Opinie o Espersen Poland Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Espersen Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Espersen Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espersen Poland Sp. z o.o. w Koszalin

Aldona f3

Witam Pracuje na Mieszka 1 /29 U Pana Jarosława Szef jest spoko Jest jedną brygadistka nazywa się Aldona z f3 jest rasystkom to pierwsze Po drugie zachowanie kultury jest jak u baby z bazaru. Za plecami gada taki głupoty o ludziach, co w fali nie mieści Sama nie jest ogarnienta . Ma ulubionych na taśmie z nimi gada nonstop Brygadistka ona tragiczna nie szanuje pracowników. Poprostu wrzuca w nich brudem z swoich ust. Szkoda na to patrzeć Nie wiem jak ona dostała to stanowisko, ale na prawdę jest ludzi którzy więcej zasługuję to miejsce. Jak tak j dalej będzie, to będzie lipa

Astaroth
@Daria

"żadna brygadzistka nie jest tak życzliwa jak ona" czyli mówisz, że to tylko wierzchołek góry lodowej? Funkcyjnych jest więcej niż strażników więziennych w więzieniu. Brak zaufania to jedno. Drugie, że firma sama na to zapracowała. Masz pytanie dotyczące produkcji? Twojego wynagrodzenia w czasie pracy? Może usłyszysz kłamstwo, może ktoś się pięknie uśmiechnie, odwróci kota ogonem? Codzienność.

Omijać szerokim łukiem Panią z działu rekrutacji Magdalenę G.. bardzo nieprofesjonalna (nepotyzm)

@Rybki

Jeśli już wychodzicie z takimi inicjatywami to do kogo możecie teraz z tym podejść? Macie w ogóle jakiegoś jednego przedstawiciela czy raczej każdy z czymś chodzi jeśli najdzie go taka ochota? I czy to sugestia by jak na razie się wstrzymać z papierami, które chciałem słać na junior buyera? Od tygodnia oferta wisi ciekaw byłem opinii

Zdzisław

Tak , parę słów Panie Wojciechu proszę nie komentować na stołówce Malgorzaty P. Do nowego kierownika Andrzeja który niema pojęcia o niczym ,że do niczego się nie nadawała,bardzo dobrze zrobiła ze poszła na L-4 po tym jak ja traktowałes ( jak .....?) ludzie mają uszy i słuchają wszystko,Tobie pali się grunt pod nogami i nie potrafisz ponieś poraszki ( to dlatego będziesz trzymał kierownika Andrzeja,tylko kto ma odpierniczac za niego pracę...?

Iiiiiii
@A

Z tego co posiadam informacje z pierwszej ręki to było co najmniej 5 osób chętnych z firmy co posiadają ogromną wiedzę na temat produkcji.

Zdzisław

Piter
@Zdzisław

Zdzisław,jak to kto pracownicy będą za niego robić, nie będę tu wymieniać po danych.A pan Wojciech jak zwykle uda że nie widzi co się dzieje.A mamy inteligentych pracowników którzy mogą zastąpić Andrzeja,( Pan Wojciech wie okim mowa o Ad.)ale jemu honor nie pozwala rozmawiać z pracownikiem i zaproponować stanowisko,A czemu???

@Piter

Ojoj widzę że ktoś prawdę pisze że Pan Wojciech nie potrafi ponieś porażki ( to nie praca w Poznaniu Panie W.) tutaj ludzie nie żyją w ciemno grodzie i widzą co się dzieje,nabrał do siebie działów, ludzie robią za niego robotę Kierownicy i operatorzy wiodący.A pan Wojciech bierze tylko kasę dodam że w Koszalinie ludzie potrafią liczyć

@Krzysiek

A tak ogólnie to z tego co się orientuję to pan Wojciech ma 26 dni urlopu rocznie,a z tego co go niema w pracy do wychodzi że ma z 50 dni ktoś musi akceptować ten urlop ( jaki w tym jest układ) ludzie potrafią liczyć W Koszalinie też mamy ludzi wykształconych co znają się na przepisach .

