierowników. Nie zgadzam się z większością negatywnych opini na temat pracy na tym magazynie. Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas, dobra i efektowna praca zawsze doceniana pod postacią jakiejkolwiek premii. Osoby które są chętne do pracy, i są gotowe na to aby zostawać godzinę czy dwie dłużej ok dwa razy w tygodniu (zależnie od tego ile jest pracy) to polecam. Oczywiście na początku może być ciężkie jesli chodzi o wysiłek fizyczny, ale to kwestia tygodnia i nabierze się energii do pracy. Początkowo może być tez problem z godzinami pracy, sama na początku przychodziłam mam godzinę 14 ale później udało nic się załatwić z kierownictwem abym przychodziła na godzine 9. Tak jak już mówiłam jestem bardzo zadowolona z pracy i z czystym sumieniem mogę ją polecić innym. Pozdrawiam serdecznie

Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
CP Consulting Engineering Services
Karol

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jak się pracuje?

Liwka_98
@Karol

Cały czas są zatrudnienia także jeśli tylko potrzebujesz pracy to składaj cv ;)

Pusia

Moja firma świadczyła usługę dla tej firmy. Pracownicy magazynu wulgarni, kierowca dostarczył towar 15:35,na zleceniu dostawa do 16 stej, a oni mówią ze do 14 pracują i kazali wyjść mojemu kierowcy. Po zasięgnięciu opini w pobliżu magazynu okazało się ze wsysycy kierowcy się na nich skarżą.3 siedzi , nie ma innego auta do rozładunku. 3 palety były do rozladunku, kierowca zaproponował ze sam je rozładuje , również odmowa. Proszę przyjęć o 7 rano usłyszał. Może ktoś z państwa się tam zatrudni o wreszcie nastąpi tam xxI wiek

@Pusia

Dostawy przyjmujemy od 7 do 14. Wyraźna informacja wisi na drzwiach przed wejściem do biura. Pozdrawiam Państwa kierowcę, który nie potrafi czytać i cud, że rozpoznaje znaki drogowe.

^.^

Przyjęcie bez rozmowy kwalifikacyjnej, ludzie przyjmowani hurtem i zwalniają się hurtem. Praca spoko, łatwa - jak ktoś lubi chodzić i nie ma z tym problemu ale jak na taką prace zarobki liche strasznie. Co do odbijania do kibla to (usunięte przez administratora) prawda, nadgodziny nie są obowiązkowe oczywiście a co do stołowki to faktycznie mało miejsca ale wychodzisz kiedy chcesz na przerwę wiec nie powinno być z tym problemu. Ja już tam nie pracuję ale widze jak dużo ludzi w opiniach pisze nieprawdy, aż żal to czytać .Zero zastrzeżeń do firmy - może tylko to że mogliby lepiej traktować pracowników bo niebawem zostaną sami ;) i umowy śmieciowe, zalezy jak trafisz.

Tymon

Zastanawiam się kto może inspirować niektóre osoby do pisania tych mądrości??

Xxx

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) wyzysk chora atmosfera nie polecam nikomu tam pracy !!!

Szukający pracy

Jutro mam rozmowę . Zobaczymy co mi przedstawia. Czytając komentarze jestem skłonny na rozmowie wybuchnąć śmiechem.

BOBAS
@Szukający pracy

Bardzo ciekawe opinie . Strach iść pogadać o zatrudnieniu bo raczej 'wyzysk pełną mordą' .

Bezcenne_doświadczenie.

