Libru Sea Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Libru Sea Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy i cieszymy się, że jesteś!
Firma Libru Sea sp. z o.o. od 2018r. zajmuje się przetwórstwem rybnym – pieczemy i wędzimy ryby.
Głównie w naszym asortymencie znajduje się łosoś, pstrąg, makrela i szprot.
Nasze produkty sprzedajemy nie tylko w Polsce, ale też eksportujemy za granicę, głównie do Niemiec, Szwecji, Litwy i Łotwy.
Dziękujemy za wszelkie opinie na naszym profilu, zarówno te pozytywne jak i za konstruktywne słowa krytyki, ponieważ wierzymy, że dzięki Waszym spostrzeżeniom możemy wprowadzić pozytywne zmiany do naszej firmy.
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.librusea.pl oraz zapoznania z aktualnymi ofertami pracy – swoje aplikacje można składać na adres praca@librusea.pl
Z wyrazami szacunku
Zespół Libru Sea sp. z o.o.
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Libru Sea Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

26.09.2023 03:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

Libru Sea Sp. z o.o.ikona wywiad

Nasza firma zajmuje się przetwórstwem rybnym – wędzimy i pieczemy ryby. Są to m.in. makrela, szprot, karmazyn, pstrąg, łosoś, mintaj, dorsz i jesiotr. Obecnie zatrudniamy około 120 pracowników.

Gdzie zlokalizowana jest siedziba Państwa firmy?

Libru Sea Sp. z o.o.ikona wywiad

Siedziba naszej firmy znajduje się w Gniewinie – w samym sercu Kaszub Północnych.

Od jak dawna działacie Państwo na polskim rynku?

Libru Sea Sp. z o.o.ikona wywiad

Nasz zakład produkcyjny funkcjonuje od stycznia 2018 roku. Właśnie wtedy wprowadziliśmy na rynek nasze pierwsze produkty, czyli wędzone filety z makreli i pstrąga. Po upływie roku zatrudnialiśmy już blisko 100 osób i rozbudowaliśmy naszą ofertę. Tworzymy także innowacyjną kategorię FMCG: ryby pieczone.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Libru Sea Sp. z o.o.ikona wywiad

Zależy nam na tym, aby ludzie jedli smacznie i zdrowo, a przy tym mogli to robić korzystając z wygodnych rozwiązań. Oferujemy produkty wysokiej jakości, ponieważ tylko takie są pożądane i uwielbiane przez klientów. Ryby, które pieczemy i wędzimy, to zawsze produkty stuprocentowej jakości - jako zespół dbamy o każdy szczegół procesu produkcyjnego. Obecnie nasze wyroby eksportujemy również poza granice Polski, m.in. do Niemiec, Francji, Danii i Szwecji.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Libru Sea Sp. z o.o.ikona wywiad

Naszą firmę można podzielić na 3 sektory. Są nimi produkcja, handel i łańcuch dostaw, oraz finanse i administracja. Największą grupę pracowników stanowią pracownicy produkcji, którzy tak naprawdę są dla nas najważniejsi. Zależy nam na wyszkolonym zespole produkcyjnym, aby móc dzięki temu zagwarantować klientom jak najwyższą jakość oferowanych wyrobów.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Libru Sea Sp. z o.o.ikona wywiad

Aktualnie do swojego zespołu poszukujemy osób, które zwiążą się z nami na dłużej – odpowiedzialnych i chętnych do rozwoju. Poszerzamy swój zespół nie tylko o pracowników produkcji, ale także specjalistów ds. sprzedaży i marketingu.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Libru Sea Sp. z o.o.ikona wywiad

Nasz proces rekrutacyjny odbywa się w następujących krokach: zgłoszone zostaje zapotrzebowanie na określone stanowisko, następnie trwa poszukiwanie kandydata, a kolejnym etapem są rozmowy telefoniczne z wybranymi osobami i spotkania rekrutacyjne. Gdy wybierzemy odpowiedniego kandydata, rozpoczynają się procedury administracyjne i wdrożenie nowego pracownika. Za rekrutację odpowiada kierownik i specjalista Działu HR.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Libru Sea Sp. z o.o.ikona wywiad

Pierwszy dzień pracy zawsze jest stosunkowo swobodny. Poznajemy się z nowo zatrudnioną osobą, przedstawiamy załodze nowego współpracownika, dopełniamy procedur administracyjnych. Na następne 2-4 tygodnie, odpowiedzialność za wdrożenie pracownika przejmuje jego bezpośredni przełożony.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Libru Sea Sp. z o.o.ikona wywiad