Ekonom
@Dorota

Witajcie jest taka firma zatrudnienia jak kontrakt czyli zakładam firmę podpisuje z Espersen kontrakt . Nie musi być w pracy codziennie , choruje na własny koszt ???? ale on nigdy nie choruje ma prace zdalna a jak wyjeżdża na wakacje to włącza prace zdalna i jest wszystko zgodnie z prawem a od pracy od 4 rano do 23 ma zaufanych dobrze opłacanych kierowników i inne działy . Ma wyniki ma kontrakt i o to chodzi

Dorotka
@Ekonom

Tak najlepiej to w Lean i TII połowa siedzi tylko w palarni chyba tam omawiają strategie ???? przecież są kamery niektórzy to i 3 godziny dziennie.

@Ekonom

To tak parę słów jak jest wszystko zgodne ,Pan W.pracuje przeważnie od 8 do 15 i potych godzinach jest nieuchwytny

Ekonom
@Krzysiek

Hej i kto to pisze jego najbliższy kierownicy bo kto potrzebuje kontaktować się z nim i o tym wie No nie pracownik liniowy ani operatorzy linii tylko kierownicy zmian pracują dla niego i maja za to sowicie zapłacone

Dorota

Tak parę słów pracę ma Pan W.i krótkie wyjaśnienie dba Pan żeby praca była jak najmniej męcząca i przyjemna.Bo niczym się nie interesujesz zwalasz pracę na innych i spokojna głowa przez cały dzień tydzień, itp.i nikt tu nie płacze tylko piszę prawdę jak się dzieje przez zarządzanie przez Pana W.

?!?

Okej nikt nikomu nie zabrania znajomości, tylko Pan W powinien wykonać samodzielnie pracę,( a ma brak pojęcia i wiedzy na temat produkcji) na resztę niech Ci co znają Pana Wojciecha niech odpowiedzą sobie sami

@ normalny
@?!?

Pan W powinien Was wspierać na produkcji, pomagać rozwiązywać problemy na produkcji. Nie musi być specjalistą bo Wy jesteście bezpośrednio na produkcji i macie wiedzę. Jeżeli macie wsparcie i pomoc od tego pana to ok! Jeżeli jest inaczej to jest problem.

????

Ja Andrzeja nie oceniam tylko widzę jak pracuje,palarnia stołówka to jest jego praca co Ty na to? To jak to dalej ma wyglądać,Andrzeju nie pisz sam tutaj (napisz prawdę)

Normalny
@????

Rozumiem, że tak samo Ty siedzisz na palarni i kantynie i masz stąd te informacje.

????
@Normalny

My jako pracownicy to widzimy bo między soba rozmawiamy 1 osoba 2 osoba itp. a on dalej na stanowisku pracy to znaczy palarnia stołówka odpoczywa relaksik ale znajomości robią wszystko????

Normalny
@????

Ż tego co mi wiadomo Andrzej nie ma znajomości,został wybrany z ogłoszenia .Brak chętnych w firmie

???
@Normalny

Nie wiem kim jesteś ale w firmie było kilka osób na to stanowisko, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat produkcji,To pytanie czemu został wybrany Andrzej co?

??? Nowy wpis
@???

A zapomniałem dodać za takie śmieszne,pieniądze tylko zgodził się Andrzej

A Nowy wpis
@???

To byli chętni,czy nie. Piszesz,że tylko Andrzej wyraził zgodę na to stanowisko i związane z nią wynagrodzenie

Iiiiiii Nowy wpis
@A

Agusia Nowy wpis

Ndjdbf

Asystent ds. kontrolingu nie ma wpisanego wymaganego doświadczenia w opisie. Jeśli tak to w oparciu o co zazwyczaj wybierają kandydata? zastanawiam się po prostu jak ewentualnie się przygotować bo mam zamiar się zgłosić

W ogłoszeniu dla asystenta ds. sprzedaży piszą, że istnieje możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Opiszecie szczegóły? Widzę, że szukają kogoś po studiach lub w ich trakcie. Jak wtedy zapatrują się nie elastyczny czas pracy?

