espersen

Koszalin

Opinie o espersen

smerfetka27194

@mała 25 Co Ty za głupoty piszesz? Nawet nie da się tego czytać taka zafascynowana nimi jesteś? Latasz wiecznie za brygadzistkami, a nie wiadomo kogo udajesz nawet z głupim pytaniem nie do rzeczy za nimi biegniesz, bo to wiecznie nie tak, bo tamto, bo sramto, a potrafisz obgadywac im tylek i to nieźle, więc nie rozumiem po co z Siebie robić głupka. Myślisz, że tą opinią zabłysnęłaś i dostaniesz punkty za opisanie super brygadzistek dzięki czemu na ości nie będziesz chodzić?

Aneta

Na stronie internetowej espersen możecie zapoznać się z ofertami pracy m.in. na stanowisko pracownika produkcji (ręczna i maszynowa obróbka ryb) Pracodawca zapewnia szeroki pakiet świadczeń socjalnych i pakiet medyczny. Co wchodzi w skład takiego pakietu? Możecie podzielić się swoją wiedzą na ten temat? @dzidka w swoim poście piszesz o testach. Jakiego rodzaju to są testy, co mają na celu sprawdzić?

dzidka

O kant rozbić te testy na marelu. Nie są one obiektywne, bowiem są one prowadzone przez osoby z tego samego działu. Jednym się wpisuje co się chce,a drugim nie do kajeciku i na tej podstawie są ludzie oceniani. Czyli nic nowego. Jak zwykle kliki były, są i będą. Jeśli ma być obiektywnie to takie oceny powinny przeprowadzać osoby spoza działu, a kierownik i tak trzyma stronę brygadzistek. Wszyscy powinni być traktowani jednakowo.

Tolerancja

Espersen - zakład specjalny ,zamkniety ... Po tym jak tam ludzie ze soba nawzajem postepuja i przelozeni tyle z tego wnioskuje. Jednym slowem nie polecam tego zakladu ! Zero szacunku jakies pomocy czegokolwiek .

Marek

Niestety to wszystko jest prawda,pracowałem tam 9 lat zero szacunku dla ludzi i ich pracy,praca ponad siły wiecznie mało!!! A brygadzistki grzeją się na kaloryferach i śmieją.A większość z nich pracowała na taśmie i płakała jaka to zła praca jest i mają dość..., ale po awansie... jak się nie podoba to zmień pracę taką odpowiedż dają! Omijajcie tę firmę szerokim łukiem!!Pozdrawiam.

wieloletni.pracownik

Nie trzeba obserwować, samo rzuca się w oczy...

xxxxx

Jedno mnie zastanawia....widzicie jak brygadzistki podpierają ściany...kierownicy mają złe dni...jaka jest atmosfera między pracownikami itp.....Moje pytanie brzmi..kto wykonuję Waszą pracę,jeśli w tym czasie obserwujecie innych????? Z tego co wiem praca w Espersenie jest akordowa i płacą za przerób...no ale jak się obserwuję innych no to przerób niestety jest niski i wtedy można narzekać i szukać winnych w Kierownikach,brygadzistkach,koleżankach, w atmosferze jaka panuję....ale może czas zacząć od siebie.....

pracownica

Banda cwaniaków którym wiecznie coś nie tak. Brygadzistki podpierają ściany to prawda , sa bezczelne i nie mile. Praca dla osób z nerwami na wodzy . Atmosfera pomiędzy pracownicami tragiczna. Tworzą " kolonie" kilku osobowe i portafia wprost się z kogoś śmiać. Zero szacunku dla drugiego człowieka. Kierownicy hmm.... zależy jakie maja dni. Jednego dnia jest pięknie miło drugiego dnia lepiej się nie pokazywac. Zarobki ??!!! Hahaha jak będziesz zapiepszal az ci ręce w tylek wejda to zarobisz inczej slabo. Na L4 jak pójdziesz, wracasz po chorobowym do pracy to jesteś ofiara z którą można robić co sie chce, za kare nawet mozesz robic 8h na serwisie czyli na miotle. Ludzie nie mili opryskliwi. Nie polecam pracy w Espersenie.

kkotek

Nie polecam wyzysk a teraz nawet nie chcą nam płacić

a bo tak

a pakowanie czemu nie opisane?

lalunia1258

nikomu nie polecam pracy w firmie espersen zero szacunku do ludzi i zrozumienia. kierownictwo to jakas porazka szczegonie Pani Bogumiła ...ludzie uciekajcie z tamtad to nie jest praca dla normalnych ludzi. chorowac nie mozna nawet jak ktos ma dzieci to musi sie tlumaczyc z tego dlaczego dzieci mu choruja a po rozwiazaniu umowy o prace nie ma mozliwosci powrotu juz pozniej do tej firmy... mozna by tak caLA KSIEZKE O TYM NAPISAC. nikomu nie polecam pracy tam . a najwazniejszy powod to nie szanowanie pracownikow.

