Opinie o Verte Corporation Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verte Corporation Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Verte Corporation Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verte Corporation Sp. z o.o. w Łomianki

proximus

Słuchajcie. Nie wylewajcie na siebie pomyj bo nie tędy droga.obrażacie siebie nawzajem a to nikomu nie jest potrzebne.Przecież jesteśmy dorośli i takie sprawy powinniśmy załatwiać z naszym pracodawcą a nie wyładowywać swoją frustrację na tym portalu obrzucając się błotem.Panowie!!!!!!!!!!!!!! Trochę powagi i kultury.Nikt nikogo nie skłóca a wręcz przeciwnie powinniśmy być solidarni między sobą.Chyba o to chodzi w naszej pracy.Ja uważam ,że pracuję z bardzo dobrym zespołem bo w naszej pracy to się liczy najbardziej.(chyba ,że się mylę). Co do integracji ludzi to firma przecież organizuje co jakiś czas wyjazdy.A z tego co wiem to wszyscy bardzo chętnie uczestniczą w takich wyjazdach i każdy jest zadowolony -chwile niezapomniane. Pozdrawiam wszystkich nie zadowolonych i tych którzy chcą pracować w Verte.

pracownik normalny

Cyniczy - zostaw człowieka - szkoda czasu.

twój Pan niewolniku

po pierwsze człowieku z kabaretu jak ktoś mózgu nie ma to mu wózek nie potrzebny , chyba , że masz doświadczenie.. nakłamałeś na rozmowach , naobiecywałeś i teraz ci głupio , nie wiesz co powiedzieć to obrażasz , jesteś zero bezwzględne i sam się (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora))Pensje ostatnio są w ratach lecz przed terminem! Pytanie dlaczego maja być podwyżki!? Zarabiamy więcej niż w podobnych spółkach! A tak na marginesie to jeśli jeszcze jesteś to już niedługo. Takich (usunięte przez administratora)nikt nie potrzebuje! Tacy ludzi jak ty psuja tylko opinie o firmie - pseudo wszystko wiedzący a tak naprawdę nic sobą nie reprezentujesz!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Verte Corporation Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
abc

"abc,wnioskuję, że jesteś nadal pracownikiem Verte więc powinieneś wiedzieć jakie zmiany zaszły w firmie." widzę, widzę, oczywiście, ale tylko na gorsze. Pensje non stop nie w terminie i w ratach, ludzi sie zatrudnia, żeby za chwilę zwolnić bez powodu. Żadnej decyzyjności u kierownictwa, żadnych pomysłów co zrobić, żeby było lepiej. Zero integracji zespołu, a wręcz dążenie do skłocania ludzi, żeby czasem się nie skrzyknęli i nie narobili dymu dyrektorowi. No chyba, że zmianą nazywasz siedzibę w biurowcu za ciężką kasę - dziwne, że na czynsz i rozbijanie się mercedesami kasa jest, a na pensje i podwyżki nie ma.

niespełnione obietnice!-wasze sumienie

Dalej nie płacą w terminie i jeszcze w ratach czyli nic się nie zmieniło..I nie opowiadaj dyrdymałów , że się zmieniło na lepsze...Bo i tak nikt nie uwierzy. prowizję za 10.2012-02.2013 obiecali wypłacić w pierwszym kwartale 2013r.. yhy.. jest 2014r. jeszcze nie widziałem przelewu.. nie wierzcie w żadne obietnice!!! nasłuchaliśmy się obietnic kilka razy w roku , jak to będzie pięknie , płatności w terminie... jasne... może dyr handlowy ma tylko średnie wykształcenie , ale i tak nikt nie przebije dwóch koordynatorów , kabaret dosłownie..

cynik
@niespełnione obietnice!-wasze sumienie

człowieku zwolnij się, zwolnij się!!! Skoro jest tak źle co ty tu robisz od 2012 roku??? Nikt cię nie chce???

twój kat
@cynik

skąd wiesz człowieku z kabaretu , że ja tam pracuję? z tobą ? chyba za karę...nie rozśmieszaj mnie...wózki pchaj w markecie..

abc

"abc, nie wiem po czym wnioskujesz, że szef w Verte Corporation nie ma żadnych umiejętności, skoro jednak doprowadził firmę do obecnej formy." tzn. konkretnie do jakiej? :))) (usunięte przez administratora)