Kody

Nie polecam mi się nie podoba ta firma jak i większości. Człowiek się narobi, a (usunięte przez administratora) zarobi. :) Teraz zapraszamy na ciężką pracę za najniższą krajową śmiech na sali :) Kierownikom, brugadzistom i tym na wyższych stanowiskach dołóżcie, bo zbyt dużo robią zbyt dużo przerw, papierosów, odpoczynków i myślenia pod scianami hehehe Ale najwięcej się napracowali i standardowo codziennie ich coś boli za to my mamy ryć jak szczury i nic się nie odzywać, a oni dalej mogą nas gnębić. Nie polecam tej firmy teraz więcej zrobisz gdziekolwiek!! Może dlatego jest tyle Ukrainy i Nepalu :)

Krzysiek

Musisz zajmować jakieś stanowisko i bierzesz dobrą kasę i jednym słowem pierdzisz w krzesełko,zamień się ze zwykłym pracownikiem na palecie gdzie układa za 8 h kilkanaście ton to ręce po kostki i ma tylko gołą stawkę godzinową

Mamita
@Krzysiek

Tu się z Tobą zgodzę, ci co siedzą w biurach nie mają pojęcia o pracy na produkcji jak ciężka to praca . Myślę że te osoby piszą większość opinii na gowork. Pomyślcie czy zwykły pracownik ma doczynienia z Panem W czy bardziej brygadzisci i kierownicy . Myślę że większość komentarzy jest właśnie ich a nie zwykłych szaraków.

prezes klubu
@Krzysiek

ale jeśli faktycznie -jak piszesz - ta isiba zajmuje jakieś wyższe stanowisko i (usunięte przez administratora) , to w jakim celu ma się zamieniać z kimś na produkcji ? Nie po to człowiek gdzieś tam stara się o lepszą pracę, lepsze stanowisko, żeby potem przerzucać tony, bo komuś żal na goworku ściska dwunastnice

Pracownik bs

Tak , to prawda bardzo krzykliwa i (usunięte przez administratora),ciężko co kolwiek załatwić. A ta druga nijaka Dominika taki sam element .Od kiedy owe osoby pojawiły się , jest tylko zamęt i bałagan. Obie siebie warte. Załatwić co kolwiek w tym dziale graniczy z cudem .

kariera
@Pracownik bs

Przyszła na pralnie wydawała gacie długie pazury i wiecznie nieprzepracowa , jakims cudem przeszła do wydawania butów i rekawic dalej długie pazury i no cuud nad Wisła potem juz specjalista bhp a dla polaków to nie ma takiej sciezki rozwoju . Wstyd ze tak traktujemy polskich pracowników nasz cudowny HR

Jola

A tak ogólnie Wojciech W. Robi wielką krzywdę dla firmy.Baier to ma i nic więcej Ale znajomości robią wszystko dlaczego on dostał stanowisko Manager produkcji ( może ktoś się wypowie na ten temat) Ja wiem i słyszałam....?

@Jola

Witam, Widzę że z Panem Wojciech W. dalej cisza czy ktoś się może zainteresuje tym tematem np. z działu kadr Pani Karolina (usunięte przez administratora) Lub Szefowa Pana W. Ktoś taki nie powinien zajmować stanowiska szefa produkcji ( bez doświadczenia i kompletnej wiedzy zna tylko Angielski i potrafi liczy 2 razy 2 równa się 5 i takie informacje przekazuje dalej oczywiście nieprawdę) ludzie odchodzą przez W. Bo jak się zgłaszają z czymś to wygodniej jest zamieść pod dywan.( I dodam że kłamie sama się na tym przejechałam)Pracownicy dla W. są niczym .