Polecam tą firmę każdemu! Prosta praca, wręcz dziecinnie zabawna. Szkoda tylko że firmie brakuje odwagi rozwiązywać problemy związane z pracą. Łatwiejsze dla firmy jest pozbyć się osoby, która problem zgłasza, niż problem rozwiązać. Trudne jest też docenić najlepszego magazyniera za starania, nadgodziny, wydajność, poza pokazaniem kciuka do góry w kierunku zasłużonego od koordynatora , lub wypowiedzenia zgodnego z kp. bez żadnych powodów, wyjaśnień.. bo koordynator (ma rację)? Koordynator tam jest i to nie sam, jest ich częściej więcej, niż ludzi na dostawach. Kiedy się nie spobobasz jednemu koordynatorowi, mówiac mu o jakimś problemie lub popełnisz błąd, to jest to równoznaczne z tym że, nie podobasz się już nie jednemu koordynatorowi, tylko tej większości koordynatorów. Ludzi tam będzie brakować do pracy zawsze, i nie jest ważne jakich: czy bardzo dobrych, lub mniej wydajnych. Tutaj chodzi o interes, jak wszystko w tym państwie. Jażeli firmie zależałoby na dobrych pracownikach, nie było by wcale agencji pracy, a że obecnie są owe agencje, to Ukraina czuje się w Polsce jak w domu i godnie na tym interesie wychodzą Zaś my, Polacy rodacy, możemy się czuć we własnym kraju jak na sezonie truskawkowym, nie będąc nawet zagranicą. Rotacja tam jest potężna, jak zebrany koszyk truskawek, który zaraz wraca pusty dla nowej osoby. Ci co milczą tam przetrwają, zaś ci co widzą w tej pracy problemy, szkoda czasu. Wystarczy tam tydzień popracować aby się dopatrzeć problemów. No ale za to wszystko dziękuję, gdyż najbliższe wakacje, nie umkną mi w nadgodzinach pracy dla tej firmy z których i tak nic nie było, zaś czas nadgodzin oraz snu po nadgodzinach pochłonął cały okres letni i lata niepamiętam, jakby nie istniało. Lubisz pić kawę, herbatę, pogadać z kimś, poświęcając swój czas w nadgodzinach pracy to właśnie idealna praca dla ciebie. O wyjście z pracy z iXem, bez komentarza. Panu zarządzającemu magazynem polecam firmę zajmująca się uzdrowieniem w funkcjonowaniu firm, które posiadają problemy związane z pracą, ludźmi, rekrutacja oraz podnoszeniem maksymalnego progu efektywnosci i wydajnosci pracy. Prosze szukac pana Madeja duzo od tej osoby się nauczylem i polecam. Pozdrawiam was, bezrobotny - za to szcześliwy.

barthezz

Ciekawe co się stało z komentarzami z 2015 w miesiącach 04-08 ? Usunięte...

Do kkkk

Pracuję w abcdata od pol roku, wiele mozna zarzucić jak każdemu pracodawcy sle nie tego ze rozmowa byla przeprowadzona źle i nie jak należy. Pan Kamil nie obiecywał zlotych gór tylko przedstawił warunki zgodne z prawdą. Chyba że lubisz jak ktoś podczas rozmowy mydli Ci oczy.

Sam miałem taka rozmowę i mam zupełnie inne odczucia. Być Może zniechęciły Cie warunki zatrudnienia, a nie osoba rekrutująca lol. Kamil to jedna z niewielu osób w firmie z którą możesz się dogadać jak z człowiekiem.

Do kkkkk
@Tomek

Pracuję w firmie od pół roku, można się czepiać wielu rzeczy ale nie tego że podczas rozmowy ktoś obiecuje Ci złote góry, Pan Kamil przedstawił temat jak należy i zgodny z prawdą. Chyba że lubisz jak Ci podczas rozmowy mydlą oczy.

kkkk

Gorzej niż źle. Ludzie to jakaś kpina. Rozmowa z Kamilemo to wielkie nieporozumienie. Człowiek zniecheca do pracy brak mu kwalifikacji zawodowych do prowadzenia rekrutacji. Opinie które są to szczera prawda, te negatywne.

kkkk

Dziś mam rozmowę moze nie będziez aż tak źle.

Tracking?

wiseik

Może jeszcze nie wszystkich zrkrutowali wiec spokojnie jak powiedzieli, że sie odezwą to pewnie to uczynią, a na jakie stanowisko aplikowałeś? na stonie internetowej nie mają żadnych ofert

Wile3k

Ludzie, dostał się ktoś do pracy z was z wczorajszej rozmowy 18.10.16 od 11:30? Łysy obiecał że zadzwonią i cisza a dzisiaj na 14 już praca miała być...

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Data Sp. z o.o. Magazyn - Sosnowiec

• Jak się pracuje w ABC Data Sp. z o.o. Magazyn?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Data Sp. z o.o. Magazyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Data Sp. z o.o. Magazyn?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Data Sp. z o.o. Magazyn?

Kandydaci do pracy w ABC Data Sp. z o.o. Magazyn napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Data Sp. z o.o. Magazyn