Już nie Corporation.

proximus

Dasz radę najlepsze żniwa dla firmy w okresie wakacyjnym.

abcdef

wakacje hihi i będzie problem aby jeden dzień dostać nawet wolny

proximus

Z tego co wiem to Dyr.Handlowy pracuje od początku istnienia Verte więc jest jak najbardziej kompetentny w tym co robi.Przez 2 lata dużo się zmieniło w tej firmie i jest to w dużej mierze jego zasługą oraz pracowników którzy chcą pracować w tej firmie.Nie rozumiem tego że ktoś za karę pracuje w tej firmie to jakiś absurd. Czyli pracuje na siłę i z takiego pracownika nie ma pożytku bo wszystko robi na siłę i z niechęci i do tego psuje pracę innym.Praca w firmie nie jest ciężka tylko trzeba chcieć i dążyć do celu.Najlepiej jest narzekać i wyładowywać swoje frustracje na firmie ,która daje nam zarobić na chleb.A co do pensji to myślę że w tej firmie nie są małe porównując je z innymi pensjami w konkurencyjnych firmach. Pozdrawiam pracujących tak trzymać będzie dobrze.Niedługo wakacje.

lob
@proximus

Mylisz się proximus. Dyr. Handlowy nie pracuje w Verte od początku, ale na pewno bardzo długo i co by nie mówić złego o jego miernych kompetencjach menadżerskich, to doświadczenie w branży ma gigantyczne. To, wbrew pozorom, więcej znaczy od g.... wartego licencjatu czy magisterki z jakieś Wyższej Szkoły Kształcenia Bylejakiego. W Verte, w chwili obecnej, nie pracuje już nikt (z wyjątkiem Prezesa), od początku. Pozbyto się, z jakiegoś powodu, wszystkich, którzy budowali pozycję tej firmy, nawet drugiego z Prezesów. Swoją drogą dawno tu nie zaglądałem. Widzę, że zmienić to się wiele nie zmieniło. Cały czas problemy z kasą i chaos w terenie. W sklepach też Verte ledwo widoczne, ale sukcesów życzę :) Na pewno nie jest tam najgorzej. Są, uwierzcie mi, gorsze firmy.

abc

Co się dziwić, że pracownicy terenowi się czują (usunięte przez administratora), skoro dyr. handlowy nie nadaje się do niczego, no może poza skręcaniem szaf. Ludzie! Czego oczekiwać po kimś, kto nie ma żadnej wiedzy,koncepcji, nie wspominając już o umiejętności zarządzania ludźmi. Jedyna umiejętność to knucie po kątach, skłócanie ludzi i robienie im na złość, żeby sie pracować już całkiem odechiało. Dziwne, że Prezes tego nie widzi, bo ten chory człowiek wkrótce rozłoży całą firmę na łopatki. Jakby na jego miejsce przyszedł ktoś kompetentny to handel by kwitł,pensje by były na czas i inne profity też, a przede wszystkim do pracy przychodziło by się z OCHOTĄ, a nie ZA KARĘ. Taka jest moja opinia i chętnie spotkam się z Prezesem (skoro deklaruje taką chęć), żeby o tym porozmawiać. Myślę, że nie tylko ja.

właśnie dziś 12-sty, a pensji w dalszym ciągu nie ma, nie wspominając już o premii po akcji świątecznej

@pracownik

poraża jedno - kto to pisze. Pracownik który ma dostęp do informacji wie że wynagrodzenia min. 50% zostały wypłacone 5 dni przed czasem a w dniu wczorajszym wszyscy otrzymali całość.(usunięte przez administratora)

@pracownik normalny

pracowniku normalny jak masz za dużo kasy, to się podziel. Ja wolałbym dostać całe wynagrodzenie w terminie, a nie w ratach i część po terminie. jak mam opłacić rachunki do 10-ego to nikogo nie interesuje, że firma mi nie zapłaciła.