Powie mi ktoś coś więcej o tym onboardingu, ile trwa cały ten proces wdrażania etc? Mam na myśli ogłoszenie Project engineer, bo tak wspomnieli po krótce raczej. A jestem ciekawy, bardzo długo pracowałem w poprzedniej firmie i obawiam się procesu zmiany, jeśli mam być szczery.

Pudelekespersen

Witajcie , Zrobiło się tutaj pudelkowo czyli plotkarsko wiele osób tutaj niesłusznie szkalowano , ośmieszano , bądź wręcz wiele gorzej . Jedzie się tematycznie i jest goraco , potem jest nowy temat i jest goraco i dalej gaśnie . To narzędzie nie działa . @ ryba się rozpisała i co koniec strata czasu @ Krzychu , zdzichu i co nic Nic tutaj nie zwojujecie oprócz ploteczek na palarni czy to prawda czy nie . Pracuje ie lub jak to mówią wybierajcie rozwój poza strukturami Espersena . Jak komu wygodnie a od składania skarg jest HR można to zrobić pisemnie . Miłego weekendu poza pudelkiem Espersen .

@pudelekespersen

@ryba trzeba być konsekwentnym pisałaś wczesniej ze to już ostani wpis szkoda czasu póki co naprawiaj procesy produkcyjne w fabryce na przeciwko i nie psuj atmosfery odetnij pępowinę od Royal Espersen który dał Tobie fach w ręku i pozycje bo MBA to ty nie masz oprócz matury wątpliwej . Daj żyć i sama zyj

Gładzica vel flondra

Hej , wszystkie płaskie ryby i płaskie niby inteligencje nie czas na biadolenie jak złe i niedobrze czas na nowe wyzwania poza strukturami Espersen . GEA robi impre wszystkim tam jest jakos lepiej i bogaciej cokolwiek to znaczy

Krzysiek

Pani Aleksandra przyjęta po znajomości niszczy pracowników psychicznie np.Anne P. Teresę M.Kto chodzi na palarnie i przerwę ma przywileje Szef produkcji Wojciech wie o wszystkim i dalej zamiata pod dywan a czemu.? Nie lubi rozwiązywać problem ( ważne że kasa mu wpływa na konto a resztę ma (usunięte przez administratora)

Dorota

Witam,byli chętni pracownicy na kierownika z h-2/3/4/6 ale nikt nawet nie przeprowadził z nimi rozmowy ( a dokumenty poskładali ) bo jak zwykle Szef produkcji Wojciech olał sprawę,Wcisneli nieudacznika Aleksandrę po znajomości ( koleżanka Pani Moniki T. ) A wewnątrz firmy mieli doskonałych specjalistów np.....?czy ktoś coś zaproponował nie,bo trzeba było wcisnąć koleżankę żeby miała konkretną wypłatę

pacyfik
@Dorota

@Dorota , Wszystkich z Pacyfika powciskali na wyższe pensje ( dostali po 2-3 tys podwyżki ) na NS a zasłużeni jak R.S i M.P i inni poszli szukać nowych inspiracji rozwoju kariery zawodowej .Pytanie dlaczego może to ich osobisty wybór .

Mirek
@pacyfik

Dobry wieczór, To wyjaśnię dlaczego M.P. i R .Sz. Odeszli z pracy 1.przez takiego szefa jak Pan Wojciech , traktował ich inaczej niż pozostałych kierowników z innych działów , robił zamieszanie i zament spychologie brak pojęcia o produkcji robił z nich jednym słowem czubków ( słowa Pana W znajdźcie rozwiązanie i tutaj cytat a on brał kasę ) a Ci odpierniczali za niego robotę.A dlaczego Pani M.N.zawsze sucha tylko Pana W. Małgorzata P. Przepracowała łącznie 14 lat a Rafał Sz. 16 lat dlaczego NATO pozwolono żeby pracownicy z takim doświadczeniem musieli odejść z pracy ( zwłaszcza takiemu jak Rafał znał produkcję od podstaw na Bowid)