W Libru Sea stawiamy przede wszystkim na wsparcie ze strony przełożonego oraz zespołu/działu, do którego należy pracownik. Wdrażamy również szkolenia i kursy pracownicze. Mamy ustalony system odpraw, podczas których omawiamy bieżące potrzeby i problemy. Staramy się dbać o dobrą atmosferę wśród pracowników również poprzez organizację spotkań firmowych/integracyjnych.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Libru Sea Sp. z o.o.ikona wywiad

Nasz zakład istnieje już od prawie 6 lat. W tym czasie wypracowaliśmy sobie na tyle silny zespół oraz skuteczny schemat działania, że możemy iść tylko po więcej. Dzięki naszej specjalizacji w pieczeniu i wędzeniu ryb, bardzo wyróżniamy się na rynku - nie tylko polskim, ale i zagranicznym.

Administrator Nowy wpis

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: specjalista ds. jakości w firmie Libru Sea Sp. z o.o.?

Hej, teraz jest dostępna oferta dla specjalisty ds. zakupów. Myślę czy by nie aplikować, ale podobnie jak poprzednicy zastanawiam się nad warunkami pracy. zastanawiają mnie potencjalne stawki. Piszą o wykształceniu kierunkowym wyższym w wymogach. Czy osoba z magistrem otrzyma lepsza stawkę niż ta z licencjatem?

Nowy wpis

Aktualność
Witamy i cieszymy się, że jesteś!
Głównie w naszym asortymencie znajduje się łosoś, pstrąg, makrela i szprot.
Z wyrazami szacunku
Zespół Libru Sea sp. z o.o.
Anairda Nowy wpis

Polecam!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Libru Sea Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Był taki wątek na forum odnoszący się do polepszającej sytuacji w firmie. faktycznie tak się dzieje? To jakie warunki są obecnie? Pytam, bo widziała ofertę sprzed dwóch miesięcy dla speca od marketingu gdzie podano kwotę od 7 do 8 tys stąd zainteresowanie. Podkreślony w opisie został także rozwój zawodowy, czy to przekłada się na awanse? Są tego typu możliwości na dziale?

FANTA

słyszę coraz lepsze opinie, nawet tych co dawniej tylko narzekali, wiec chyba idzie w dobrą stronę

adel
@FANTA

popieram

Nicus

Ludzie jak macie inny wybór pracy to wszędzie tylko nie tam byłem na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko przebiegało sprawnie i nawet miło posiadam 15 letnie doświadczenie w tym co tam robią na 5 kandydatów wybrano tylko 2 mnie i jeszcze jedną osobę dowiedziałem się że dostanę skierowanie na badania i mogę podjąć pracę ,po tygodniu oczekiwania dowiedziałem się że jednak nie zatrudniają nowych osób a po następnych 2 tygodniach ukazuje się ogłoszenie że szukają pracowników .Moim zdaniem firma nie jest godna polecenia (usunięte przez administratora) ,zwodzą potencjalnych kandydatów(usunięte przez administratora) Wniosek z tego że trzeba omijać ich szerokiemu łukiem .w trakcie oczekiwania na rozmowę zaczerpnęłam trochę informacji od tamtejszych pracowników niestety nie były zbyt zachęcające powiedzieli mi że są lepsze firmy s tam nie jest dobrze

Wojas
@Nicus

Jak mają inna osobę to co powiedzieć- czasem tak bywa. Jeżeli podziękowali za zainteresowanie to tylko zostaje się pogodzić z faktem, że wybrali kogoś innego.

Aaa
@Nicus

Widocznie byłeś za cienki i cię pognali

Irena
@Nicus

A czy mógłbyś napisać jak w ogóle ta rozmowa kwalifikacyjna w Libru Sea przebiegała? O co Cię na niej pytali? Czy warto się do niej jakoś przygotować czy może jednak iść 'na luzie'? :D

Firma jak firma nie ma co narzekać. Tylko opinie wystawiane przez pracowników których nigdy nie było w pracy.