@pracownik

Kolego - nie mam za dużo kasy...szanuje po prostu swoje miejsce pracy bo mogę go nie mieć! Ja wolałbym być dyrektorem...i co z tego! Rachunki można płacić w różnych terminach. Myślę kolego ze powinieneś nauczyć się gospodarować tym co masz - a w wtedy zobaczysz jak trudno zarządzać kasą. To płać odsetki i występuj do spółki o zwrot. Zwracają bez problemu.

aaaaa
@pracownik normalny

Wszystko fajnie napisałeś. Tylko dlaczego ludzie mają poświęcać dla firmy, która nie wywiązuje si z obietnic. (usunięte przez administratora)

Prezes
@aaaaa

Proponuje by doprowadzić do spotkania ze wszystkimi zainteresowanymi. Na dzień dzisiejszy wszystko co obiecał zarząd jest dotrzymane. Wszystkie zobowiązania zapłacone. Jeśli są wątpliwości proszę o maila lub telefon - są powszechnie znane. Do mnie takie sygnały nie docierają. Zapraszam do kontaktu. wyjaśnimy wszystko.

dddddd
@Prezes

Mieliśmy zarabiać więcej. Nam nie chodzi o wypłaty. Obiecywano nam premia jak narazie to tylko się nas klepie po ramieniu i mówi będzie dobrze. Jeżeli zostaliśmy (usunięte przez administratora) to wystarczy powiedzie że ktoś coś obiecał czego zarząd nie popiera i o czym nie wiedział.

UUUU

Firma z problemami. Nie wypłacają kasy na czas a jak już płacą to ratach. Brak socjalu i jakichkolwiek premii.

@UUUU

płacą tak jak przychodzi kasa - jak ktoś nie zna zasad współpracy z sieciami to gada takie dyrdymały - szkoda że zawiść niszczy wszelkie związki a takie wypowiedzi tylko tego dowodzą. Pracuje tutaj kilkanaście lat z roku na rok jest lepiej. Intensywnie buduje się tutaj potencjał. Jaki socjalu nie ma...? Po akcjach zawsze jest kasa a premie tez wpływała na konto nie raz...

aaaaaaa
@pracownik

Dobrze, że chociaż przyznałeś że kasa nie jest na czas. Jest dużo firm na sieciach , ale tylko verte zaskoczyło to jak się sieci rozliczają. W ostatnim roku kasa wpłynęła na konto na czas jakieś 3 razy. Premii świątecznych nie było. (usunięte przez administratora)

stały pracownik
@aaaaaaa

kolego piszesz jakieś brednie....na sześć ostatnich miesięcy było 4 razy w terminie w tym w 3 miesiącach połowa przed terminem min. 4-5 dni. Zatem niczego nikt nie przyznał. A premii świątecznych nikt nie obiecywał. A ja za talon na święta na pewno nie pracuje. Są inne profity. Dla krzykaczy i ignorantów zasad rynkowych proponuje opuścić ten okręt bo tonięcie we własnej głupocie.

aaa
@stały pracownik

Jakie profity? Premia jest tylko w obietnicach. Fajnie jak ktoś pisze, że jest super ale nie pisze co jest tak fajnego w tej firmie. Proszę napiszcie jakie są pozytywy w tej firmie konkrety, na pewno to pomoże komuś kiedyś podjąć decyzje. Może nie wszyscy dostają te profity.

Szukający

A resza? Ludzie , prezes itd kasa?

kandydat do pracy

z tego co pamiętam to było coś, że niekompetentny i ze średnim wykształceniem (to chyba niemożliwe, na takim stanowisku???), że pojęcia zielonego nie ma o niczym(usunięte przez administratora)

Szukajacy

A jakie te opinie niepochlebne bo chciałem tam papiery dać bo sie rozwijają mocno słyszałem od kolegi

kandydat do pracy

widzę, że szukają kogoś do działu handlowego? ktoś wie coś na temat tego stanowiska? wcześniej było sporo niepochlebnych opinii o dyrektorze handlowym? ciekaw jestem czy coś się w tej kwestii zmieniło na lepsze?

Miszcz Dżedaj

To może czas przejrzeć kartoteki personalne pracowników, bo za moich czasów mieliście u siebie pracowników ze znajomością nietypowych języków, ale czy są na tyle "wybitni" żeby zdobyć nowe rynki?

Prezes
@Miszcz Dżedaj

Szanowny Panie chętnie zatrudnimy nowy odpowiedzialnych pracowników do ekspansji zagranicznych z odpowiednimi językami. Lecz wydaje mi się ze j angielski lub j niemiecki będzie całkowicie wystarczający.

Zostaw merytoryczną opinię o Verte Corporation Sp. z o.o. - Łomianki

Verte Corporation Sp. z o.o.