Pani Aleksandra powinna zrezygnować sama ze stanowiska.jak by miała swój honor, przykład wczorajszy przez taką Panią w dniu wczorajszym zwolnił się długoletni pracownik,doswiadczony M.W. Jak ma nacisk i krytykę od przełożonej Aleksandry to kto to wytrzyma nerwowo,Pani brak podejścia do pracowników a Jej przełożony Wo. co z tym zrobi ,zamiecie jak zwykle pod dywan,bo nie patrzy czy kierownik ma wiedzę liczy się tylko że jest na stanie osobowym.( Przyjęta po znajomości)

@Pacyfik mala

Pacyfik mała 10.03.2024 00:19 Pracownik @odpowiedz Bo ludzie boją się mówić, koleżanka Moniki T i Radosława (usunięte przez administratora) 15 lat to za długo, wulgarna (usunięte przez administratora) wobec pracowników ,nie będę się rozpisywać, ulga ,ludzie teraz normalnie pracują, Pani Aleksandra nawet nie zna przepisów pracy ,mimo że urlop zgłaszałaś miesiąc wcześniej kazała brać na żądanie, Mamy nadzieję że już nie wróci, a z MT iRD czas przeciąć tą pępowinę, Bo to niczemu nie służy już, a wam współczujemy. Powodzenia @Dlaczego wspólczujesz NS, nie czas na pomówienia ale konstruktywna informacje co złego wydarzyło sie w Pacyfiku że tak ostro odcinacie grubą kreską współprace z liderami którzy przeszli do NS z pacyfika 2 2 •

@struktura korpo

Wystarczy Poznan (ć) z czolowego miasta z Wielpopolsk,i strukturę korpo kółeczko zaintersowanych wokół M.N ma się dobrze pensje powyżej 12 -14 tys reszta to kukielki za 100 -200 zł premii a sie ciesza jak przedszkoladki a maja inne wyjscie niee bo maja dyplom z kartofla z espersena .trzymajcie sie zdrowo Morze pólnocne - a propo po jest bardzo nieprzewidywalne bardzo duzo zmian pogodowych jak u nas persolanych

Diabeł Domino

Może i praca ciężka za to zarabiamy niewiele

K

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko biurowe. Mimo zapewnienia pani z HR, zero odzewu po rozmowie. Strata czasu, podejście bardzo nieprofesjonalne..

Po rozmowie
@K

U mnie to samo, zero odpowiedzi, a z kim Pani miała rozmowę? Czyje rozgoryczenie po niespełnionej obietnicy informacji zwrotnej.

@Po rozmowie

Szczera prawda dlaczego muszą odchodzić z pracy dobrzy pracownicy jak Rafał Sz. To był prawdziwy kierownik życzliwy, wyrozumiały i pomocny

A za Rafała przyszła Pani Aleksandra T.zero pojęcia o produkcji.Pracownik potrzebujący wsparcia/pomocy od kierowniczki Aleksandry Słyszy piękne słowa z takich ust to nie należy do mnie i do Operatora wiodącego a czemu! Bo Pani Aleksandra ma brak pojęcia o produkcji jak jej szef W. Ale drogę na palarnie , stołówkę i więcej tam przebywa niż na hali.I jakim cudem ktoś taki został kierownikiem ( chyba jakąś drogą znajomości )

@Marek

A jeszcze dodam Pani Aleksandra brak wychowania dla pracowników a czemu....? I gdzie przebywa godzinami na 2 zmianie wiecznie jest brak Pani.Brak wsparcia i pomocy odpowiedz do pracowników bierzecie wypłatę to Sami rozwiazujcie Sobie problemy produkcji To zadam pytanie po co ta Pani jest co ?????

@Marek

Drogi Marku, może Rafał rozwiazywał wasze problemy które powinniście rozwiązywać sami . Firma wydaje miliony na wasze szkolenia . Może ktoś policzy ile wydała, a ile zyskała. Czy godziny szkoleniowe wliczane są w koszty produkcji myślę,że są ukryte .