Ola

To nie ma co aplikować, chociaż zarobki są w ogłoszeniu interesujące.

stachu
@Ola

tak jest tylko na rozmowie i w ogłoszeniu Obiecuja gruszki na wierzbie

MM

W tej firmie nie da się pracować. Wielu próbowało na stanowisku brygadzisty i kierownika z takim brakiem zrozumienia i szancuku jaki tam panuje do ludzi to nikt tam nie będzie chciał pracować. To prawda pracowało tam kilka fajnych osób którzy byli bardzo pracowici i zaangażowani i chcieli coś dobrego zrobić (usunięte przez administratora) W takiej firmie nie da się pracować gdzie jest ciągły bałagan, haos(usunięte przez administratora). Jeśli jest ktoś normalny to nie będzie pasował do tego zespołu. (usunięte przez administratora)

stachu
@MM

niestety sie z tym zgadzam

MarekM

Nie wiem, czy to mi się tak trafia niefortunnie, ale w zasadzie dotychczas każdy produkt kupiony w Lidlu jest bardzo przesolony. Muszę bardzo uważać, aby już więcej nie kupować tych przesolonych produktów, dotyczy makreli. Są dwa powody tego stanu. Pierwszy to, że pracownik dodał o kilka szufli soli za dużo, lub makrela była nieświeża a sól neutralizuje ten stan.

victor

Miałem rozmowę kwalifikacyjną z dwa tygodnie temu.Przebiegła w sposób płynny i rzeczowy. Kierownik poinformował,że chętnie nawiąże ze mną współpracę i w przeciągu paru dni tzn do końca tygodnia,będzie się kontaktował ze mną w celu przekazania informacji związanych z rozpoczęciem pracy. Niestety okazało się,że do tej pory nie może się skontaktować,mimo faktu że posiada do mnie kontakt. Taka postawa ze strony firmy budzi duuuuże wątpliwości nad słusznością pracy tam. Skoro tak traktuje się ludzi,to gratuluje ! Dla mnie to niedojrzałe i tchórzowskie zachowanie. Jeśli nawet pracodawca zmienił decyzję o zatrudnieniu, to kultura wymaga poinformowania poprzedniego kandydata,zwłaszcza jeśli się mu to obiecało ! Dla mnie firma - zero totalne.

Witam. W firmie Libru pracowałam krótko, ale mogę stwierdzić że firma jak i praca jest spoko Polecam.

Piotrek

Pracuję na produkcji i naprawdę nic złego nie mogę powiedzieć na temat tej pracy. Sposób na efektywną i szybką pracę można sobie wypracować. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to uważam, że jest one adekwatne biorąc pod uwagę doświadczenie i rodzaj wykonywanej pracy. (usunięte przez administratora)

Piotr88

Pracuję już od dłuższego czasu w dziale produkcji w tej firmie i uważam, że praca jest w porządku, można złapać doświadczenie i zdobyć wiedzę, którą wykorzysta się w przyszłości na podobnym stanowisku. Z kierownictwem można dogadać się odnośnie urlopów i innych ważnych dla pracownika kwestii, wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych czynności i doświadczenia. Jeśli chodzi o atmosferę to dużo zależy od nas samych, panuje raczej kultura wzajemnej pomocy. Polecam niezdecydowanym.

Tomasz

W Libru Sea pracuję mniej więcej od półtorej roku w charakterze biurowym. Szczerze mogę polecić pracodawcę, warunki pracy są dobre, zarobki adekwatne i nigdy nie było problemu z ich wypłaceniem w terminie. (usunięte przez administratora) Zdecydowanie polecam, ja tutaj zostaję na dłużej.

Jaka jest kultura pracy w Libru Sea Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Wojtek S.

Dress code zależy od stanowiska :) W moim przypadku jest to praca biurowa więc ubieram się stosownie do tego. Nie ma jednak jakiejś presji na chodzenie w najdroższych garniturach. Każdy sam decyduje. Ogólnie miejsce pracy bardzo mi się podoba, można się tutaj rozwinąć zawodowo.

Pracuję tam i nie narzekam. Dobre zarobki, z kierownictwem zawsze można się dogadać, ze znajomymi z pracy często się widuję także po godzinach, miłe towarzystwo ;). Jeżeli ktoś planuje wysłać tu swoje CV, to polecam.

Praca jest jak najbardziej w porządku, pensja zawsze jest wypłacana na czas, cd. urlopów można się dogadać, ja nigdy nie miałem problemów. Atmosferę tworzą pracownicy, więc warto najpierw zacząć od siebie ;).

Arek Arkady

Praca OK, pensja wypłacana terminowo. Można dogadać się co do urlopów. Zespół ok, fajni ludzie. Także zapraszamy do nas na pokład.

Zostaw merytoryczną opinię o Libru Sea Sp. z o.o. - Gniewino

• Jak się pracuje w Libru Sea Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Libru Sea Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Libru Sea Sp. z o.o.?

Libru Sea Sp. z o.o.