anonymous
@lalunia1258 03.08.2017 10:26

pewnie wiecznie bylas na l4 i krociutko pracowalas h2ozgadnij kto wiecej cie niebylo jak bylas i dopiero zaczelas prace coz z ciebie za pracownik

Aneta

@Mała 25 dziękuję za odpowiedź. To dobra informacja, że można liczyć na benefity. Mogłabyś powiedzieć jeszcze coś o tym jak wygląda sama praca w firmie? Rozumiem, że Ty poznałaś jak ona wygląda w dwóch działach Espersen. @ościara mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym systemie pracy?

ościara
@Aneta 18.07.2017 10:47

tydzień na rano tydzień na po południe. po pierwszej zmianie soboty pracujące (ale nie zawsze) - i nie są obowiązkowe ale opłaca się bo są płacone "setki"

ościara

Witam. Chciałam polecić Wam pracę w tej firmie. Politykę mają czasami kiepską ale generalnie w pracownika mocno ona nie uderza. Zarobki jak na Koszalin są na prawdę ok - ciekawy system premii i dodatków. Dodatkowo system pracy tydzień na tydzień - bajka.

wieloletni.pracownik

Żeby tylko to.Są jeszcze inne tematy. Trzeba brygadzistkom przynosić ciasta, cukierki, żeby stać na danych stanowiskach, a jak masz trochę honoru to niestety będziesz lądować na gorzej opłacanych stanowiskach. Co tu dużo mówić, rządzą kliki i sitwy. Jeśli jesteś gnidą to ta praca jest akurat dla ciebie. Pozdrawiam.

Aneta

@wieloletni.pracownik Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w espersen. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

wieloletni.pracownik

Brawo!!! Jeśli chcesz pracować w Espersenie to tylko silna psychika cie uratuje. Firma tak przeszkoliła kierowników, jak udupić pracownika i wycisnąć wszystkie soki z niego. Dobro firmy ponad wszystko. Jeśli lubisz pracować ponad siły to polecam tę firmę.

aga

wtam staram się o pracę w espersen proszę o opinię

aga

wtam staram się o pracę w espersen proszę o opinię

Miśka

@Aneta nie wiem czy często są te imprezy. Byłam na jednej latem w zeszłym roku. Niby fajnie ale patrząc na wynoszenie jedzenia w reklamówkach to może zamiast tej imprezy dać ludziom bony na żywność. A warunki zatrudnienia jak na Koszalin to chyba standardowe. Ale młoda jestem więc niedługo wylot do UK bo za tą samą pracę dostanę troszkę więcej ;).

Aneta

@Miśkarozumiem, że w firmie organizowane są często imprezy integracyjne? Co jeszcze możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia w firmie?

Mała 25
@Aneta 14.03.2017 13:44

Pracuje w tej firmie od 2016 roku. Przeniosłam się z ,,ości,, na marela(porcje). Zachwalam sobie zmianę kierownik Bogusi, miła atmosfera i brygadzistki, które zawsze pomoga i odpowiedzą na moje pytania. Na zmianie kierownik Haliny.... masakra, stres, donosicielstwo, chamskie odzywki. Pensja? Na ościach w pierwszych 3 miesiącach pracy nie mniej jak 2000 na rękę. Na porcjach 2200-2500 na rękę. Wynagrodzenie nie jest złe, ale trzeba się narobić, to normalne. Tak, jest socjal, są imprezy i karnety m.in na basen po mniejszych pieniądzach. Ogólnie, nie jest źle. Tylko prawdą jest, że jak człowiek zachoruje, to istnieje spora szansa zwolnienia.

Miśka

Co wy chcecie. Super firma to jest. Robią pikniki gdzie można zjeść i napić się za darmo.

nn

pracodawca chce sie przyjac a nie jakas halinka beszczelna

tomek

Tylko jk z praca jako technolog żywności jest teraz?

kasiulinka

moja mama pracuje w espersenie i na start pierwsza wyplata 2 tys może i nie jest kolorowo bo narobić tez się trzeba ale to chyba normalne skoro się idzie do pracy. ja tez się tam wybieram i na kontakt tez długo nie czekałam tydzień nawet nie minal a ja już mam skierowanie na badania