@ryba

Przeczytaj moja odpowiedź do tuti.odnosnie Lean moja ocena jest negatywna,w swoim wpisie to ujełem.Uwazam ,że pieniądze wydane na ten twór sa zmarnowane. Odkrywanie pracowników od pracy i robienie szkoleń nie jest korzystne dla wyników produkcyjnych. Produkcja powinna być na pierwszym miejscu,bo z tego mamy wypłaty.

@ryba

Jolu, zgadzam się z Tobą odnośnie w Wojtka i jego wiedzy o produkcji , jednak może uczyć zachowań w stosunku do podwładnych jest w tym dobry. Potrafi zniszczyć najlepszego.

Pacyfik mała

@Pacyfik mała

Masz rację tylko dlaczego nikt o tym nie mówi, Może ktoś mi powie co dobrego wniósł do firmy pan R.D. Czy jego wiedza i 0 -wy brak znajomości produkcji sa coś warte ,może na bowid jest przechowalnia ludzi przytakujacych i mowiacych tylko to co zyczy sobie góra.

Ciekawa

A jak wygląda praca na pralni? Ile zmianowa jest i jak wynagrodzenie i czy jest ciężko ?

Pipi
@Ciekawa

Praca jedna zmiana za 8 h w granicach 3300 netto

Ciekawa
@Pipi

A jakie warunki na pralni czy jest tam ciężko?

@Pipi

Chce się jeszcze dopytać o nadgodziny na tej całej pralni. Czy są one możliwe? zastanawiam się czy to 3,300 zł na rękę może być jakkolwiek powiększone. Ktoś też spytał czy jest ciężko. jaki jest docelowy zakres obowiązków tak konkretniej?

LAURY

Cześć,na Bowid,pracownicy , brygadziści,operatorzy,kierownicy,robią projekt gdzie zakład zyskuje spore pieniążki w setkach tysięcy.A Laury zbierają inni pokazują na spotkaniach np.z zarządem.I mówią że to oni nanieśli wkład w takie oszczędności ( po małych przerobieniach).I do takich ludzi co mają brak odwagi i wybijają się na ludzkiej krzywdzie należą.Wojciech W./Kamil W.A przełożona tych pracowników nie zna prawdy mowa o Magdalenie N.I tutaj czas aby ktoś z zarządu spółki się zainteresował takimi sytuacjami

@LAURY

Pieniądze zaoszczędzają dzięki pomysłom ludzi to prawda. Ale nikt nie zgłasza tego dalej np w aplikacji whistleblower na stronie espersenu, to nikt się dalej nie dowie i dalej ta wesoła ekipa z BoWiD będzie robić co chce. Gowork nikt z zarządu nie czyta. a za te zaoszczędzone pieniądze dadzą po Muffince i dalej ludzie za najniższą będą robić :)

Piter

Witam,tak parę słów na temat pracy w Espersen praca fajna na Bowid zarząd to masakra.Szef produkcji Wojciech Ch.zero tolerancji dla drugiej osoby robi tylko psychologie ,zero pojęcia o produkcji.Nie informuje ( ukrywa prawdę) raportując do przełożonej Magdy N.mowi to co mu wygodne i myśli tylko o Sobie.Przypisuje Sobie rzeczy zadania wykonane przez pracowników dla Siebie.Jest to żenada współczucia dla firm że posiada takiego pracownika.Prze niego zwolniło się ostatnim czasem 2 Kierowników Rafał Sz., Małgorzata P. brak reakcji przez zarząd firmy.

kiedyś z royala

tam od początku, odkąd nastała ta zmiana, to są same skargi na W.Ch. Skąd on się wziął? Nie wiadomo, jakoś dotarł. Na szczęście ja też się wziąłem i zawinąłem na stary espersen i tu psychicznie może człowiek odpocząć. Poza tym ludzie, którzy przychodzili na Mieszka widzieli różnice w zachowaniu kierowników i zespołów na mieszka, a kierowników na BOWID. Zwłaszcza zmiany A, gdzie wszystko załatwia się krzykiem, a brygadziści sami się zwalniają

Domino

Praca jak każda inna wynagrodzenie nie jest najgorsze dopiero co zaczolem ale miło mnie tam przywitano polecam jak ktoś chce pracować to będzie pracować pozdrawiam mam 24 lata i śmiało mogę powiedzieć że z dwoma sobotami wyciągam ponad 4.5k

Yhy
@Domino

Właśnie.... Z dwoma sobotami na ciężkiej produkcji więc nie ma się z czego cieszyć tylko zastanawia mnie w której to niby fabryce dwie soboty dostajesz ?? Jedna się ZDARZA ale dwie to raz na rok więc nie oszukuj ludzi. A bez sobót być zarobił 3500-3700 podkreślam na ciężkiej produkcji gdzie warunki są jakie są a przy okazji nikt nie wypłaca szkodliwego za temperaturę hałas i wilgoć. Nic tylko skakać z radości że się ma taką posadę. Jak będziesz skakał z radości za parę lat to uwierzę o ile kolana ci na to pozwolą bo 2/3 starszych pracowników od stania cały dzień i zimna ledwie chodzi.

Jagoda
@Yhy

I mimo wszystko wciąż się zatrudniają? faktycznie to udowodnione, że właśnie praca im szkodzi? Czemu nie zostało to nigdzie zgłoszone? Dodatkowo od kiedy jako benefit przypadała opieka medyczna? Nie korzysta się z niej zbyt często?

Domino
@Yhy

Pracuje na basencie czy ja wiem czy to taka ciężka praca .... Dla mnie akurat to lajcik ale wiadomo każdy ma inne podejście i nie każdemu musi to pasować mi się tam podoba jeśli ktoś chce pracować będzie pracować i myślę że lepiej zarobić te 3700-4000 niż siedzieć w domu i narzekać niestety nic z nieba nie leci pozdrawiam

Yhy
@Domino

Praca na linii produkcyjnej jest bardzo ciężka jeżeli nie robiłeś przy rybach przemarznięty 8h z dłońmi w zimnej rybie to nie podważaj słów osoby która to wykonywała. Plus wieczne obserwacje i pretensje od przemądrzałych brygadzistów i jesczze bardziej przemądrzałych szkoleniowców które całymi dniami stały pod kaloryferem i gadały ze sobą bądź ukrywały się w biurze Jarka kierownika ości i przeglądały Facebooka.

Rozbawiony

Widzę, że ze strony o opiniach na temat pracodawcy, zrobił się kącik rozżalonych pracownic, które nie potrafią zrobić czegoś ze swoim życiem. Skoro brygadziści,czy inni funkcyjni mają tak wspaniale, to trzeba się spiąć i postarać o awans. Sam przeszedłem przez 4 lata kilka stanowisk i doszedłem do miejsca, gdzie chciałem, a zaczynałem od 0. I teraz też mógłbym na palarni przesiadywać, bo jestem "funkcyjny"

Rozbawiony

Oczywiście, że na pięterko, bo nie będę donosić przy szarakach :) A tak na poważnie to widzę, że znów na Royalu są jakieś zgrzyty (w mojej fabryce nie ma "pięterka", więc to musi być royal) I afery, ale jak mieliście spotkanie kwartalne, to pytań żadnych nie było. Tylko żale na gowork wylewać. Na szczęście nie pracuje w north sea, I nie mam nic wspólnego z tymi cyrkami. Poza t funkcyjna osoba to nie tylko brygadzista, czy jak to się teraz nazywa