Beata

Pracowałam w espersen do maja tego roku,było to tylko pół roku,ale bardzo sobie chwalę,barzo miła atmosfera,przełożeni bardzo wpożądku,traktują człowieka jak koleżankę( kolegę).zarobki ok.pełen socjal,naprawdę serdecznie polecam ten zakład. Niestety mój stan zdrowia nie pozwolił mi na pozostanie w tej firmie,szkoda bo bardzo mi się tam fajnie pracowało.

animatorka

4moje podejscie do tej firmy do czwartej rozmowy z klafikacyjnej jestem zdruzgotana tym jak podchodzą do człowieka niby dobra firma,chce tam pracować staram się jak najlepiej ,pani kadrowa zapowiadała sie ze zadzwoni jutro a ty taka gupia czekasz na ten zbawiający telefon tak się nie robi.Jak zwierzaki sie zachowują.ogłaszają sie w urzędzie jak młody człowiek chce pracowac to dajcie mu szanse anie odsyłacie do domu.taka rozmowa dlaciebie jest wazna czekasz na nia wieki .niemam dobrego zdania otej firmie

Lili

Teraz pracuję w royalu,ale myślałam o przejściu do espersenu. tu dostaje wyplaty ok.1600zł . I to jest max. i cały czas tyra się na kogoś. mam dość. więc jak wygląda wynagrodzenie jak na dzień dzisiejszy i praca w Espersenie ?

facet

Czesc. jesli ktos szuka dobrej pracy to na pewno nie espersen ! Duzo ludzi sie tu przewala. Chodza nawet zarty ze w espersenie faceci nie czekaja na emeryture bo wczesniej siada na wozek inwalidzki. Wykanczalnia. Niestety takie.sa.realia. wyplata? 2800 brutto czyli okolo 1750 a 1900zl. Bo jakies dziwne wyliczenia maja. Teraz dyrektorem jest polak. A wiadomo jak polak polakowi. Osobiscie odchodze z tej firmy. Ktos kto tu napisal ze przelozeni nie maja szacunku do ludzi ma racje

Janek

W firmie na Mieszka I-szego pracuje cała rodzina Pełków. Wiecie ile u nich zjadłem ryb? A lodówka i zamrażarka ...zawsze przeładowane. Układy na portierni i w "ochronie" ...robią swoje. Wstyd i hańba.

gwiazdka

też nie jest kolorowo uwierz jestem tam bo muszę

?

Starałam się o pracę w esprersenie. Udało mi się. Przeszłam szkolenie po czym dostałam umowę na okres 3 lat. Na początku bardzo się cieszyłam, ale moja radość nie trwała długo.[usunięte przez moderatora], tak powiem. Starasz się jak możesz a i tak dostajesz po [usunięte przez moderatora]. Brak szacunku ze strony przełożonych, których nie interesuje pracownik a to ile zrobi kilo dziennie, bo od tego liczy się kierownikowi wypłata. Ludzie pełni zawiści i zazdrości, tylko patrzą żeby mieć z czym iść na skargę do kierownika (tzw [usunięte przez moderatora]. A jak już ktoś tam podejmie pracę, to oby tylko nie trafił na [usunięte przez moderatora](zastępczyni [usunięte przez moderatora]). Kobieta bez żadnych zasad moralnych, podła. Jak ma zły dzień wybiera kilka kobiet na linii i cały dzień się na nich wyżywa (a często ma takie dni)osobiście niejednokrotnie doprowadzała mnie do płaczu. Co do zarobków to też nie jest kolorowo. Kobiety, które pracują tam kupe lat mówią, że zarobki spadły a wymagania wzrosły. Nie jest to prawdą (na co ja dałam się nabrać), że bez problemu wyciągniesz tam 2000. Jak będzie na kwitku 1500 to jest super. Zatrudniając się w tej firmie liczyłam na szacunek do mojej osoby oraz na długi okres pracy. Niestety się przeliczyłam. Wytrzymałam tam nie cały rok. Mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna przy podjęciu decyzji potencjalnego przyszłego pracownika.

xyz
@ 10.10.2013 13:31

Może było tak kiedyś (choć w to wąpie, bo pracuje z dziewczynami, które robią tam więcej niż 2013r. z którego jest ten post), ale teraz jest znacznie inaczej. I wyciągasz normalnie powyżej 2tyś, na RĘKĘ.

Ola
@ 10.10.2013 13:31

Moja mama przepracowała w espersenie 17 lat. Straciła tam zdrowie ( obecnie jest osobą niepełnosprawną). Gdy zaczęły wysiadać jej stawy i poszła na operację a później zwolnienie espersen ją wywalił na zbity p***** po tylu latach harówki ;-(

allo

jest ok

Zostaw opinię o espersen - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie espersen