Demonek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Witam. Pracowałem w tej firmie dłuższy okres czasu i uważam, że takie gojenie i nie szanowanie pracowników powinno się skończyć. Jak dla mnie brygadzista jest takim samym robolem jak my wszyscy są bez szkół i innych niestety ten co dobrze w (usunięte przez administratora) wchodzi awansuje, więc powinni stać na taśmach i pracować tak jak każdy normalny pracownik, a co robią? Stoją podpierają grzejniki, grzeją (usunięte przez administratora)na palarni, siedzą na kantynie, zbierają się na hali i urządzają sobie pogawędki i co tego nikt nie widzi?? Brygadzista co ma pod sobą 2 osoby jest potrzebny? Nam ucinają wypłaty jak mogą, a im jeszcze dają dodatki nie wiadomo za co! Niedługo sami bedziecie sobie rządzić i pracować, bo ludzi chętnych jest coraz mniej!!! To powinno być gdzieś zloszone to jest czysty (usunięte przez administratora) ci z biur na wyższych stanowiskach udają, że nic nie widzą kiedy ludzie są gnębieni! Nikt nie może mieć swojego zdania, bo ma później przesrane! Zgnoją i zjadą, bo jak już mają fartuszki to im wszystko można! I nawet będąc na rozmowach u kierownika my ,,nigdy,, nie mamy racji, bo i tak stanie za brygadzistą haha no śmieszne i ktoś tutaj powie, że to nie układy!! Może czas pomyśleć o jakis zmianach? Połowę z nich powywalac? Teraz więcej fatuszkow niż pracowników i kamer nikt nie ogląda jak oni pracuja. Nie wspomnę nawet już o tych pseudo instruktorach!!! To dopiero żałosny temat! Czego nie osciija, czego normalnie nie pracują? Za co mają kasę? Za stanie!!! No ośmieszenie firmy na maxxxa. I radzą niby tam ludzie co mają łeb na karku. Po co były te wszystkie ankiety,?? Niby wszystko doskonale wyszło? No cóż po co? Skoro ręka ręke myje. Mają karty ile razy wychodzą na papierosy, przerwy i wgl, czego nikt tego nie sprawdza? Nas to zaraz wiedzą jak ukarać!!! Wyjdzie się na papierosa to od razu afera i na dywanik!!! Niedługo najlepiej oddychać nie będzie mozna. Czas pracy im się zgadza jak schodzą co chwilę z hali??? Oczywiście gora powie, że wszystko w porządku szkoda, że nikt w takim temacie nie potrafi otworzyć oczu i sprawdzić!!! Ciągle tylko dobrze, dobrze, a taka brygadzistka gdyby mogła to by jeszcze na łeb kierownictwu (usunięte przez administratora)!!! Według nich to one tutaj rządzą! Ja nie polecam tego zakładu. Jest brak możliwości wyraźnie swojej opinii, zdania później jest się karanym! I nikt tego nigdy nie widzi???? Zaraz pół złych opinii jest usuwanych, żeby przyciągnąć pracowników ja nie dziewie się, że większa część pracowników często korzysta z l4 psychiatry. I te brygadzistki jak do (usunięte przez administratora) szybciej, szybciej polecam stanąć i trochę (usunięte przez administratora)!!! Po 2h robicie co możecie, żeby nie stać nie pracować, kazda mądra tylko w gębie.

Pracowałam i co się tam nasłuchałam to masakra.... Kto jest człowiekiem ten jest , brygadziści co niektórzy powinni zostać wywaleni... Jak ktoś za dużo powie i jest mądrzejszy od pseudo ,, brygadzistek,, to zaraz zostaję zjedzony. Brygadzistki bez wykształcenia po zawodówce lub podstawówce... udają nie wiadomo kogo... Sama firma może ok ale zarządzanie i sposób traktowania ludzi ....daje wiele do życzenia. Zakłamane, fałszywe zawistne babska. Jak ktoś się ceni i ma szacunek do swojej osoby nie pójdzie tam pracować....

Zostaw merytoryczną opinię o Espersen Poland Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Espersen Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Espersen Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Espersen Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Espersen Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Espersen Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Espersen Poland Sp. z o.o.